Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość Magda40
Witam wszystkich ... Zajrzałam tu z ciekawości i tak mi sie spodobał ten topik ze pomyslalam, milo by mi bylo z Wam czasem porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten pochmurny poranek Jarynko oczywiście że cię pamiętamy, zaglądaj częściej bo się zaniedbujesz. Marillo dobrze że nam przyblizyłas swoją osobę, zawsze to fajnie wiedziec z kim się ma do czynienia. Witajcie Magdo i Lolku42, napiszcie też coś o sobie. Buber super że masz takie zainteresowania, widać że jesteś młodym duchem człowiekiem. Ja nie jestem jakąś fanką muzyki, słucham co popadnie. Jak buszuję w kuchni, albo ćwiczę to gra radio, a jeżeli już włączam jakąś płytę to jest to Kombi, albo Marek Grechuta albo zespół ERA który naprawdę uwielbiam.Czasami słucham też Michała Wiśniewskiego, tylko się nie śmiejcie. Gruszeczko i Marillo nie zarywajcie nocy bo to bardzo szkodzi zdrowiu i urodzie. Diarro co tam policja zdziałała ? Miłego dnia wszystkim. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Peny... Milo ze mnie zauwazylas ,rzeczywiscie powinnam napisac troche o sobie .Mam 40 lat ,jestem mezatka ,mam 16 letniego syna i 10 letnia corke no i oczywiscie jak wiekszosc z was zwierzatko...psa. Lubie czytac ksiazki ,poezje , sluchac muzyki i zajmowac sie dzialka.....Mysle ze tyle narazie o mnie wystarczy ,,Najpiękniejsze jest to czego nie widać! \'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu! nie śmieję się że słuchasz Wiśniewskiego, chociaż ja za nim nie przepadam, ale ze mnie się śmieją koleżanki - czego to ja słucham?!!! Bo uwielbiam jeszcze słuchać Kazika, byłam na koncercie Kultu, a co tam! o gustach się nie dyskutuje - każdy słucha tego co mu sprawia przyjemność - uwielbiam też Jarr`a i zespoły, które grają muzykę eksperymentalną. Witam Cię Magdo - miło, że dołączyłaś! 🌻 papa - lecę popracować torszkę w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkich.!!! ❤️ ❤️ ❤️ Nie było mnie na forum parę dni- a tu widzę tętni życie. Pozwoliłam sobie skopiować podane przez Was przepisy kulinarne. Przydadzą mi się jakieś nowe, sprawdzone przepisy, tego nigdy za dużo. Moi chłopcy bez przerwy domagają się czegoś słodkiego, więc z konieczności muszę piec ciasto bardzo często. A jeżeli chodzi o imprezy rodzinne- to muszę piec przynajmniej 6 rodzajów ciast- w tym tort. I jak tu być szczupłym.(zawsze się czegoś spróbuje). ;) Pisaliście o zwierzątkach, które posiadacie. Ja też muszę się pochwalić- mam cudownego psa goldena retrievera. Jest śliczny i bardzo łagodny (chociaż duży- 38 kg). Bardzo lubi dzieci i one go lubią. Koledzy i koleżanki młodszych synów przychodzą często do nich, żeby wyprowadzać z nimi naszego pieska na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy starzy i nowi. Tak się jakoś składa, że ostatnio brakuje mi czasu na bywanie tutaj. Ale myślę o Was moje serduszka !!! Dzisiaj znowu dzień zajęty - to co kobiety lubią najbardziej: fryzjer i kosmetyczka. Moze uda mi się wieczorkiem do Was zajrzeć. Od tych przespisów aż w żołądku ściska ... mam się skusić i zaprzepaścić całą dietę? Nigdy w życiu ! Zbyt wiele było wyrzeczeń żeby ot tak sobie teraz folgować. Tym , które zaczęły czy maja zamiar dietkować mogę tylko napisać, że nie było tak źle - kwestia 3 dni żeby przyzwyczaić żołądek do nowego trybu jedzenia, potem już z górki. Mnie bolała tylko przez 2 dni głowa - to z głodu. Ale potem już było ok. Trzymam kciuki tak jak Wy trzymałyście za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż tutaj tak cicho? Dziewczyny - MAGDA.M juz się skończyła, może ktoś się zjawi? Oglądacie w ogóle MAGDĘ? Jak się Wam podoba? A tak na marginesie: mam boską fryzurkę ! Włosy króciutkie i od razu wyglądam młodziej, zreszta juz od roku ścinam sie na bardzo krótko i to mi leży jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani🌻 flow, ja wczoraj nie mogłam się połączyć z kafeterią. Fajnie, że dobrze się czujesz w nowej fryzurce - to najważniejsze! Ja mam takie włosy, że jak bym ścięła na krótko to zrobiłby mi się taki hełmik i już. I nic z tym nie mozna zrobć. Mam średniej długości i spinam je w kucyk lub koczek - tak najprościej, bez lokówki - bo jestem antytalent do fryzur! Na dobry dzionek dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słońca mju przepraszam ze wczoraj nie napisałam ale miałam kłopoty techniczne z komp.a wieczorkiem byłam z kolezanką na piwku Sernik mojej babuni 1kg sera białego 12jaj-ja tyle nie daje bo drogo połowa wystarcza 15dkg masła 35dkg cukru 1 duża łyzka maki ziemniaczanej cukier waniliowy lub zapach -ja wolę cukier rodzynki Masło utrzeć z cukrem i żoltkami dodac ser przekręcony przez maszynkę mąke ziemniaczaną cukier lub zapach dobrze uwiercić dodać rodzynki i pianę z kilku białek lekko wymieszać i wyłożyc na ciasto Ciasto moze byc kruche te co zwykle się robi lub mojej babci tzn. 2żółtka łyżeczkę od herbaty proszku do pieczenia 10 dkg cukru pudru mąki ile zabierze zagniatamy ale polecam zwykłe kruch te schładzane w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku 😘 Dzięki za przepisik! No co Ty! Słuchasz tego co lubisz i już! 😘😘 Ja np. czasami lubię posłuchać pisenek \"Arki Noego\", a co! Fajnie dzieciaki śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄👄👄👄👄👄 Moc gorących buziaków dla was wszystkich starych i nowych.jak większości zwas mnie również brakuje czasu ale stopniowo wracam do codziennosci.jak chcecie to jutro podam wam przepis na tiramisu,pychotka . Do jutra i jeszcze raz moc buziaków👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim 😘 Już pobiegałam, teraz idę do gorącej i pachnacej wanny i później będę czytała książeczkę. papa Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaje czy też z topicu robi się kącik porad kulinarnych ? Gdzie jesteście dziewczyny ktore z takim zapałem pisały na początku o sobie, swoich bliskich i problemach o ktorych nie powiedziałybyście nikomu ????? Czy to był tylko słomiany zapał ? Nadmiar wolnego czasu bo były wakacje ? Kaprys ? Jestem rozczarowana ... Diarra, Mirinda, Igam, Jarynka, Senda41, Maja5, Maaartyna, Bea67, Gruszka1234, Peny, Basia41, Groszek77, Mus truskawkowy, Sonik, Buber ... i reszta ktora była i zniknęła. Udzielam wszystkim oficjalnej nagany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow, kochanie ja cieszę się, że dziewczyny nie mają problemów (chyba) bo u mnie wszystko ok. syn po ostrej wymianie zdań, rozmowie na sppokojnie jest znowu tym samym synem. Widzę, że ma kogoś, do kogo go ciągnie i u kogo spędza dużo czasu ale nie jest już taki zamknięty. Poczekam, myślę, że kiedyś mi powie Mam mały remoncik, więc nie mam tyle czasu co wcześniej siedzieć z Wami, ale staram się. Ja bardzo się cieszę z tych przepisów i dziękuję dziewczętom i Buberowi, że je podali . Czasami nowe ciasto czy potrawa zrobiona inaczej poprawia humorki wszystkim domownikom, a ja lubię gotować. Problemy są zawsze, ale byle były daleko od nas. Ja mogę \"pogadać\" o wszystkim. Posmucić i pocieszyć się z Wami. Flow - u Ciebie kochana ok? Całuję Cię na dobranoc - do jutra papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny zagoniona okrutnie, godzinę temu wróciłam z pracy do domu (wyszłam o 7). Czytam was od czasu do czasu, ale pisać nie mam już siły. Może jutro rano w pracy znajdę chwilkę (jak szef wyjedzie na delegację)? Pozdrawiam wszystkich serdecznie. ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc , dobranoc ... a jutro meldować się w kolejności w zależności kto o której wstaje i jakie ma mozliwości w pracy (gdy nie ma szefa) aby napisać. Ja chwilowo mam szefa na miejscu więc będę dopiero wieczorkiem. Buziaczki dla wszystkich !!! A specjalne dla Bożenki (juz ona będzie wiedziała dlaczego) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Mieszkam na Mazurach. Szukam do mlodziezowych przygod sedeczna przyjaciolke, ktora jest gotowa "Konie krasc" i zycie lekko i z humorem potraktowac. Wiek nie odgrywa zadnej roli. Naleze do dojrzalem mlodziezy i mam dopiero 60 lat. Jezdze rowerem po 100 km dziennie i plywam w jeziorze prawie codziennie. Zajmuje sie Ezoteryka i Parapsychologia, jestem zyczliwy i pomocny dla ludzi ktorzy znajduja sie w kryzysie. Meldujcie sie mlodziezowe Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxa
Witam wszystkich, jestem pierwszy raz na tej stronie-mam od tygodnia nowy komputer , ktory nareszcie dziala...poprzedni udawal. mam 45 lat,a czuje sie jakbym miala 30. Chyba o to w zyciu chodzi...co dziewczyny?? Pokaze sie jeszcze tutaj. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
Julek, to ja za ciebie wyjdę za mąż- mamy te same zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
Julek fajny z ciebie gościu, wprawdzie masz problem z polszczyzną ale poza tym to jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani🌻 Hejka \"pomarańczowi\"! Miło, że nas odwiedzacie. Na cały dzień sloneczka w sercach Wam życzę. Flow😘 Basiu, nie łam się, pracuj, czytaj a jak znajdziesz chwilkę to pisz! Reszta również!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem jestem:) podpisuję się na liście obiema łapusiami🖐️ pozdrawiam cieplutko w mglisty poranek😘. Wybaczcie że ostatnio tak was zaniedbałam. Sypię głowę popiołem i postaram się to nadrobić.Jestem troszkę zabiegana, ale zadyszki jeszcze nie dostaję. Dziś wieczorkiem gonię na trening , więc powinnam pojawić się około 21. chyba że zaryję się w kuchni. Tyle piszecie o ciastach i innych smakołykach...U mnie w domu też poszaleli. Sąsiad pisze do mnie błagalne sms-y z wiszącym językiem na brodzie. Jak ja mam dbać o linię?????Mój mąż i sąsiad są po tej samej stronie barykady i powiedziałam im że mają zakaz kontaktowania się ze sobą. Jestem sama jedna a ich jest 2:( Z braku ciasta powyżerali mi już brzoskwinie z puszki:( ale to nie jest dobre rozwiązanie.W niedzielę chyba wreszcie będę miała doszykowanego kompa. Jak do tej pory nie mogę sobie z nim poradzić.Nie powinnam się właściwie dziwić...w końcu to też rodzaj męski... a oni wszyscy są przeciwko mnie. buuuuu. Buber bez urazy:D ale ciebie też to dotyczy:D( wiesz o czym myślę:D)Kończę was zanudzać i zbieram się do pracy🖐️🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slońca:) no i dostalo nam się od flow.......... z tymi problemami to jest tak czasami chce się komus o nich mówić a czasami lepiej sie trzymac od nich z daleka i troszkę od nich uciec ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Może wczoraj trochę przegięłam z tą nagną - sorki. Musiku - problemy ma każdy, fakt, że nie zawsze sie chce o nich mówić (pisać) ale takie wywnętrznienie się dobrze robi na duszy. Przynajmnie ja tak mam. Jak pogoda u Was kochane? Bo w Gnieźnie super słoneczko, cieplutko. Szef pojechał się umyć razem z samochodem (haha) na myjkę więc mogę troche napisać. Miłego dnia dla wszystkich. Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy cieplutko!!!! Jak tutaj sie robi fajnie mlodzieżowo. Tylko tak trzymać. Potrzebny nam był taki zastrzyk optymizmu. Tak pięknie na dworze , tutaj tez ekstra, mój zwi ędły nastrój i kłopotliwe zdrowie juz sie poprawiają. Ale niestety muszę \" spadać\" bo piszę w pracy , Do wieczorka. Acha jeśli chodzi o kulinaria to mam na jutro zrobic synowi przekąski , ma miec gości urodzinowych. Może doradzicie mi coś nowego?????? Będe miała u niego pllllllluuuusa. Hejka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane kwiatuszki 🌻 🌻 🌻 Flow dobrze że krzyczysz bo prawie już nikt tu nie zagląda. No prawie. Ja wczoraj Was poczytałam ale było mi tak ciężko na duszy że nawet mi się pisać nie chciało, wzięłam dwa nerwomixy i poszłam spać. A było mi tak smutno bo mąż sobie poleciał do Marsylii, a synek jak pewnie pamiętacie wyprowadził się do dziewczyny a ja sama jak palec. Dobrze że choć pies jeszcze ze mną mieszka i nie wybrał wolności. Dzisiaj humor mam nieco lepszy bo mąż zadzwonił zaraz rano, a mój kochany syneczek przed chwilą był, bo tęskni trochę za mamusią. W domu mam cały bałagan bo przygotowuję się ostro do sobotniego remontu. Flow dobrze że jesteś zadowolona z fryzury. Ja tak jak Maja włosy mam do ramion i przeważnie spięte w kucyk albo koczek. Jak kiedys miałam krótkie włosy to ciągle był problem co z nimi zrobić bo trzeba modelować, a tak to luzik. Piszcie wszyscy proszę bo mi smutno samej, ja jestem zwierzątko stadne. Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny - mam bardzo krótkie włoski. Rano troche żelu na dłoń, potargam i mam spokój. Taki ogólny bałagan na głowie. Zresztą twórczy bałagan. A co słychać u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×