Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Flow wszyscy za Tobą tęsknimy, tylko chyba ostatnio wcale nas nie czytałaś !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 🌻 miło cię widzieć ... Wracaj do nas - wiosna blisko - musimy nastroić gitary .......... Co ja gadam - zestroić całą naszą orkiestrę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda - czytałam, czytałam - cały czas. Niestety - w temacie który ostatnio tu dominuje nie mam nic do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłam wam fajny tekst który podebrałam od babeczek z topiku 50-tek : Dlaczego kobiety żyją dłużej... Rodzice oglądali tv i mama powiedziała: \"Jest już późno, jestem zmęczona, pójdę spać\". Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutrzejsze niadanie, wypłukała kolby kukurydzy, wyjęła mięso z zamrażarki na jutrzejszy obiad, sprawdziła ile jest płatków niadaniowych w puszce, nasypała cukru do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano. Potem włożyła już upraną odzież do suszarki, załadowała now± partię do pralki, uprasowała koszulę i przyszyła guzik. Sprzątnęła ze stołu pozostawion± grę, postawiła telefon na ładowarkę i odłożyła książkę telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła kosze na mieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do nauczyciela, odliczyła trochę kasy na wycieczkę w teren i wyci±gnęła podręcznik schowany pod krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę i nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki położyła obok torebki. Potem Mama zmyła twarz mleczkiem \"trzy w jednym\", posmarowała się kremem \"na noc i przeciw starzeniu\", umyła zęby i opiłowała paznokcie. Ojciec zawołał: \"Mylałem że poszła do łóżka\". \"Włanie idę\" - odpowiedziała Mama. Wlała trochę wody do miski psa i wypuciła kota na dwór, potem sprawdziła czy drzwi s± zamknięte i czy wiatło na zewn±trz jest zapalone. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wył±czyła lampki i telewizory, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza i krótko pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiaj±cym lekcje. W swoim pokoju Mama nastawiła budzenie, wyłożyła ubranie na jutro, naprawiła stojak na buty. Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniejszych czynnoci do wykonania. Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele. W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił \"w powietrze\": \"Idę spać\". Co też bez namysłu uczynił. Co nadzwyczajnego w tej historii? Zastanawiasz się, dlaczego kobiety żyją dłużej? \"BO JESTE¦MY SKONSTRUOWANE NA DŁUGI PRZEBIEG\".... ( i nie możemy umrzeć wczeniej, bo tyle mamy jeszcze do zrobienia !!!) Wylij dzi tę historię do 5 fantastycznych kobiet - na pewno będ± Ci wdzięczne. A potem - IDŻ SPAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 Mirindko, pewnie już po sprawie, ale nie wiadomo co jeszcze pesek wymyśli...ja jak przesadzam kaktusy, to najpierw biorę go w kartonik - tak zawijam ten kartonik wokoło kolców o go wyciagam i wkładam tak do doniczki. Mój syn ma parę kaktusów, ale przesadzanie to już moja sprawa, niestety. A co do pieska i kotów, to na początku się separowały i syczały, a teraz to nawet pisek może je polizać po nosie... jak one pozwolą oczywiście, a rozrabiają? troszkę. Koty zazwyczaj wieczorem się gonią i przestawiają dywaniki w przedpokoju, a pies tylko jak nikogo nie ma to robi przegląd różnych rzeczy do zgryzienia, podziurkowania itp.:D Cześć Flow😘 Diarra - święta racja z tymi kobietkami :D Miłego wieczorku dla Was kochani - ja idę się moczyć w gorącej wodzie, bo przed chwilą wróciłam ze spacerku z pieskiem... już jest duuużo lepiej, ale to jeszcze nie wiosna niestety:D pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny dzień relaksu za mną. Z kazdą godzina jest mi lepiej , tylko niestety po lekach jest mi gorzej. Dlatego teraz pora na smarowanie i kładę się do wyrka. Sokojnej nocki wam zycze i udanego dnia jutrzejszego , mróz podobno bedzie odpuszczał ... Trzymajcie sie ciepło. Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Flow
A o czym chciałabyś pogadać? Ja już dawno czytam Wasz topik ale jakoś nie mogę dobrać momentu aby tu wskoczyć. Brak chyba takich rozmów o życiu, o pasjach. Opisywanie kolejnych dni to troszkę nudne. Nie chcę nikogo obrazić tylko ciężko się dołączyć. Flow odezwij się, może pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flow
To idę poczytać :-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Flow
Widzę Flow , że czuwasz ... Wiem, gdzie bywasz i mam pytanie ?dlaczego nie chcesz tutaj porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flow
Od razu mówię - napisałam dwa posty, więcej tu nie piszę (na razie przynajmniej ;-0 ). Niech mi się tu nikt nie podszywa. Czytam pomalutku ten drugi topik - szybki jest jak błyskawica :D, na razie cięzko mi złapać klimat. Być możę jutro odezwę się do Was. Na drugim topiku, pod własnym nickiem :P ale przypomnę kto zacz :D Idę czytać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 Widzę, że coś robi się nerwowo .... Ciekawa jestem co chciała pomarańczowa \" do Flow\" \"załatwić\" robiąc takie wpisy. Czy interesuje ja nasz topik ,ale chwilowo ze względu na panujące \" nudy\" nie potrafi sie podłączyć, czy tylko postać Flow . A poza tym ciekawe padło pytanie z jej strony do Flow .... no własnie jak to jest . Faktem jest , ze ostatnio wszyscy jakos ucichli. Mówi sie trudno, każdy ma jakies powody, naukę , stresy, brak czasu, kłopoty z komputerem czy netem .... , poza tym nie wszyscy musimy do siebie pasowac - biopowinowactwo to nie są żarty. Widocznie mamy kryzys topikowy .... bywa , ale przecież już zostało tu powiedziane, ze nawet te \"nudy\" sa niektórym potrzebne. Ja mysle, że nie ma co oczekiwac na płomienne rozmowy o zyciu , pasjach itd. bo jak juz ktoś powiedział chyba nie ma odwaznego, zeby na forum tak sie odkrywac. A czy pomimo to będzie u nas interesująco, zalezy od nas samych. Jestem pewna, ze znajdziemy czas i sposób, zeby to przetrwało i cieszyło. Wydaje mi się, że najwazniejsze jest żeby byc uczciwym i nie robić kwasów... \"pomarańczowi\" i podszywacze juz pare razy próbowali mieszac ... Jesli jest jakiś problem to trzeba o nim jasno powiedziec , jesli go nie ma , przejśc do porzadku dziennego i nie rozdrapywac ran ...Niedopowiedzenia są źródłem kłopotów. A po co to, w końcu jestesmy dorosłymi ludźmi ... Mam nadzieje, ze na naszym topiku nie ma nikogo takiego kto da się sprowokowac - żeby chocby w ten sposób coś się działo . Pamiętnik zycia codziennego jest formą przetrwania - mam nadzieje, ze chwilowo. Jesteście takimi fajnymi ludźmi , ze szkoda byłoby to stracic. Może potrzeba nam więcej odwagi zeby o tych pasjach, zyciu i marzeniach porozmawiać. Znam nasze daty urodzenia, wiec za chwilę biorę sie za stawianie biorytmów i okaże się - co w trawie piszczy - mam tyle czasu , ze aż strach . Wczoraj doczytałam książke , a dzisiaj już mnie mniej boli kark więc , komputer jest mój. No i mam wolny dostep - córcia poszła do szkoły i jeszcze nie wróciła , więc chyba lekcje trwają. Mrozu tylko - 15 stopni . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich obecnych i nieobecnych : Beatka 🌻 Mirinda🌻 Musik truskawkowy🌻 Majeczka🌻 Igam🌻 Peny🌻 Flow🌻 Buberek🌻 Basia🌻 Senda🌻 Gruszeczka🌻 Agrypina🌻 Glamur🌻 Szymcia🌻 Ja-TWA🌻 Sonik🌻 Zahir🌻 były też przez chwilke : Samba🌻 Zoi🌻 Chyba o nikim nie zapomniałam . Miłego dnia 🌻 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Witaj Diarruniu 🌻 uszku jak tam twoje samopoczucie? ból juz ci nie dokucza? Dzisiaj mrozik troszke puścił tylko - 13 C. Trzymajcie sie cieplutko wszyscy którzy tu jeszcze zaglądaja. pozdrawiam Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko 🌻 Trzymam się dzielnie , smrodek kamfory i olejków eterycznych ciągnie się mną przez cały dzień , ale to pikus. teraz juz ruszam głową , nawet bez problemu schylam głowę do klawiatury :) Boli tylko przy niektórych ruchach , ale wiem juz jakich , więc omijam jej skutecznie. Troszke szwankuje mi zoładek po lekach , ale tez do wytrzymania, najwazniejsze zeby leki działaly . Jak tam u ciebie - pewnie klikasz z pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - twój biorytm mówi, ze nie powinnas zmuszac się dzisiaj do pracy . Twój nastrój będzie raczej melanholijny , nie powinnas dzisiaj \"przenosić gór\". Raczej odpoczynek i spokój . Sprawy, które moga poczekac na podjęcie waznych decyzji - powinny poczekac. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Szymcia dobrze, że nie zamarzłaś ! :) Mróz ma podobno pomału puszczać, ale zobaczymy. Trzymajcie się cieplutko, narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś fajnego podejrzałam . I jak tu znaleźć faceta , skoro takie jestesmy - tekst dla równowagi po poprzednim tekście, żeby Buberkowi nie było przykro : W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: \"Mężczyźni tutaj mają pracę\" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: \"Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci\" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni\" - - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych\" - Słodko, słodko...... Ale chyba wejdę piętro wyżej. Na piątym piętrze stało: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku\" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: \"Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Diarruniu Ty duszo naszego topiku:D całuski😘😘😘 Już lecę na pocztę i do domu - zajrzę później - 🖐️ dla reszty dziewcząt i Buberka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czapke załóż
i szaliczek. Ciepłe majtki też mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barchanowe gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak , koniecznie , dzięki Pomarańczko , bo faktycznie zapomniałam o szczegółach ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja właściwie nie rozumiem. Nie rozumiem, co wg niektórych jest nie tak na tym topiku. Nie wiem, o czym wcześniej pisałyście, jeszcze nie przeczytałam:( , ale co jest złego, ze ktoś opowiada o tym co go spotkało w ciągu dnia? To przecież nasze życie. Raz wesołe, raz smtne. W kazdej wypowiedzi jest jakis temat, który mozna rozwinąć jak ktoś chce. Moim zdaniem, nie ma się czym przejmować. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym wystarcza gadka
o obiedzie, inni potrzebują czegoś innego. To wszystko. Wy gadajcie dalej jak Wam pasuje, my jak nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie. Diarruniu !!🌻uszku ja nie pracuje, a wpadam tu od czasu do czasu bo jestem z dziewczynkami na feriach u mojej siostry, a do komputera dopuszcza mnie siostrzenica jednak nie moge przesiadywać tu godzinami tylko raz na jakiś czas. całuje mocno Beata.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×