Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gruszeczko, strasznie smutno cos u Ciebie. czy jest jakaś szansa na rozweselenie!! Przeciez dobrze wiesz, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło byc gorzej. Wierzę, że syn wkrótce znajdzie jakąs pracę a Ty zamiast sie smucić świetuj urodziny. ja mam nadzieje, że wszystkie razem dotrwamy tutaj co najmniej do pięćdziesiatki i tez będziemy wtedy twierdzić, że zyjemy pełnią zycia. Wiem, że nie da sie tak łatwo otrząsnąc ze smuteczków, ale przynajmniej spróbuj. Gromkie 100 lat dla Ciebie 🌼 ja jestem zachwycona pogodą, to jakies darowane dni lata, i choc w powietrzu troche czuje sie jesień, we Wrocławiu jest pieknie, ciepło i słonecznie. Pranie w godzinę schnie na balkonie, pelargonie kwitna jak szalone...zeby tak jeszcze miec pare wolnych dni na spacerowanie, grillowanie, relaks. Ale cóż, musi wystarczyc to co za oknem. Diarra 🌼 szefowanie sobie jest super ale też pociaga za soba ogromna odpowiedzialnośc. jak cos zrobimy nie tak, to nie szef dostaje po głowie ale my. Ale coś za coś. całuję wszystkie obecne i nieobecne. Miłego dnia zyczę. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) melduje sie po dluuuuuuugiej nieobecnoci. Zahirka zmobilizowala mnie do zajrzenia do Was:) Moze mnie tu ktos jeszcze pamieta ;) Widzialyscie juz moja pocieche, ciesze sie ze Bozena sie nia pochwalila. Badz co badz ciotka no nie?? Dziekuje za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Mala dzieki Panu Bogu chowa sie dobrze. Z Fasolki wyrosla piekna dziewczynka. Pozdrawiam Was wszystkie baaaardzo serdecznie, wszystkie na raz i wszystkie po kolei. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindo z okazji Twojego swieta zyczymy Ci razem z Zahirkiem wszystkiego co najpiekniejsze w zyciu, usmiechu, powrotu do pelni sil, spelnienia najskrytszych marzen!!!!!!! Sto lat kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diarra ty to muszisz byc
bardzo samotna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kazda a nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko 🌻 sorki wielkie, ze zapomniałam o Twoich urodzinach , może dlatego, ze tak dawno Cię nie bylo. Ale na nic usprawiedliwienia ... Z okazji Twego Swieta zycze Ci: Aby jedynymi lzami ktore pojawia sie w twych oczach byly krysztalowe lzy szczescia Aby radosnego usmiechu na twej twarzy Nie zakryly ciezkie chmury smutku Aby platki róż wyscielaly droge twego przeznaczenia A szczecie zdrowie radosc i milosc byly przeznaczeniem twych dni 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Bądź z nami w wesołych chwilach, bądź z nami w trudnych chwilach ... Całuski i jeszcze raz naj, naj, naj ... A dla Mirindki 🌻 Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Perełke 🌻 całuski dla maleństwa - niech się zdrowo chowa i sprawia tylko radość. :) Dobrze, ze już masz najgorsze za sobą, teraz tylko radości i usmiechy . Jest zdrowa i śliczna i to najważniejsze. Pomarańczka tak się o nas martwi ?! dobre masz serduszko , ze jesteś taka zatroskana. Opowiedz lepiej o swoim radosnym i ciekawym życiu. Może coś podsłuchamy, czegoś się nauczymy ... Dobre rady mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Gruszka🌻wszystkiego naj..z okazji Twego Święta i żłotej rybki na ten następny roczek(czyli wybierz dobrze te życzenia:-))Jestem tu z Wami stosunkowo krótko a na początku Alja poinstruowała mnie,że optymizm i radośc,więc o problemach staram się nie pisać (takich naprawdę ważnych)ale myślę,że każda z nas ma lepsze i gorsze okresy,i że najtrudniej o tę świadomość,ze wszystko mija a po nocy,choćby najdłuższej,przychodzi dzień.Więc wielu ciepełek🌻 Mirinda🌻-Także słońca,słońca,słońca i uśmiechu i spokoju i pogody i wszystkiego,wszystkiego czego pragniesz i potrzebujesz na ten jutrzejszy dzień i wszystkie następne Diarra🌻-pies i kot,to takie wieczne dzieci.Wybaczcie,jeśli kogoś uraziłam tym porównaniem ale tak je traktuję(może dlatego,że nie mam dzieci)i takie stosuję \"metody wychowawcze\"(jeśli w ogóle stosuję)Ale generalnie po prostu je kocham i bez oporów potrafię im to okazać a także przyjmuję ich miłośc,i bardzo mi to pomaga ,szczególnie w trudnych chwilach.Co nie znaczy,ze czasem mnie nie złoszczą swoimi psikusami-bo potrafią,oj potrafią nabroić.Ale zrobi taki minkę,położy uszy,spojrzy w oczy i...już człowiek mięknie.I pewnie tak ma być. Pozdrawiam wszystkie Piękne Panie.🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaglądam , ale nie mam siły pisać, wybaczcie:o Gruszeczko🌻 Mirinda🌻 Życzę wam: spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyście czasami mógły sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłyście, a nie tylko na to, co musi wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta oczekiwania; ...abyście zawsze były komuś potrzebne; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Wasz widok, albo gdy dostrzegacie ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia; ...abyście znalazły szczęście, którego szukacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pomarańczowe won! Nudą i prostactwem od was wieje..... Chyba nie potracicie znaleźć sposobów na siebie. Wspólczuję... Ja dzisiaj odebrałam dzisiaj nowy dowód osobisty i oto mam juz komplet nowych, unijnych dokumentów, jeszcze tylko wymiana paszportu mnie czeka bo ważność kończy się w styczniu. 140 zł skubańce chcą za nowy!! I do tego nowe zdjęcia w nowej kategorii!!! Właśnie dostałam maila od koleżanki, która ma 34 lata i od 4 lat choruje na raka jajnika. Przeszła już wszysto: chemioterapię, chemioterapię dootrzewnową, operację wątroby z przerzutami, naświetlania, przeszczep szpiku a wciąc jest dzielna i walczy o siebie. jak czasem pomyślę czym my się tutaj smucimy, to jest mi wstyd. Żyjmy pełna piesią. Całuję was. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Haneczko :) święte słowa ... Co my mamy za problemy . Żadne albo prawie zadne. Życz duzo zdrowia koleżance, chociaż się nie znamy - trzymam kciuki za pomyslnośc jej leczenia. :) Beauceron 🌻 tutaj wszyscy jestesmy znajomymi , zaraz poslę Ci fotkę Perełki i już się będziecie znały ... :) Senda 🌻 Beatko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do wyrka. Całuski i do jutra. :) Beauceron - fotka Perełki ( jeszcze z fasolką) już poszła. Miłego dnia wam wszystkim zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Haneczko . tnijmy przed siebie i dalej. Dziekuje Wam za Zyczenia. Juz mi wstyd za siebie Przeciez i tak sobie z tym wszystkim poradzę. A jutro znow będzie nowy cudnie jesienny dzien.pełen nowych nieznanych chwil. Zyczę spokojnej nocki i bajecznie kolorowych i romantycznych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Guszeczko, Mirindo przesyłam Wam spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe. Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń.❤️ Mi też troszkę wstyd. Zaglądam tu, ale nie mam siły pisać i to mój błąd. Jakoś nie umiem dzielić się swoimi troskami i kłopotami. Ale widzę, że nie ja jedna tak postępuję. Pracy mam dużo, wracam do domu po 21, tak że zdążę tylko dzieci utulić przed snem. Nie wiem jak długo tak pociągnę... Mam nadzieję, że nadrobię zaległości urlopowe i będzie lepiej. Obiecałam Wam zdjęcia i relację z wyjazdu. Pamiętam o tym. Wydaje mi się, że tyle czasu już minęło od mojego urlopu, a to dopiero tydzień temu wróciłam. Nie lubię być taka zabiegana, wolałabym mieć więcej czasu dla rodziny i siebie też oczywiście. Niestety takie jest życie, takie czasy nastały... Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Diara🌻-dzięki za fotki Dostałam wczoraj od dawno nie widzianej koleżanki namiary na podobno rewelacyjnie diagnozującego zielarza.Nazywa się Tenzin,i jest w Poznaniu raz na tydzień.A co tam ,zapisałam się na 02.10-takie ma terminy-i zobaczymy.A może któraś z Was coś o nim słyszała? Pozdrawiam,bo już dziś chyba nie zdażę tu zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzenie ze ktos jest
samotny jest prostactwem? Pozdrawiam wyrafinowana hanke:D:D:D a " won" na publicznym forum to dosc nie na miejscu slowko, na priva kolezanko, na priva...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. bauceron- niestey o owym lekarzu nie słyszałam i jakoś mam sredni stosunek do zielarzy, może dlatego, że (odpukać) nie choruję wcale albo prawie wcale więc nie musiałam \"uciekać\" do medycyny niekonwencjonalnej. Za to moja córka często była leczona lekami homeopatycznymi w przeziębieniach ale ZAWSZE rozwijała sie choroba ostro i kończylismy na antybiotykach. Piekne lato we Wrocławiu, jest 25 stopni. pieknie i słonecznie. Niebo jak na lazurowym wybrzezu. Diarra, ja tez poprosze o fotki jesli masz jakies nowe...i chetnie się zrewanzuję. czas do weekendu pedzi nieustannie a ja już mam stracha jak to bedzie w \"innej\" pracy. Brr...W tej, będę miała szefa niestety ale musze przetrwać 8 cięzkich dni nagrań programu. Ściskam was ciepło. basia , gdzie te obiecywane zdjęcia od Ciebie??? Pozdrawiam serdecznie i zyczę miłego popołudnia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, jak masz cos miłego do powiedzenia to sie zaloguj i wtedy będziemy polemizować. Ale chyba twój poziom nie siega tam gdzie powinien. Nie jestes tu mile widziana. jak chcesz rozmawiac o samotności, to zachecam do założenia nowego topiku.. Mimo wszystko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzenie ze ktos jest
:D:D:D rozwalasz mnie...dobre sobie...juz lece sie zalogowac. Kobieto...napisz cos jeszcze - posmiejemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za to poziom haneczka 40tka
oscyluje w okolicach rozporka.... plec rozporka - niewazna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Mirindo ,Gruszko Wszystkiego Najlepszego.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mam małą prośbę może wiecie co to za problem bo nie mogę zainstalować gg ,po tej naprawie są z nim kłopoty mam nadzieję,że to zależy od neostrady a może to inna przyczyna.Wczoraj syn zainstalował a dzisiaj znowu komunikat ,że jest uszkodzona instalacja programu i proszę zainstalować program ponownie. U nas przepiękne lato,gorączka oj lubię ja takie temperatury.Właśnie skończyłam sprzątanie i obiadek,przygotowałam pizzę bo o 17 ma przyjechać koleżanka z pracy na małego browarka,jestem po nocce i nie bardzo mi się chce ale nie potrafię odmówić.A jutro idę zobaczyć czy jeszcze są grzybki bo już tydzień nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Haneczka ,mój pseudonim jest innego koloru ponieważ.mam kłopot z hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Haneczka mam kłopoty z hasłem i dlatego pseudonim jest w kolorze pomarańczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumacz sie mania tlumacz
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka🌻 Jak widze pomarańczki nie odstepują naszego topiku na krok. Już taka ich rola ( niestety najczęściej podła) ... Co ty możesz wiedzieć o naszej samotności. Taka jesteś psycholożka - to faktycznie ujawnij się i powiedz coś mądrego a nie strzelać \"mądrościami\" jak wyżej ... Na Mazurach też przepiękna pogoda . Jagorsze są tylko poranki , bardzo chłodne i póxniej po pracy trzeba nosić naręcza ciuchów. Ale humor znacząco się poprawia, oby tak dalej. Haneczko🌻 nie mam żadnych nowych fotek , tę która posłałam Beauceron to była fotka Perełki , którą kiedyś posłałą nam Zahir . Jesli takowej nie posiadasz , a chcesz ją mieć ( a Zahir nie ma nic przeciwko ) to oczywiście mogę Ci ją posłać :) Zahir 🌻 u nas grzybów w lasach nadal zatrzęsienie, ale odkąd rozpoczełam pracę , nie mam sposobności na wyjazd. Może tego weekendu mi się uda połązić po lesie. I może uda mi się nie wleźć na to trujące zielicho. Niestety na temat instalacji programu GG nie mam zielonego pojęcia ...:) Basiu 🌻 czekamy na fotki . Oj pewnie mocno mnie będzie ściskało z zazdrości . Nie przejmuj się, że za wiele o sobie nie piszesz . To, ze akurat ja jestem częście, nie oznacza , że \"wywalam\" o sobie wszystko. To bardzo mylące i dlatego dziwię się stwierdzeniom pomarańczki. Wiadomo, ze na forum żadna z nas nie jest wylewna , bo to nie miejsce na to. Jak mam chęć coś od siebie tak naprawdę napisać , to mam w realu przyjaciół albo gg i z tego korzystam. Z całą pewnością nie będę opowiadac o swoim życiu , czy intymnościach więc ubolewania pomarańczki są jak najbardzie nie na miejscu , Ale z tym trzeba się pogodzic. One są i tylko czekają jak tu się przyczepić . I to jest bardzo żałosne. Ocenianie kogoś z ukrycia. 🌻👄🌻 dla wszystkich sympatycznych za naszego topiku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki..... Te pomaranczki sa dopiero samotne skoro nigdzie ich nie chca i musza buszowac po sieci to tu to tam i wszyscy ich przepędzaja gdzie pieprz rosnie. \\no coz są i tacy........ Dobrze że mnie nie przepędziłyście mimo moich smutasów....... co do zielarzy to sama znam jedna -moja kuzynka leczy sie tam juz z powodzeniem od 5 lat. \\ja sama teraz pognałam z córą do innej cudotwórczyni. Jak wiecie jej diagnozy o mało mnie nie przyprawiły o zawał. \\a co gorsze badania te diagnozy potwierdzają. \\i mimo ze wciaz gdzies tam zakukam to wciaz do tego podchodze tak no coz jesli nawet nie pomoze to zaszkodzic nie może. Spróbowac można. Basiu dziekuje za Zyczenia. Wiesz a to nawet czasem lepiej że mimo ąe to wszystko w biegu ale jakos sie kręci. Ja mimo że też żyje w kieracie ale jak go braknie to jakbym dyszlem w glowe dostala i dom taki jakis nijaki -dzieci się buntuja ze tylko sie czepiam. no ale wekend albo przynajmniej niedziela to tak juz tak cudownie dla siebie i dla nich. Wypad wspólny za miasto , do lasu, albo na wies do babci. całą droge przekomarzanie , troski na bok i dalej. Jest dobrze i byle tak dalej było. Zycze powodzenia. Teraz zmuszam sie by zacząc naprzkLad zacząć realizowac dodatkowe zlecenia, bo juz si o nie czepjaja. Wiem nara Pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gruszeczko 🌻 miło Cię widzieć w lepszym nastroju. Ale masz fajnie, że możesz np. pojechać na wieś do babci. Ja już nie mam babci, a czasy kiedy jeździłam na wakacje czy świeta , albo w weekendy do niej wspominam chyba najprzyjemniej w zyciu. Sad, w którym były wszystkie rodzaje drzew owocowych, krzewy owocowe, pszczoły , na któe trzeba było bardzo uważać . Mieliśmy pieska, który raz dostał kilka strzałow od pszczół i bardzo denerwowała się ( bo to była sunia) jak ja tam wchodziłam . Szczekała bioegając za płotem , ale za mną już nigdy więcej nie poszła do sadu . Czy np. stodoła - była ogromna i kryła tyle tajemnic .. . albo duzy budynek gospodarczy w ktrym była bryczka, wóz drabiniasty i mnóstwo narzędzi dziadka. Najbardziej fascynowała mnie kuźnia dziadka i to jak wywijał podkowami dla konia .I ten zapach - beztroski, szczęścia , spokoju ... Ech - to były czasy. Gdyby zyli - byłabym teraz u nich każdej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki idiotki idiotki
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×