Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Buber- misiem o małym rozumku to ja byłam:) 42 lata a naiwność nastolatki:) gotuję rosołek. Może rozgrzeje moje chore ciało:) Bawcie się dobrze zmykam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 zdrówka życze . I posłuchaj dobrych rad forumowiczów i nie kasuj poczty ani innych dowodów w sprawie . Może kiedyś okazać się, że będziesz potrzebowała ich jeszcze . Nigdy nie wiadomo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Ja tylko na chwilkę właśnie wróciłam od mamy i zaraz muszę męzowi ustapić miejsca. Musiku złotko siedź w tej pracy nie wybrzydzaj. Nie wiem ile ci zapłacą ale będziesz między ludźmi, pośpiewasz dziewczyno karaoke i życie będzie piękne zobaczysz. Nie zniechęcaj się tylko. Glamur do rosołku dosyp sobie imbiru, a najlepszy byłby świeży. Jak nie masz to chociarz czosnku dużo dodaj postawi cię na nogi. Ja psychologiem nie jestem ale ta żona twojego byłego to chyba szczęśliwa z nim nie jest. Jak jeszcze raz zadzwoni to jej zapytaj dlaczego zamiast spać przytulona do męża albo płodzić potomka wydzwania do ciebie. Zapytaj jej czy chce może o tym pogadać to najlepiej z psychologiem albo psychiatrą. Majeczko dzięki kochanie za zdjęcia. Powiem ci że mniej więcej tak sobie ciebie wyobrażałam. To dziwne bo np Flow wyobrażałam sobie jako dziewczynę z płomiennie kasztanowymi włosami . No muszę spadać, na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku🌻 Przynajmniej masz w pracy wesoło . Ja w swojej nawet nie mam szans kogoś interesującego poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku 🌻 A gdzie reszta , ta w średnim wieku ? Nie wierzę ... że taka pustynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słoneczka ciężki wekend mnie czeka nie doczekałam się na Was oprócz Diarry-która dziś czuwa nad topikiem.Całuje Was mocno👄i już za Wami tęsknię ❤️KOCHAM WAS SLONECZKA MOJE INTERNETOWE SIOSTRZYCZKIpa🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) 🖐️ Dawno do Was nie zagladalam... pewnie mnie juz nie pamietacie... od ponad dwoch miesiecy mam wreszcie nowa prace i prawie zero czasu na siec :O Pozdrawiam Was serdecznie, te ktore pamietam - musika, Igam, Diarre, maje5, Peny, basia41, gruszke1234, flow42 i wszystkie inne ;) Nawet nie wiem, ktore z Was jeszcze tu pisza, bo pewnie niektorych juz nie ma :) No w kazdym badz razie pozdrawiam serdecznie i milego wieczorka zycze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilkę. Diaruniu mój piesek też nie jeden komplet pościeli załatwił. Nie wie bydlę ile w tym kraju kosztuje taki komplet pościeli. Dzisiaj jak wróciłam od mamy znowu wylegiwał się na łóżku a ja sie pewnie w nocy będę drapać i łykać Zyrtec. Ale nawet nie miałam sumienia go zlać bo mało mu czasu poświęcam, a od kiedy syn się wyprowadził to pies bardzo za nim tęskni i domaga się od nas zabawiania go. Maju jeszcze słówko do ciebie: jeżeli to w ramach urlopu a nie utraty pracy to jedź. Trzeba w życiu wszystkiego spróbować i szukać nowych rozwiązań. Moja sąsiadka jak wam pisałam tak sobie dorabia i jest zadowolona. Za miesiąc zarabia 1000 euro na czysto, to nie jest mało. Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 oczywiście, że pamietamy : koziorożec , syn 18 lat, rozwódka ( ale kogoś ma :P ) ur. 25.12.66 r i ma chęć zgubic pare kilo :) zgadza się . ? Musiku 🌻 kochanie - odpoczywaj i wytężaj wzrok za jakimś super gościem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy juz pełna tabelke - zapisać stronę , albo wydrukowac i pilnowac skrupulatnie 🌻 TABELKA URODZINOWO-IMIENINOWA Agrypina -ur.28 luty - im.08 marca Basia - ur.26 lipca im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - ur. 11 sierpnia - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - ur. 23 maja - im. 18 czerwca Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - ur.02 grudnia - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 4 czerwca - im. 29 lipca Senda - ur. 21 lipca - im. 5 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na Wspólną skoro u nas taka cisza . Może zajrzę później . Narazie pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Diara 😘 Ciesze sie bardzo, ze mnie pamietasz :) a do tego z takimi detalami!!! graniczy prawie z cudem ;) :D Jesli to mozliwe, to oczywiscie chetnie wpadalabym czesciej, bo juz sie powoli otrzasnelam z racji nowej pracy, czyli zmiany calego dotychczasowego zycia i nie tylko ;) mam na mysli te niesnaski, ktore tu wtedy zapanowaly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 to zagladaj kochana. Mamy superanckie towarzystwo i nawet jednego chłopaka. :) Lista obecności j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już nawet zapoznanie oko w oko tzn. powymieniane fotki . I nie wszyscy są codziennie obecni . Różnie to bywa , ale jesteśmy i wspieramy się wzajemnie. A tabelka z naszymi namiarami ( m.in gg i adresy e- mailowe) jest gdzies niedaleko wstecz , niestety nie pamietam strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik - A jeżeli chodzi o to co pamiętam o tobie , to nie zasługa mojej cudownej pamięci tylko notatek jakie robię sobie żeby ważne rzeczy nie umkneły w tym wirtualnym swiecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na film i nie wiem czy wrócę , o jak tak dalej będzie to zacznę płakać z tęsknoty za wami 😭 Miłej nocki 🌻 kolorowych snów ( nie wiem czy takie będę ja miała , bo zaraz zaczyna się film grozyyyyyyyyyy) Jutro piatek - huraaa , będę wieczorkiem i licze na was ...... 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra :) domyslilam sie, ze te informacje to z zapiskow ;) bo ja tez na poczatku takowe robilam :P :D Ja tez spadam, bo wstaje o 6 :O i ciagle sobie obiecuje, ze sie wczesniej poloze a jak dzwoni budzik to nie wierze, ze trzeba juz wstac ;) dlatego dzis juz sie klade :) Dobranoc i duza buzka! 😘 cmok cmok cmok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie zajechałam z tekstem i tak sobie on zniknął Tabelka prezentacyjna jest na 97 stronie Mój kolejny dzień urlopu upłynął znowu pracowicie. Nienawidzę końcówek roku . Jeszcze mam tylko dwie rzeczy do zrobienia - inwentaryzacja i rozliczenie kosztów. Biurokracjo zgin i przepadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny ! Wróciłam z imprezy ... jeżeli będę robiła błedy .. to wiecie ... to nie ja ... to te napoje ! :D Peny jak to wyobrażałaś mnie sobie jako kobiete o kasztanowych płomiennych włosach ? Rany boskie ! Raz w życiu zrobiłam się na kasztanowo i na szczęście to była pianka ktora zeszła po paru myciach. Od zarania dziejów ... jestem blondynką ! :D Igam 🌻 Miło się rozmawiało ! Jakie to szczęście, że na siebie tutaj trafiłyśmy !:D Sonik - pamietam Cię ale tak dawno Cię nie było, że spisałam Cię na straty (prawdę mówiąc). Zagladaj i pisz ! My tutaj juz jak jedna wielka rodzina ! :D Buber - dzięki za muzę ! Maja - dlaczego ja nie dostałam Twojego zdjęcia !? Jedni mają a drudzy nie ? To nieładnie ! Musiku - kochana - wytrzymaj trochę w tym barze, może w międzyczasie trafi się cos odpowiedniejszego ! 👄 No dobra - to tyle na dziś. Całuski dla wszystkich. Idę oglądać Oficera a potem spać. Boze ! te imprezy mnie wykończą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Flow i .....żegnaj A cała reszta jeśli myśli, ze ja tu znowu będę sama do siebie pisać to sie myli. Dzisiaj wstałam niestety po ósmej. Więc znowu sobie obiecuję, że jutro śpię do 11. Chyba, że wpadnę na pomysł by znowu popracować na urlopie. A teraz idę spać. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko wszystkich sówki wczorajsze pewnie jeszcze śpią:D Kawkę piję i wszystkim skowronkom polecam miłego dnia - dzisiaj w PIĄTEK życzę🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×