Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

musiku musisz to czymś posmarować jakąś maścią, masz? Mój Tatuś to smarował korzonki taką maścią żmijową - ale ona strasznie śmierdziała! I coś przeciwbólowego weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pozdrawiam dziewczyny i chłopa. Musiku jeśli chodzi o bóle pleców mam dosyć duże doświadczenie, dopadają mnie prawie co roku. Ważne w jakim jesteś stadium tej dolegliwości, bo jeśli to pierwszy raz to może maści i jakieś tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne pomogą. Ważne abyś w okresie ostrego bólu, dużo odpoczywała, trzeba leżeć. Gdy przejdzie to możesz zafundować sobie masaże i gimnastykę. Bardzo istotne jest, aby mieć silne mięśnie brzucha, gdyż odciąży w dużym stopniu kręgosłup. Ja ostatnio, gdy miałam ostry atak, właściwie nie mogłam się ruszać, musiałam leżeć prawie trzy tygodnie, ale lekarz mnie wystraszył, że jeśli sobie zlekceważę sprawe, to nie będę leżeć 3 tygodnie tylko pół roku. Gdy ci mocno dokucza wybierz się do lekarza i zaaplikuj sobie serię dobrych zastrzyków. To zależy w jakim stopniu Ci to dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju znalazłam w domu jedną z masci która była tam wymieniana naproxen moze mi trochę pomoże ...............jak ja nie lubię lekarzy senda ale jak trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku, może to nie to :( Ale leż w łóżeczku i sie kuruj. kwiatuszki dla Ciebie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie kochane kobietki, a dla Bubera buziaczki 👄, a co, dzis przecież mogę! Musiku posmaruj maścią i dogrzewaj te korzonki, owiń się ciepłym swetrem czy choćby wełnianym szalem i tak chodź, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jeśli chodzi o tą dziewczynkę, o której pisałam, to mam jakieś przeczucie, że będzie dobrze.Myślę o niej z nadzieją. Gruszeczko, czy ten preparat jest skuteczny? Jest bardzo drogi. Fajnie, że Twojej córce lepiej, a z synem doszłaś do porozumienia. Masz rację, że mądra miłość jest trudna, mnie jest niezwykle trudno być stanowczym wobec dziewczynek, ale często udaje mi się to, gorzej jest z moim mężem szybciej ulegnie dziewczynom, a potem na nie pyszczy. Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę, będę zbierać grzybki- wyjeżdżam do brata na wekend, on mieszka w okolicach Wałcza. Mam nadzieję, że pogoda mam dopiszę. Pamiętam, że gdy byłam ostatnio u niego na grzybach to nie chciałam, żeby rosły, dosłownie w pół godziny mieliśmy pełny kosz, duży kosz. Diarra pochwal się trochę bardziej talentem swojej córki. Igam czy chłopcom już lepiej. wiesz co ja też boję się o pracę, gdyż ostatnio dyrektorka powiedziała, że w gminie mówili jej, że musi kogoś zwolnić, a ja wtym roku szkolnym oddaję klasę, mam nadzieję, że te pogłoski, ani umnie ani u ciebie nie będą nas dotyczyć, i nikt nie zostanie pozbawiony pracy. Myśl pozytywnie, ja też się postaram. Peny, maju zgadzam się z Wami. Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. Buber cieszę się, że podoba Ci się unas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku, nie mam najmniejszego zamiaru Cię wystraszyć, ja tylko napisałam o swoim doświadczeniach. Może u Ciebie rozmiary tego są małe. Myślę, że sama będziesz wiedzieć, czy musisz iść do lekarza. Nie przemeczaj się, wypoczywaj, nie nadwyrężaj, zrób tylko to co naprawdę konieczne. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki i nasz Skarbie miły ! Musimu poprawić nasze humory . Jesień jest piekna i nie ma co narzekać ,że już jest po wszystkim . Ja teżocham wiosnę i lato ale wiem , że przez reszte też trzeba przejść . :( A nie jest łatwo ,. wczoraj bolała mnie głowa okrutnie , ale jakoś przezyłam . dzisiaj jest juz lepiej . :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie!!!! straszne mam zaległości,ale jeszcze nie wpadłam w wir pracy. Trodno mi się przyzwyczaić do tego że wracam z pracy średnio koło 17 jem jakiś obiad ,robie zakupy ,sprawdzam dziewczynką zadania domowe i prawie kończy sie dzień ,brakuje mi jakiś dwóch godzin >dlatego prosze was nie miejcie mi za złe że rzadko tu zaglądam. MUSIKU-popytaj w aptece o plastry rozgrzewające ale myśle że nie obejdzie się bez wizyty u lekarza ,życze szybkiego powrotu do zdrowia. SENDA rozumiem co czują rodzice tej dziewczyny o której wspominałaś i ty także bo jak wiecie sama przeszłam nowotwór i chemioterapie.Jedyne co zawsze wszystkim powtarzam to myśleć pozytywnie i nie dopuszczać do siebie najgorszych myśli ,napewno wszystko bedzie dobrze🌻. WITAM WSZYSTKICH NOWO PRZYBYŁYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marilla jesteś chyba jedyną osoba \"pomarańcową\" radzę zmień kolor zanim ktoś się pod ciebie nie podszyje . Masz pieska- to tak jak i ja 🌻 nie wiem czy pisałąś coś o nim , bo mnie przez jakiś czas nei było a nie doczytałam wszystkiego na topiku . Napisz coś więcej . Moja sunia jest kochana , grzeje mi nóżki codziennie i córką \"walczymy \" o jej obecność pod kołderką przed sezonem grzewczym . Tym bardziej, że mnie nie ma kto ogrzewać - tak jak was z ukochanymi facetami - .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam wolny dostep do interku bo moja córcia pojechała do swojej psiapsułki na \"domek\" .Weekend mam dla siebie. A tu nikogo nie ma :( Ja to mam szczęście. Moje dziecie , przez kilka dni miało luzy w szkole , bo miała jakieś wystepy z chórem. Właśnie rozpoczeła edukację w liceum i zapisała się na chór i okazało się, że ma na tyle interesującygłos, ze musiała na \"gwalt\" uczyć się tekstów żeby pojechac na przegląd z chórem . Ucieszyło to mnie niezmiernie, bo takie wypełnienie czasu jest ciekawcze niz szukanie dziury w cały na miescie. A wiek 16 lat jest supeł wybuchowy. Jak ja bym chaiała , żeby ona miała juz jakieś 20 lat . Wszystko co jagorsze do zetknięcia się w tym wieku jest przed nią. Kto ma dzieciaczki w tym wieku , wie o czym mówię. Tym bardziej jak spotykam w swojej pracy chłopaczków , ktorych zamykamy za np. narkotyki w jej wieku . Koszmar totalny,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musik😘 bea😘 senda😘 Mirinda😘 Diarra😘 I wszycy, któych dzisiaj nie było😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski dla wszystkich obecnych i nieobecnych , ide spać 🌻🌻🌻👄👄👄 Jutro kompuyer mam dla siebie, więc zamelduję sie prawdopodobnie przy porannej kawie - nareszcie. pa słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski od rana 👄🌻 i miłegp dnia . Jak widze, jestem sama i niestety na kafeterii chyba też. Cos nie mogę spać ( siła przyzwyczajenia do porannego wstawania :( Poczytam sobie , Pa {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - ciekawa jestem , kto pierwszy z naszego topiku do mnie dołączy . pewnie cieplutko macie pod kołderkami , aż nie chce sie wypływac . Jestem cierpliwa i poczekam . Nie mam narazie zadnych planów. Moje dziecko wyjechało do lasu na cału weekend więc mam czas wolny tylko dla siebie . I komputer przez najbliższe 48 godzin też :) HURAAA .Ide zrobic sobie śniadanko i rozwiesic pranko. Widzicie jaka jestem pracowita ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diarra! życzę miłej soboty Tobie i pozostałym, którzy tu zaglądają .🌻🌻 Mąż poszedł do pracy/ ma tylko jedną sootę wolną w miesięcu i pracuje po 10 godzin od 8.00-18.00/. Dziewczynki oglądają program w telewizji, a ja już też zapażyłam sobie kawkę w ekspresie; bardzo lubię z dodatkami, zawsze gdy wsypię kawy, to sypię jeszcze cynamon, gożdziki oraz jakiś olejek, parę kropelek, dziś mam migdałowy/ już mi pięknie pachnie, zaraz będzie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diarra! Ja też jestem. Dzieci poszły do szkoły- dzień sportu (coś tam odrabiają). Pranie sie pierze, a przede mną zaraz biblioteka uczelniana i potem jestem umówiona u fryzjera. Robię się na bóstwo. Chcę zmienić kolor włosów, może jakiś balejaż. Za dużo siwych włosów mi wylazło i pierwszy raz farbuję. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;) 🌻 Pozdrawiam tych którzy wstali i którzy odsypiają cały tydzień. ❤️ ❤️ ❤️ Może uda mi się dostać do komputera wieczorkiem. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra urocze to, moim dziewczynkom też sie podobało. Bardzo sympatyczne. Wybieram się z dziewczynkami i swoja mama na zakupy. Mama wybiera się na wycieczkę i chce sobie zrobić zakupy potrzebnych rzeczy. Ja dziewczynom buty jesienne, bo już stare za małe i starszej córce buty zdrowotne/ jakie one są drogie i do tego jeszcze wkładki/ ale muszą być kupione. Mam nadzieję, że zakupy mam się udadzą. Do zobaczenia dziewczyny. Diarra 👄 Basia👄 Wszystkie, które tu zaglądają👄 ach i Buber👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×