Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dziewczyny, proszę dajcie mi jeszcze troszkę czasu. Muszę jeszcze pomóc córce w pisaniu bajki na konkurs, będę za godzinkę, mam nadzieję że jeszcze będzie. 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,puk, puk to ja, czy może jeszcze ktoś jest............... 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, jednak dziś sobie nie pogadamy. Dobranoc pa..... Zyczę Wam i sobie też jutro lepszego dnia niż dzisiejszy, a najlepiej dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie lizecie po dupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim. Cos wczoraj tu było czarnawo ale co tam dziewczyny przeciwez sioe nie dacie?????? Trzy kroki do tyłu dwa do przodu i \" tniemy\" HaHAAAA Pozdrawiam z słońcem w tle. Witaj Sendo , Musiku Peny i cudowna cała reszta Hej spadam bo juz idzie szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka{kwiat] Mam nadzieję,że dzis lepsze humorki. Senda🌻 Peny🌻 Maja🌻 Szymcia🌻 Diarra🌻 Majeczka🌻 Gruszka🌻 Beatka🌻 Basia🌻 Glamur🌻 Buber🌻 i wszyscy inni których nie wymieniłam🌻 Już Wam liże dupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Musiku 🌻 Już lepiej, ja to mam takie humorki bez wyraźnej przyczyny. Nie mam żadnych poważniejszych kłopotów, małe problemy urastają mi czasem do rangi wielgachnych. Zresztą pisałaś o tym na poprzedniej stronie- więc wiesz jak to jest. Potrzebuję na gwałt nowego zapału do pracy, bo przechodzę jakieś załamanie formy. Jakoś mi się to wszystko nie klei, chociaż się staram. Ale z natury jestem raczej optymistką... więc wszystko prędzej czy później się poskleja i znowu będzie dobrze... No i tyle o mnie... Co u Ciebie Musiku? nic nie piszesz o sobie, wiem tylko, że teraz nie pracujesz... Gruszeczko- szkoda, że Cię tak mało... Szkoda, że nie możesz trochę więcej klikać z pracy... Ale ci szefowie są paskudni ;) Mojego więcej nie ma niż jest :) Dla wszystkich ❤️ ❤️ ❤️ Niech będzie, że liżę, a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki. Wpadłam do Was po kilkudniowej nieobecności. Niestety praca nie pozwalała mi na rozpisywanie się na forum. Nie wiem jak u Was ale Wrocław dzisiaj pachnie wiosną i jak na mozliwości pogodowe jest całkiem cieplutko i miło. Zaczynam powolutku wierzyć w nadejście wiosenki. Całuję Was wszystkie a wieczorkiem może wpadnę na dłużej. Miłego popołudnia. Hania🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich, wszystkich, które, którzy odwiedzacie ten topik.🌻👄👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę przypomnijcie, gdzie jest ta strona z tymi wesołymi grafikami, bo nie pamiętam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🌻 U mnie też dzisiaj zapachniało wiosną, aż się chce żyć. Teraz tylko słoneczka więcej potrzeba żeby trawka zaczęła rosnąć. Już się doczekać nie mogę żeby te zimowe ciuchy do szafy głęboko schować bo dała nam ta zima czadu, oj dała. Sendo nie znam niestety adresu tej strony, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Peny życzę miłego popołudnia🌻 Ja też bardzo chcę wiosny. Sądze, że chyba każdy tęskni za zielenia, tym świeżym zapachem,słońcem, śpiewem ptaków................Ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nowe pracy nici :( wracam na stare śmieci :) wzięłam dzis urlop i kończyłam porzadki:((( A teraz spacer z psem..... Zajrze pózniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️ Niestety okupant wykopał mnie wczoraj wieczorem , ale mam nadzieje że prztjdzie taki czas że ja go wykopie. Od poniedziałku od rana powinnam sie pojawiac bo jutro ostatni dzień w pracy. potwierdzam to co napisała Haneczka pogoda we Wrocławiu dzisiaj była wspaniała ale przed chwila wracając ze sklepu kropil deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Wczoraj okupant wykopał Beatko nie tylko Ciebie, gdyż wieczorkiem, gdy zaglądałam nie było nikogo. U nas w tej chwili pogoda się psuje, pewno będzie padać, ale przez cały dzień było słonecznie, tak wiosennie, było cudnie. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wcześniej pisałam u nas tylko postraszyło deszczem, ale jest teraz bardzo pochmurnie i nie ciekawie. Ale najwazniejsze że wiosna juz zawitała na całego. (mam taka nadzieje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór słoneczka🌻 Basiu długo by opowiadać co u mnie dojrzałam w końcu do myśli o separacji lub rozwodzie tylko sie waham co lepsze. Pewnie kasacja czyli rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku nie bardzo wiem, co się dzieje. Pewno jeszcze czegoś nie doczytałam. Ale przykro mi bardzo, że to jednak KŁOPOTY. Przykro mi bardzo, nie wiem zabardzo, co napisać.......... myślami jestem zTobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Będę dzisiaj do czasu, aż mnie nie wyrzucą, a może to być w każdej chwili... Bo ja (wg moich chłopaków) mam komputer w pracy i starczy mi... Musiku- jak tak wygląda sytuacja, to lepiej skończyć to, co istnieje tylko formalnie, a nie ciągnąć w nieskończoność... Życzę powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co????.................................cisza nastała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ide spac. Dobrej nocki wam wszystkim zycze.Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam też mówię dobranoc,bo wróciłam z pracy i bardzo chce mi się spać,a jutro znowu gonitwa,może w sobotę będę trochę wolniejsza to zasiądę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać,że nastała pora wiosenna i,że mamy teraz mniej czasu żeby tu zaglądać,jest tu tak cicho,chyba wszyscy jeszcze śpicie.No to pobudka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka.🌻 Jak dzisiaj humorki? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻dla wszystkich moich kobitek na dobry dzionek. Buber dla Ciebie tylko jeden🌻 tak sie zastanawiam co sie z Wami dzieje? gdzie sie podziewacie? czy wiosna Was pochłoneła bezgranicznie, ze nie macie czasu na nasz topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×