Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witajcie Mirindo, rób córce zimne okłady na głowę. To jej nie zaszkodzi a trochę obniży temperaturę. Glamur biedactwo, trzymaj się. Z zakupem psa to dobry pomysł, wiem bo mój mąż tak zrobił jak stracilismy naszego pierwszego ukochanego bullterriera. Ja nawet słyszeć juz nie chciałam o psie, a on nic mi nie mówiąc kupił małego szczeniaka tej samej rasy. I o dziwo ten maluch podziałał jak lekarstwo na naszą rozpacz, z dnia na dzień było coraz lepiej. W przeciwnym wypadku cierpielibyśmy pewnie przez rok. Jest to szczególnie ważne dla dziecka, które było mocno związane z psem. Jak się w nocy budziłam to ciągle słyszałam cichutki płacz mojego synka, serce mi pękało. Szczeniak załatwił szybko sprawę, dlatego Glamur jak zamierzałaś kupować psa to nie czekaj tylko zrób to szybko. No spadam na chwilę napić się kawy bo kiepsko dzisiaj spałam i głowa mnie bardzo boli. Życzę wam miłego dnia i weekendu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane słoneczka!!🌻 Beatko, fajna ta sałatka i zupełnie inna - jutro mam odwiedziny moich kochanych \"miśków\" - to ta para baardzo dużych ludzi, są suuper. On to kolega mojego Miłego, a ją poznanał ten kolega przez internet, znają się już ponad dwa lata i są świetni. I tą sałatkę zrobię jak przyjdą jutro 😘 Diarra ja teraz dość rzadko mogę przebywać w wirtualnym świecie, bo kiedy mam czas, to jest komp zajęty, a częściej nie mam czasu, niestety... więc zgrałam sobie Wasze przesłane utworki na płytkę i sobie puszczam jak sprzątam, czy się uczę:D . Peny zazdroszczę Ci tej imprezki - bardzo mi się podoba Kasia Cichopek - oglądam teraz powtórkę z \"Taniec z gwiazdami\" i jestem nią zachwycona. Baw się dobrze. Co do kosmetyków - to tak jak dziewczęta napisały, każdy ma inną cerę i różne kosmetyki mu pasują - jeżeli do tej pory byłaś zadowolona z Vichy, to nie ma powodu żeby całkiem odstawić, a nowych kremów też możesz spróbować. Ja uważam, że najskuteczniejsze są metody naturalne - podparte (w naszym wieku) dobrym kosmetykiem ujędrniajacym. Acha, fajna ta opowieść o zakonnicach - dzięki:D. Mirindko nie odpisałaś, czy córa jest na natybiotykach? A gorączka jeżeli nie jest blisko 39-40 to dobrze, że jest, gdyż organizm się broni:D . Dobre na obniżenie wysokiej gorączki są również zimne kompresy - trzeba jednak uważać przy b. wysokiej gorączce, bo może nastąpić wstrząs termiczny. Glamur, mogę sobie wyobrazić jak Ci smutno - jeżeli jesteś w stanie znieść w domu malca to kupuj szybko..... Ja też życzę Wam wszystkim dużo ciepełka, bo tak nas straszą tymi mrozami..... Dzisiaj w pracy księgowa ma urodziny i się cieszę, bo zawsze robi suuuper ciasta. Zostało nas już tylko troje (administracji) - a kiedyś było 14...... Całuski 😘😘🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy cieplutko. MIRINDKO 🌻 uszku przepraszam za moja wczorajsza gafe. Trzymajcie sie ,do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Peny🖐️ Widzę, że rzeczywiście źle spałaś... już wstałaś. Zdublowałam Twoje wypowiedzi, sorry, ale teraz dopiero Cię przeczytałam. Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 dziewczyny pies będzie juz chyba dziś. 8 tygodniowy BEAGLE. Suczka. Córka dzwoniła i umówiła sie na 16. Mam myslec nad imieniem, a,le nic nie przychodzi mi do głowy. Rochę sie boję szczeniaka w domu, ale nie moge już patrzeć na łzy dziecka, a i mnie wcale nie lepiej jak sobie przypomnę jego konajace oczy:( pies wnosi ożywienie i radość. Odezwe się wieczorem i powiem, czy juz mamy nowego pupila dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupami do domu i ręce mam do ziemi. Glamur wpisz sobie na wyszukiwarce hasło \"imię dla psa\" i wyskoczy ci cały katalog różnych fajnych imion. Muszę kończyć bo mój małżonek przyjechał na chwilę do domku, wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju córka bierze antybiotyk już od wtorku, sorry, że nie odpowiedziałam od razu, ale zapomniałam. Glamur ja nie wiem jak wygląda taki pies. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pies jedzie aż z Gdańska i będzie u mnie ok. 22:) Peny, dzieki tak zrobie. Mam chyba jakiegoś wirusa w komputerze. Znacie może jakiś program, który mogę ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko 🌻 U nas mróz trzyma , teraz jest - 19 , w nocy było - 26 ! I podobno to jeszcze nie koniec ... Zakupiłam sporo nowego zapasu słoninki dla ptaszków , jak one to wytrzymaja - strasznie mi ich szkoda. Beatko [ kwiat] dzisiaj szukałam tortelini z mieskiem , ale nigdzie nie było ( sa tylko z kapusta i grzybami ). Sałatka musi poczekać ... Peny 🌻 Ja czasami kupuje kremy Kaloderma , bo sa niedrogie i jak dla mnie są dobre. Ale generalnie co jakis czas zmieniam , zeby nie przyzwyczajać cery , no i mam to szczęście, ze jeszcze nie miałam zadnego uczulenia. No i jak tam nasza imprezka - ja jestem gotowa , żadnych innych planów nie mam , ze wzgledu na pogodę nie spodziewam sie zadnych gości . Tylko nie wiem kiedy córcia zechce mnie wygonic od komputera , narazie oglada film. Mirindko [kwiat tu masz stronkę z tą rasą pieska :] http://www.beagle.inferno.aplus.pl/galeria.php?zdjid=Obraz%20031.jpg Beatko 🌻 Ja na szczęście nie mam takich problemów z córcią , jesli nawet jest chora , to gorączkuje minimalnie . Tylko raz miała prawie 40 stopni , jak miała 5 lat i wystraszyła mnie okrutnie, bo nawet majaczyła. Wtedy robiłam jej na całym ciele zimne okłady. I troche pomagało. A jeżeli mówisz o pyralginie, to syn mojej kuzynki jak chorował , to dostał od tego jakiegos wstrząsu - musiała wzywac pogotowie. No, ale przeciez każdy inaczej reaguje na leki. Glamur 🌻 Ciesze sie, ze bedziesz miała nowego przyjaciela. Beagle są śliczne. Jak zastanawiałam się nad nowym pieskiem ( tym co mam teraz - posokowcem bawarskim ) to w planach były dwie razy Beagle i posokowiec. A , że tego pierwszego nigdzie w okolicy nie było , padło na posokowca. Będziesz na 100 % zadowolona i zapełni się pusta w domu i sercu ... 🌻🌻👄🌻🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka 40
Glamur ściągnij sobie program antywirusowy "avast"(darmowy).Przeczytaj dokładnie co o nim piszą.Należy wprowadzić do programu klucz aktywacyjny,który Ci przyślą na Twój adres e-mailowy.Wtedy będzie się aktualizował. www.avast.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirindko , czyżby coś się niedobrego działo . Pewnie martwisz się o córcię ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie net strasznie powoli chodzi, córcia poszła na dyskotekę , do 1.0 o mam znowu stracha ... Dopóki nie wróci do domu ... Mróz straszny , w domku ciepło i cicho ... zarza idę coś obejrzeć chyba w TV i do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahir43
Moje złotka kochane ja dwa lata temu też miałam 41 lat ,ale teraz czuję się jeszcze młodsza,rok temu zostałam teściową,a po 6-miesiącach babcią teraz moja kochana wnuczka ma 10 miesięcy,byłam przy jej porodzie,ma na imię Julka.41 urodziny to dzień kiedy zaczełam jeszcze bardziej dbać o siebie,kupiłam sobie kosmetyki przeciw starzeniowe,zmieniłam fryzurę i styl ubierania.Gdy idę z małą na spacer niektórzy myślą że to moje dziecko.Ważne jest samopoczucie a nie wiek.Mam troje dzieci w wieku 13,20,23 lata,psa jamnika,swój dom,męża,stałą pracę i chwilami jestem szczęśliwa czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!! 🖐️ ZAHIR 43. Rozgość sie u nas jeśli chcesz. Napisz jeszcze skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra ten strach przeżywa chyba każda matka... Taki już nasz los. :) Też chyba pójdę spać, dobrej nocki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahir43
Ja mieszkam w miejscowości położonej między Malborkiem i Kwidzynem jest to woj. pomorskie.Pracuję jako pielęgniarka na oddziale chirurgicznym w Sztumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahir43
No to dobranoc koce na noc bo idzie mróz tęgi u nas -15 a ja tak nie lubię zimna jestem zodiakalnym lwem i lubię ciepełko. PS.jak wstawiacie obrazeczki bardzo mi się podobają.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Pogoda wstretna , cała noc padał deszcz, teraz jest nielepiej, Zmykam z mężusiem na jakieś zakupy,całuje do później.👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahir43
dzięki,już jestem znowu trochę mądrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOXA
Czesc Peny ! czytalam , ze masz problemy z doborem kremow dla siebie.Jestem kosmetyczką z duzym stazem pracy, mam swoj gabinecik prosperujacy wiele lat.Rzecywiscie firmy kosmetykow , ktore wymienilas sa beznadziejne, a co najgorsze...uzalezniaja.Proponuje ci DERMIKE. Na poczatek kup sobie tylko tonik, krem na dzien i na noc odpowiedni dla twojej cery i wieku.Jesli po tygodniu bedziesz czula komfort czyli miala wrazenie, ze skora oddycha, jest mięciutka i wygladzona - to bedzie super. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy !!! U nas biało i wciąż pada śnieg, Bea skąd u Ciebie ten deszcz ??! Ja już po obiadku i po zrobieniu zakupów, teraz tylko siedzenie w domku. :) Miłej soboty dziewczyny i chłopaku, Zahir fajnie że jesteś ! Ja też na początku pytałam się o wszystko, a teraz czuję się jak weteranka. Na razie, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko 🌻 Witam nową kolezanke - Zahir 🌻 dla ciebie i koniecznie zaczernij sie , żeby podszywacze cię nie dopadli... Umnie mróc trzyma , wlaśnie wróciłam z podwórka , od rana pada lekki snieg i trzeba było odsniezyć. Ale było to bardzo perzyjemne pomimo - 16 stopni mrozu. Tylko moja sunia rozpaczała w oknie, bo przez te cieczkę nie mogła ze mna pobuszowac w tym sniegu. Beatko 🌻 aż mi się wierzyć nie chce , że u ciebie całą noc padał deszcz , a u mnie było - 19 stopni mrozu. Dzisiaj popracowałam w domciu , pranie sprzatanie gotowanie. W tygodniu nie ma na to czasu. Zaraz idę zrobic jakies ciasto. Chce mi się słodkiego . Dzisiaj córcia spodziewa się swoich gości, więc nie będę miała dostepu do komputera do ok. 20-21. Wczoraj wróćiła z dyskoteki zgodnie z planem więc za mocno nie denerwowałam się. A teraz musze iść z sunią na spacerek , dlatego narazie uciekam. I ni e wiem kiedy wpadne , ale bede jeszcze ... 🌻👄🌻 miłego dzionka wam zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×