Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Basiu To naprawdę nie moja zasługa. Zbieram to wszystko w kompie już od roku. Wysyła mi znajomy z Warszawy (zresztą widzę po adresach, że rozsyła to to wszystkich znajomych). Z reguły to zabawne rzeczy - choć czasem trafiają się naprawdę zbereźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra- zajrzałam i na drugie konto- a tam twoje obrazki. SUPER!!!! Bardzo mi się podobają. Ja też kiedyś trochę wyszywałam, odpoczywałam przy tym- jak byłam młoda i miałam jedno dziecko. ;) Ale tak cudownie jak Ciebie mi to nie wychodziło. Jeszcze do tego wrócę, jak dzieci pójdą na swoje, albo będę na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Wielkie dzięki za fotke ,Swoje odbicie jak napisałam wcześniej prześle ci wieczorkiem. Flow Messenger jest w windowsie i trzeba się zarejstrować. Chyba nie było by tak żle , myśle że nie przestałybyśmy pisać . Bo przecież to nasz topik. Diarra myśle że cena takiego zestawu zmieścilaby sie z 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie - wysyłam wam moją ulubioną muzę ... powinna zaraz dotrzec . Meldujcie , kto nie dostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSIKU ten makijaż chyba niebyłby potrzebny. ponawiam pytanie kto nie dostał jeszcze mojej fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak drogo , myślałam ,że drożej ... ale faktycznie , ja czasami siedzę w szlafroku , z nogami na biurku - co by to było ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w kamerce wyszłyby wszystkie niedoskonałości ... :D Poza tym obraz jest trochę opóźniony i kolory nieszczególne. Ja wyglądam w kamerce jak wampirzyca !!! ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niedoskonałości wyszły na fotce z dinozaurami ( po kielichu :P , po pożegnalnych łzach , w ubraniu \" po domowemu ... ale co tam , własnie m.inn. i tak wyglądam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie program \"Zostań łabedziem\" Mi to by się przydało odsysanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku No to mamy problem ... ;) same stare baby się zjadą, potem popiją, narobią szkód i wywalą nas na zbity pysk :D Ale mały lifting to by się przydał ... chcę być łabędziem !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko W takim razie mojego zdjęcia też nie masz. A myślałan, ze wysłałam hurtem do wszystkich ... No tak ! Ale wtedy nie miałam Twojego adresu ! Zaraz wysyłam ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież my wszystkie jesteśmy pięknymi łabędziami,czy ma któraś wątpliwości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - nawet nie wiesz ile miłam smiechu jak napisałaś Diaruniu - , no bo tak się składa, że mój nick powstał po to zeby było mi łatwiej go zapamietac - czyli dodałam tylko literę \"r\" do imienia mojej suni - ona ma na imie Diara , a ja Diarra. I ja właśnie do mojej suni mówię Diaruniu . Więc jest mi tak komicznie jak czytam coś takiego , ale sama jestem sobie winna ... :P A skąd wzieły się wasze nicki - oczywiście u Basi i Bei - jest to oczywiste ... - jesli to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszczam was na pere minut bo musze wejść na allegro zobaczyć pewną aukcje.Narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Zdjęcie wysłałam. A co Ty tam licytujesz? Ciuszki jakieś? Pochwal się ! Diarra Mój nick oznacza po angielsku \"przepływ\". Kiedyś używałam go na czacie ... stara historia. No i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet chodzi strasznie ciężko dzisiaj , no ale na szczęście chodzi . Ale jeszcze muzyka moja do was nie poszła ( idzie strasznie wolno...) dam wam znać jak dostanę potwierdzenie ... A jesli chodzi o nasze \" fejsy\" , to naprawdę jesteśmy łabędziami i jesli nam się trafi jakich chirurg plastyczny , to co najwyżej zatańczy nam taniec brzucha ( albo my jemu , jak będziemy po kolejnym Martini , czy innym Kampari ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×