Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam wieczorową pora.!!!!! Witaj Buberku, dawno cie u nas nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca🌻🌻 Ostatni dzień mojego urlopu :( jest pieknym jesiennym dzionkiem , swieci słoneczko - ostro , ale wieje silny wiatr i jest raczej chłodnawo. Za chwilke ruszam na zakupy szkolne. A później być może do lasu na grzyby. Wieczorem mam mieć gości - zapowiedziała się kuzynka . Ale powinnno byc o.k. małe odstresowanie bardzo mi się przyda :) Jutro nastepna imprezka - imieniny Stefana - też będzie fajnie. A niedziela na odpoczynek przed pracą. Wczorajszy dzionek zleciał bardzo szybko - ale miałam taki nastrój - chyba przez ten szalony wiatr, że nawet do komputera się nie zbliżałam. Dzisiaj nastrój juz jest znacznie lepszy - pewnie za sprawą słoneczka. Miłego dnia wszystkim życzę. 🌻 Buberku 🌻 co u Ciebie zdrajco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! w pierwszy wrzesniowy dzionek. Brrrrrrrrrr , zimno za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam smutną rocznicę - 10 rocznica smierci mojej mamy :( Strasznie ten czas galopuje ... i strasznie mi jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie i slę pozdrowienia z Wrocławia. Kolejny smętny pogodowo dzień i znów miałam ranne kłopoty ze wstawaniem. jak sobie radzą osoby które wstają o 5tej czy szóstej??? Podziwiam! Jutro czeka mnie sobota w pracy a dzisiaj postanowiłam (zmuszam się) odkurzyć mieszkanie. Nie robiłam tego ze...3 !!!tygodnie. Muszę, bo stan podłóg jest skandaliczny. Duchowo więc nastrajam się na odkurzanie i mycie podłóg. I balkon by też trzeba było posprzątać..pelargoniom liście i kwiatki już mocno opadają i na podłodze czerwony deszcz.. Jutro wybieramy się do kina na \"Lot 93\", podobno porażający i wzruszający film. Zobaczymy. Senda, czy dostałaś zdjęcia ode mnie. Diarrka, nie smuć się, wiem, że ciężko po stracie ale najważniejsze są dobre wspomnienia. Całuję was wszystkie mocno i pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diarra🌻 to prawda, że w sercu żal, ale to chyba prawdziwe, co napisała Hania- ważne są te dobre wspomnienia. Sięgnij do wspomnień Kiedy sięgasz pamięcią wstecz i otwierasz album swych wspomnień, przywołujesz chwile, które są twoją własnością. One wciąż żyją w tobie, a ty w nich. Udajesz się w podróż do dzieciństwa twej duszy, by powrócił czyjś uśmiech, który pamiętasz do dziś, krajobraz niezapomniany, spacer w deszczu, ludzie, których kiedyś spotkałeś, spojrzenie drogich ci oczu... Mirinda🌻 pozdrawiam, zawsze po nocy nastaje dzień. Haniu🌻 zdjęcia dostałam, no rzeczywiście figurki można Ci pozazdrościć ;) ja też wyślę swoje. A tak wogóle, to podbudowałaś mnie, bo ja też nie mogę sobie dać rady ostatnio z porządkami. Muszę ci powiedzieć, że ja sobie radzę ze wstawaniem o 5:30 już dosyć długo, można się przyzwyczać, chociaż nie wiem jak to będzie w tym roku, bo tak mi dobrze było w wakacje. Beatko🌻 będzie jeszcze ciepełko. Buber🌻 może na trochę dłużej byś zajrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻❤️👄 dziękuję za TAJEMNICE RAJU, ubawiłam się.............. Zahir🌻 co tam u Perełki i jej Zuzi. Dotarły moje zdjęcia do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!! Słoneczko za oknem świeci i od razu lepsze samopoczucie. Zahir🌻uszku napisz co słychać u Perełki. Zmykam na zakupy . Miałam się wam pochwalić udało mi sie uszyć te nieszczęsne czapy dla smerfów. W poniedziałek po przedstawianiu postaram sie wysłac wam fotki smerfa WAŻNIAKA czyli ali w roli głownej. Buziaki .Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirajcie słoneczka 🌻 U mnie dzisiaj jesienna pogoda , ale świeci słoneczko i jest bardzo ładnie, nastrój pozytywny .... Ja już po zakupach , trochę szkolnych , trochę ciuchów , reszta jedzonko ... i duzo kasy w \"plecy\" . :( Wczorajsze grzybobranie bardzo udane , było przepieknie w lesie, ani jednego kleszcza i cok. ze 25 prawdziwków. Dzisiaj już będa na obiadek , a reszta już ususzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj po długich bojach z własnym umysłem i chęciami w koncu odkurzyłam mieszkanie, co jest dla mnie nie lada sukcesem , pościerałam kurze i ...........umyłam okno w tak zwanym living roomie, gościnnym czy najwiekszym pokoju, jak zwał tak zwał. Na wiecej niestety nie starczyło energii. A potem z czystym sumieniem kapiel i zrobiłam sobie drinka. dzisiaj rano byłam na targu, zobaczyłam stosy grzybów , które tam sprzedają i chetnie bym się z kimś wybrała na grzyby. Kupiłam matijasy i zrobiłam wielki półmisek sledzi pod pierzynką. Wieczorem przyjdzie do mnie przyjaciółka, więc jakoś ja musze ugościć. A że sledzik lubi pływać..... Byłysmy z córcia na filmie \"Lot 93\"..trzyma w napięciu takim, że wyszłam z kina spocona. Doskonale zrobiony, świetnie zagrany i przerażający. dawno nie widziałam, żeby ludzie z sali kinowej wychodzili w całkowitym milczeniu. polecam Wam wszystkim, no i duzo momentów do wzruszeń. A przy okazji mozna poznać prace kontrolerów lotu: ciężka, niewdzięczna i prowadzi do zawałów. teraz siedzę w pracy do wieczora ale mam nadzieje, że jutro będzie luxniejszy dzień. Jutro czekaja mnie \"chrzciny\" kotów, które urodziły się mojemu koledze, małe persiatka a on wariat i kociarz. To pozdrawiam was dziewdczynki, Życzę miłego wieczoru. \\Senda, dziekuje za miłe słowa. czekam na Twoje fotki i do zobaczenia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!! Za oknem ciepło ale deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilkę wyskoczyłam z wyrka , jest sennie , ciemno , leje okropny deszcz . I co tu robić ... Zbieram siły do jutrzejszej pracy . Pozdrawiam i mimo wszystko miłego dnia 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu po porannym deszczu zostały wspomnienia , teraz świeci pięknie słoneczko. Buziaki. I milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego mamy już za soba. Smerfne przedstawienie na przywitanie pierwszoklasistów ...................................REWELACYJNE. straszetnie jestem dumna z mojego dziecia. Buziaki. Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moje dziecię zmusiło mnie, żebym z nia poszła na rozpoczęcie roku ale w szkole okazało się, że żadne dziecko nie przyszło z rodzicami więc wiałam stamtąd ile wlezie. Od jutra wczesne wstawanie, robienie kanapek, na szczęście sprawdzanie tornistra juz od dawna do mnie nie nalezy, dziecie pakuje się samo.zaczynamy szóstą klasę, czekaja nas egzaminy gimnazjalne, mam nadzieję, że nie pójdzie to cięzko. No i wybór gimnazjum. dziś Wrocław wietrzny ale teraz zrobiło się ciepło, powyżej 2otu stopni. A co u was po weekendzie>?? Miłego wieczoru zyczę, pozdrawiam. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też jestem po rozpoczęciu roku szkolnego, moje dziewczynki też. Zawsze ubolewam, nad tym , że nigdy nie mogę z nimi być na rozpoczęciu, z racji swojego zawodu, starsza była z dziadkiem, a młodsza z tatą. Mam nadzieję, że będę mogła być u myszki na ślubowaniu pierwszoklasistów. Diarra🌻 jak tam minął pierwszy dzień w pracy, \"żyjesz\" Bea🌻, gratulację, cieszę się, że możesz być dumna ze swojego maleństwa. Haniu🌻, zdjęcia wyślę, proszę bądż cierpliwa. Zahir🌻 daj znać, prosimy❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca 🌻👄🌻 Jakoś przezyłam , chociaz nie wiem co to będzie dalej .... koszmar z ulicy wiązów to bajeczka. :( Tak by, chciała nie narzekać .... ale się nie da. Na poczatku przyszłego miesiąca jadę na dwa dni na szkolenie nowego systemu komputerowego, który będzie obowiązywał u nas od stycznia ( a wprowadzać go trzeba juz teraz , ale jeszcze nie mamy o nim zielonego pojęcia). Nasz szef dzisiaj średnio humorzasty, ale jutro pewnie będzie gorzej ... bo już zacznie się prawdziwa orka. Zaraz po pracy miałam super niespodziewanych gości. Zagościła u mnie ciotka ze swoją córką ( moją rówieśniczką) której nie widziałam jakieś 20 lat. Obie mieszkają w Australii , a teraz zrobiły sobie wycieczkę sentymentalną i przyjechały do Polski odwiedzić całą rodzinę. I tak od maja jeżdżą. Przy okazji zwiedziły pół Europy i wiecie co , one obie pracują tylko dorywczo i na to wszystko je stać. Ach te nasze realia ... teraz zmykam na taniec z gwiazdami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem melduję się na posterunku.Już nie mogłam się doczekać kiedy tu zajrzę bylam cała nerwowa i zła na siebie bo to ja wpóściłam nieproszonego gościa do komputera i musieliśmy dać do lekarza.Ale malutki wyleczył się i już tu jestem. U mnie nic ważnego,dziecię zaczęło edukację,pogoda brzydka dzisiaj tak lało jakby kto wiadrami z góry polewał,idąc do pracy zmokłam ,pomimo,że miałam parasolkę. Perełka z Zuzią już w domku,wyszły w piątek,mała waży 2850g,jest jak porcelanowa laleczka z kruczo czarnymi włoskami,a łydki ma jak mój duży palec od nogi.Już ją wyściskałam i powąchałam bo uwielbiam zapach takich maleństw.narazie nie ma z nią większych klopotów,ale za to bardziej zatęskniłam za swoją wnusią która wraca 28 września.Wtedy to i ja będę miała wesoło. W niedzielę z mężem byliśmy na grzybach,o Boże było jak w bajce,drzewa,zielony mech,wrzosy i i i mnóstwo grzybów,głównie podgrzybków,zebraliśmy trzy wiadra i żal było wychodzić z lasu ale nie mieliśmy już na nie miejsca.Gorzej było z przerobieniem ich,bo jak wróciłam do domu to byłam padnięta.Jedno wiadro dałam Perełce,żeby się nienudziła.No to by było na tyle,jak mi się coś przypomni to napiszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powąchałas
? Ranyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!! Codzienne obowiązki czas zacząc.!!!!!! Piękne słoneczko za oknem świeci i oby tak dalej. Zahir🌻uszku ucałowania dla Perełki i Zuzi. Bede później. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Piekne Panie. Ależ wieje we Wrocławiu, ubrałam się dosyc lekko bo zapowiadano 20 stopni a tu wicher nieprzyjemny i niezbyt ciepło. Dziecię rano rześko wstało, cóż pierwszy dzień lekcji jeszcze nikogo nie nudzi. Przy okazji cieszy się, że są najstarsi w szkole więc czują się pewnie, nie ma rządó starszych. Boże a dopiero co składała przysiegę jako pierwszoklasistka... Ja też wyrwałam z łóżka po siódmej i mimo planów juz do niego nie wróciłam, bo się zbytnio rozbudziłam.. Spokojnie wypiłam poranną kawę, obejrzałam kurier...takie poranne snucie się też jest miłe.. A poza tym to praca na okrągło, sąsiedzi na balkonach suszą grzyby , znaczy się efekty wypadów do lasu, a ja co? Ani jednego grzybka.... To tyle na tę chwilę. Zahir, ucałuj dziewczyny a Ty Diarra szefowi się nie dawaj. Buziaki dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rzeczywiście wieje niemiłosiernie, ale od czwartku ma być ciepło. Mam bardzo Fajniutką klasę, bardzo grzeczne dzieciaczki i nie zadurzo ich. Mój pierwszaczek bardzo zadowolony, mam nadzieję, że już jej tak zostanie. Za to starsza trochę gorzej, czwarta klasa wpływa na nią bardzo stresująco, przedmioty, nowi nauczyciele, korytarz ze starszymi uczniami, a ono jest bardzo wrażliwa. Nie wiem jak jej pomóc, może coś poradzicie. Zahir❤️ bardzo się cieszę, że Perełka już w domu z Zuzią, całuski i pozdrowienia dla Nich. Och ty grzybów to Ci bardzo zazdroszczę, może tak byś podesłała jedno wiaderko;) Bea❤️ Haneczko❤️, czas pędzi i dzieci rosną, ktoś ostatnio mi powiedział, czas pędzi bo dzieci nam się starzeją, coś w tym jest, dobrze, że to nie my się starzejemy:D fajnie masz, że możesz wypić rano spokojnie kawę, ja chyba musiałabym wstawać o czwartej, żeby mi na to czasu starczyło, ale za to rano w pracy mamy jeszcze sporo czasu do zajęć/ gdy przyjeżdżamy/, wtedy robimy sobie kawę i pogaduchy, bardzo lubię ten czas, to bardzo miłe chwile. Diarro❤️, oby szef miał tylko dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×