Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Diarra🌻 Kielce to moje rodzinne miasto:) tam zostawiłam rodzine i znajomych:( tu jestem od kilku lat, już sie przyzwczaiłam, ale na początku było ciężko. Dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super, dziewczęta i Buberek:D!! 🌻 Fajnie maja dziewczęta - nauczycielki... feeriee! No, ale też macie zmartwienia, znowu mówią o zniesieniu wcześniejszej emerytury dla Was...Ja tam jestem za tym, aby nauczyciele szli wcześniej na emeryturę - bo uważam, że im się to należy. Ale może jeszcze wszystko boędzie ok. już ne takimi rzeczami nas straszyli. :D Mirindko, córcia bardzo źle się czuje? Wiesz Diarra uzmysłowiłaś mi, ze wiosna tuz tuż... i trzeba będzie zmienić stroik na lżejszy..., a mnie coś przybyło, ale nie zaczynam odchudzania, tylko zaczynam ćwiczyć... do wyjazdu. O wyjeździe nic jeszcze nie wiem, zostały mi 3 lekcje niemieckiego. Myślę, że pod koniec miesiaca się wyjaśni, a wyjadę na miesiąc - na urlopie - szef już dawno się zgodził. A ja dochodzę do wniosku, że będzie ciężko, ale zobaczymy. Pa słoneczka, miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur🌻 bardzo lubie i podoba mi się to miast. Mam z nim wiele miłych wspomnień , z młodości .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 🌼 córcia naprawdę źle się czuje, drugi dzień ma wysoką gorączkę, ale wierzę, że jutro będzie lepiej. Tam późniejsza emerytura nauczycieli mnie przeraża, ale mógł to wymyśleć tylko ktoś, kto nigdy nie pracował w tym zawodzie. Niestety. :( Idę na M jak M, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - wiosna juz naprawdę bardzo blisko. Oby tylko styczeń się skończył i już bedzie dobrze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja cały czas obawiam się co oni tam u góry jeszcze wymyślą z naszymi emeryturami. Ciągle coś zmieniaja, potem okaże się jeszcze, ze nie będzie dla nas kasy i kazą pracowac jeszcze dłuzej ... Maju 🌻 odnośnie tej wiosny, to juz teraz trzeba pomyslec ... Trochę garderoby nowej zakupic. Tylko za bardzo nie wiem co będzie modne, nigdy za tym nie nadążałam , lubię co wygodne i w czym dobrze się czuję. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu kolory _ dzieci kwiatów - będą w modzie. Lubie jak jest kolorowo , chociaz sama nie jestem tego przykładem. Ale jak schudnę , postaram się to zmienic ... Myslała, ze na dłużej jedziesz . Szybko zleci , nic się nie bój, będzie dobrze ... :) Teraz uciekam . Bo ta część wieczora przy komputerze nalezy do córci. Już mnie pogania. Pa słoneczka ... 🌻👄🌻 Milutkiego dnia wam zycze . Zobaczcie - już środek tygodnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Diarra , wiesz, że ja też kiedys uczyłam w szkole? Ale bardzo krótko( dwa lata, zaraz po studiach )i stwierdziłam, że to nie dla mnie:( Myślę, że Cie nie urażę,, ale trafiłam na takie srodowisko nauczycielskie, że lepiej nie mówic. Same baby i jedna o drugą zazdrosna. No i sie wymiksowałam.Oj, odległe czasy:) 🌻 👄 [ kwiat] 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilke zajrzałam, córcia poszła na TV. Glamur🌻 z tego co sie orientuję - to na naszym topiku mamy dwie nauczycielki Mirindke i Sendę . Tak więc, mnie to nie dotyczy. Mała pomyłka. Pewnie zmyliła cię moja uwaga na temat emerytur, ale chodziło mi tylko , o to , że wszystkim kobietom chcą podnieść wiek emerytalny ... Na temat nauczycieli pewnie każdy z nas ma wiele do powiedzenia, złego i dobrego - w końcu wiele lat mieliśmy z nimi do czynienia sami i jako rodzice .... Nie jest to łatwy zawód , obciąża psychicznie i nie kazdy do tego się nadaje. Dobrze, że w porę zrozumiałaś , że to nie dla Ciebie i odeszłaś zamiast się męczyć ... Ale jesli to tylko przez to , ze tam były same kobiety , plotkarstwo i zawiść , to powiem ci , ze u mnie w pracy jest dokładnie tak samo, a jak słysze to tak jest wszędzie, gdzie jest wiekszość kobiet ( np. moja koleżanka z Urzedu Skarbowego też stale narzeka i nawet myslała, czy nie zgłosic , tego jako mobingu) . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Widze że wczoraj ruch jakis u nas zagoscił, i tak powinno byc. Rozumiem , że nie kazdy ma czas tu zaglądać o kazdej porze mamy przeciez obowiazki,rodziny.Jeszcze nie tak dawno jak pracowałam tez bardzo rzadko do was zagladałam. Dietuje sie nadal choć wczoraj na spotkaniu (babskie spotkanie dziewczyn wrocławianek poznanych w internecie) pozwoliłam sobie spróbować troszke sałetek ,ale dzisiaj jakoś odpokutuje i bedzie dobrze. Pozdrawiam was goraco .Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani🌻 Witaj Beatko!:D Tak, chyba trzeba już myśleć o wiośnie:D :D :D !!! Już wczoraj był dłuugi spacerek z pieskiem, a dzisiaj mam w planie płytkę z ćwiczeniami. A nawiązując do wczorajszych wypowiedzi Glamur i Diarry, to muszę powiedzieć, że nie zawsze praca z kobietami jest taka zła - ja pracowałam swojego czasu z dziesięcioma kobietkami w jednym biurze - były czasami kłótnie, czy jakieś scysje - ale ogólnie było super - miło, domowo, wesoło...a teraz pracuję z dwoma...i jest OKROPNIE!! Może to te czasy tak zmieniają ludzi? Acha, nie orientujecie się może, co to może być jak ciągle mam obniżoną temperaturę? 35,4, w ciagu dnia czasami sie poprawia, ale zazwyczaj jest taka. Nic mi więcej nie dolega, no może tylko jestem zmęczona i senna, ale w zimie to chyba nic nowego. Miłej środy, kochani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś zmarł na moich rękach mój pies. wczoraj jeszcze byłam u lekarza, wszystkie wyniki były OK. Całą noc tak cierpiał, a ja razem z nim , bo nie mogłam mu pomóc. Patrzył na mnie tymi swoimi oczami. Byłam z nim przez całą noc. Rano wiedziałam, że to juz koniec. Tak mi strasznie przykro. Był z nami przez 13 lat. Kochałam go tak bardzo. Patrze na puste miski i pusty koszyk i rycze jak mops. Pochowałam go na cmentarzu dla zwierzat. Córka jeszcze o niczym nie wie, jest na angielskim. Diarra, coś mi sie chyba poplątało.Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur tak mi przykro 🌻uszku z powodu twojej psiny i rozumiem co czujesz bo ja mam za soba juz 2 zgony naszych pupili.Jeden chorował i zabrali go odemnie do uśpienia a drugi sie wściekł i tez ze wzgledu na nasze bezpieczenstwo kazał go uspic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i Buber (który się w końcu odezwał). Glamur strasznie mi przykro z powodu psa i wierz mi że swietnie rozumiem twój ból. Ludzie którzy nie maja lub nie kochają psów nieraz nie potrafią sobie wyobrazić jakie to straszne przeżycie i jak bardzo człowiek może kochać psa. Majeczko idź szybko na badania krwi i zbadaj też tarczycę. To może być np anemia lub niedoczynność tarczycy, albo twój organizm po prostu jest wyczerpany i osłabiony. W każdym razie w takim stanie nie powinnaś jechać do pracy. Idź jak najszybciej do lekarza. Dziewczyny nie ma sie co obrazać na Flow bo ona ma trochę racji. W naszych wpisach już jakichś czas brakuje ładunku emocjonalnego. Jesteśmy jakieś lekko przymulone :D :D :D no taka pradwa. Każda z nas wpada coś tam napisze co robiła, gdzie była i tyle. Żadnych przemyśleń, odkrywania emocji. No ale Flow skarbie sama w końcu pisałaś, że na forum za wiele się nie da, no i koło się zamyka. Ja to jestem lekko wypalona, sama przyznaję tym brakiem pracy. Każda z nas ma swoje problemy i takim to jesteśmy niestety przybitym i smutnym społeczeństwem. Moje wnioski są takie że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Większości z nas brakuje kasy i humory mamy przez to kiepskie. No tak a teraz potulnie czekam na gromy, które pewnie posypia się na moja głowę, ale takie mam zdanie na ten temat i tyle. Miłego dnia wam życzę i nie krzyczcie za bardzo bo ja nerwowa jestem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Glamur mnie też jest przykro z powodu Twojego pieska, mój ma dopiero pół roku, ale już nie wyobrażam sobie co byłoby bez niego. Maju moja córka też zwykle ma obniżoną temperaturę, nigdy się tym zbytnio nie przejmowałam, ale po tym co napisała Peny trochę się zdenerwowałam. Idź lepiej do lekarza albo sama zrób podstawowe badania. Peny postaram się nie zdenerwować Ciebie :) i myślę, że masz rację w tym co napisałaś o naszych wypowiedziach. Może właśnie o to chodziło Flow, tylko ja źle ją zrozumiałam. Flowcia nie gniewaj się na nas 🌼, tylko wyjaśnij dokładniej, jeśli odbierzemy coś nie tak. Słowo pisane zawsze odbiera się inaczej niż mówione, sama o tym wiesz i w dużej mierze ten odbiór zależy od naszego nastroju, sorry jeśli ostatnio jest trochę smutno, może wkrótce się to zmieni... Tak jak napisała Diarra wiosna tuż tuż, a z nią wszystko budzi się do życia, może i my się obudzimy...? :D Wróć do nas Flow !!! :) Peny nie zawsze chodzi o kasę, w tym jednym się z Tobą nie zgadzam ! To tak, żeby nie było za milutko :D :D :D Buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, 🌻 Glamur, kochanie myśle o Tobie i też mi smutno z powodu pieska. Mirindko, opiekuj się córcią i pozdrowienia dla Was, a bierze jakiś antybiotyk? (jak wcześniej już pisałaś to przepraszam -to doczytam). Diarra - tak, ten miesiąc choćby na gwoździach przesiedzę, a parę złotych wpadnie- o przepraszam EURO! (chyba, że mnie wyrzucą hihi) Bea - poczytałam o tej dietce - trochę strasznie bez ziemniaczków, ale przygotowuję się psychicznie... może spróbuję. Peny, masz rację o tym, że czasami piszemy banały... ale z tego też składa się życie i trzeba umieć docenić sobie i te chwile nostalgii, odpoczynku, troszkę leniuchowania - to też jest fajne, a nie ciągle czakać na fajerwerki. Każda chwila naszego życia jest niepowtarzalna i my sie tymi chwilami ze sobą dzielimy - i to jest piękne! Ze mną wszystko ok. - tak twierdzi mój lekarz - wyniki dobre - tarczyca nie wykryta - to może być bardzo mała niedoczynność, która nie ujawnia się w wynikach po badaniu - tak mi powiedziała pani irydolog... anemii nie mam. Badania robiłam niedawno - może to dlatego, ze byłam przed miesiaczką - wtedy zawsze jestem jak przed ścięciem... dopiero w tym miesiącu zaczęłam badać temperaturę, bo sprawdzam metabolizm (e, tam ,taki mały eksperyment). Mirindko, a Ty rzeczywiście każ córce iść zrobić badania... diabeł nie śpi.. Trzymajcie sie wszyscy. 🌻 Glamur kochana całuski i przytulanko.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Glamur 🌻 Strasznie mi przyjro z powodu twojej psinki , wiem co czujesz, bo ja juz pożegnałam dwie suczki - jedna miała 15 lat druga 13,5 pierwsza odeszła na raka, druga po 3-dniowej chorobie, paralizu i udarze. Serce pękało mi bardzo długo i do dzisiaj jak o nich pomyslę, łzy mam w oczach i ból w sercu. Pochowaj wszystko co ci się z pi eskiem kojarzy ... :( Peny 🌻 Przecież nikt na Flowkę się nie obraził, kto chciał , wypowiedział swoje zdanie ... Tak jak nie znajdziemy jednoznacznej wytłumaczenia sensu zycia , tak nie ma co szukac sensu istnienia takiego topiku. Mozna podyskutować na rózne tematy , ale nie jest to proste z wielu różnych względów - koło się zamyka - trafnie to ujełas. :) Flow 🌻 Jesli obraziłaś się - to sorki wielkie, ale nie miałam absolutnie zamiaru takiego , daleka jestem od konfliktowania się z kimkolwiek. Jesli uważasz, że nie zrozumiałysmy ciebie - to powiedz , co było nie tak z nasza reakcją na twoja - własciwie jedną wypowiedź. :) A, że coś jest nie tak , to widac gołym okiem ... 🌻🌻🌻 buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem wypowiedź Flow, i przyznam sie,że nie widzę powodu do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku 🌻 Nie od dzisiaj wiadomo, ze kobietysą mistrzyniami w zagmatwywaniu wszystkiego ... Być może twoje trzeźwe spojrzenie powinno wystarczyć na ten temat i trzeba chyba stwierdzić , że masz rację ... i \" nie ma o powodu do dyskusji \". Coś za duzo \"dołow\" bylo ostatnio i dlatego taki mamy minorowy nastrój. Szkoda, ze jest tak mało powodów do radości ... może za mało światła ... :) zycze wam poprawy nastroju ( sobie również ) , szkoda energii na spory . Pa . całuski dla wszystkich . Flowka - wracaj do nas i pożartujmy jeszcze razem - jak kiedyś . W piatek stawiam dobrą gorzałkę, kawkę i coś słodkiego ... :) Co wy na to ? Słodkich snów i trzymajcie się ciepło , mróz nadchodzi ( Syberia znaczy się .... ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka!🖐️ Wczoraj słuchałam sobie Waszych utworów, które mi poprzesyłaliście i było tak jakbyśmy byli razem:D (zgrałam je sobie na płytkę). Ja dzisiaj na niemiecki pędzę po pracy. U mnie sypie, sypie sypie śnieg🌻 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko bo za oknem zimno. Dzisiaj znowu spadł śnieg i zrobiło sie biało,jest ładnie a ja niestety siedze w domu i bardzo sie nudze. miłego dnia, jak mnie mezus dopuści do kompa to zajrze do was wieczorkiem.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie. Narazie dostep mam do kompa. ale co bedzie dalej nie wiadomo. Dziewczyny podam wam teraz przepis na pyszna sałatke( jak byłam ostatnio na imprezce to troszke próbowałam. 6 jajek 5 korniszonów puszka kukurydzy część z białego pora opakowanie pierożków z mięsem (tych malutkich - tortellini ) majonez przyprawy (sól i pieprz) Pierożki gotujemy wg przepisu na opakowaniu.Pora kroimy w cienkie paseczki , mieszamy z ostudzonymi pierożkami , kukurydzą ,pokrojonymi w kostkę jajkami i korniszonami .Dodajemy majonez i doprawiamy. Potem na chwilę do lodówy i wcinamy. SMACZNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko 🌻 myslałam o piatku dlatego , ze persepktywa weekendu poprawia nastrój i nie ma zagrożenia kacowego . Ale jeśli masz ochotę , to możemy spotkać się przy małym co nieco nawet dzisiaj. U mnie w tej chwili jest - 19 stopni !!!! więc tylko cieplutkie mieszkanko w planach i herbata z malinami i miodem :) Maju 🌻 Ja mam na pulpicie folderek z ulubionym piosenkami i też sobie słucham jak tutaj jestem ... :) Beatko 🌻 Sałatka zapowiada się smakowicie. Zanim rozpocznę znowu dietke - muszę spróbowac. Jutro zrobię zakupy ... 🌻👄🌻 dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Diarro ja chętnie się przyłączę do tej imprezki ale weekend będzie zdecydowanie lepszy. Ja jutro jadę na jakąś imprezkę do domu kultury w Zawierciu gdzie będzie tańczyć Kasia Cichopek ze swoim partnerem. Lubię ją i już się cieszę. Beatko wypróbuję na pewno twoją sałatkę, chyba w sobotę. Strasznie mi dzisiaj zimno, juz piję herbatę z imbirem i miodem i nic mi nie lepiej, a zaraz idę na długi spacer z moim psem - w ramach pracy nad swoją kondycją. Codziennie też ćwiczę na moim stepperze, choć bardzo mi się nie chce i staram się stosować dietę. Dzisiaj była u mnie dziewczyna mojego syna i stwierdziła ze schudłam trochę, ale może tylko mnie tak kokietuje. W każdym razie moje postanowienie noworoczne to zmienic styl odżywiania na zdrowszy. Zaczęłam od tego że kupuję tylko pieczywo VASA i macę razową. Innego pieczywa u nas w domu nie będzie. Dziewczyny czy znacie kremy Kaloderma, bo moja koleżanka Iwonka stwierdziła że Vichy jest do niczego, AVON to całkiem badziewie a najlepsze są kosmetyki kaloderma. Nigdy ich nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Diarra żartowałam z tym pytaniem o piątek, ale myślę, że zrozumiałaś. :) Dziś prawie wcale nie siedzę przy kompie, córka wciąż ma wysoką gorączkę, leży w łóżku, więc dotrzymuję jej towarzystwa. Chyba jednak w piątek zgłoszę się :D do Ciebie na tę kawkę z czymś jeszcze ... :) U mnie też zimno, ale na razie tylko - 10 stopni i lepiej niech tak zostanie. Bea wypróbuję na pewno Twoją sałatkę, brzmi smakowicie, ale poczekam, gdy córcia poczuje się lepiej może i ona spróbuje, bo jak dotąd nic nie chce jeść. Peny raz kupiłam sobie krem Kaloderma, ale mnie osobiście nie odpowiadał, więc musisz chyba sama wypróbować. Trzymajcie się cieplutko, ja też już po herbatce z malinami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej to znowu ja. MIRINDKO 🌻 kazda z nas ma inna cere i kazdej z nas pasuje inny krem. Nie sugeruj sie opinia innych tylko spróbuj a najlepiej jakbyś miała próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czym obniżacie temperaturę u dzieci ??? Moja córka jest już trzeci dzień na pyralginie, więcej dawać nie mogę, a wciąż ma wysoką gorączkę. Bea 🌼 pomyliłaś mnie z Peny, ale to nic nie szkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌻 Mirinda spróbój zrobić córce chłodny prysznic, lub kąpiel, jeżeli tabletki nie pomagają. ja też leżę na zwolnieniu- zapalenie zatok. na szczęście nie mam wysokiej temeratury, tylko głowa strasznie boli. Wiecie, tak bardzo smutno jest bez psiny:( ja już chyba nie umiem bez zwierzęcia w domu i... postanowiłam, że kupię psa. Tamtego nikt nie zastąpi, brakuje go bardzo, ale co zrobić. Peny, nie znam tych kremów, kiedyś używałam Vichy pod oczy i niestety poparzył mi skórę. Tak że to prawda, kazda cera reaguje indywidualnie i jak koleżance służy nie znaczy, że dla Ciebie będzie idealny. Musisz przetestować. DUUUUUŻŻŻOOO CIEPŁA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×