Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Pisze po troszku bo mi wcina tekst. Musiku ciepełka zimą. uśmiechu losu życzliwych ludzi ogromu szcześcia pomocnych dłoni miłosci , miłości miłości miłości miłości miłości miłości miłości miłości🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko 🌻 witaj w ten zimowy wieczór . Widze, ze motylki mają się dobrze ... to super . :) Mam prośbę - nie reaguj na powyższe wypociny pomarańczowego , bo to chory człowieczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko, czy te motylki to ...???!!! Jestem baaardzo do tyłu z wiadomościami co u Was, oj chyba faktycznie sporo się działo! I skąd wiecie, że dziś musik ma urodziny??!! O rety, ale mam zaległości! Musiku!!! mnóstwo miłości, bardzo dużo zdrowia i \"kasy\" na czerpanie radości z życia! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Witam wszystkich, ja tylko na chwilke przywitam sie z wami i uciekam, bo mężuś modernizuje komputer. Całuski papa. 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam na razie tylko pomacham 🖐️ i wycaluje wszystkich po kolei w noski 😘 bo strasznie zabiegana jestem ostatnio :O Milego weekendu, jak mi sie uda to jeszcze zajrze. Musiku wszystkiego najlepszego i duuuuzoooo zdrowka! ❤️🌻 :D Witaj Mirinda po latach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik Ty też witaj po latach!!! ;) Mnie nie było zaledwie dwa tygodnie i to z winy komputera. Czy któraś wie, co u Igam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekam jestem jeszcze chwilkę. mam znow wziąść sie do pracy ale na razie jestem w marzeniach........-no coz fale niosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już od dłuzszego czasu , samotna .... Nawet nie ma kto ze mna wypić zadrówko Musika , który pewnie ciężko pracuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diara ja jutro ide do mojej pani fryzjer. Napisz mi czy jetes calkiem blond?? Tak bardzo chciałam uzyskac taki słoneczny blond ale wciąż wychodzi mi platyna. i maja swoje siwki w odrostach po paru tygodniach jestem jak moja mama. Została mi nauralna jesien. swoje naturalne mam ciemny blond. Napisz czy jestes zadowolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaruniu jestem teraz przed kompikiem z lampka winkai kawka ( no i z alergia na kawke sypana- bo juz zaczynam kichac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko 🌻 ja przez wiele lat byłam bardzo jasną blondynką , teraz od ok. 2 lat miała chęć wrócić do swojego koloru naturalnego tzn. ciemny blond . I po trochu przyciemniałam włosy pasemkami i jak już byłam prawie naturalna , stwierdziłam sama i wszyscy dookoła , ze sie postarzałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I postanowiłam znowu się rozjasnić , ale juz tak nie niszczyć włosow i zaczęłam robic pasemka , drobniutkie . I teraz tak jest , ze mam jasne włosy , nawet bardzo , ale tak 3 do 1 . Jestem zadowolona , bo wydaje mi się, ze naprawde młodziej wyglądam i tak jakoś żywiej.... U pani fryzjerki pupiłam odzywkę do włosów i włosy pomimo farbowania sa miekkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi sie jutro jasniejszy balejaz na te moje kasztanowce. Znow fryjerka mi powie że wciaz eksperymentuje. A to rown babka. Ja ide do niej równiez poklachac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz mojej fotki , to chyba niemozliwe . Ok . zaraz to zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś byłam nawet ruda , oj straszne to było , ale miałam wtedy jakies 21 lat . I szybko wróciłam do blond. Ale ludzie mieli ze mnie yubaw . do dzisiaj niektórzy mówią do mnie ruda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko - a o czym tak marzysz .... Ja słucham muzyczki z naszych lat młodzieńczych , to co najwyżej wspominam dobre lata ... Marzeenia tez mam , ale i tak się nie spełniaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaruniu fotki doszły sa super, wogóle klasa z Ciebie babka, a jaka śliczną corę masz.Gratulacje. Cory to najpiekniejsz sprawa jaka nam sie przytrafiła w zyciu. Chociaz uwielbiam mojego syna , to jakos bardziej otwieram sie przed córcia. A on jest zazdrosny i niestety ma o co. Ach te wypady w gory. Mysląc o tym czuje przyplyw sił witalnych. Obiecuje sobie juz dzis że wiosna i latem muszę zrobic kilka wypadów w góry. Tylko jak jest np. z noclegiem , czy mozna bez przeszkód zaczepic się w schronisku tak bez żadnej rezerwacji.Napiszcie cos o tym???? Marzenia, oj głupio się rozmarzyłam jak nastolatka i wcale mi to na dobre nie wyjdzie. Byłam na pogrzebie takiego przyszywanego wujka 9 to brat mojej teściowej -drugiej mamy mojego męża) Jego syn tego wujka to moj wierny adorator. ten który nie odpuszca i wcia jest blisko, telefony, niespdziewane wizyty,. Do tej pory unikałam tego , rozsądkiem sie kierując.. wiem że to nie może nigdy byc.......... Ale teraz widziałam i jego i jego rodzine która tak ciepło mnie przyjęla, kurcze a jaki on jest na plus............... ale stop. ma zone i dzieci - no własnie dzieci..... Zona - choc bardzo ja lubie ale widząc ja i obserwujac zadałam sobie pytanie Boże jak on to wytrzymuje??????? Wiem jestem wredna baba.>>>>>>>> A on no coz nic dodac nic ując. Ale teraz musze wrocic na ziemie. i zacząc realnie patrzec na życie. Stop , w tym temacie nic się zdarzyc nie może. Myslicie ze mi sie uda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gruszeczko za miłe słowa . 🌻 córcia jest ok. dogadujemy się dobrze , chociaz bywają zgrzyty . Niestety syneczka nie mam i nie wiem jak to jest .:( A o swoje trzeba walczyć i nie ma co się za bardzo oglądac , nawet jesli to miałoby trwac chocby chwilkę . Nie znam tych układów za bardzo , ale wielu spraw załuję własnie przez tzw. skrupuły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że puściłam swoje wywody w eter , nie ma nikogo. A ja jestem juz zmęczona, przejechałam dzisiaj pół Polski - zasne chyba czekając na Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Diarra skrupuły , im więcej ich będzie tym bardzej zaszyję sie znow w swoją skorupę. Ale zobaczymy co czas pokaże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez jesli to tylko miłe spotkania, miłe nie konczące się romowy. Ta yroska w głosie, ten ciepły serdeczny uśmiech i tak naprawde nic więcej. To chyba nic??? ale tego sie biję że tak jest a może ( choć nie musi) być więcej. i co wtedy???? Oj chyba naleję sobie jeszcze lampke winka i pojde spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×