Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

U mnie w pracy to dopiero jest królestwo papierkowe i nie ma prawa się zgubic nawet najgorszy smieć . Czasami jest koszmarnie i znikąd pomocy , masz szczęście z JA-TWA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Igam ,kto kogo by zagadał bo ja dziasiaj yez jestem trochę podkręcona i buźka mi się nie zamyka. Nawet dzis wparowałam do szefowej i zapytałam czy mogę liczyć na dodatkowe wynagrodzenia za godziny nadliczbowe. no i jak????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas przed ekranem. Czy Wy widzicie automatycznie jak ktoś sie dopisuje, czy tez jak ja ciągle od nowa wchodzicie na stronkę Gruszeczko i co na to Twoja szefowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się!!!!! Jestem, tylko czytam co napisałyście - zaraz będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas znowu zwołać komp sobotę, pamietacie jak było fajnie? Bo się obijacie kochane? Do galerii ras ja mam goldena Jejku jutro zamierzam pospać do 11-stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, doczytam jutro co popisałyście, na razie wiem, ze Musikowi ta praca nie wypaliła!! SZKODA!! Kurcze! U mnie nie za różowo - znowu w pracy ukradli kabel telefoniczny cholera!!! I bez internetu nie wiem do kiedy.... w domu mam mały szpital - syn angina z grypą, mnie coś łamie, i Miły też już coś niewyraźny i przez to trochę zmierzły. Teraz włączył Depechów na maxa i mnie nerwy biorą bo do tego pies szczeka, a mój chory syn poszedł na klatkę zapalić.....!! Nie wyrabiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutajcie !!!!!!!!!!!!!!! Wróciłam niedawno z aerobiku. Jestem wymęczona ! Peny Masz rację z allegro - ja też wiele rzeczy tam kupuję. Nigdy nie zadarzyło mi się żeby towar był inny niż w opisie albo jakis bubel. Ktoś pytał o perfumy i wody - jasne, że to są podróby! Ale świetne! Jeżeli ktos sprzedaje i ma mnóstwo pozytywnych komentarzy tzn. że jest rzetelny i u takiej osoby warto kupić. Igam Bo będę zazdrosna !!!! :D To ja niby mam być taki anioł co zsyła ludziom inne anioły ? No ........ aniołkiem raczej to nie jestem - niemniej NAPRAWDĘ SIĘ CIESZĘ że się spotkałyście i pogadałyście !!!!!!!!!!! Skoro ja na rzie nie mogę to chociaż Ty skorzystaj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam, ja też muszę wejść na główną, zeby doczytać nowe wpisy - moze jest jakiś inny sposób, żeby to śledzić na bieżąco? Kurcze! Ale mój Miły to chyba nie chory, bo przy tej muzyce zaczął ćwiczyć! To fajnie,,, juz wiem kto sie będzie dzisiaj mną opiekował:D Syn wrócił i capi fajkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz was opuszczę.Muszę jeszcze zrobić jakieś zakupy. w domu nie ma nawet kawałka chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ia wchodze na strone na nowo za kazdym razem itrafia mnie bo Neostrada slimaczy sie jak złów Szefowa zdębiała. a potem przez kwadrans mędziła otym ile ona ma wydatkow. Była tak przekonująca że az ja przeprosiłam , ale dobrze wiedziałam że to zadziała na nia jak płachta na byka. No i gora nasza. Mam pisac godziny i potem do niej pojść. Przy ok\\azji dowiedziałam się że ma być premia . No powiedzmy że warto było. Zobaczymy jakie będzie odbicie piłeczką. No coż kubeł zimnej wody wylany mi na głowe przez mojego cudownego szwagra podziałal. Po co mam się wyżywac na wszystkim w koło wezmę się do dzieła. Tylko muszę to przetrawic bo może mnie w takim tempie za mocno poniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będzie syn stawiał system...., przyjdzie jakiś kumpel, więc nie wiem czy jutro będę... Teraz muszę już spadać. Dobrego wieczoru Wam życzę, mam nadzieję, że jutro z pracy do Was napiszę.. Całuski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wchodzę za każdym razem na stronę. Wystarczy tylko odświeżyć stronę topiku i już są bieżące wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko - nie daj się i walcz o sowoje, rzeczywiście to już sukces że porozmawiałaś z szefową i fajnie, że jest jakiś efekt! A takimi d... się nie przejmuj, no chyba, że Cię zmotywował do działania - to dobrze, mimo Twoich nerwów. Ja też tak mam, tacy ludzie życzliwi inaczej dodają mi energii do działania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jutro mam w pracy imprezkę. Niektóre z Was krzykną: znowu?! Ale jak się u nas zaczyna od września sezon imieninowy to kończy w kwietniu!. Ciągle coś ! A do tego jeszcze będzie Wigilia firmowa. Ale jaką tam daja rybę po grecku ?! ... nie uwierzycie !!! I chociażby dla niej warto tam pójść ! A w piątek robimy sobie po aerobiku z dziewczynami Andrzejki. Polega to na tym, ze najpierw poćwiczymy a potem ... wypijemy po dwa drinki i do domku! Więc wypadną mi 2 dni nieobecności na topiku ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek przyprowadził kolegę i sobie dyskutujemy o polityce i zyciu. jacie ale ta młodzież mądra. Może ja powinnam się douczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow gonisz mnie a sama co ? Na gg? Zaczęło się Na Wspólnej. Dawno nie oglądałam . Te to mają zycie zagmatwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Siedziałam w swoim banku internetowym i zastanawiałam się dlaczego tam nic nie przybywa ? :D Nie oglądam NA WSPÓLNEJ. Z seriali oglądam tylko M jak miłość, Magę M , Zaginionych i powtórki Oficera (bo niektóre odcinki mi umknęły). Gdybym chciała oglądać wszystko to bym oszalała od braku czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... Igam na zakupach a TWA wyszła z pieskiem. Jestem sama !!!!!!!!!!!!! Nikt nie przytuli ... nikt nie pocałuje ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Już nie mogę dłużej na Ciebie czekać. Jestem padnięta a jutro mam męczący dzień. DOBRANOC !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale tu dzisiaj słabo , słabiutko. gdzie Wy dziołszeczki?????????? Idę juz lulu. I Wam życze dobrej nocki i udanego czwartku, Oj czy Wy to słyszycie Juz czwartek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wyskoczyc na zakupy i topic pada. To kto przyjedzie na to spotkanie??????? Śpijcie dobrze Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Dzisiaj w pracy już mam połączenie, ale ukradli kabel telefoniczny sąsiedniej firmie! Nie wiem co z nim się później robi? Sprzedaje? W pracy na razie bez szefa.... ale zaczęśam świateczne porządki wypucowałam wszystkie sprzęty (faks, kompik, drukarkę itp...), bo nasze sprzątaczki sprzątają tylko podłogi i od czasu do czasu przetrą biurko. U mnie dzisiaj mroźno i ponuro - wczoraj zaświeciło słoneczko.... Fajnego dnia dla wszystkich🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wróciłam na jakiś czas do świata żywych i normalnie reagujących ludzi. ;) Maju- mój szef też wyjechał na jakiś czas i mam spokój. Ale tak po prawdzie to mam fajnego szefa i współpracowników też. Diarra kiedyś pisała, że ma same baby w pracy, a ja mam samych facetów i do tego młodych- średnia wieku 25 lat. Jedni studiują, drudzy dopiero po studiach- więc gadki o wykładach itp. nikomu nie przeszkadzają. Czuję się przez to młodsza, choć tak właściwie gadam z niektórymi z nich jak z moim najstarszym synem. Siedzę sobie teraz w ciepełku i słucham fajnej piosenki- zaraz Wam ją wyślę- może komuś też się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ U was tempo niesamowite,a u mnie brak czasu na pisanie,bo popołudniami w pracy,a wieczorem jeszcze obiadek na dzień następny i nie ma kiedy:O Podziwiam osoby które moga siedzieć po nocach......:(rano trzeba wstać,a potem chodzę nieprzytomna.....a nie umiem spać tak jak Igam do 11:O Powracając do alergii,to mam uczulenie na histaminę,trawy,zboża chwasty,a jeszcze sprawdzimy roztocza kota i coś tam jeszcze.....także wszystkiego brać nie można..... Niestety nie mam kompa w pracy,z czego bardzo ubolewam,bo mogłabym popisac z wami,a tu nici.... Co za spotkanie ma sie odbyć?ja sie piszę:) Ja-TWA jesteś super skoro pomoglaś Igam,ja czasem do niej wpadam,ale teraz ciągle brak mi czasu.....chyba wymienię na nowszy model,ale męża...:O Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×