Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Co tu taka cisza... Pewnie szykujecie obiadki , bo pewnie na spacerki pogode macie kiepską :) U mnie nadal piekne słoneczko i zaraz po obiadku idę zaczerpnąc powietrza ponownie... Przeraża mnie tylko ten bałagan ujawniający sie na każdym kroku , papierki i innego świństwa tony ... A może odsypiacie wczorajsze balangowanie , wieczorem tez było cichutko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę🖐️🖐️🖐️Zajrzę wieczorkiem,teraz jadę na swoją wieś gdzie będę szukać śladów wiosny...🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slońca🌻 Diara uważaj, żeby to nie był gajowy Marucha;) Co do analiz wolę już nic nie analizować ,bo im głębiej tym gorzej, dla mnie oczywiście,idę na żywioł. Buberku jak ,,Oatatni Mohikanin,, ja jak zwykle zachwycona i filmem i muzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ A mnie to analizowanie wykończy kiedyś...Od soboty naprzykład zastanawiam się nad fenomenem forum.Że człowiek(patrz ja),tak szybko przyzwyczaił się do zaglądania tutaj i że jakoś czuję z Wami związana,momo że przecież się nie znamy a poczucie mam wręcz odwrotne.Natomiast chochlik w mojej głowie mruczy,że to iluzja i podrzuca pytanie,dlaczego tak trudno w świecie rzeczywistym nawiązywac takie relacje.To znaczy nie wiem czy trudno ale dlaczego tego nie robimy?A jeśli robimy to widocznie w stopniu niewystarczającym,skoro tak dużo daje nam ten topik,a daje skoro tu bywamy....itd.Powiedzcie same-toż to obłęd. Stąd mam pytanio-propozycję(oczywiście niezobowiązującą ale na poważnie)może pomyślałybyście nad możliwością jakiegoś \"zjazdu\" topikowych wiedz m?na przykład w okresie wakacyjnym? Pomyślcie o tym.Miłego wieczoru.pa,pa🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beauceron 🌻 Akurat tego typu myslenie i mnie dopada i pewnie wielu ... Takie życie... , w realu przyjaźnie są bardziej wymagające , czasochłonne ...., wirtualne dawkujemy sobie kiedy chcemy i od nas zależy kiedy mamy kontakt, a kiedy nie. Inną sprawą jest rozważanie na ile to dobre na ile złe. A na temat spotkań juz kiedys rozmawialismy, wszyscy byli za ... teraz przydałoby sie ten temat przewietrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa porą. Diarra 🌻uszku pamietam poruszany temat naszego spotkania, wiele bylo propozycji .Fajnie byłoby się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane🌻 to już.Jeśli niestraszny Wam namiot,to zapraszam do Wielkopolski.W namiocie tylko spanie,bo takiego dużego domku nie mam :-) ale cała reszta pod dachem.I łazienka i kuchenka...tylko ustalcie termin 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko , Beauceron 🌻 byłoby super . Musimy o tym porozmawiać - koniecznie ... Teraz uciekam na TV , musze ustapić miejsca córeczce ... Papapapapapa słodkich snów . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,pogoda u nas marna pada deszcz-dawno go nie bylo,ale lepszy on niż mróz.Właśnie wróciłam z urodzin Perełki jutro kończy z moim bratem 30 lat.Macie od niej całuski.Jutro wraca do pracy to mam nadzieję ,że tu zajrzy.Bauceron Wielkopolska to leży spory kawałek od pomorza.Ale poplanować można.Diarra,mam kolegę leśniczego,kiedyś chciałam go przedstawić mojej koleżance i powiedziałam --o to jest nasz gajowy --a on gajowy to każda ku....a co chodzi po lesie,zrobilo mi się głupio i przeprosiłam.Oni mają duże mniemanie o sobie,sprawiają wrażenie,,że lasy państwowe są ich własnością.A 4 lata temu byłam na Mazurach w Ogonkach,koło Węgorzewa.Przepiękne okolice.i te jeziora dookoła. Peny-puk,puk jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za!!! zwłaszcza jeśli chodzi o Wielkopolskę.Ale gdzie jest Peny???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja koncż tę balange urodzinową:D! Trzeba zwrócic sie do sejmu naszego kochanego .Musza powolac komisje śledcza d/s znalezienia Peny!!! z Romanem Giertychem na czele. i Przemysławem Edgarem Gosiewskim jako sekretarzem. Mozę ja znajdą??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka 40 latka
Cześć Dziewczynki. Ja dopiero wieczorowa porą zaglądam na forum. Wstałam o 11.30, wyspałam się za wszystkie czasy. A potem to co uwielbiam w niedzielny poranek: maseczka, manicure, kawka w wielkim kubasie i Robert makłowicz w TV. Póżniej dziecię na zajęcia teatralne zawiozłam, mężowi po drodze prezent na urodziny zakupiłam (fajny stojak na płyty (w Almi Decor) bo on hobbysta jest, a teraz oglądam KrzysztoFa Ibisza w serialu Pensjonat pod Różą. Oj aktor Ci z niego żaden. Smutne. Winko czerwone w lampce przede mną i relaksuje się, bo przede mna kilka kolejnych , trudnych dni. Ja też nie ukrywam, że przyzwyczaiłam sie do forum. Cóż, można anonimowo podzieliś się swoim zyciem z innymi bez stresu, zarzutów, nagabywania. Ja tez już się trochę uzależniłam. Nie mam za wiele czasu na codzienne wpisy ale raz dziennie staram sie przeczytać wszystkie posty. A, wczoraj wieczorem miałam gości na zaległe urodziny córci, było miło, sympatycznie i winnie. Wiosny we Wrocławiu nie widać, dzisiaj ciepło ale deszczowo i ponuro. Tylko moje koty zaczynają wariować a to oznaka, że idzie wiosna. Miłego poniedziałku Laseczki. Trzymajcie się ciepło. Hanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40 latka
To ja, przekręciłam swojego nicka ale to ja się wpisałam czyli Haneczka . Pa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie znalazłam ten Taniec z gwiazdami.Oczywiście w księgarni,bo w domu mam tylko program 1 i 2 :-) Ale że kocham tańczyć a szczególnie fokstrota i jive\'a,to dziś bardzo,bardzo mi się podobało.Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Miłego dnia wszystkim :) Dopiero teraz jakoś się pozbierałam po tej odebranej godzinie! Ale w pracy szybko czas leci! Taaak Bauceron.... też się nad tym zjawiskiem zastanawiałam... i tak sobie myślę, że dzięki temu, że możemy sobie usiąść przy komputerze, poczytać o problemach, smutkach i radościach wirtualnych koleżanek, napisać o swoich problemach, kiedy chcemy to jest tak dobrze. Nie jesteśmy ograniczone czasowo, ani przestrzennie. Ja to czuję tak, jakbym miała stale przyjaciółkę obok siebie.... W rzeczywistości jest inaczej. Każdy zabiegany, zajęty swoimi sprawami, aby się mumówić i usiąść z kumpelą trzeba znaleźć czas..., a tak siadasz wtedy kiedy odczuwasz taką potrzebę... i już jesteś razem z innymi - może nie zawsze w tym samym czasie - ale zawsze wtedy kiedy chcesz możesz napisać coś od siebie i wiesz, że niedługo ktoś to przeczyta. Miłego dnia Wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę niezborne to u góry... chyba jeszcze się nie obudziłam :) Szymciu ja wczoraj miałam spacerek na wiosennym deszczyku, faajnie - teraz widzę słońce nieśmiało się przebija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosny nie było, więc Peny wybrała się na jej poszukiwanie... i sama sie zgubiła :( Szymciu już po spacerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Na Mazurach szaro,buro i nijako , ale do wiosnę już czuć :) Mnie na spacerek nikt dzisiaj nie wypędzi, bo kolanko mnie rozbolało :( wiosenny reumatyzm o sobie przypomniał ... Deszczyk padał i u mnie wczoraj wieczorkiem dopiero , dzisiaj też coś się zanosi. Przed chwilką zrobiłam płatności przez internet i jest mi smutno, bo jestem lżejsza o jakieś 600 zł :( Peny się zawieruszyła - może pojechała z mężem odwiedzić ciepłe kraje :) Komisjaśledcza w składzie Giertych,Gosiewski - to dobre, może jednak lepiej niech wytropia wiosnę :) :P Zahir👄 na mnie kiedyś obraził sie kolega z internetu , który jest maszynistą pociagu pośpiesznego ( na trasie Wrocław - Poznań - najczęściej ) Spytałam kiedys na gg gdzie dzisiaj jedzie swoją ciuchcią - a on okrutnie obrazony , że to elektrowóz - cały skomputeryzowany :P Tez musiałam przepraszać. Mazury to piękny kawałek Polski . Szkoda, ze nie jestem zmotoryzowana, bo niewiele jeszcze odkryłam ... Haneczko 🌻 Internet to naprawdę niezły wynalazek. Broniłam się bardzo przed zainstalowaniem i spróbowaniem jak to się je, a teraz nie wyobrażam sobie żeby tu nie zaglądać. Beauceron👄 Ja tez oglądam Taniec z gwiazdami , oglądałam wszystkie odcinki . Kiedys się tańczyło , ach ... Szymcia👄 Makłowicz jest boski z tymi swoimi opowieściami , słucha się go świetnie - połączenie historii ze współczesnościa i jedzonkiem .I te jego smakowanie i jak robi "uuhhmmm..." - czuje telepatycznie jak to coś smakuje ... Ubawił mnie kiedyś jak robił krem i miał nim przekładac wafle, a że stał na balkonie w jakimś zamczystu i wiał wiatr, wafle jak latające talerze oddaliły się w siną dal ... Majeczko 👄 Glamur 👄 Buberku 👄 Dla obecnych i nieobecnych miłego tygodnia 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra ja w sobotę szalałam, ze ścieką, pies dzielni mi asystował, wszystko roznosząc:))ale maqm tak czysciutko, że aż miło.... Miałam w planach tylko umycie okin, ale jak sie wziełam, zrobiłam generalne porządki. Zostało mi tylko trzepanie dywanów i wiosnę godnie moge przyjąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , kochani - co się dzieje. Wracajcie szybko. 🌻 nawet nie mam komu opowiedzieć o swojej dzisiejszej \" przygodzie miłosnej\" ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej jest tam kto???? Co tu dzisiaj takie pustki?? A tak wogóle to wszystkich wiosennie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️🖐️ Diarra🌻jestem i słucham...opowiadaj o swojej przygodzie.... A tańczyć i teraz się tańczy,tylko coraz trudniej o dobrego partnera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem i pozdrawiam z pochmurnego i ciemnego Pomorza.Dzisiaj byłam w pracy i miałam lenia ,że aż wstyd,bardzo chcialo mi się spać pomimo wypicia trzech kaw i herbaty.Ale zaraz robię skok do łóżeczka bo jutro dyżur przy Julce a wieczorem na nockę.Buziaczki dla wszystkich miłych duszyczek.DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ I wszystko wróciło do normy -kolejny upojny wieczór w pracy.Moj mąż zakłada konto internetowe firmowe...Usiłuje tego dokonać od 3 godzin ale nie jest to takie proste :-)...jak widać. Afirmacja więc na jutro: ...Jestem boskim przejawem życia.Kocham i akceptuję siebie tu i teraz. No,to dla Was Dziewczyny!🌻🌻🌻 Alja🌻dzięki,wreszcie się doczekałam listonosza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 Dzisiaj ostatni dzień mojego wolnego i co? miałam nadzieje, ze nie odejdę od neta , ze na kafeterii będzie gwarno jak zwykle - i nic .... :( nagadałam się sama ze sobą. Piję poranną kawkę i zagaduje mnie wczoraj poderwany pan z Mielna ... Dla jasności - ja poderwałam pana :P Aha - jeszcze ...... gajowy odezwał się do mnie na gg - wczoraj rozmawialismy dłuuuuugo i było bardzo przyjemnie . :) Nie obraził się za gajowego ... Pozdrawiam - całuski dla wszystkich 🌻👄🌻 Beauceron 🌻 teraz mój tata więcej tańczy niż ja , bo teraz taka moda, ze kluby emerytów i rencistwó prężnie działaja w każdym mieście i każdej gminie , organizuja \"dyskoteki\" , spotkania , ogniska, kuligi i co tam jeszcze można sobie wyobrazic do zorganizowania i tańczą , tańczą, tańczą . .... Byłam raz na takiej imprezie i powiem wam, ze od lat tak się nie wybawiłam i nie wytańczyłam , a policzki bolały mnie od smiechu przez kilka dni. Beatko 🌻 na naszym topiku był strajk ostrzegawczy - tylko nie podalismy jeszcze postulatów. :P Mój postulat jest taki, żeby wczorajsza afirmacja Beauceron przyczepiła się do każdego z nas jak do psiego ogona :) Zahir🌻Całuski dla Julki . 👄 Ciekawe czy da babci poserfować po necie :) Spóźnione , ale bardzo gorące zyczenia urodzinowe dla Twojego rodzeństwa - głownie dla Perełki 🌻 PEREŁKO 🌻 żyj sto lat w zdrowiu i miej zawsze usmiechniętą twarz i żebyś zawsze mogła cieszyć się szczęsciem swoich dzieciaczków. http://sugarqube.com/Ecards/CardView.cfm?CardID=739&L1=19&L2=207&L3=0&Page=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×