Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Nie bylo mnie chwileczkę, a tu miłe rozczarowanie tlumy na topiku:):):) Beatko 🌻dzięki za pocztę A Tobie Diarus za zdjęcie Beauceron🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką ksiązkę macie na myśli? Czuje potworny głod intelektualny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może, glamur, Michel Faber, Szkarłatny płatek i biały. Wiktoriański Londyn i niecny, mroczny światek, a nawet półświatek prostytutek i rzezimieszków.... Bardzo dobrze napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alija, dlaczego ja nie mam Twojego zdjecia :) ślij kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloninka
Witam wszystkie Starsze panie. Ja też mam 41 lat a czuję się młodo i wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloninka my nie jesteśmy starsze panie !!! My jesteśmy prawdziwe kobiety albo prawdziwe Wiedz my ! Jak kto woli ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natworzyłyście sporo stron dziewczyny, będę musiała znów nadrabiać zaległości. :) Wracam do swoich gości, wesołego dnia ! U mnie SŁOŃCE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloninka
To był żart. Też mam 41 lat. Przepraszam że Was uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloninka
Nie rozumiem. Przepraszam i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmykaj, tylko bądź, na rozumienie przyjdzie czas, ja też wiele nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna paloninka... :( nic nie zrozumiała... :( i uciekła... Wiecie co, my jesteśmy jednak Wiedz my !!! Szymcia goście żyją !!! Zaraz będą jeść bigosik... ;) a wtedy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem mówiąc, Alja- ja też nie mam twojego zdjęcia. I zdjęcia Szymci, i Glamur....Smutno mi... o mnie zapomniałyście... Sklerozę już macie, czy cóś.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Szymcia- potwory do kwadratu i do tego w podeszłym wieku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja chciałabym was w realu widzieć, ale byśmy naśmiały się z siebie, to takie tylko ograniczenia netu, jeden ma cyfrówkę, inny nie. Rulez Wiosna, jak mówi Szymcia i ma rację. To ja jeszcze poproszę o wywód z angielskiego, skąd tak dokładnie rulez, jak i co? Od jakiego gramatycznego słowa. Plissssssssssssssss.....Pleas, właściwie, ratuj Szymcia.... Muszę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alija🌻 dzięki, wysłałam, ale coś mam obawy, że nie dojdzie, bo komputer wariuje :\"\"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, u mnie też wariował, ale dosłał.... Jednym słowem, znowu piękna blondynka, już mówiłam, że w następnym wcieleniu poproszę o blond....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Wiedźminki straszne!!! Donoszę uroczyście, że zmogłam się i zrobiłam po obowiazkowym i przymusowym spacerku z pieskiem (och, jakie słońce!!!) brzuszki i ramionka!! Alja Ty masz jakieś specjalne pomysły na naszą gimnastykę? Zapodawaj kochaniutka póki mam wenę sportową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×