Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Niestety nie śpię. Mój synek rano mial biegunkę wobec czego wyrwał mnie z łóżka po 7.00 bo chciał coś na wstrzymanie. No to cały urlop musiałam się nie wyspać. Dzisiaj tylko muszę kupić piżamkę do szpitala. Coby wyglądać jak człowiek. I tym sposobem jako ranny ptaszek mówię DZIEŃ DOBRY wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj całe przed południe wstrzymywałam się,aby cię Igam nie budzić,a ty buszowałaś od rana.;)szkoda... Ale nic może przyjdzie inny dzień,że w końcu przylezę:P Miłego dnia wam życzę,bo muszę się spieszyc do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam co pisaliście wczoraj i już wyjaśniam: Zdjęcie wysłał mój kumpel zrobione jego telefonem komórkowym w zeszłym roku.... i nie wiem dlaczego nie doszło do wszystkich, podałam wszystkie adresy. Penusiu jak byś mogła to wyślij reszcie i do mnie też, bo nie wiem czy to moje zdjęcie hihi :D Co do pracy... mam rozmawiać z szefem czy da mi miesiąc bezpłatnego urlopu, bo inaczej się nie decyduję. Kasa nie taka nadzwyczajna - za miesiąc 450 EURO, no, ale zawsze więcej niż teraz zarabiam..., a kredyt do spłacenia czeka. Cześć Soniku! Fajnie, że jesteś, napisz co to za praca i co u Ciebie, kochana. Diarra, Basia - mój piesek wczoraj zgryzł mi całą skarpetkę! Dosłownie zrobił z niej strzępy!! A, i przypomniało mi się w zwiazku z tym jak w podstawówce - była już biologia - więc chyba w piątej klasie pani zadała dwa pytania. Jakie zwierzę jest najlepszym przyjacielam człowieka i jakie znamy gryzonie. Kumpel się zgłosił i odpowiedział, że najlepszym przyjacielem człowieka jest świnia - bo daje nam kotlety, a największym gryzoniem jest pies... bo gryzie. Kumpla do dzisiaj nazywamy Kotlet. Glamur, kuruj się kochana! Musisz być zdrowa, smacznego rosołku! Musiku, lepsza pracja taka niż żadna, a teraz spokojnie możesz szukać innej i lepszej 😘 Basia i Buber😘😘 całuski za fajną muzę! I dzięki wszystkim, którzy mi coś wysyłają - to tak fajnie móc coś pooglądać od Was - ja nie mam na razie takich możliwości, no chyba, że wyślę Wam liściki z całuskami - ale to teraz już robię :D 😘😘😘 Flow🌻 Igam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ciepło, za oknem biało i od razu mam lepszy nastrój, chociaż to paskunde grypsko jeszcze mnie trzyma. Dziś pani w nocy słała mi smsy, ze wybierze sie do szkoły mojej córki i powie jaką ma matkę:) w jednym nazwała moją córkę głupim bachorem. Smieję się już z tego. Kobita nie radzi sobie . Ma 20 letnią córkę- narkomankę i zamiast się nią zająć to sieje intrygi. Rosołek trochę postawił mnie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka dzis do pracy mam jednak na 17. Będzie biba bo 18 sobie urządzaja ,moze za to nie będzie karaoke bo jak niektórych słucham jak śpiewają to ło boże:P sonik 🌻 witaj dobrze ze sobie o nas przypomnałas 👄 Miłego i spokojnego dnia oraz fantastycznego klikania wieczorkiem:):):)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Soniku oczywiście że cię pamiętam, nawet ostatnio myslałam o tobie że nas opuściłaś. Napisz jaką masz pracę i wpadaj koniecznie. Diarro ja wczoraj nie zauważyłam a mój pies zrobił mi pazure dziurkę w narzucie na łóżko. Za karę dzisiaj pazury będzie miał obcinane a bardzo tego nie lubi. Jak ktoś życzy sobie zdjęcie Mai to piszcie wszystkim powysyłam. Basiu i Buber muza piękna znowu mam coś na pulpicie do słuchania. Słuchajcie kosmetyki z Avonu dzisiaj przyszły. Już wiem czemu ceny takie niskie: bo wszystkie produkty maja już prawie rok, ale ponieważ AVON na wszystkie produkty daje 3 lata gwarancji to myślę że warto. Wszystko ładnie pachnie i było oryginalnie zapakowane, jestem zadowolona. Tu mam pytanie do Bea jako konsultantki AVONu. Po ile jest ten złoty krem na noc bo dostałam próbkę i jest doskonały. Muszę kończyć potem wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich! 🌻 Peny- ja chcę zdjęcie Mai. Wysyłaj dziewczyno, ani się nie pytaj. Zdaje się, że przekonam się pod Twoim wpływem do tego Allegro. 🌻 Glamur- masz paskudne przeżycia z tą babą, nie chciałabym nigdy tego przeżywać. Zdrowiej szybciutko. 🌻 Oj dziewczyny te nasze pieski to są niszczyciele. Mój- to wprost uwielbia zjadać buty i papcie. Ma już ich sporo na swoim koncie. Nauczył porządku moich chłopaków. Ale jeszcze czasem coś przez przypadek zostawią w przedpokoju i już mają po butach- środek zjedzony. Dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Znowu jestem chyba sama ? Zaczyna się weekend i co nie macie znowu czasu poklikać ? Hej nocne marki , zaglądać tu szybko. Mirindka będzie już jutro miała internet i obiecała od razu do na zajrzeć . Ja też chcę fotkę Mai .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Narobiłyście mi ochoty na te zakupy na Alegro , fajna frajda i domu nie trzeba wychodzić w zimowe dni. Szkoda że zabiera to jeszcze tyle czasu. Tak sobie myśle ze gdyby mozna zobaczyć osoby które buszują po stronkach Alegroo to mozna by było zobaczyć wielu znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gruszeczko 🌻 U mnie zimno , najlepiej siedzieć w ciepełku w domku . Ja na allegro jeszcze nic nie kupiłam . Jakoś za bardzo nie dowierzam . Ale może kiedyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Diaruniu mam swoja rade na zimno - napale w piecu . Pysiunia lezy mi na nogach i cieplutko grzeje, a przy tym nie wolno jej poruszyc bo zaraz warczy - to przeciez jej miejsce. Ale czas pomyśleć o normalności , porządki.dzieciaki wybyły z domu. jutro ida na Anrzejki a ja poszaleje z dawna niewidziana koleżanką. A jak Ty planujesz spędzić wolny czas?????? No coż ja tak zupełnie nie na luzie bo znow praca do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diarra i Gruszka🖐️ tylko się przywitam bo moje chore stworzonko wściekłe jak rosomak, że siedzi w domu, a nie gania ze znajomymi hihi i pewnie zaraz mnie przegoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siedzę jutro w domu - mój Miły do pracy na 12 godzin, więc sprzątanie i inne \"wspaniałe\" prace mnie czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadłam tylko na chwilkę. GLAMUR - moze się śmiałaś z zony byłego, ale ja na Twoim miejscu nie lekceważyłabym jej. Ta Pani ma wyraźnie objawy choroby psychicznej. A Ty nie cierp za miliony tylko zgłoś to na policję. Ty możesz sobie z tym dac radę, ale Twoja córka niekoniecznie. Raz że ktoś zniszczy jej obraz matki a drugie zrobi to wobec jej przyjaciół. Jesli to do Ciebie nie dociera to chociaż polecam ci do przemyślenia temat - dlaczego jej córka jest narkomanką. Może też miała z nią problem. Ja naprawdę nie chcę się mądrzyć i możesz olać moje rady. Ale przez 5 lat pracy na psychiatri nic mnie tak nie boli jak cierpienia na własne życzenie. Ale wkurza mnie gdy jeśli matka jest typem ofiary i przez to naraża swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tylko na chwilkę bo dzisiaj szaleję właśnie kroję jarzyny na sałatkę, a godzinę temu robiłam sobie sama pasemka na włosach. Myslałam że dotrzymam do grudnia z wizytą u fryzjera ale nie dało rady więc postanowiłam zaoszczędzić i sama się tym zająć. Wyszło nawet nie najgorzej ale na razie mam turban na głowie więc zobaczę dopiero jak włosy wyschną. Już wysyłam zdjęcie Mai: Basi, Buberowi i tobie Diarro bo też chyba pisałaś że nie masz. Jak kogoś pominęłam to krzyczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Wszystkie moje milusińskie przepraszam za taki dośc mocny komentarz. Jeśli nie mam racji to mi powiedzcie. Trochę we mnie zagrało doświadczen z moimi pacjentkami. Tak ogólnie to :) :) :) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - nie daj się tej jędzy . Daj nam jej numer tel . - trochę ja podenerwujemy. :P Musiku 🌻 jaki dzisiaj repertuar grałaś :) Gruszeczko :) ja zaraz zrobię sobie herbatkę z cytrynką i też będzie ok. zycze wesołej zabawy na Andrzejki . Mnieczeka siedzienie w domku . :( Hej Maju🌻ja za sprzatanie biorę sie jutro , dzisiaj leniuchuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 kochanie ja też chcę fotkę Mai :) Igam🌻 dobrych rad nigdy dosyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie świetny pomysł - daj mi nr tego gacha . Zadzwonię do niego jako przedstawiciel firmy prawniczej. W końcu jestem przedstawicielem :) a że innej firmy to szczegół......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🌻 miło cię wreszcie zobaczyć . No a ten twój men - fiu , fiu , ale masz fajnie . :) Mnie nie ma kto na kolankach trzymać ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam - albo zaczniemy wysyłać im miłosne SMS-y . :P co ty na to Glamur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny - ja wczoraj poszłam się zapisać do mojej fryzjerki w kolejkę , ale niestety mam szansę dopiero po świetach :( Muszę iść gdzie indziej , bo juz na siebie patrzeć nie mogę . Babki zaczęły dbać o siebie nie ma co ... Sama nic nie będę kombinowac , bo szkoda włosów niszczyć . Chociaz kiedyś farbowałam całą głowę i byłam jasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę pisać mu jak to było cudownie kiedy ostatnio sie spotkaliśmy A jak trzeba będzie dziewczynki to mogę udawać ciężarną , która przyjechała do tatusia Ale by było dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już bym coś \"słodkiego\" do bólu wymysliła , nie ma sprawy - Glamur - czekamuy na hasło . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 jak tam sraczulka syneczka ? .... czy już po kłopocie. Jaka pidżamkę sobie kupiłaś do szpitala i kiedy tam idziesz? Czy twoje dzieciaczki same zostaną? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ubiegłym roku jak szłam do szpitala , to zabezpieczyłam córcię i pieska w jedzenie prawie na cały tydzień . I jakoś przezyly . Zaglądał do niej dziadek no i moi sąsiedzi ( przyjaciele , i weterynarz moje suni w jednym) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu samotność w sieci , idę troche poczytac , albo na TV .... A potem zobaczę czy juz się wyszaleliście w terenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Diaruniu wpadłam na chwilkę żeby popilnować za ciebie topiku. Idź sobie słoneczko pobiegaj albo zjedz coś. Chcę wam powiedzieć że moja sąsiadka na coś się dzisiaj przydała. Jak wpadła w południe zapytać gdzie to wczoraj byłam jak ona do mnie pukała to przy okazji zerknęła na rozjaśniacz z Joanny który nabyłam do moich włosów. No i kazała mi natychmiast jechać po inną farbę i jestem jej wdzięczna bo ten rozjaśniacz to mi się od razu wydał podejrzany. Jutro za to muszę jej kupić książkę jak będę w Auchanie bo sama nie ma przecież czym jechać. A niech tam kupię jej. Glamur martwię się o ciebie dziewczyno. Ja niby jestem typem ofiary ale bez przesady. Nie umiesz ryknąć na tę czarownicę żeby się od ciebie odczepiła. Postrasz ją policją tak jak radzą dziewczyny, albo tym że wpadniesz do niej do pracy i też jej narobisz wstydu. Albo powiedz jej że dwóch ukraińskich bandytów za dwieście złotych obiecało ukręcić jej ten głupi łeb. A może zacznij ty do niej dzwonić i też jej rób pobudki po nocach to jej się odechce. Denerwują mnie strasznie takie głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wpadac na chwilke . I podglądac co tu się dzieje. Wypiła kawkę bezkofeinową , obejrzaam Uwagę i moze teraz wskocze pod kocyk poczytać troszkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×