Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć kochani 🌻 Mam dzisiaj urwanie głowy od rana, ale jak Alja wywołuje mnie do tablicy to muszę się stawić ;) Mój maturzysta czuje sie nadzwyczaj spokojnie, w sobotę i niedzielę walczył z bibliografią. Jakbym nie wybrała się z nim do biblioteki nic by nie znalazł. :( Teraz ten jego spis sprawdza nauczycielka, zobaczymy... Alja- tej książki o której mi pisałaś (M. Janion) w mniejszych bibliotekach nie ma, a w Bibliotece Śląskiej są 3 egzemplarze wypożyczone, ale i tak wpisał ją syn do swojej bibliografii. Alja- chyba pomyliłaś temat Mai syna i mojego. U mnie królują zjawy i upiory. Dziękuję za link :) wszystko się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aljia te zastrzyki robi się prostopadle ze względu na małą i cieniutką igiełkę,masz dać w mięsień i dla tego podaje się prostopadle,ale możesz wstrzykiwać lek powoli wtedy mniej boli.A ile masz tych zastrzyków. Tak moje dziecię już po egzaminach,ale jeszcze nie przyszla do domu ,ciekawa jestem jak jej poszło.Masz rację Buber nie potrzebnie stresują dzieci.My oprócz matury,i niektórzy egzaminów na studia, no i ja dyplomu nic nie zdawaliśmy,i wyszliśmy na porządnych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że pomyliłam, hahaha... Sorki, Basia... Zrobię wypis zaraz, jeśli mi nic nie przeszkodzi, z tej książki i wyślę ci na maila. Zahir, 35 zastrzyków mam, czyli jednak prostopadle, dzięki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że pomyliłam, hahaha... Sorki, Basia... Zrobię wypis zaraz, jeśli mi nic nie przeszkodzi, z tej książki i wyślę ci na maila. Zahir, 35 zastrzyków mam, czyli jednak prostopadle, dzięki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber----------do Reytana, jest bardzo zadowola i ja też. Taka szkoła z klimatem:) Nauki strasznie duzo, nauczyciele wymagający, ale w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja- doszło, dopiero teraz zerknęłam, dziękuję Ci bardzo. 🌻 Mój syn chce iść po najmniejszej linii oporu i skupi się na romantyzmie, jeszcze Wyspiański i koniec. Nie wiem co mu z tego wyjdzie (napewno nic odkrywczego), ale tak sobie wybrał i tak ma. Zobaczymy co mu powie dzisiaj nauczycielka...czy tak może być... No, pracuję dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur___o Mickiewiczu i Powstańcach Warszawy..ale ale..Na Wiktorską nie byłby taki zły dojazd ode mnie autobusem i metrem..W związku z tym mam prośbe : mozesz dowiedzieć sie jakie progi punktowe były w zeszłym roku do klas mat.-fiz.tzn? po ile punktow mieli uczniowie ktorzy sie dostali (interesują mnie CI z najmniejszą ilościa) Będę zobowiażany...:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber-----ok, poroszę jutro córkę żeby się dowiedziała :) Wiesz co mi się podoba w tej szkole? że do każdego ucznia nauczyciele podchodza indywidualnie. Moja nie ma problemow z nauką (najwyższa średnia), ale ma problemy zdrowotne. Nauczyciele naprawdę bardzo dużo mi pomagają . I dojazd jest super. Przy samym metrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, ja już po seansie filmowym. Rano byłam z Ala na \"Niani\" a popołudniu z Anetką na \"Janie Pawle II\" Film o naszym papieżu bardzo wzruszający i warty obejrzenia.Naprawde gorąco polecam . Te jego cytaty,humor i cierpienie ,brak mi słów żeby to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim🖐️🖐️🖐️ Bardzo silna wiązka białego światła leczącego ciała❤️❤️❤️ i duszę❤️❤️❤️Bardzo proszę otwierać się,brać i zdrowieć! Właśnie wróciłam z koncertu Grupy MoCarta,staram się być na ich występach za każdym razem,gdy są w Poznaniu,bo bardzo ich lubię .A Wy? A tak w ogóle to doszłam do wniosku,żetylko dystans może mnie uratować :-)I już wcale (prawie)mnie nie ruszyło kolejne opóźnienie przeprowadzki,ani brak kasy na wyposażenie.Przypomniałam sobie,ze kiedyś bardzo chciałam,zresztą do dziś mi się podoba,mieszkać w stylu japońskim,no to będę miała okazję:-) Wszystko na podłodze-poćwiczę mimo woli;-) Pewnie Wam też wspominałam,że oglądając Ediego,pozazdrościłam Mu tej wolności.I uświadomiłam sobie,że jestem szczęściarą,bo łazienkę mam ,mieszkając na wsi już bliżej do wolności w rozumieniu dystansu i wyciszenia i przypomnienia o jedności ,a jeszcze trochę i od materii troszkę,mam nadzieję,się wyzwolę. Lubicie Sokratesa?Ja jestem Jego \"fanką\".Często też przypominam sobie dykteryjkę z Nim związaną.Podobno Sokrates bardzo lubił chodzić na rynek i oglądać wystawiane tam na sprzedaż towary.Gdy Go pytali,dlaczego tak często tam bywa,skoro nie ma pieniędzy odpowiadał,że czuje się szczęśliwy gdy tak chodzi i patrzy na te wszystkie wspaniałości i czuje,że wcale ich nie pragnie mieć. Mam nadzieję,że wybaczycie to wieczorno-nocne filozofowanie... A tak poważnie,to mam wrażenie,że ten dystans i docenienie tego co mam(mam nadzieję,że nie chwilowe)to na pewno w znacznej mierze efekt słuchania płyty,którą kupiłam przez internet,i którą polecam-www.alfaton.com.pl.Płyta nosi tytuł \"Czakra serca\" Przypomniało mi się też o Mudrach-nie wiem czy słyszałyście.Jest parę pozycji ksiązkowych na rynku.To tzw.joga dłoni.Nieskomplikowane a skuteczne.Działa i na planie psychicznym i oddziałuje na fizyczność.Ostatnio jakieś nieciekawe i nastroje i wypadki,i stresujące egzaminy...to może warto spróbować.Ja niestety nie ćwiczę systematycznie ale przypomniało mi się,ze gdy dopadają mnie okresy wzmożonych ataków(mam astmę-i się nie leczę konwencjonalnie),to te ćwiczonka w znaczący sposób łagodzą dolegliwości. A na koniec wywodów afirmacja Luizki na jutro: ...Doceniam wszystko co robię.Jestem wystarczająco dobra taka,jaka jestem... Dla wszystkich🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To afirmuję na prędce oddzielnie nogę, odzielnie gips... Halama ponad wszystko, a reklamy poproszę tylko i wyłącznie z Mumio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udźwignąłby, świat wszystko zniesie, nie wiadomo tylko, co z ludźmi, byłby to szok dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani Bubuer--------przy stacji metra Ursynów :)) Beaucero🌻 mój eks mąz zakochany w Japoni po uszy tak właśnie urządziła sobie mieszkanie:) nie martw się kochana, wszystko przyjdzie :) ja tak straznie marze o domku i nici :)) tylko nadziany facet mnie ratuje:) :) Zmieniłam znowu totalnie kolor włosów i o dziwo jestem zadowolona:) brązowe refleksy:) Alija 🌻 wytrwałości , wiem łatwo mówić Szymcia🌻 bardzo ciekawa sentencja. podoba mi się :) Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie powiedziałam gipsowi, i dę na spacer, wiosny szukać. Jeśli przez najbliższe trzy godziny nie odezwę się, to znaczy, że gdzieś leżę, w rowie okolicznym i wcale nie z przepicia! Glamur, dzięki za troskę! Ciao! Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, możesz puścić palce i zacząć obiad gotować, wróciłam, cała i zdrowa... Dziewczyny i Chłopaku, pogoda jest niewiarygodnie cudna!!!!!!!!!!!!! Nawet mój gips się zazielenił...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, że rak też ma swoje odczucia i na pewno czuje, no może nie zaraz, tak jak człowiek, bo tylko zwierzątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, że rak też ma swoje odczucia i na pewno czuje, no może nie zaraz, tak jak człowiek, bo tylko zwierzątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alija🌻 widzę, że nastrój w porządalu:) mimo dodatkowych kilku kg:) tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boresa
Czy ja mogę też do Was się dołaczyć?Mam strasznego doła, mój mąz ma kochankę i chyba będzie rozwód.Jest mi źle,potrzebuję wsparcia.Mam 41 lat,dzieci a mąż ma kochanice w swoim wieku.Starszą ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mąż sportowiec dołożył mi jeszcze kilka na zdrową nogę, żebym mogła regularnie ćwiczyć, tzn. takie hantelki na nogę, fajna sprawa, to sobie ćwiczę, aby jedna noga w objętości nie różniła się od drugiej, hahahha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, sadzać po humorze, lepiej brzmi, zdecydowanie i jaki feeling w tym. Witamy boresa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×