Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość
Buber podaj przepis na tort makowy.Mój mąż go uwielbia ale wiezcnie mnie zamęcza. to wszystko przez ciebie:Dżałuję że nie udusiłam cie za to jak miałam okazję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki i nie tylko! Wy sobie już smacznie śpicie a ja przed kompem - muszę na jutro parę rzeczy do pracy zrobić. Ale nie narzekam bo lubię pracować gdy jest cicho i spokojnie. Jeden z moich trzech kotów właśnie wygrzewa mi kolana więc jest jeszcze cieplutko. A poza tym to ja jestem \"nocny Marek\".Lubię w nocy czytać, oglądać telewizję, czasem iprezować...Za to nie lubie rano wstawać. Co więcej powiem: nie cierpię. Moja córka zachowuje się podobnie, dlatego przez wakacje odsypiamy sobie do bólu. Moja sunia, która jest bardzo miłym i mądrym zwierzaczkiem to owczarek szkocki. Polecam tą rasę zwłaszcza tym, którzy mają małe dzieci. Są to psy bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi, szybko się ucza i są naprawdę mądre. Kupiłam ją bo moja córcia bała się psów i wyobraźcie sobie, że pomogło. Zresztą jak nie kochać psa, który nie pozwoli dać klapsa własnej córce. Dzięki za upomnienie- mam nadzieję, że już jestem \"czarna\" A skąd bierzecie kwiatuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER inżynier lat 41 LEW zodiakalny, żonaty już 21 lat Warszawa 1 syn:) Musze poszukać tego przepisu na tort a raczej spytać sie żony a dziś inny przepis: KOTLETY SCHABOWE PO DEBRECZYNSKU Schab (8-10 porcji) słonina wędzona – 20 dkg frankfurterki – 6szt (mogą być parowki) 2 cebule 2 duże zielone papryki 4 duże pomidory papryka mielona słodka i ostra sol , pieprz Schab rozbic , posolić i popieprzyć (bez panierki). Słoninę pokroić i stopić. Na słoninie podsmażyć lekko kotlety i włożyć do garnka. Następnie zesmażyć cebulę i włożyć do kotletow. Papryke należy pokroic w paski i też podsmażyć na sloninie . Następnie paprykę i ten tłuszcz ze skwareczkami wrzucić do garnka. Pokroić drobno frankfurterki i pomidory. Dodać pokrojone do kotletów. Podlać przegotowaną wodą . I to wszystko razem dusic pod przykryciem. Doprawić w trakcie duszenia mielona papryka. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Kochani! 🌻 I od rana zapachniało tak pięknie kotlecikiem od Bubera! Mmm.... super! A wczorejsze przepisy na ciasta.. cóż trzeba je zaraz wypróbować! Dziewczynki na dietce - nie włączajcie wyobraźni, bo będzie ciężko. Peny, Gruszko? Zaczęłyście od dzisiaj? Ta dietka nie jest taka straszna, tylko trzeba jeść o określonych godzinach, wtedy oraganizm przyzwyczaja się do tego okresu bez jedzenia. Ale jak ktoś pracuje to trochę trudno przygotować sobie gorący posiłek. Peny, Tobie będzie łatwiej, spróbuj. Już nie będziemy gotować - chociaż na ten okres, kiedy trzymacie dietkę (hihi). Ale muszę Wam powiedzieć, ze jak bym pracowała na cały etat, to nie dałabym rady z tą dietką - byłam bardzo słaba. No, ale Flow była pełna energii i jeszcze wtedy ĆWICZYŁA!! więc, każdy organizm inaczej reaguje na tą dietkę - trzeba wypróbować. Diarra to super, że tyle staciłaś na wadze! Im dłużej się chudnie, tym efekt jest trwalszy, ja wiem, że teraz ostro muszę trzymać wagę. Napiszę przepis na to ciasto, ja też ciągle myślałam, że biszkopt to skomplikowana sprawa - okazało się, że to najprostrze ciasto jakie znam (tylko może jak dziewczyny skończą dietkę?). Jeżeli chodzi o pieski to mój brat miał doga błękitnego i arlekina. Piękne psy ale mają wadę - bardzo krótko żyją. A ja bardzo się przywiązuję do zwierzątek i później rozpaczam. Gruszeczko - fajnie się tak zakochać jak w latach licealnych! Niestety masz rację, zaraz włącza się rozumek. ALe myślę, że te z nas które szukają - znajdą wartościowych i odpowiednich panów - tego wam dziewczyny z całego serca życzę 😘😘 Marilla - Ty kochana to masz zdrowie! Pracujesz w domku, rozumiem? I nie musisz rano wstawać do pracki, fajnie. Napisz coś więcej o sobie. Kwaituszki są tutaj: :) http://forum.o2.pl/emotikony.php i jak chcesz żyby Ci wyszedł kwiatuszek to robisz tak: robisz nawias kwadratowy [piszesz kwiat i zamykasz nawias]i wtedy jak wyślesz to wychodzi kwiatuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry wkradła mi sie literówka odmlodzilem sie o dwa lata powinno być 43:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, Buber te Twoje kotlety muszą byc chyba super. W tym tygodniu wypróbuję i napiszę jak smakowały. Dietki nie zaczęłam, bo mój mąż mnie przekonał i pewnie słusznie że mam teraz stresy związane z synem a to nie jest dobry okres na odchudzanie. Poza tym od soboty zaczynam remont tzn. najpierw okna, cyklinowanie parkietu, potem tapetowanie i jeszcze inne rzeczy. Dzisiaj już gotuję gar bigosu, który zamrożę żeby w razie czego mieć dla fachowców. Same widzicie że w tej sytuacji byłoby mi trudno, a to sprzątanie po remoncie, trzeba mieć do tego siły. Ale dałam sobie słowo że z chlebem i ziemniakami koniec, że o słodyczach nie wspomnę. Diarro śliczny Twój piesio, i pewnie któraś z tych panienek na zdjęciu to Twoja córcia, co ? To na razie, miłego dnia wszystkim życzę i biegnę na ryneczek może pojawiły się grzybki. Acha i muszę się pochwalić, że postanowiłam siedzenie w domu jakoś wykorzystać sensownie, wyjęłam moje wszystkie kursy do angielskiego i od piątku intensywnie się uczę. Prawdę mówiąc zmobilizowałam się jak w piątek mój mąż rozmawiał przez telefon z ludźmi do których leci w srodę. On mówi tak po angielsku jak ja po polsku. Zrobił w ostatnich dwóch latach niesamowite postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Peny! Widzisz, siedzenie w domu to nie taka straszna rzecz. Ja jak dostałam wypowiedzenie na pół etetu to strasznie rozpaczałam, teraz jest już dobrze. Też ciągle myślę o rozpoczęciu samokształcenia językowego - może jak razem sie zabierzemy i będziemy się dopingować to łatwiej mi to przyjdzie. Ma rację Twój mąż, jak zapowiadają Ci się takie \"atrakcje\" to nie ma co zaczynać dietki. Zapachniało również Twoim bigosem - mimo, że jeszcze nie zrobiony! Uwielbiam bigosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja za chwilkę truchtam do domku. Miło było w pracy w poniedziałek. Ale mój szef wymyślił ze dwa lata temu, że będziemy mieli własne ogrzewanie - mimo, że budynek nie był nasz - i zrobili mi w sekretariacie kotłownię - haha. Jest ścianka działowa, drzwi itp, ale pół sekretariatu \"wcięło\", a teraz nie ma na węgiel buuu! i grzejemy farelkami, to ci dopiero ekonomicznie! ALe ja lecę do domku (już nam grzeją) i będę robiła abażur do sypialni. pa kochani🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obecnych i nieobecnych 🌻👄 Wzięłam dzisiaj dzień wolny z pracy zeby pozałatwiać wszystkie sprawy zwiazane z tym nieszczęsnym telefonem mojej córki . Zgłosiłam kradziez na policji , byłysmy tam ze 3 godziny , poptem potem ok. godziny w saloniei Ery , potem rajdy po sklepikach z telefonami i tam pół dnia zeszło . Teraz niech policja działa , a ja góówniarzom nie podaruje. Teraz córa poszła z pieskiem na spacer więc mam chwilke wolna. Marilla🌻 dobrze, ze juz jesteś czarna , teraz możesz pisac bezpiecznie i nikt sie pod ciebie nie podszyje .Ja nocnym Markiem nie jestem i nie mogę być , bo niestety trzeba przed 6.00 rano codziennie wstać do pracy , więc to nie wchodzi w grę . Jak już się połozę do łóżeczka to żadnego filmu wieczornego nie moge do końca obejrzeć . A rano nie umiem odsypiać , nawet jeśli zarwę nockę . :) Witaj też w klubie miłośników zwierząt , jak widzę razem mamy ich sporo . Witaj Buber - 🌻 kotleciki muszą być pycha . Narazie na tej dietce mogę tylko pomarzyć , ale może za jakiś czas ... :) Maju 🌻 Ja też muszę rano zjeść śniadanie ( 2-3 listki wasy najczęście z pomidorkiem i plasterkiem szynki ) bo inaczej ból głowy straszny , trudność w kocentracji , nerwy ... dlatego śniadanie to podstawa , a potem to już dieta i dieta .:) Moje chudnięcie teraz jakoś przystopowało , ale np. dzisiaj weszłam na wagę i już tak jakby wskazówka wdół ( a jestem w trakcie okresu ) wiarygodny odczyt będzie za jakieś 2 dni . Wiem , ze nie nalezy sie załąmywać nawet jeśli waga stoi w miejscu przez dłuższy czas. Gwałtowne chudnięcie to murowany efekt jojo a przeciez nie o to mi chodzi . :) Peny 🌻 Otworzyła ci się stronka z moim pieskiem , to super , ja nie mogła . Moja córcia to taktóra jest sama z pieskiem w żółtej bluzeczce. Pokażę wam jeszcze mojego żółwia : http://turekii.pupile.com mam nadzieje, ze się otworzy . :) Maju 🌻 współczuję ci tego ogrzewania farelkami , ze względu na hałas , zapach ( kurz) no i pewnie raz jest zimno raz gorąco . Moja kuzynka w domu ma grzejniki elektryczne . Ładne , niedrogie , ekonomiczne i zdrowe. Namów szefa na zainwestowanie w takie ogrzewanie. A co będzie w zimę . :) U mnie już działa ogrzewanie - po remoncie ( odłączylam się od sąsiadów , którym wiecznie było za zimno i przez nich nie opłaciło się oszczędzać . teraz płącę za siebie , a oni wkurzają się, że ja im odeszłam od płacenia ich niegospodarności . Ale ja mam to gdzieś , teraz płacę za siebie i włączam ogrzewanie kiedy ja chcę a nie kiedy oni mi każą . A niestety nie było mowy o podzielnikach ciepła. :( Pozdrowionka i milego dnia wszystkim . Buber 🌻 trzeba dopisac cię do listy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GROSZEK77 - 42 lata, Warszawa, Panna, ur. 31 sierpnia, córka 18 lat, mąż od 20 lat ten sam, pesymistka raczej GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 JARYNKA - 39 lat a duchowo 3 razy tyle, Żary, Waga, ur. 30 wrzesnia, mąż, 2 córki, pesymistka powracająca do świata \"ŻYWYCH I UŚMIECHNIĘTYCH\", TLEN : jarynkaa@tlen.pl KOT BURY .... - ma córkę, psa i kota, jest pedagogiem MAAARTYNA - 41 lat, Gdańsk, Waga, 2 synów 20 i 9 lat, ma psa, GG : 4362740 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 OCZYWISCIE NIE - Ania, 40 lat, Kraków, w grudniu powie TAK PENY - 41 lat, ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22 SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. SONIK - 39 lat, Koziorozec, ur. 25 grudnia, ma syna 18 lat, po rozwodzie, ale w związku, nie pracuje, GG : 2802102 STEFANIA 65 - 40 lat, ur.29.08, ma syna 19 lat LUNECZKA - 40 lat, ur. w czerwcu WITKA - ... TO PRZECIEZ -....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra__pisałem,ze z Warszawy:), a co do odsyskania i ukarania sprawców kradzieży to raczej nie łudź się.Mojemu synowi też ukradli kom. I tez byliśmy na policji .I Tyle....Kradzież zgłoszona.jeździliśmy przez kilka dni po osiedlu koło szkoły syna. Małe są szanse na złapanie sprawców i odzyskanie tel.Choć jestem zdania zę należy robić wszystko,zeby takich łobuzów wyłąpać.I ukarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GROSZEK77 - 42 lata, Warszawa, Panna, ur. 31 sierpnia, córka 18 lat, mąż od 20 lat ten sam, pesymistka raczej GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 JARYNKA - 39 lat a duchowo 3 razy tyle, Żary, Waga, ur. 30 wrzesnia, mąż, 2 córki, pesymistka powracająca do świata \"ŻYWYCH I UŚMIECHNIĘTYCH\", TLEN : jarynkaa@tlen.pl KOT BURY .... - ma córkę, psa i kota, jest pedagogiem MAAARTYNA - 41 lat, Gdańsk, Waga, 2 synów 20 i 9 lat, ma psa, GG : 4362740 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 OCZYWISCIE NIE - Ania, 40 lat, Kraków, w grudniu powie TAK PENY - 41 lat, mężatka ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22, aktualnie bez pracy marta565@interia.pl SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. SONIK - 39 lat, Koziorozec, ur. 25 grudnia, ma syna 18 lat, po rozwodzie, ale w związku, nie pracuje, GG : 2802102 STEFANIA 65 - 40 lat, ur.29.08, ma syna 19 lat LUNECZKA - 40 lat, ur. w czerwcu WITKA - ... TO PRZECIEZ -.... Skopiowałam jeszcze raz listę i dopisałam mój adres mailowy, bo jak zginie nasz topik co się często na tym forum zdarza to będziemy mieć na wydrukowanych listach namiary do siebie. Grzybków dalej nie ma tylko maślaki dzisiaj były, ale kupiłam wianuszek suszonych to będzie i do bigosu i na wigilię. Maju widzę że Ty też upiększasz domek, a z czego będziesz robiła ten abażur ? Diarro mnie się otworzyło zdjęcie na którym były dwie panienki, to powiedz która z nich to Twoja córa ? Czy córka jest do Ciebie podobna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj miałam cały dzień niezapowiedzianych gości i gdy chciałam sobie z Wami pobyć, to znowu tylko dałam radę wysłać ten przepis na sernik, a potem za nic nie mogłam wejść na nasz topik. Miłego wieczorku życzę! 🌻👄 Chętnie prześle inne przepisy jeśli tylko zechcecie. Teraz jeszcze muszę skoczyć do sklepu, apóźniej poczytam co tam napisaliście. Do zobaczenia! hej, hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim!🌻🌻👄 Już jestem po zakupach. Dzisiejsze popołudnie spędziłam na przygotowywaniu przetworów z papryki na zimę.Zrobiłam leczo i marynowaną. Póżniej przyda się i będzie znacznie taniej. Jeszcze na jutro mam naszykowane 20 kg pomidorów. Poczytam sobie I coś jeszcze Wam odpiszę.Pa...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, czy sprawa z telefonem wyjaśniła się? Powiedz ile zchudłaś, bo ja nie mogę wyczytać, a jestem bardzo ciekawa. Maju z czego robisz ten abażur. Peny, ale pozytywne nastawienie, brawo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! życzę miłych snów Tym, którzy tu jeszcze dziś zajrzą, jak i pozostałym. Pa, pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rano wpadłam na chwilunię , a teraz jeszcze raz powiedzieć wszystkim BAJKOWEJ NOCKI... zastanawiam się czy mnie jeszcze ktoś pamięta......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ... nie wiem czemu sie smucicie ... popatrzcie co do dzisiaj osiągnęliście (osiągnęłyście) ... zacznijcie doceniać to, co jest w główce ... :) czas najwyższy ... :) wiele lat temu robiłem takie rzeczy, że ... teraz mi wstyd ... i dzięki Bogu, że wreszcie zmądrzałem ... i całkiem spokojnie patrzę na wygłupy młodszych ... oni tez kiedyś zmądrzeją ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Strasznie żałuję, że o tej porze nie ma tu nikogo. Niech nikt nie mysli,że rano nie muszę wstawać do pracy. Najpóźniej mogę wstać 6.30, bo inaczej spóźnienie do pracy gotowe. Ale potrafię zarwać kilka nocek. Natomiast ok. godziny 22.00 mam zazwyczaj kryzys i gdy zasiąde wtedy przed telewizorem to z oglądania nici. Trochę o sobie: czterdziecha skończona w marcu, mąż (za 2 tygodnie 17 rocznica ślubu), córka 15 lat, pies, 3 koty. Mieszkam na granicy Malopolski i Śląska, jestem nauczycielką, raczej optymistka, lubię prace w ogródku i aranżację wnętrz. Nie przepadam za gotowaniem. Buber, lubisz gotować? Zamierzam wykorzystać Twój przepis w najbliższą sobotę. Zobaczę co mój mąż na te kotleciki powie... Dziewczyny co Wy z tymi dietami? Spójrzcie do lustra, na pewno jesteście piękne i seksowne, a że mamy parę kilogramów więcej niż przed laty to nic nie szkodzi. Ja rzadko stosuję diety(bo brak mi samozaparcia) ale w lecie częto robię sobie dni owocowe.Ogólnie to mogę powiedzieć, że mało jadam ale niestety lubię słodycze. Całuski i do jutra wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nocka. Oj Marrilla my obie to chyba \" nocne Marki\" Właśnie skończyłam dodatkową pracę i jutro rano pobódka o 6.00. A z dietką .no cóż nic z tego , jak mam stosowac dietkę jak tu tak ładnie pachnie????? Jestem juz trochę zmęczona , mam nadzieję że śnicie kolorowo , i jutro będziecie w \" skowronkach\" Do jutra [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:) JAką lubicie muzykę? Pytam dlatego ,że jestem stary rockman.A wczoraj byłem na koncercie, amerykańskiego wokalisty rockowe R.J.Dio.Rewelacja.Facet jest na scenie już ponad 30lat a na koncercie dal z siebie wszystko zreszta pozostali muzycy też. Marilla___jeżeli chodzi o kuchnie to przeważa w niej moja żona.Moja specjalnośc to sałatki i parę innych rzecvzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Moi Kochani!!🌻🌻 Wczoraj były nici z abażuru i malowania stolika, bo wybraliśmy się do sklepu i późno wróciliśmy. A abażur hihi - właśnie niciany robię! jak byłam w podstawówce, to robiliśmy taki abażur na baloniku. Teraz takie w modzie, (i tani jest!), więc wymienię mój stary zdezelowany i bez kloszy - bo niestety nie udało się dopasować - żyrandol, na taki ekologiczny. Diarra - twoje zwiarzaczki są super, (żeby otworzyć na piesku to wykasowałam com i wstawiłam pl),a ten żółwik to chyba gryzie, co? Córcia bardzo sympatycznie wyszła, podobna do mamusi? senda, ale jesteś super gospodyni - przetwory z papryczki z pomidorków - podziwiam Cię! Jarynko! pamiętam Cię kochana! :D Pamiętam również wszystkie te dziewczęta, które już nie piszą - może nas czytają? Pozdrawiam je 😘😘 lolek! pozdrawiam🌻 - nie smucimy się już! Mirilla i Gruszeczka - oby Wam się dzisiaj łatwo wstawało! 😘 Buber ja też lubię rocka! A słucham Depeche Mode (byliśmy na ich koncercie w Warszawie - oj działo się!), Quinn - Frediego Mercury, Metallici i wszystkich zespołów, które słucha mój syn - lubię również muzykę poważną (od czasu do czasu) i pop. Lubię dobrą muzykę niezależnie od nurtu. Pozdrawiam i dobrego dnia dzisiaj dla wszystkich!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka u mnie dzisiaj paskudna pogoda mgła i wilgoć ale humorek w sumie jest :) jarynka-pamietmy pamiętamy:) wszystkim kobietkom miłego i spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×