Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gruszeczko 🌻 ty jesteś z Ostrowca - a jakiego ? byłam przekonana ,że z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki glamur, Buber 🖐️ 🌻 :) Diarra no to siup! na druga (trzecia??) nozke! :D ;) Niech Ci wyjdzie na zdrowko (i humorek) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee - coś mi chyba na oczy padło , Soniku - jeszcze zostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Diarra, pozegnalam tylko buberka i glamur, i zastanawiam sie czy nie wyskoczyc po male co nieco na stacje, ktora mam pod nosem ;) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 a ja mam tyle dzisiaj dobrego trunku , i nie mam z kim sie podzielic ... o losie .... u mnie CPN bardzo daleko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Wam napisze . ja ze śmiechu juz sie turlam.... Moja cora opowida mi niesamowite historie. Kurcze ona mnie uczy żyć. Poszła na występy ze swoim nowym chłopakiem, (takim dla zabawy- tak mowi) i posłuchajcie -również z tym byłym , który teraz jest kolegą. opowiada mi że jeden i drugi nadskakiwali jej a byli przy tym tak zazdrosni. i komiczna sytuacja bo ten były jako kolega kazał jej usiąśc na kolanach ale zastrzegł przy tym że on jest tylko jej kolegą............ Do domu wróciła samochodem z koleżanką z jej bratem i z nimi dwoma -jeszcze ich posadziła koło siebie. A co mówi -niech cierpi jak szalał. Teraz wie co stracił...... Koleżanki jej sikały ze śmiechu z tej sytuacji. No i co może tak zaczniemy żyć??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj brakuje mi takiego luzu .... do cholery z tym rozsądkiem ... tyle sie traci .... A do tego jesli mieszka się w takim zadupiu , ze kazdy kazdego zna i o wszystkim wie lepiej niż on sam .... szkoda gadac . Wystarczy , ze ktos do mnie zadzwoni w pracy to juz te wiedźmy komentują .... chyba z zadrości , że im tylko zgorzkniali mężowie pozostali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , no to juz wszystko jasne . :) Moja córcia dzisiaj tez jest na baletach . a tak po prawdzie to ja powinnam chodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra a co przeżyjemy to nasze... Coraz bardziej sie do tego przekonuję. Tak jak Sonik boję sie ośmieszenia i boję się że mogę potem cierpieć Ale tak naprawde serce wyrywa sie do tego czegoś , trzepocąc ile wlezie. Pomyślcie co ja tam przezywałam sidząc na przeciw jego zony , dzieci i tych zapatrzonych oczu-ciepłych oczu -kurcze ale to kusi................... Za nasze smutki jeszcze jednego dziewczyny...Zdrowka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham własnie piosenek Grechuty , przypomniał mi o nich Buberek ... są super ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Diarra to dobre pytanie , może by tak na to sobie odpowiedzieć Tylko jak zacząc . No właśnie zacząć. Oj jaka szkoda że jesteście tak daleko.Buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko , wiem co czujesz ... ale jesli możesz , to \"weź byka za rogi \" ... Ja w swoim zyciu strasznie żałuję, że byłam taka grzeczna. Nic mi to nie dało. Poza niewielką satysfakcja ... ale co ja z tego mam , potem trafiałam jak kulą w płot chociaż mogłam przezyć wielką miłość . I też miałam skrupuły . To jest mój najwiekszy dramat w zyciu , bo tego juz nie da sie odwrócic , bo tego człowieka juz nie ma . I gdyby był , to nie patrzyłabym na nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko już dwie z nich ida , reszta jeszcze się pobiera. Jestem z siebie strasznie dumna , bo sama to zrobiłam po raz pierwszy , bez pomocy córci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz otworzyłam tez furtkę , to będe sama sobie zbierała muzyczkę taka jaką lubie ... fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , czy doszła ta muza , teraz wysyłam ci jeszcze jedną piosenkę . jesli cos nie wyjdzie , to jutro wyslę jeszcze raz . teraz juz córcia mnie wygania spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam , zycze miłej nocki , słodkich snów . Do jutra. Mam nadzieje, ze pojawią sie forumowicze w wiekszym gronie ... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszeczko ja wlasnie osmieszenia sie nie boje, napisalam jako ostatnia jeszcze kilka zdan na poprzedniej stronie... Ja boje sie jedynie, ze strace panowanie nad swoimi uczuciami i pojde na calego, co u mnie zawsze wiazalo sie z klopotami zycia codziennego jak np. nie moznosc skoncentrowania sie przy najwaznoejszych rzeczach jak; praca, dom, dziecko, inne obowiazki... I bylo mi bardzo ciezko oderwac sie choc na troche od moich uczuc i mysli klebiacych sie w glowie, a wkladac na codzien cala energie we wszystkie wazne sprawy dnia codziennego, zeby normalnie i wlasciwie funcjonowac. A do tego robilam i inne bledy, wiele przy tym tracac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestolatek
Pozdrawiam wszystki 40 latki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Soniku , całośc albo wcale i dlatego tyle wątpiwości. dac siebie to juz całkiem na tak. Ja tez inaczej nigdy nie potrafiłam. Ale trzeba zacząc tez żyć a nie tylko egzystowac. szkoda naszego czasu . tam szybko ucieka. No jeszce jednego na dobry sen i lulu , moja cora juz toczy mi wojnę nad głowa. Pozdrawiam wszystkie i wszystkich. Do jutra , czy szaleńczego czy zwyczajnego to chyba od nas zależy???? prawda???????????? Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! przywitałam się i zmykam na zakupy ,bo u mnie w domu bedzie dzisiaj bardzo tłoczno,przychodzi w odwiedziny moja siostra i jej córka z rodzinką . Postaram wpaść do was wieczorkiem całuje Beata.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów gorąco w ten zimowy poranek 🌻 Witam nocnego \"czterdziestolatka\" ... Beatko🌻 Ja też znikam na zakupy , bo przez wczorajszego fryzjera nigdzie nie zachodziła i wiatr w lodówce śmiga... Moje dziecko dzisiaj w markecie zbiera zywnośc dla ubogich.... dlatego komputer będzie przez czas jakis należał wyłącznie do mnie .... Miłego dnia zycze wszystkim ... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×