Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześc dziewczyny:D Mój syn wczoraj idzis zdawał egzamin gimnazjalny , nieźle mu poszło a zwlaszcza dzis wrecz doskonale:D Myslę,że nie bedzie mial problemów z dostaniem sie do dobrego liceum...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!! Serce ojca pewnie wyyyyyje z radości! :) Tak trzymać! Czyli Buber...jesteś kolejnym, poza Szymcią i mną, obdarowanym! Kto jeszcze? Przyznawać się i chwalić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Jak miło was(prawie) wszystkich zobaczyc :) Ciesze się, że jesteście ... Wasze wpisy dzisiejsze są dla mnie najlepszą niespodzianką. Niestety milionerką nie zostałam , miałam jedynie 1 trafienie :( Ale nawet z rozpaczy nie moge wypić ani \"zjeść\" , bo jutro mam bardzo cięzki dzień. I musze mieć w pracy bardzo jasny umysł . Później do zrobienia zakupy i w nocy o 3.00 wyjazd do Wilna. Mój piesek będzie bardzo tęsknił - nocleg w budzie w zagrodzeniu .Już mnie przez to serce boli , ale trudno - dobrze, że jest ciepło. Smutno mi tez z tego powodu , ze przed chwilą zrobiłam opłaty przez internet i pożegnałam 600 zł - zgroza... Ale też miałam i troszkę radości , bo zrobiłam rozliczenie opłat za ogrzewanie ( w tym okresie grzewczym odłaczyłam się od sąsiadów i płacę tylko za siebie - zadnej współwłasności) i okazało się, że w porównaniu do ubiegłego roku jestem jakieś 550 zł do przodu. A to jeszcze nie koniec ogrzewania - przynajmniej u sąsiadów , bo ich licznik zasuwa , a mój już jest wyłączony :) Mówię wam nigdy żadnych spółek ... Buberku 🌻 gratulacje za pomyślny egzamin syna :) Dzięki wszystkim za miłe słowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam i o zdrowie pytam. Piszę z podmienionego kompa, więc nie otworzę tegoż Williamsa, jak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, właśnie się dziwię..., dziewczyny..., u mnie deszcz, może rozpuszcza personalnie Was, tak homeopatycznie, w małych dawkach, pozostawiając za sobą ciszę... Jak to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaoke, niech się Robbie chowa... Ja nawet nie próbuję wtórować. Wszystko przez te kwaśne deszcze. Świat niszczeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski,ćwierkacie jak ptaszątka z rana,u nas jak zwykle deszcz,deszcz.Wróciłam właśnie od ortodonty ,jeżdżę tam co miesiąc z moją najmłodszą latoroślą.A co do totolotka to w 82 roku miałam piątkę,plany miałam nieziemskie,był stan wojenny i musiałam mieć zgodę z urzędu żeby jechać do Gdańska po odbiór tych pieniędzy,wartość ich była taka,że kupiłam Wranglery,sweter z owczej wełny,paczkę Cameli bez filtra i to wszystko ,tj 1200 zł.na tamte czasy.Teraz gram ale sporadycznie. Hanka najlepsze kwiaty na balkon to surfinie,są w różnych kolorach i odmianach,wystarczy je podlewć często odżywką do surfini a twój balkon będzie tonął w kwiatach. Buber tak dalej ,niech sie dziecię uczy w końcu dla siebie się kształci ,ale suksesy dzieci to balsam dla rodziców To spadam,idę na obiad dzisiaj chińszczyzna z ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kwiatki🌻 Wlasnie mój syncio przyniósł swiadectwo ukonczenia szkoły średniej. Calkiem niezłe jak na maturalna klase. to dla mnie dar losu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie późne gratulacje, ale... chciałabym sobie gratulować, gdy mój 10. latek też będzie taki dzielny jak twój. Musie truskawkowy, możesz być dumna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, którzy wyjechali i zostali 🌻 Wreszcie mam komputer w domu, ale czekam tylko aż moje sępiki komputerowe wstaną i mnie stąd wyrzucą ;) Cześć Szymciu- masz rację , coś tu pustawo ostatnio. Ja miałam ochydnie ciężki tydzień. Wczoraj wróciłam tak zmęczona, że poczułam się jak stara baba... :( Ale mam teraz cały tydzień urlopu i to nic że muszę kończyć pracę magisterską, zrobić trochę porządku w mieszaniu i iść do drugiej pracy, a potem po urlopie będę się ciąć w pracy, żeby nadrobić stracony czas, bo roboty nikt za mnie nie zrobi... Mam nadzieję, że trochę zregeneruję moje nadwątlone siły i znajdę energię do dalszej walki. Mój syn też wczoraj skończył naukę w liceum, świadectwo dostanie dopiero 1 czerwca, ale wyniki też ma bardzo dobre. Najważniejsza jednak jest matura, bo od niej zależy czy dostanie się na wymarzone studia, czyli na informatykę. Jestem dobrej myśli po rozmowie z jego nauczycielami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha.......oczywiście nie będę robić porządku w mieszaniu- tylko w mieszkaniu :) Udało mi się zacząć nową stronę.... Pogoda u nas tragiczna, deszcz leje jak głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu z doskoku- wstrzeliłam się w przerwę... Sprzątam mieszkanie, dzisiaj czeka mnie jeszcze impreza rodzinna. A tak nawiasem, ja też toleruję tylko mądre deszczyki...bo mądre są te ciepłe, które szybko się kończą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem,jest zimno i pada ,pada może to już potop mamy i trzeba będzie arkę budować,od tej wilgoci to aż w kościach łamie.A na dzisiaj zaplanowaliśmy grila,są już kiełbaski,piwko,surówki,znajomi zaproszeni ,chyba rozpalimy pod garażem a biesiadować będziemy w domu.A jak było to napiszę później.No to pa,może macie lepszą pogodę na tę majówkę to bawcie się dobrze i prześlijcie trochę słońca. Glamur Diarra przesłała fotkę twojego pieska,jest rozkoszny tylko przytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Powariowałyscie, żeby w sobotę wstawać o szostej rano i od razu lecieć do kompa?? Ja tam pospałam do dziesiątej, umyłam okna mimo padajacego deszcu bo mnie wena naszła jakaś a teraz siedzę w domu i lenię się cudownie. Leje we Wrocławiu niestety od rana, marzenia o grillu legły w gruzach. ten kto ma garaż albo ogród z altanka ewentualnie może popróbować ale chyba zbyt zimno by było to przyjemnością. Więc dzisiaj też pewnie zejdą się znajomi i skończy się na popijaniu martini w miłym gronie. Cieszę się, że nigdzie nie wyjeżdżam bo jak patrzę na telewizyjne relacje z tras to odechciewa się weekendów. Przed chwilą pokazali zakorkowana zakopiankę...Dzięki za takie przyjemności. Ja odpoczywam w domu. Trzymajcie się dziewczyny, wysypiajcie i bwacie dobrze w wolne dni jesli je macie. Całuję Was serdecznie. Haneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! U mnie też pada deszcz od samego rana, więc z grila nici. Może jutro będzie lepiej, może pojutrze, przecież to długi weekend. Nie odzywam się ostatnio za wiele, bo mam problemy ze zdrowiem i kiepski nastrój, ale jestem z Wami duchem i czytam, czytam, czytam... Życzę wszystkim słoneczka i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻 prawie nie bywam o tej porze, ale tyle wolnego, że dzis sobie pozwalam na pózne łażenie po internecie:) :) deszcz pada, ale mnie to nie przeszkadza, nawet lubię, tym bardziej, że drzewa tak pieknie pachnę, nawet w W-wie:) A teraz popijam sobie piwko i chyba jest mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro od rana o wariacjach, wariantach, możliwościach mowa, znaczy się, jest z czego wybierać. A jeśli tak, to doooooooooooobry dzień zaczyna się. Przede wszystkim nie pada, czyli ja i gips nie jesteśmy uziemieni w domu. Buzie dla wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz spoks
ludzie....to starsze panie myja okna w deszczu? a niby z wiekiem rozum wzrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, no sorry, to tak a propos deszczu, okien, rzekomej starości i braku rozumu, tak tylko po skrótach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra spoko
:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra spoko
a konkretnie: o czym ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aljia,Szymcia bo tylko wy tu narazie jesteście dostępne,u nas pogoda bez zmian,gril się odbył ale to nie to samo co na świeżym powietrzu,było wesoło,gwarno,niektórzy mieli zaburzoną równowagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Wrocław spowity w bardzo barową pogodę i nic nie wskazuje na zmianę..ulice opustoszałe za to hipermarkety pełne ludzi. Wczoraj byłam w Carrefourze a tam stoliska grillowe pełne mięsiwa, kaszanki, białej kiełbaski i niezbyt wielu chętnych. Oj, restauratorom się nie powiedzie. U mnie w domu wiele śmiechu i zdziwienia, bo moja kotka, mała brytyjka ma ruję i zupełnie zwariowała, jęczy, piszczy, nadstawia pupę, niewyobrażalna jest matka natura. W nocy muszę ją zamykać w przedpokoju a raczej korytarzu , żeby podpac dała . I podobno ma to trwać dwa tygodnie. Odpoczywam dzisiaj, wieczorkiem idę z córcią do przyjaciółki na kolację i winko, jutro mam nadzieję, też będzie dzień na lenistwo...cenię to bo końcem maja zaczynam bardzo intensywną pracę i tak aż do jesieni więc muszę zbierać siły. czy któraś z wrocławianek wie , gdzie kupićbluszczolistne pelargonie, takie, które pięknie zwisają? Miałam jechać do Siechnic ale odechciało mi się w tym deszczu.. To dziewczynki trzymajcie się a dla małolató informacja taka, że można w deszczu myć okna jesli są osłonięta i na nie nie chlapie deszczyk. Moje takie właśnie są. całuję . idę pooglądać ukochane discovery. Pa. Hanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadstawia pupe
?? Fajne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×