Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

mus---------dla Ciebie🌻 diarra-----też eksperymentuję z kolorami:) rudy zaliczyłam w ubiegłym roku, pomyłka:( no i znowu wróciłam do blondu, choć mój fryzjer sugeruje, żeby już nie rozjaśniać, bo niszczę włosy. Ale co mam zrobić, kiedy w takich się najlepiej czuję:) gruszka---- życie masz tylko jedno:) czasem warto, dla jednej chwili....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być boje sory , a mówiłam że pojde do optyka , teraz czytaj swoje wypisy widze jaki problem mam z oczami. Sory , za te błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko , ja juz mam wypieki za te picie zdrówka Musika ... I nie poddawaj się, zycie jest tylko jedno . Witaj Glamur 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba sobie drinka strzelę, a co tam:) diarra----- czy mi sie wydaje?, coś smutek wyczuwam🌻 gruszka-----Twoje zdrowie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 nie jest tak zle , ale mogłoby byc lepiej ... tez chcę motylki w brzuszku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Glamur zawsze byłam taka poukłdana, a teraz wystarczył taki wypad a ile energii mi przybyło.Oj żebyście Wy to widziały??? I czym ja się tak ekscytuje????? Oj wyluzuj mowiesama sobie . wyluzuj ....... Jednego jestem pewna , nie będę już unikała spotkania i szczerej rozmowy . a co z resztą zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszka---- tylko włącz funkcję- myślenie🌻, żeby potem za bardzo nie przeżywać, nigdy nie wiadomo, kiedy Amor strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diarra---- ja też chcę motylki:) kurcze, ale już chyba tracę nadzieję gruszka---- widzisz, nawet marzenia uskrzydlają, nie rezygnuj, bo i po co? co ma być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko , chwilowo utopimy smutki w .... Wasze zdrówko , zeby spełniły się nasze marzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę , bo już mam wypieki .... a jaka muzyczka , kurcze tylko faceta brakuje ( obok) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie siedzi sobie w drugim pokoju mój były mąż i ogląda TV. To dory człowiek, ale za czorta nic do niego nie czuję:( Wyjdzie z psem, wyrzuci śmieci, ale brak tego czegoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wolę posiedzieć przed komputerm niż z nim, powiem więcej- drażni mnie, ale mi go szkoda, więc niech sobie jeszcze posiedzi. Wasze zdrowie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wróci moja cora, znow wypad z koleżankami ka karaoke. Ten przyjaciel który ja zawodł nie odpuscza z przeprosinami , kwiatami. Pognał tam za nia. A ona jak na razie jest mądra. Musisz sobie zasłużyc znow na przyjażn mowi. Narazie \\możemy być tylko kolegami. Na nic moje namowy , choc przyznam się chłopak jest okey. Mamus daj spokoj , wiem co robie. Moze to i dobrze , co się odwlecze to nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że i Wy macie chęć poszaleć tak odrobinę...... Tak trochę odskoku od dnia normalności. ........ kto tego nie czuje nie wie o czym piszemy , prawda??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszeczko :) myslalam, ze mnie te motylki juz przeszly, ale... sa nadal :O niby fajnie, ale na dluzsza mete meczace, podobnie jak u Ciebie. Czlowiek sam nie wie (jak nastolatka wlasnie) co robic, co byloby rozsadniejsze, a co moze przydaloby sie podchwycic... chocby tylko na chwilke.... poki jeszcze sie daje, prawda? :) On wciaz do mnie pisze; smsy, maile, chatujemy w Windows MSN... zasypuje mnie komplementami, wciaz skomli jak pies, ze musi mnie wreszcie znow zobaczyc :O a ja mam takie chwile slabosci, ze az sie tego boje. Z jednej strony chcialabym a z drugiej sie boje jak ognia a dlaczego to juz wiecie. Ech... jak wspaniale byloby gdyby czlowiek potrafil brac wszystko na luzie, bez zastanawiania sie, przemyslania, gdybania... i korzystal po prostu z chwili :) 😘 diarrunia buziaczki! 😘 szkoda, ze nie mozemy usiasc sobie dzis razem, wypic drineczka i pogadac, tak od serca :O :( 😭 glamur, Buber, Mirinda, bea i wszyscy 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo co tak właściwie nadaje sens temu wszystkiem? Uczucie!!! Ja tam lubię być zakochana. Od razu inaczej patrzę na świat. Dziecko już prawie duże, człowiek ma więcej czasu, ile można czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Diarra gdyby Ostrowiec był bliżej , zrobiłybyśmy wspólny wypad, ja juz ledwo patrze patrzałkami ale zaraz bym się postawiła na nogi OHO i to na równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 kochanie - niestety w nas juz nie ma tyle szleństwa co kiedyś , a jaka szkoda, bo pewnie jestesmy w stanie łapac szczęscie pełnymi garściami jak nastolatki . Ty lko co na to reszta swiata .... cholera , ale to wszystko skomplikowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie mam nawet kieliszka winka... skonczylo sie :O smutno... Wypije wiec z Wami szklaneczke wody - za Wasze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik---- ale czego Ty się właściwie boisz?🌻miłość to najpiękniejsze uczucie. lepiej brać co daje los niż potem żałować. Moja koleżanka już od kilku lat jest z facetem młodszym o 20 lat i są szczęśliwi.:) Romans, tylko z głową, nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra a co nas obchodzi ta reszta świata. czy oni nam pomogą teraz????? No gdzie oni są?????? To nasze życie !!!!! no , no.......... ale ze nie zrobiła się mądrala , jak tak jeszcze wypije ta lampkę to chyba całkiem sie nie poznam!!!! Wasze zdrówko.. Musiku najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamur, gruszeczko i Diarra - macie swieta racje, wszystkie ostanie wpisy, tak wlasnie jest! I ja tez bym sie od razu ubrala i do Was poleciala, mimo ze jestem lekko zmeczona po calym tygodniu pracy, gdyby tylko bylo troche blizej.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza bez jubilatki - a co tam . Idę jeszcze po jednego... Bardzo żałuję , że jestesmy tak daleko od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra------🌻 Sonik------🌻 gruszka----🌻 reszta------🌻 idę spać:( Włączcie potęgę podświadomości, jak się czegoś baaaardzo pragnie i o tym często myśli, to się STANIE, wiem to z autopsji:) Dobranoc. [kwiat[ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie diarra a do d... z reszta swiata ;) :P sorrki :D ale kazdy jest odpowiedzialny za wlasne losy i nikomu obcemu nic do tego, niech sie zajmuja swoimi sprawami :P :) glamur, pialam pare stron wczesniej (pare ladnych) ;) ze boje sie, bo jestem tak uczuciowa i czesto slaba, ze moglabym stracic glowe, gdybym pozwolila swojemu uczuciu rozwinac sie tak na dobre... Mialam przez to w zyciu same klopoty, bo bedac zakochana po uszy nie moglam juz calkiem rozsadnie myslec i robilam same bledy. I mimo, ze zakochiwalam sie w zyciu nie raz, nawet bedac juz \"dojrzala\" osobka, to nadal nie potrafilam kontrolowac sie do konca i nie nauczylam do konca na wlasnych bledach... A nie znioslabym chyba i nie wytrzymala, gdybym znow miala jakies straszne zyciowe klopoty tylko dlatego, ze dalam sie poniesc uczuciom, odstawiajac caly rozsadek na boczny tor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×