Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

witajcie🌻 cześć Musiku 🌻 ja kiedy zdecydowałam sie na rozwód tez juz nie mieszkałam z mężem, ale sama sprawa nie jest przyjemna. Potem też takk jakoś dziwnie było. Ale dzis jestem zadowolona. Lepiej mieć to z głowy, jeżeli naprawde jesteś zdecydowana. Tak przynajmniej człowiek jest wolny i może myślec bardziej perspektywicznie. Nigdy nie wiadomo, kiedy Amor strzałą ugodzi :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Właśnie wróciłam do domku bo całe popołudnie spędziłam z moja koleżanką Iwonką. Najpierw pobuszowałyśmy po sklepach a potem objadałysmy się w cukierni lodami i ciastkami. Muszę wam powiedzieć że we dwie testujemy nowy środek na odchudzanie mianowicie CLA czyli kwas linolowy. Ostatnio go reklamują w TV tylko u nich to się chyba nazywa Clerinol czy jakoś tak. naprawde działa cuda zwłaszcza jak się trochę poćwiczy. Przy tym co ja ostatnio jadam to napradę cud że waga stoi mi w miejscu. Tak że zachęcam do dołączenia się do naszego klubu. Musiku weź ten rozwód i rozglądaj się za nowym facetem. Trzeba patrzeć w przyszłość a złe wspomnienia zostawić za sobą. Glamur jak się twój piesio zachowuje w domu, dużo już zniszczył ? Nigdy nie zapomnę jak mój mąż kupił szczeniaka bullterriera a ten na drugi dzień przejechał zębami po naszym nowym komplecie wypoczynkowym. Myslałam że zamorduję albo psa albo męża. A jak się piesio zachowuje jak zostaje sam w domu, bo beagle bardzo nie lubią byc same z tego co wiem. Beatko wszystkim wiadomo że do was Wrocławianie wiosna przychodzi najwcześniej. Bardzo wam tego zazdroszczę. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło z Wami się spotkać🌻 🌻 Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. U nas dziś bardzo deszczowo, chociaż już bardzo póżnym popołudniem pojawiła się tęcza w dwóch odsłonach. Miała tak intensywne kolory, piękna. Chyba mam problem, boli mnie ręka w okolicach piersi i chyba pierś mi się powiększyła, to znaczy zawsze miałam asymetryczne, ale od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda 🌻uszku wybierz sie w poniedziałek do lekarza,zawsze to lepiej jak lekarz zobaczy i zbada. Pewnie pomyślisz że z takim czymś nie warto zawracać głowy lekarzowi i że ja to bym tylko wszystkich wysyłała do lekarza.Moze zachowuje sie jak jakaś zdewociała baba ale uważam ze nasze zdrowie jest najważniejsze i musimy o nie dbać bo mamy tylko jedno. Ja juz cos na ten temat wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 miło, że wróciłaś:) piesek spokojnie:) nic nie zniszczył, kupuje mu rózne zabawki i tym sie zajmuje :) jak jest sam w domu chyba spi, bo nawet nie jest nasiusiane :) jedynie boję sie spuszczac go ze smyczy, bo jest tak szybki, ze mam wrażenie, że gdzies zwieje :) czasmi na boisku daje mu troche swobody i grzecznie wraca:) nie samałabym.... :) zjadła kwiatka na parapecie:) , bo to jego miejsce, a doniczka najwyrazniej mu przeszkadzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko🌻 abslutnie, nie pomyślę sobie, że mi radzisz, jak zdewociała baba. Sama już myślałam o tym, aby pójść. Ale wiesz, co nie umię sobie poradzić, ze złymi myślami.... Ostatnio miałam, robione Usg dwa lata temu i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc do lekarza nie możesz byc nastawiona że lekarz powie ci to czego nie chciałabyś usłyszeć ,bo wszystko może być w porządku a ciebie stres zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda🌻 nie przejmuj się za wcześnie. ja tez miałam problemy z piersiami, robiłam różne badania i jest ok.teraz na peno baedzo sie stresujesz, a pewnie niepotrzebnie. trzymam kciuki za ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry ,uśmiech na twarz i więcej pozytywnego myślenia. Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senda🌻ale pamiętaj, że do lekarza musisz iść koniecznie, to cię uspokoi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę na pewno. I mam nadzieję, że rzeczywiście mnie to uspokoi. Moje dziewczyny oglądają właśnie \"Opowieści z Narni\". Nie wiedziałam, że to taki piękny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu 🌻 Moja starsza córka przeczytała już cztery tomy książki jednym tchem. Ale nie dziwie się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani moi 🌻👄🌻 Przeesyłam wam tylko całuski i na nic więcej chyba nie mam siły ... Mam trening wytrzymałości psychicznej i wlasnie się z nim borykam... Muszę sobie jakoś poradzić ... Może jutro będzie lepiej :) Pozdrowienia od Mirindki , której niestety padł komputer 🌻 :( 👄 dla wszystkich kafeteriuszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Musiku 🌻 za wsparcie , nawet takie dwa słowa sa tak ważne jak chce się wyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześć kochani 🌻 pies jednak mobilizuje, ja juz po spacerze i właśnie przy kawce :) Obok mnie płynie taka mała rzeczka. mówie sobie zrayzykuję i dam mu troche wolności ....i co zrobił? Za kaczkami wpadł do wody:) ja po jednej on po drugiej stronie:( no ładnie- teraz pewnie zwieje..... Nic z tego!!!! bał sie chyba bardziej niż ja i spotkaliśmy sie na mostku :) :) :) Co z Aliją? Szymcia🌻żartujesz? ( z tym rozwodem) Diarra🌻 a dziś jak? Senda🌻 bedzie dobrze:)!!!!!!! Dla Wszystkich MIŁEGO DNIA 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻👄🌻 Dzisiaj wcale nie lepiej , niestety .... Gdyby dotyczyło to tylko pracy , to jeszcze nie byłoby najgorzej, a tu klapa i beznadzieja na kazdym polu, ech - za duzo by narzekac. Dzisiaj dzień żartów , więc ja się za bardzo nie nadaję ... No, ale chociaz pogoda sobie zartuje - u mnie swieci słońce, pomimo iż w każdej prognozie pogody mówia, że deszcz, deszcz i deszcz .... Tylko nie bierzcie ze mnie przykładu i poprosze o spore dawki dobrego nastroju :) Wracajcie do zdrowia, zasiadajcie przed komputerami i do dzieła. Poprosze np. o wasze najlepsze psikusy na prima aprilis. Mnie raz udało się nabrac moją kolezankę, której ojciec jest lekarzem ( był wówczas w szpitalu ordynatorem wewnetrznego) , dzwonię do niej, narzekając na słuzbę zdrowia, ze fatalnie złamałam nogę i nie przyjeli mnie do lekarza, bo go nie ma i że jest zepsuty rentgen. No i oczywiście dusiłam się ze smiechu a ona myslała, ze płacze. I juz miała ruszyć niebo i ziemię, zeby mi w szpitalu udzielili pomocy , aż wreszcie spytała, \"ty się smiejesz czy płaczesz? \" , a ja ryczałam ze smiechu ... :) ♪ - nie będę więcej kombinowac z tymi obrazeczkami , bo przed chwilą wszystko mi uciekło ..... ale jak widać udało mi się odzyskac .... przy moim pechu - muszą wystarczyć 🌻-ki i 👄 to dlawas wszystkich na dobry dzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, no właśnie, 1.04. Ale wyszło... Ja też nie żartuję. Właśnie jestem po operacji (zerwanie ścięgna Achillesa), noga w gipsie na 6 tygodni, a następne 6 to rehabilitacja...Boli jak cholera, nawet o kulach trudno chodzić...Dodam tylko, że wypadek zdarzył mi się dokładnie na urodzinowym przyjęciu, hahaha... To taki nowy etap życia miał być... Cóż... Całuję wszystkich wiosennie, szczególnie smutnych i chorych, a weseli i zdrowi niech dzielą się swoją radością. To zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia 🌻 akurat w tej chwili nie bardzo nadaję się na pocieszyciela ( mam nadzieje, ze to zart i wcale tego nie potrzebujesz :) Trochę byłoby smutno powitać Cie w naszym gronie -rozwiedzionych , przecież masz takiego słodkiego malucha ... Musiku 🌻 wiosną robi sie porządki , jak widze w zyciu równiez - moje oba rozwody były wiosną .... I jak tu mieć lepszy nastrój , jak nawet w prima aprilis dowiaduję się takich rzeczy ... Senda 🌻 zdrowie to podstawa - mysli mogą człowieka zadręczyć ... wizyta niezbędna. Ja przedwczoraj byłam z córcią pierszy raz u gina ( u mojego kolegi z podstawówki) . Było super , wesoło i na szczęście same dobre wieści , dziecko jest super prawidłowo zbudowane , spokojnie mogę czekac na wnuki ( w przyszłości o czywiscie), jej dolegliwości comiesięczne to niestety natura - ten typ tak ma i juz. Ale obawy wszelkie rozwiane i jestesmy spokojniejsze. W kolejce czekałysmy 3 godziny ... trening cierpliowsci ... Alja 🌻 co z twoją nóżką. Odezwij się do nas i powiedz coś więcej. :) Beauceron 🌻 dzięki za pocztę, poprawia troszkę -humorek, a to takie ważne. :) Mirindko🌻 co z tym komputerem u ciebie , jak powazna to choroba .... Beatko 🌻 u ciebie dzisiaj ma byc 15 stopni , tylko pozazdrościc ... Majeczko 🌻 Peny🌻 Buber🌻 Basia🌻 Gruszka🌻 Glamur🌻 dawaj więcej luzu suni, bo później zawsze bedzie szalona jak złapie "wolność" ... Dobrze, że wyszła z tej wody sama. Moja sunia jak miała jakies 8 m-cy weszła do jeziora i tak się cieszyła woda, ze zaczeła płynąc w kierunku tamy ( a tam strach pomyslec - sieczkarnia) ale było lato , więc moja Madzia wspoczyła do wody i ją uratowała. :) Zahir🌻 Perełka🌻🌻 Haneczka🌻 🌻 - dla wszystkich pozostałych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - strasznie współczuję ,operacja, nóżka w gipsie .Niezły prezent na 40-tkę dostałas od losu... Będzie dobrze, czego z całego serca Ci zycze. Na imieniny i powitanie lata masz być już zdrowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wystarczy łażenia w \"śpiochach\" - ide upodobnić się do ludzi ... i może zaczerpnąc powietrza , u mnie nadal świeci słońce na przekór prognozom :) A może to dla mnie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,moje słońca co u was tak smutno,ja też nie tryskam dzis humorem,ale jakoś leci.Julka chyba ma trzydniówkę bo wieczorem wysoko gorączkuje,a w dzień tryska energią.A pozatym u mnie wszystko po staremu,w przeciwieństwie do Was. Aljia dobrze cię rozumiem bo sama miałam nogę w gipsie i znam ten ból,szczególnie wieczorem gdy noga była obrzmiała,a później miałam zapalenie żył a to był gorszy ból.Tyle lat minęło a na zmianę pogody noga boli.Oszczędzaj nóżkę,robota nie zając nie ucieknie.Odpoczywaj do woli. Senado,niezwłocznie idź do lekarza,może przepracowałaś się i nadwyrężyłaś mięśnie.Ale takich objawów nie wolno lekceważyć.Daj znać jak będziesz po wizycie. Szymciu,ty taka pogodna dusza tego topiku,masz taki duży problem.Jestem z tobą,trzymaj się dzielnie. Bea jak twój zimowy pojazd czy jeszcze jest ,czy się rozmył? Diarra Mirinda Musiku Basia Glamur Haneczko Bauceron Majeczko Peny Perla czy idziesz na cmentarz do mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uśmiechac mi sie tu zaraz. Diarruniu u nas jest ciepło ale wieje mocniej wiaterek. Szymciu ja mam nadzieje , że zimowy pojazd nadal stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci dziewczynki. Uf, wyspałam sie dzisiaj cudownie i mała rewolucję w dziedzinie sprzątania dzisiaj przeprowadziłam. Wrocławianki uprzedzam, że spodziewam się rzęsistego deszczu, bo wypucowałam wszystkie okna w moim wielkim mieszkaniu. A w takie dni tradycyjnie zaczyna lać. Nad Wrocławiem naprawdę zbierają się chmurki!!! Jak wstałam to jakiegoś zrywu do sprzatania dostałam. Przez tyle tygodni mi się nie chciało a tu po porannym prysznicu i kawcę jak złapałam za szmate to wszystkie okna błyszczą. Mój french manicure stał się przeszłością. Diarra!! Jakoś zapomniałam o 1 kwietnia. Jakiegoś straszliwego psikusa nikt mi nie zrobił ale rok temu mój mąz dał się nabrać, gdy zadzwonił do niego kuzyn z informacją , że chrześnica męża 19 letnia jest w ciąży i żeby mąż się szykował na wesele i zbierał kasę. Mąż się ciężką przejął , już zaczął liczyć co, ile trzeba wydać, pojechać na wesele itd... a wieczorkiem okazało się, że to głupi kawał. Wiosna nadchodzi nieuchronni dziewczyny bo mje koty zwariowały, miauczą, warczą, biegają i hałasują nieznośnie. Dobrze , że mam wielkie mieszkanie więc na noc namykam w korytarzu i do sypialni nie słychać. Jeden z nich to piękny brytyjski niebieski o imieniu Klementyna- móię wam, przepiękna. Kiedyś byłam wrogiem kotów a teraz mogłabym ich mieć jeszcze kilka. Ciekawa jestem jakie macie plany na popołudnie i wieczór?? Mnie czekją jeszcze zakupy w Carrefourze a potem razem z córcią idę na urodziny do zaprzyjaźnionej siąsiadki z góry. na pewno będzie wesoło. Wszystkim Wam zyczę miłego popołudnia. Dużo buziaków🌼🌼🌼 Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×