Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochane - ja też się byczę na urlopie do końca roku ! Miałam znowu problemy z kompem - chyba poszła karta graficzna. Chwilowo lecę na innej - starej. Zobaczymy jak długo pociagne ? :D Peny - tak - Sylwestra spedzę z moim nowym znajomym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.!!! We Wrocławiu prawie od samego rana pada śnieg ,jest bardzo ładnie zimowo ale na ulicach bardzo ślisko. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Slońca! Ja już wstawilam biszkopt do piekarnika i czekam aż się upiecze. Kuchenkę z tym piekarnikiem to mam......przedpotopową, aby nie napisac więcej i bardziej dosadnie! No nic, muszę scierpieć! Jutro urodinki mojego Milego! Dostanie prezencik - przyrzad do cwiczeń (nawet o takim wspomniał) takie kołko z raczkami do brzuszkow i na cwiaczenia ramion, ponoc rewelacja, ponoc, bo powinno się umieć \"zajechać\" i \"wrócić\". Ja spróbowalam... tylko \"zajechalam\" ale co do podniesienia sie z tym kółkiem to... chyba NIGDY! No ale muszę lecieć sprawdzic ciasto! Acha Penusiu, nie wiem kiedy jade do tych Niemiec... na razie trwa jeszcze kurs, chyba jaoś pod koniec stycznia. Fajnie, że odnowilaś znajomość z koleżanką! KURCZE!! Dziewczyny ale wam zazdroszczę tego wolnego!!! Byczycie sie w domkach :D , no odpoczywać! bo czeka nas wszystkich sylwestrowe szaleństwo!!!! No, choćby i w domu! W radiu też będą świetne \"kawałki\" np. na trójce! Ludzie, lecę do tego ciasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać powyżej nie działa mi alt, kurcze! Muszę w niego przywalić żeby robił kreski i ogonki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chciałabym przeżyć takiego Sylwestra na żywo jak beda miec we Wrocławiu ! Występy gwiazd na żywo ! Tylko pozazdrościć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biszkopt wyrósł nadwyraz! Lecę się kąpać i lulku - niestety, nie wszyscy mogą spać do późńa w łóżeczkach! Ja jutro do pracy! Miłego wieczorku dla wszystkich 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 🌼 może być bez kresek i ogonków i tak rozumiemy co piszesz. :) Do jutra, pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana Bożenko! Twój sylwester będzie NA PEWNO bajeczny :D pa, całuski 🌻 Nie ma co zazdrościć - jakieś tam gwiazdy, pchi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak szkoda, że w Poznaniu na rynku czegoś takiego nie wymyślili ! Na pewno poszłabym z panem W. :D Poskakalibyśmy sobie i pośpiewali ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpioszki! Ślicznie świeci słoneczko a Wy śpicie! Miłego dnia dla wszystkich! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już nie śpię i jadę po zakupy! Maja ucałuj swojego Miłego w dniu urodzin od koleżanek z forum! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lalunie. Nie mam w domu juz neta. kikam z pracy i pozdrawiam Was cieplutko w ten piękny zimowy dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Miałam problemy z netem i niestety coś nadal jest nie tak , ale mam nadzieje, ze cokolwiek do was napiszę. Widze, że co niektórzy sobie odpoczywają , ale macie fajcie. :) U mnie totalny zapiernicz. Jeżeli chodzi o pana policjanta , to randewu było udane , ale to wszystko. Były usmiechy , mnóstwo komplementów , miła atmosfera, ale nic więcej. Może gdyby mieszkał bliżej , to warto byłoby te randki powtarzać, i może coś miałoby szansę drgnąć w tych sprawach... ale to było raczej jednorazowe spotkanie , no może jeszcze jutro coś będzie i to wszystko. Bardzo duzo mówi, wyobrażam sobie, ze jest go wszędzie pełno ... ale jest trochę ale i wiem, że nie pasowałoby mi to na codzień , a na zmiany nie ma co liczyć . Nie w tym wieku. Przed chwilką był u mnie pan od internetu , cos poprawił i już jest dobrze, całe szczęście, ze zapisałam sobie to co już wczesniej napisałam , bo inaczej by mnie chyba trafiło.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 bardzo się cieszę, że tobie układa sie pomyslnie z panem W. :) Tak trzymać. I zycze wam wspólnych- wielu miłych wrażeń ... I miłego plotkowania z przyjaciółką . tez bym tak chciała :( Maja🌻u mnie tez dzisiaj świeciło słoneczko i przez jakąś godzinke było ładnie, teraz jest wiatr i raczej kiepsko ... :) Serdeczności urodzinowe dla twojego Skarba.... 🌻 Ach jak to ciasto pieknie pachnie. Chyba zaraz pójde opędzlowac resztke sernika światecznego ... Mirindko 🌻 fajnie masz z tymi feriami ... Jeśli faktycznie będziesz w domku na Sylwestra , to coś podejrzewam , ze spotkamy się na kafeterii przed komputerem ... troche to smutne, ale dlaczego nie ? Gruszka🌻 Beatko🌻 z tego co wiem , to Buberek nas podgląda .... Buberku 🌻 nie podgladaj tylko się melduj i opowiadaj dokładnie jak tam było. Że ogólnie dobrze , to O.K. - ale rzuć trochę szczegółów ... Agrypina🌻 jak widze, nie tylko ja spędzam Sylwestra na białej sali. Naprawdę nie mam zadnych planów, a przez to \"popstrykanie\" z moją przyjaciółką , nawet pewnie zadna prywatka nie wchodzi w gre . Więc będzie spokojnie , ba - nawet bardzo spokojnie. U nas bywały lata, ze na placu przed ratuszem były mprezy , teraz nie man a to kasy , co najwyżej będa fajerwerki ... Peny🌻Czas na diety będzie w styczniu . Teraz i ja sobie odpuściłam troszkę. A potem już naprawdę ćwiczenia , basen i dieta jak wczesniej. Mnie tez podoba sie ład i porządek u Niemców, szkoda, ze nas nie da sie tak ułożyć ... Szymciu🌻 pewnie odpoczywasz po gościach . A przez działanie internetu każdy z nas ma czasami chęć wyrzucić kompa za okno ... 🌻🌻[kwiat dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziewają MusikTruskawkowy :( Igam :( Basia :( Senda :( Gruszeczka:( JA-TWA :( Sonik:( no i Buberek coś milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam napisze dla rozweselenia , w końcu zaraz karnawał : 🌻🌻🌻🌻 Dziewica pospolita - roślina krótkotrwała, wymagająca pielęgnacji, chętnie poddaje się flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje być dziewicą. Stara panna - roślina długotrwała, pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych, nie wiadomo dokładnie z kim. Kochanka - roślina pasożytnicza, mięsożerna, z gatunku motylkowatych. Wymaga dużo wilgoci i częstych zmian klimatycznych. Z uwagi na znaczne koszty, w naszych warunkach jest trudna do hodowli domowej. Przez dłuższy czas kwitnie nocą. Żona - pożyteczne zwierze pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadami z hodowli domowej. Bardzo opłacalna, przynosi duże korzyści. Rozwódka - należy do owadów występujących w dużych ilościach, gromadnie. Znana w przyrodzie pod nazwą szarańczy. Samiczki zostawia w spokoju, samców niszczy od korzeni. Czyni szkody w ubraniu, szczególnie w kieszeniach. Wdowa - wierzba z gatunku plączących. Szybko próchnieje. Z powodu braku zdrowego korzenia nadaje się jedynie do przeróbki na fujarki. Kawaler - ptak przelotny, dzieci swe często podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest przebiegły i trudno go schwytać w sidła. Stary kawaler - grzyb jadowity o smaku gorzkim. Żyje przeważnie samotnie lub w symbiozie z purchawką pospolitą. Mąż - zwierze domowe z gatunku leniwców, ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. Pochodzi ze skrzyżowania trutnia z osłem i padalcem (oczywiście są wyjątki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka okupuje dziś komputer, więc mam tylko chwilowy dostęp. Miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się przechwaliłam ... Kumpela mi nawaliła. Nie odzywam się do niej dopóki nie zadzwoni. Nawaliła mi w Boże narodzenie (miała przyjść z facetem ale się poprztykali) a teraz mimo, że byłyśmy umówione od wtorku - nagle wysłała sms-a, że ich nie będzie bo idą na kręgle ! O nie ! Tak się ze mną nie robi ! Jestem w najwyższym stopniu zła i na pewno pierwsza nie zadzwonię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 Jakaś zaraza panuje wśród tych naszych koleżanek , kręcą , sa niesłowne, olewają na całej linii . Co się dzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ona wybrała kręgle zamiast Ciebie!!! Tak nie postępuje dobra kumpela, mogła Cię przynajmniej zabrać ze sobą! Diarra ma rację, to chyba jakaś zaraza. :) Mnie wciąż nie przeszło po ostatnich przejściach z przyjaciółką. Ciężkie to życie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ona nie wybrała kręgli tylko faceta. Ten facet jest u niej od świąt (pracuje w Irlandii) i niestety okazuje się, że my baby jak mamy do wyboru spotkanie z kumpelą czy wyjście z facetem ... zawsze wybieramy to drugie ! Tragedia ! Co ci mężczyźni z nami robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! Uśmiałam się Diarreńko z tych porównań, fajowe!!! A na sylwka nie zapomnij kupić szmpana i będziemy razem pląsać przed kompikiem😘 Dzięki za całuski i życzonka dla mojego Miłego😘- to dla Was od Niego. Mirindko na początku mojego postu z Twoim imionkiem był jeszcze buziaczek....ale ktoś go ukradł! Flow - moje przyjaciółki (nie wiem czy nie powinnam już pisać \"przyjaciółki\") też się nie odzywają, a ja się uparłam, że tym razem pierwsza się nie odezwę! Trzymaj sie dzielnie! Zresztą, znając Twój temperament wcale się nie nudzisz:D Cześć Gruszeczko! Szkoda, że w domku nie masz już necika, bo z pracy to zawsze trochę trudniej coś napisać, chociaż ja czasami mam wręcz odwrotnie! bea🖐️ Szymcia masz super rodzinkę! wiadomo, że takie cechy jak opisujesz w skali ludzkiej rzeczywiście mogą uwerać, ale ja zawsze takich ludzi podziwiam, bo mnie ich bardzo brakuje! I pisz kochana, pisz i wiedz, że ja zawsze z uwagą czytam Wasze wszystkie wpisy. U mnie BARDZO PADA śnieg:D - miłego dnia Wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie..... u mnie komp nie wyświetla emotikonów...., więc może ten buziaczek nie ukradziony, tylko ja nie widzę! Pa:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×