Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Nie widzę nic złego w rozmowach o pomidorowej. Człowiek nie może cały czas nadawać o malarstwie flamandzkim:) Po kiego czorta, takie niegrzeczne przepychanki:( Mnie jak coś nie interesuje to nawet tam nie zagladam. Będzie teraz licytacja, gdzie są prowadzone intelektualne rozmowy? Po co? To przecież dziecinada🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 ja myslałam, ze tylko na weekend wyjechałas. Gdybym mogła pourlopowac w ferie to też razem z córcią zmieniłabym klimat. A tak nie da rady , poza tym u mnie jest sunia w domciu i nie mialabym niani dla niej .... Fajnie, że masz gdzie wyjechac. :) Do Pomarańczki - My i Wy - :D :O :D , Uderz w stół , a ..... I to byłoby na tyle jezeli chodzi o dyskusje z Pomarańczowymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diarra mało lotna jesteś
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzę, że nieładnie zaczyna się robić!!!!! Jeszcze raz napiszę- po co obrażać się, kedy można nie zagladać w miejsca, które nie interesują. Nie znoszę intrygantów.Pomarancza, wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - 🌻 nie ma co reagowac na takie zachowania - to dziecinada i tyle... zdemaskowanie boli i tyle. Proponuję pełną ignorancję dla.... takich Pomarańczowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur nie ma się czym przejmować, Ty też wyluzuj, przecież pomarańczka specjalnie prowokuje. :) Pomarańczko baaardzo nam przykro, że Ci się u nas nie podoba, ale po co w takim razie tu zaglądasz..? Coś Cię ciągnie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończąc tematy jak wyżej , proponuję wrócic do rzeczywistości ( tej naszej smutnej :P ) : Dziewczyny mam do was pytanie , ale zacznę od początku : Mam takich znajomych, starsze małżeństwo, któe kiedyś musiało sie rozwieśc ,bo nie mogli w jednym mijescu pracowac, a teraz jedno z nich jest juz na emeryturce i postanowili pobrać się ponownie.Znamy się właściwie tylko z pola zawodowego, żadnych układów towarzyskich itd. , obcy - ale są to bardzo sympatyczni ludzie. I jakiez było moje zdziwienie, kiedy wczoraj podniosłam słuchawke telefonu i usłyszałam tę panią , która poprosiła zebym była swiadkiem na ich cichym ( bardzo cichym slubie) . Chciała porozmawiac ze mną osobiście , ale przez moje zwolnienie lekarskie nie było to mozliwe i dlatego zadzwoniła. A ja słysząc, że ma prywatną prosbę , wydusiłam z niej o co chodzi. Termin juz zaklepany . oczywiscie nie odmówiłam , bo to dla mnie prawdziwy zaszczyt . I teraz mam problem , co kupić w prezencie. No bo przecież coś wypadałoby kupic . Ratujcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk, czy mogę na chwilkę! Dzień dobry! Kobietki głowa do góry, Wasz topik jest dla Was fajny i tego trzeba bronić. Jeżeli dobrze sie czujecie w takich klimatach, należy tak pisać dalej. My z Flowką ( myślę, że wybaczy mi to, że pisze również w jej imieniu), nie mamy problemów podobnych do Waszych, co nie znaczy, że ich nie mamy w ogóle. Mamy - tylko inne. I nasz kawkowy topik też jest inny. Ale inny - nie oznacza gorszy. I na tym polega dla tolerancja, a pomarańczki są czasami bardzo nieprzyjemne! Jest dużo miejsca na CAFETERII, DLA WSZYSTKICH. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja twa , a mnie sie wydaje, że każdy ma pdobne prolemy. A jak ich nie ma to moze służyć radą innym. Mnie tam wszystko jedno, kto i gdzie. Ale jedno wiem, że żadko kiedy mylę się co do ludzi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Zahir poczytałam sobie trochę zaległe strony i nie bardzo wiem kto to jest ta pomarańcza i dlaczego wprowadziła zamieszanie,nie rozumiem też,jeżeli komuś coś nie odpowiada to czemu zabiera głos w sprawie która jej nie dotyczy ,poprostu nie musi tu wchodzić skoro tu dla niej jest nudno.Pomarańcza poprostu. Diara cieszę się, ze wracasz do zdrowia i odzyskujesz sprawność fizyczną,ja dzisiaj mam doła psychicznego i czepiam się wszystkich za byle co.Ale może to wpływ ciśnienia które spada.Glamur ja mam 4 letnią jamniczkę Kaję ,jest ona indywidualistką robi to co dla niej jest stosowne,nie pomagają nakazy ,ani karcenie .Jest psem bardzo hałaśliwym.Śpi oczywiście w łóżku z młodszą córką,tylko gdy ma cieczkę to śpi w kartonie i dzieje jej się wielka krzywda.Może wiecie kiedy się szczepi psy w celu antykoncepcyjnym ,bo Kaja dwa razy już miała małe.Peny jeszcze o sobie napiszę ale nie dzisiaj muszę mieć lepszy dzień .Całuję was wszystkie.Pomarańczo,gdy się ma rodzinę,pracę zawodową to nie ma się czasu na pasje,a nieraz się już poprostu nie chce nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir - najlepszym środkiem antykoncepcyjnym dla suki jest pilnowanie suki , żeby pies się do niej nie dorwał . Każde szczepienie zeby nie miała cieczki jest niepotrzebną interwencją , która później może skutkowac chorobami wszelakimi . Tak twierdzi mój sąsiad weterynarz ( mam go za ścianą) i takie też sa moje doświadczenia . Suka mojej koleżanki wprawdzie dozyła sędziwego wieku , ale przez ostatnie lata zycia miała nowotwora macicy ( zabieg 500 zł ) potem przerzuty i masę leków i cierpienia przez ok. rok. A moja poprzednia suka po zastrzyku antykoncepcyjnym w ogóle straciła cieczkę , ale na szczęście nie miała problemów ze zdrowiem ( zdechła w wieku prawie 14 lat). A szczepi się cos ok. miesiąc przed spodziewana cieczka - tak mi się coś przypomina. Ale moge spytac , jak tylko sasiad mignie mi pod oknem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 Już jestem - troszkę później niż myślałam, bo syn przyjechał ze szkoły i ściągał film do obejrzenia u dziewczyny - już pojechał:D...... Mój Miły śpi, po 12 godzinach pracy i 4 godzinach szkolenia.... uff ja bym nie wydoliła. Teraz już tak odwykłam od 8 godzinnego dnia pracy, że jakoś sobie nie wyobrażam całodziennej pracy, no może jakby to było coś co mnie interesuje to tak, ale ja w pracy teraz tylko \"zabijam ciągnące sie jak guma minuty\" - niestety. Jak miałam poprzedniego szefa, to zawsze w dniu dzisiejszym dawał mi piękny bukiet kwiatów....(dzień sekretarki) no cóż są różni ludzie, tamten był po technikum, a ten jest po studiach:D Wiecie.... co do tychpomarańczowych wpisów... to macie rację Diarra, Glamur, Mirinda i Zahir...chcialam jeszcze dodać, pewnie się powtórzę..., że każdy ocenia sowje życie tak jak chce, a nasze wpisy wcale nie świadczą o naszym życiu, a nasze forum jest dla tych którzy chcą tutaj przebywać i romawiać o ciekawym życiu i barchanowych majtkach. No, tyle na ten temat ....., acha i wcale nie trzeba naszego topiku bronić!:D Diarra, to masz rzeczywiście mały kłopot. Myślę, że coś symbolicznego, nie za drogiego jeżeli jesteś z tymi ludźmi tylko na dalekiej stopie znajomości.....hmmm, może jakiś fajny album na zdjęcia - już te ich wspólne? Widziałam gdzieś takie przepiękne albumy okładki były zrobione z naturalnych tworzyw: z surówki, jedwabiu, słomki a na tym piękne suszone kwiaty, czy inne kompozycje... były śliczne. Zahir - a może pomyśl o zabiegu? Jeżeli nie chcesz żeby sunia miała szczeniaczki? Moja koleżanka zrobiła suczce zabieg zaraz po kupieniu jej.... i teraz ma spokój. Hej idę zajrzeć do Miłego:D jak śpi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🌻 ja też myslałam o albumie, ale u mnie będzie z tym problem - nie ma zbyt wielkiego wyboru. Myslałam też o jakimś ładnym świeczniku , takim na świeczki kominkowe. Dzisiaj jest dzień sekretarki ? Nawet nie wiedziałam . Czyli to takze jakby moje święto :) DLA WSZYSTKICH SEKRETAREK : http://sugarqube.com/Ecards/CardView.cfm?CardID=784&L1=19&L2=0&L3=0&Page= Masz racje , naszego topiku nie trzeba bronić. Nie jest po prostu zagrozony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Weszłam dzisiaj poczytać co u Was i jestem zesmaczona ! Rozgorzała dyskusja o sensie istnienia topicu, pomarańczki obrażają i prowokują. Topik jest jaki jest. Nikogo nie można zmusić żeby tu był. Komu nie odpowiada ten odchodzi. To Wasze życie, Wasze problemy, Wasze tematy i Wasz topik. Nikt go nie skasuje. TWA ma rację w tym co napisała - jeśli dobrze się czujecie w tych klimatach to należy tak to zostawić a nie pisać pod dyktando innych. Na cafe jest miejsca dosyć - każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu tak odbiłó? o kto jest tak podszyty tchórzem że pisze anonimowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć[czesc Buber🌻 i Flow Diarra świecznik to też dobry pomysł 🌻 I dla Ciebie w dniu sekretarki🌻🌻🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cześć Buber. Od rana boli mnie wściekle głowa. Pewnie to cos z cisnieniem albo mam za wysokie, albo za niskie (tak miewam). Niestety nie moge tego sprawdzic bo nie dorobiłam się jeszcze ciśnieniomierza. Za to przed chwila mimo bólu głowy przeszłam się do biedronki na moim osiedlu i wróciłam z zapasem różnych słodyczy. teraz się opycham batonikami, sezamkami i czekoladkami. Wiem jestem potworem, zwłaszcza że ostatnio znowu przytyłam, ale mam to w nosie. Muszę mieć jakąś motywację żeby dbać o siebie, a ostatnio z tym kiepsko. Diarro pomysł ze świecznikiem jest dobry, Majki z albumem też fajny. W każdym razie nic drogiego bo byliby skrępowani. Chodzi o to żeby ten drobiazg długo przypominał im o tym miłym dniu. Szymciu fajnie że już wróciłaś, bedziesz mam nadzieję częściej zaglądać. Zahir no tak to jest z tymi suniami, sa sto razy fajniejsze od psów, niestety jak przychodzi cieczka to jest kłopot. Glamur co z tymi zdjęciami twojej suni, my tutaj czekamy. Beatko wypoczywaj i trzymaj dietę, liczę na ciebie. Mirindko co będziesz robiła w ferie, masz jakies plany ? Majeczko kiedy wyjeżdżasz do Niemiec wiadomo już ? Buberku przyślij jakąś muzyczkę, coś nas zaniedbujesz ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌼 moje ferie trwają jeszcze tylko dwa dni :( Diarra też myślałam co mogłabyś fajnego kupić swoim znajomym, ale nic ciekawego nie wymyśliłam. Świecznik, jakiś obraz czy może zegar... nie wiem. Znasz ich gust, Tobie łatwiej, a podpowiedzi dziewczyn też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi minęło może to przemęczenie zimowo-wiosenne,chcę pisać a jednocześnie piszę w gg z moim bratem.Mam troje rodzeństwa siostrę 46 mieszka w Niemczech juz od 23 lat i 30 letnich bliźniaków brata i siostrę.Oni mają już poukładane swoje życie.dzięka Bogu wszyscy pracujemy.Moja starsza córka studiuje w Toruniu na UMK.Administrację jest na trzecim roku ijutro ma egzamin,jest matką Julki,jej mąż za chlebem wyjechał do Angli.My pomagamy jej w wychowaniu dziecka kiedy się uczy i jeździ na wykłady.Syn mój uczy się w szkole wieczorowej Technik Informatyk i pracuje przy produkcji okien Gellan,moja najmłodsza latorośl kończy podstawówkę pasjonuje się piłką ręczną.Nasz domek położony jest blisko lasu-100m.Latem jest tu przecudnie.Mąż mój jest ochroniarzem w wielkim zakładzie IP.Mamy wielu znajomych ale nie ma czasu na odwiedzanie.Ja pracuję w systemie zmianowym od 7.00-19.00 i19.00-7.00.do pracy dojeżdżam pociągiem 10 km.a latem rowerem przejazd rowerem trwa 45 min.Jestem palaczką 7-9 papierosów dziennie,jestem choleryczką,pesymistką jak cholera.Gdy mam czas robię na drutach,szydełkuję{ostatnio zrobiłam firanę do kuchni},umiem też haft krzyżykowy,lubię sprzątać ale do pedantek nie należę.Mam wady i zalety jak zapewne każda z was.NO może narazie skończę i zostawię na potem.Peny chyba już trochę o mnie wiesz bo ja o was niewiele ale gdy będę miała więcej czasu to poczytam sobie.Fajnie że tu zajżałam i że poznałm PENY,DIARRĘ,MAJĘ,GLAMUR.Diaro rok temu mój ojciec brał ślub to prezenty otrzymywali jak młodzi,suszarkę do bielizny,lampki nocne,deskę do prasowania,ozdobne róże do ogrodu ,ręczniki,pieniądze tak że wybór jest duży to zależy ile pieniążków chcesz przeznaczyć.🌼Ato dla naszych pań sekretarek:Życzę wam,abyście miały czym podeprzeć się w ciemności i nigdy nie zaznały samotności,🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D. wieczór Paniom i Panu:) Obiecane zdjecia będą w przyszłym tygodniu. Jutro wywołam, zeskanuje i wyslę. Kupiłam córce na gwiazdke cyfrowy aparat, ale jescze nie umiem go obsługiwać:( tzn. zdjecia potrafie pstrykac, ale potem z zainstalowaniem w internecie mam problem. A jakże był informatyk i założył cały program. Myslałam, że to banalnie proste i o nic go nie pytałam:) jak przyszło co do czego, zgłupiałam. Ale trzeba bedzie cos z tym zrobić:) Zahir, no to latem na tym rowreze masz niezła gimnastykę, tylko pozazdroscic.🌻 mirinda🌻 odpczywaj, bo niedługo do pracy:) Peny🌻 zrób to dla siebie. jak sie tak zmobilizowałam.Miałam czekać do wiosny, ale DOŚĆ powiedziałam sobie. trzeba kochac przede wszystkim siebie i ostro wziełam sie za siebie. Najpierw parówka, teraz maseczka,no i jeszcze lakier na paznokcie. Peny, masz męż, którego kochasz🌻musisz byc piękna🌻 maja🌻 Diara🌻jak samopoczucie, po tych smarowidłach? dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani!🌻 Peny, co to znów za doły?!! Zgaduję: jesteś przed okresem..... Daj sobie luzik jeden dzień, albo do okresu jak blisko:D, a później - jak mówi Glamur - DOŚĆ!! I zabieramy się za siebie kochana! Ja po tym strasznym okresie (przed okresem:D), kiedy też tak miałam jak Ty, kupiłam sobie krople Mastodynon N i wiesiołka i regularnie biorę.... zobaczymy jak będzie przed - jeszcze trochę czasu. A z tym ciśnieniem.... to lepiej kup jakiś ciśnieniomierz i sprawdzaj sobie to ciśnienie - nadciśnienie nie leczone jest bardzo groźnie dla organizmu, może nie masz nadciśnienia, oby - ale lepiej to sprawdzić.🌻 Co do wyjazdu, to jeszcze jakieś dwa spotkania językowe (dzisiaj i w poniedziałek), a później zobaczymy - pani z tej firmy na razie milczy, ale tak prawdę mówiąc.... wcale mi się tam nie chce jechać. Mirindko!! A u nas ferie się dopiero zaczną! Ale pewnie wypoczęłaś? Zahir - fajną masz rodzinkę - zawsze chciałam mieć siostrę, bo z bratem jakoś nie umieliśmy się nigdy dogadać (mam tylko jego). Jest ok., ale mało się udziela na forum soistrzano-braterskim:D. Miałam kiedyś taką przyjaciółkę od serca - jak siostra... ale została zamordowana przez swojego kuzyna..to już dziesięć lat.. bardzo mi jej brakuje. Od haftów krzyżykowych też są u nas specjalistki:D pięęęknie to robią! Dzięki za życzenia dla sekretarek:D😘 Glamur, ja mam taki sam problem z obsługą kompa - nawet syn mi pokaże jak coś zrobić, ale pod jego nieobecność jakoś to nie wychodzi, acha, wyślę Wam mam nowe zdjęćka ze świat - już syn mi obiecał .....:D Szymcia - nie daj się słodkiemu maleństwu:D walcz kochana!! Ja właśnie mam ten dar od Boga - zawsze jestem niepoprawną optymistką:D , no chyba, ze coś się mi poprzestawia:D🌻 Acha, wczoraj obejrzałam z moim Miłym bardzo fajny film "Wyspa" , był o ludzkich klonach, którzy byli nieświadomi, że są ludzkimi klonami, a bogaci ludzie, którzy mogli sobie pozwolić na wielki wydatek zamawiali takiego klona - na przeszczepy dla siebie....Ci ludzie - klienci, nie wiedzieli, że te klony żyją - myśleli, że są w stanie wegetatywnym...., no i takie tam perypetie tych klonów... Najgorsze jednak w tym filmie było to, że to wszystko może być możliwe szybciej niż nam się wydaje..... Miłego dnia nam życzę.🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam dla Was dziewczęta z inniego topiku - na lepszy humorek:D - Buberku - bez obrazy, bo przecież my wiemy, że Ty jesteś ideałem:D🌻 1. Penis jest jak pies - plącze się między nogami - lubi jak się go głaszcze - cieszy się razem z panem 2.Dlaczego mężczyżni pragną ożenić się z dziewicami? - Aby uniknąć krytyki 3.Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swojej inteligencji? - Wdowiec 4.Po czym można poznać że facet jest podniecony? - Oddycha 5.Jak wyglądał by świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet 6.Co wspólnego mają mężczyżni i chmury? - Jak znikają za horyzontem- nastaje piękny dzień 7.Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu? - Eunuch 8.W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności. 9.Po co na końcu członka znajduje się dziurka? - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu. 10.Kiedy mężczyzna jest wart 5zł? - Gdy w Makro pcha wózek na zakupy. 11.Dlaczego faceci mówią o swoich członkach ,,mój przyjaciel\"? - Bo pragną wierzyć, że ten kto kieruje ich życiem - jest ich przyjacielem. 12.Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nieładnie wyśmiewać się ze stworzeń ,,inteligentnych inaczej\" 13.W jaki sposób mężczyżni przygotowują sobie kąpiel z bąbelkami? - Jedzą wcześniej dużo fasolki. 14.Jaka jest różnica między mężczyzną a E.T.? - E.T. dzwonił do domu. 15.Co dla mężczyzny oznacza posiłek 7 daniowy? - hot-dog i sześciopak. 16.Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu? - Podniesienie nogi abyś mogła poodkurzać. 17.Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe Ci przestać odkurzać i trochę odpocząć? - Prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora. 18.Czym różni się mężczyzna od kota? - koty zawsze trafiają do kuwetki. 19.Po zcym poznać że mężczyzna jest dobrze wychowany? - Wychodzi z basenu, gdy musi się załatwić. 20.Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoją męskość. - Dwa centymetry więcej i byłbym królem. Na to jego żona zwraca mu uwagę: - Dwa centymetry mniej i byłbyś królową. 21.Dlaczego mężczyżni tak lubią kawały o blondynkach? - Bo mogą je zrozumieć. 22.Czym różni się mężczyzna od komputera? - W komputerze wystarczy wydać jedno polecenie. 23.Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza kobiet? - Kiedy trzeba cofnąć się do dzieciństwa to oni już tam są. 24.Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki? - 30 sekund i gotowe. 25.Ilu mężczyzn jest potrzebnych do wkręcenia żarówki? - Dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy. 26.Jaka jest różnica między barem a łechtaczką? - Większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru. 27.Dlaczego mężczyżni nigdy nie pokazują swoich uczuć? - Nie można pokazywać czegoś czego się nie ma. 28.Kobieta:- czy kochasz mnie tylko dlatego że mój ojciec zostawił mi fortunę? - Mężczyzna:- ależ skąd skarbie, kochałbym Cię tak samo, bez względu na to, kto zostawił by Ci fortunę. 29.Jak sprawić aby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni? - Przenieś tam telewizor. 30.Po czym poznać że mężczyzna miał orgazm? - Przewraca się i zaczyna chrapać. 31.Jaka jest różnica między mężczyzną a lekarzem? - Lekarz jest uprzejmy gdy prosi żebyś się rozebrała. - Lekarz słucha gdy narzekasz. - Lekarz myje ręce zanim Cię dotknie. 32.Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera? - Przyjrzyj się kto je otwiera. 33.Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatię? - Pomyliłaś domy. 34.Jaka jest różnica między mężczyzną a wielbłądem? - Wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna możę pić 8 dni nie pracując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje słoneczka. Nasz topik jest super a jak się komuś nie podoba to trudno. :D Majeczko nie zgadłaś kochanie, jestem już właśnie po i pewnie dlatego spadło mi żelazo i tak marudzę. A tak naprawdę przyczyną mojej chandry jest zbliżający się wyjazd mojego męża. Znowu szczęściarz leci służbowo na tydzień do RPA, będzie się opalał na słoneczku, a ja nie mogę z nimlecieć bo bilet kosztuje 12000 zł i mnie nie stać. Bardzo ostatnio histerycznie reaguję na jego wszelakie wyjazdy, chyba się starzęję. A tak napradę to uważam wręcz przeciwnie że jestem za młoda na samotność w czterech ścianach. Ostatnio mój pobyt w domu nazywam aresztem domowym. Dobrze że się dzisiaj umówiłam z moją Iwonką na kawkę w mieście to się pośmiejemy. Obiecała tez przyjeżdżać do mojej samotni w przyszłym tygodniu. Glamur kochanie, zamierzam ten przyszły tydzień przeznaczyć na moja odnowe biologiczną, tzn chcę schudnąć na przyjazd mężą, pójdę może do fryzjera, będę robić sobie maseczki. Przysiąde znów nad moim angielskim. Mirindo sorry, u nas ferie dopiero się zaczynaja od poniedziałku stąd ta pomyłka. Mój syn też pozdawał juz egzaminy i jak dobrze pójdzie mu jeszcze jutro to od poniedziałku też ma ferie. Diarro jak twoje bóle przeszły, leżysz w łóżeczku czy buszujesz po mieszkaniu ?Zahir dzięki za informacje, fajną masz rodzinkę, zazdroszczę. ja mam tylko jedną siostrę, ale jakoś nie nadajemy na tych samych falach, bardzo nad tym ubolewam, ale róznimy się diametralnie i to już od dziecka. Szymciu jaka u was pogoda, bo u nas ciągle zimno, aż sie wychodzic nie chce. Buberku jak twoja żona znosiła twoją miesięczną nieobecność, też jej chyba nie było lekko ? Pozdrów ja ode mnie. Miłego dzionka wam życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, no tak, to teraz jasne... nic nie wspomniałaś o wyjeździe męża. Pewnie, że smutno i masz doła, każda by miała..., ale nastaw się na \"tryb oczekiwania\" - takiego radosnego, proszę, kochana. Ja przez dziewięć miesięcy jak mój Miły była na szkoleniu ciągle byłam na tym trybie, czasami było trudno, ale jakoś przetrwaliśmy... Pomyśl, że to tylko tydzień... i fajnie, że masz tą koleżankę, acha! Dzisiaj właśnie zadzwoniła do mnie ta o której kiedyś pisałam.... której pomagałam pisać listy motywacyjne i CV...i o której myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami... zadzwoniła, żeby się pożegać - wyjeżdża do Szkocji...oczywiście wszystko jej wybaczyłam...bardzo bym chciała żeby się jej powiodło - szczególnie, że pomoc zaoferował jej były mąż...może coś z tego będzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Miło was znowu poczytać. Wieczór miałam bardzo stresujący , a i poranek nie za bardzo. Boli głowa, nie wiem dlaczego , zaraz zmierzę sobie cisnienie ( aparat dostałam od Mikołaja) . I koniecznie dopić kawkę ... Wrzacam za chwilke. 🌻👄🌻 Buberku 🌻 adresy wysłane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wytracił mnie z równowagi SMS z Plusa GSM - napisałi , ze mam zapłacic 150 zł , bo jak nie to zablokują mi rozmowy , podali numer konta i jeszcze kazali faksem wysłać potwierdzenie wpłaty. Zadzwoniłam do nich ( niby na bezpłatny telefon ) panienka przetrzymała mnie kupe czasu , wysłuchałam kilka melodyjek ... i okazało się, że podobno oni niczego do mnie nie pisali ! A przy okazji dowiedziałam się, że ta rozmowa jest jak najbardziej płatna ! Ciekawe na ile mnie naciągneli. Sporo nerwów mnie to kosztowało. Umowę mam z nimi do kwietnia i chyba musze czym prędzej zrezygnowac z ich usług , bo to wszystko trąci oszustwem.... :( Majeczko 🌻 dzieki za kwiatuszki z okazji naszego świeta :) Straszne to co napisałas o swojej przyjaciółce ... świat jest okrutny i jak tu nie być pesymista. Już niedługo wszystkie będziemy musiały szukać środków na menopauze , bo te okresy związane z zespołem przedmiesiączkowym zaczną sie wydłużać. Trzeba będzie poszukac cos odpowiedniego dla siebie i chyba najlepiej coś ziołowego . Tylko , ze zioła zeby były skuteczne, musza być stosowane długo i regularnie. Musisz nam opowiedziec jak ty po swoich się czujesz. Wszystko co poprawia humorek jest jak najbardzie wskazane. Takie żarciki równiez. Peny🌻 ten prezent musi byc jak najbardziej symboliczny , bo inaczej oni beda czuli się skrepowani. Dla mnie to zaszczyt, ze mnie poprosili na swiadkową ich ślubu ( super tajnego ) który będzie tylko właściwie formalnościa w gronie 4 osób i póżniej z obiadkiem. Oni sa bardzo dobrze sytuowani - na stanowiskach , ja skromna osoba , ale widocznie mają do mnie zaufanie skoro mi to zaproponowali ... Na długo zostaniesz słomianą wdową ? Jeszcze zostanie ci piesek - chyba, ze znowu na ciebie sie obrazi. A Iwonka to pewnie twoja przyjaciółka , pomoże ci przetrwać trudne chwile. A może z tej \"rozpaczy\" chwyc igiełkę do reki. Czas szybciej minie. :) Mirindko🌻 Niestety gustu \"nowożeńców\" nie znam ... będę improwizowac całkowicie. Kończą sie ferie i pewnie za bardzo nie odpoczełaś, przez te gorączki córci. Zahir🌻 podziwiam za odwage w opisie. To widac, ze jestes otwarta i bezstresowa. Bardzo nam się przyda taka osoba na forum. Bedziesz nam serwowała zastrzyki wspomagające ...:) Kiedyś o robótkach ręcznych możemy poromawiac. Jestem jak najbardziej w temacie, ale chwilowo z braku czasu warsztat na strychu ... Jak zrozumiałam - jesteś już babcią - pochwal się koniecznie i napisz o Julce coś więcej. Glamur 🌻 czekamy z niecierpliwościa na fotki ... Ja też wielokrotnie - jezeli chodzi o techniczne sprawy - gubię sie , pomimo, iz dla dzieci sa to śmieszne sprawy. Moja córcia wielokrotnie smiej się z mnie i mówi, ze juz więcej mi nic nie podpowie, albo każe mi zapisywac instrukcje... :P Szymcia🌻 pesymistów u nas dostatek , ale po to tu jestesmy zeby sobie pomagac. :) Zahir 🌻 super jest ta stronka , już ja skopiowałam i poślę wszystkim znajomych . Fotki są rozkoszne. 🌻👄🌻 na dobry dzień dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×