Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hej, hej kobitki .Czas wstac!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pada. Trzyma się , tylko są wakacje, super pogoda i net wysiada z taką konkurencją. I bardzo dobrze. Od neta tez trzeba odpocząć. U mnie gorący okres sprawozdawczy, praca po godzinach i te sprawy. Ale będę tutaj zaglądać i żadnych czarnych mysli nie dopuszcam . Pozdrawiam was gorąco. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pozdrawiam,jaki ten wieczór jest przyjemny po tym upalnym dniu,a jutro jeszcze cieplej.Ja siedzę sama w domu jak palec.Mąż w pracy a dzieciątka się porozjeżdżały nie ma do kogo gęby otworzyć.Myślałam że poczytam trochę co u was a tu widać wakacje na całego.A używajcie sobie do woli bo niedługo przyjdzie pani jesień ,deszcze ,dzionek krótki.Aż mi się myśleć nie chce. Dzisiaj wziełam się za porządki,pranie firan,pościeli itp.Bo przed urlopem chcę to zrobić,żeby w urlopie nic nie robić.No jak mi się zrymowało.Spadam się kąpać i lulku,całuski dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir - to może na forum \"nie czuję, że rymuję \" ,,, Ja czekam aż dostanę natchnienia do sprzatania. Póki co nie chce mi się i już. Moje dziecko pomimo takiej pogody jest okrutnie przeziębione, wysiadło jej wszystko, zatoki, gardło,oskrzela ... Dostała dzisiaj antybiotyk i leży bez zycia ... Wyszły bokiem nocne spacerki, kąpiele w jeziorze i inne takie ... Trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!!!!!!! żadne topik upada!!!!!!!!! żyje na całego . Buziaki i miłego dnia .👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Widzę, że w tych upałach to Bea tylko rześka juz od rana, budzi się przy komputerze... Ja nie piszę dlatego, że zawodowo działam bardzo intensywnie, a wieczorami korzystając z nieobecności córci albo wypad do Rynku na piwko, albo biegne do znajomych i wieczorkiem nie chce mi się już włączać kompa. Dzisiaj sielanka niestety się kończy bo zjeżdża się do mnie rodzinka i będzie niezły kociokwik. Cztery osoby więcej w domu przez tydzień.... UF!!!! mam nadzieję, że u Was dobrze. Zahir narzeka na samotność a powinnaś się cieszyć, że masz w końcu trochę czasu dla siebie!!1 Ja czasami bardzo lubię zostawać w domu sama. Nie potrzebny mi wielki gwar. Ale oczywiście każdy lubi cos innego. U nas upal niemiłosierny jak i wszędzie. Do auta lepiej nie wsiadać. Koty leżą w domu rozłożene na chłodnej posadzce w łazience, najchłodniejsze miejsce w domu (dwa okna) i spią w wannie też czasami. To oblewam was dla ochłody wodą z wrocławskiej fontanny, w której moczą się wszyscy goście Rynku. Miłęgo wakacjowania, Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj tak późno bo od rana nie miałam dostępu do netu.Pogoda wspaniała na urlop, a ja siedze w murach. Tak bardzo chciałabym gdzieś pojechac. Ale zostaja mi tylko marzenia. Dziewczyny gdzie was wszystkie wcięło.Odzywajcie się chociaż raz dziennie, jak to czynie ja. Buziaki z upalnego Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż umarł topik
pogódźcie się z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewzcyny. Widzę, że tylko Wrocław pozostał w pogotowiu. Widzę, że wszystkie smażycie swoje ciała w upalnym słoneczku..A ja jak i Bea w murach ale opalona , jakbym z Grecji wróciła, Przynajmniej tyle. U nas pieknie i upalnie. dzieciaki szaleją pod fontanną na wrocławskim Rynku, moczą sie i pluskają, każdy szuka cienia, relaksu i ochłody. W piatek dziecię wraca juz z koloni, nawet nie wiem, kiedy minęły te dwa tygodnie. czerwiec tez mi gdzieś umknął, nawet nie wiem kiedy. Wczoraj Pani w telewizji czytając prognoze pogody powiedziała, :że \"poranki jeszcze chłodne\".. a o sw. Anki co juz niedługo to niby mają być znowu zimne. czy ja przeoczyłam jakiś kawałek lata??? pozdrowionka dla wypoczywających. A wieczorkiem zimne piwko...mniam. całuję was. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻👄🌻 U mnie tak samo jak i u was , czyli super cieplutko. Szkoda tylko, ze nie mogę korzystać z uroków tego lata. Wczoraj byłamw pracy do 20.00, dzisiaj do 19.30. Jutro nie wiem o której wrócę. Już dostaję kręćka . O ncizym nie marzę teraz tylko o prysznicu i poduszeczce. Po tylu godzinach przed komputerem , naprawdę nie mam siły na kolejne klikanie. Ale to nie oznacza, ze znikam. Wracajcie i jakoś sobie poradzimy z tymi nieobecnościami. Jak mi się marzy pójśc na spacer , usiąśc w parku , w jakiejś knajpeczce , wypić piwko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Diarra🌼 piłam wieczorem zimne piwo w Rynku. Super, w tym upale smakuje w dwójnasób. W Rynku pełno ludzi , słychać szum naszej pięknej fontanny, wędrują ludzie z całego świata. ja mogę latem siedzieć w Rynku w knajpce do oporu, popijać piwko i patrzeć na tych wszystkich ludzi. W weekend pełno młodych par spaceruje w Rynku, goście weselni, jeżdżą dorożki, cały Rynek jest fantastycznie ukwiecony. Piękny. Zapraszam na piwko do Rynku. W domu u mnie lekki kociokwik, to znaczy jest rodzinka, jutro w nocy córcia wraca z koloni, będzie tydzień w domu a potem dalej w świat się wakacjować. mam nadzieje, że i Wy milczki odpoczywaćie i moczycie ciała w jeziorach i bajorach. całuę was cieplutko. Acha dzisiaj walczyłam z NFZ ale udało mi się córce wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczania Zdrowotnego. HURRA!!! Całuski. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko ja chętnie się zimnego piwka napiję.Właśnie skończyłam porządki w domku jest czyściutko ,tylko ja lepię się jak lep na muchy .Na dworze upał nie z tej ziemi ,duszno i parno ,przydałby się jakiś deszczyk.Paulinka dzwoniła ,że już tęskni za nami,a jeszcze ma być na obozie półtorej tygodnia.Na wizytę po 12 zapowiedziała się mamy siostra z Łodzi.A dzisiaj idę na nockę,także picie piwka zostawię na jutro.A teraz idę wskoczyć do wanny z letnią wodą,bo pocę się nawet siedząc.To narazie,laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻 Ja tylko moge pomarzyć o piwku, spacerkach itp. Dzisiaj kolejne 12 godzin w pracy w tym piekielnym upale. Jutro tak samo. Dopiero w weekend coś muszę zrobić dla siebie. Jestem okrutnie zmęczona. Juz nawet z córcią nie mam siły chęci rozmawiać. Córcia łyka tabletki i powoli jest już z nią lepiej :) Uciekam teraz pod prysznic i pewnie zasnę później w ułamku sekundy. 🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! dzisiaj w nocy moje dziecię wraca z koloni, będzie tydzień w domku i potem wypad do Grecji. Boże , jak ja teraz w tych upałach zazdroszcze tym, którzy maja domy z ogrodem i wystawiaja baseny do pluskania oraz tym, którzy wakacjuja nad woda. W ten czas nic innego robić nie mozna tylko chłodzić ciało w rzece czy morzu. Jutro może zabiore rodzinkę i pojedziemy na któryś z wrocławskich basenów, bo co tu robic w taki upal. Spacerować sie niechce, w domu dzieci się nudzą, na dodatek umarł mi komputer więc dzieciakom odpadły przyjemności gier i buszowania w internecie. A wieczorem piwko obowiązkowo. Diarka, praca niech Ci nie przeszkadza w piciu piwka-jedno na pewno nie zwali Cię z nóg a ileż przyjemności!!! Szymcia, zyjesz?? basia, Mania , Bea-nawet Ty zamilkłas!! Trzymajcie się cieplutko a raczej chłodniutko. Buziaczki. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️🖐️🖐️ Haneczko 🌻uszku dzięki za fotki, kociak wspaniały, Dobrawka ma takie piękne ,wielkie oczęta a ty jak zwykle uśmiechnięta. Ja nie zamilkłam ale dzisiaj tak wolno mi chodzi net że normalnie szlak mnie trafia. Ja też jutro wybieram sie na basen bo moje dziewczyny nie dają mi spokoju. Pozdrawiam was i całuje .Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Dziewczyny może macie jakieś namiary na niedrogie kwatery nad morzem. Bo moze uda nam sie wyskoczyć na pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!! Kolejny piękny, letni dzień we Wrocławiu. Zmykamy dzisiaj na basen ,dziewczyny będą szczęśliwe. Buziaki do później.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!!!!!!!!!!! Byłam z córciami na basenie ale pogoniła nas burza a właściwie gradobicie.Padał grad wielkości średniej fasoli i zalało mi chałupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćdziewczyny!!!!!!!!!!!!! coraz.mniej.zaczyna.mi.się.podobać.to.że.zaczynam.i.kończe.dzień.swoim.wpisem.Trzymajcie.się.🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Wczoraj cały dzien spędziłam z gośćmi . Zaraz jadę nad jeziorko wreszcie pokapać się. Smutno się robi u nas na forum. Masz rację Beatko - coś się niedobrego dzieje. Ja stale mam tylko nadzieje, ze to przez wakacje i tę super pogodę ... Miłego dzionka wam życzę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba pogoda jest winna.że tak smutno jest na forum Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki. niestety w weekend nie mogłam sie wpisać, bo mój domowy komputer padł zupełnie, nawet nie mozna go właczyć do sieci. Więc ani nie pisałam ani nie czytałam. U mnie wciąz rodzina, będą do wtorku. W sobotę troche latalismy po Wrocławiu a wczoraj też zaliczylismy basen, bo z dziećmi nie bardzo w tych upałach daje sie wędrować. Wymoczyły się, wypluskały, ja znowu zbrazowiłam swoje ciało... Lato w mieście jest jednak smutne. Moje dziecię w niedziele wylatuje do Grecji, będzie miała 2 tygodnie plazowania, pływania w basenie i relaksu. No i dobrze. Jak nam dzieci dorosna to będą zasuwać, żeby się czegoś dorobić tak, jak teraz my. Niech więc korzystaja z dzieciństwa ile sie da. dzisiaj zamierzam zabrać rodzinkę na jakieś pożegnalne lody, jutro po południu wracaja do Bielska B. A co u wad Laseczki. Forum wakacyjne bardzo,,,, zagęści sie jesienia. Zobaczycie. Życzę wszystkim miłego dnia. Buziaczki. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) donoszę, że żyję...:) Hmmmm....Przyjdą deszcze jesienne, paskudne błota, mroki wieczorne, co jeszcze? A takie dni, że z domu nie będzie chciało się wyjść i...na powrót wszyscy przylgną do topiku, co by jakoś się pocieszyć :) Zatem będzie dobrze! Udanych wakacji dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!! Miałam juz przestac tu zaglądac ale to gorsze niz narkotyk. Byłam, jestem i będe tu zawsze. Buziaki papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem i pozdrawiam wszystkich gorąco 🌻 U mnie też skwarnie i póki co bardzo pracowicie. Dopiero przed chwilą wróciłam z pracy , ale zaglądam do was i cieszę się, że jesteście. Odpoczywajcie, a jak możecie to zaglądajcie pomachać chocia . Wczoraj plazowałam , teraz ciężka praca aż do sierpnia, pomimo ,że w pracy nie ma czym oddychać i czasami mam mroczki przed oczami ze zmęczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heneczko 🌻 dzięki za fotki :) Słońca - Jesli będziecie mialy jakieś fotki z wakacji to slijcie koniecznie .:) Chociaż sobie popatrzę jak inni leniuchują i zwiedzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ja tez tu zaglądam wczoraj robiłam wpis ale wyszedł jakiś błąd i klapa.A od nowa pisać mi się nie chcialo.Dzisiaj jestem po dyżuże nocnym a le się nie kładłam bo nie mogę w chacie znaleźć chłodnego miejsca,w domu na termometrze jest około 30 stopni,tyle samo co na dworzu.Wszystko lepi się,a deszczu jak nie widać to nie widać.Mi do urlopu zostały jeszcze dwa dyżury.Alina z Angli pisze że tam chłodno i deszczowo,że Julka nie chce jeść ,że nie odstępuje jej na krok.Napewno też jest jej brak dziadka i babci.My za nią też mocno tęsknimy.Ni wiem co to będzie jak wyjadą na stale.Perełka toczy się z brzuszyskiem i nawet przy tych upałach ma nie złą kondycję,narazie wszystko jest w normie i co dwa tygodnie ma robić badania.Zaczął się już 8 miesiąc.Pa idę robic małą przepierkę i gotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×