Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Mirindko 🌻 niestety nic nie mogę ci przesłac , bo nie mogę skrzynki uruchomic - nie wiem dlaczego ... Jesli nie dostaniesz od innych fotem i muzy , to ja ci prześle , ale później , jak to będzie mozliwe ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLamur___co zawiera Twoje postanowienie?:) Dziewczyny wysłałem wam coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Diarra, ależ sie wzięłaś za siebie:) aerobik fitnes? kochana wiosna Twoja:) Buber--- to mój ulubiony utwór, dzieki piękne:) moje postanowienia? kiedys: rzucałam palenie, nie udało sie:( miałam regularnie chodzic na siłownie, klapa:( obiecałam sobie, że nie odbiore juz od niej żadnego maila-odebrałam, na dodatek sama odpisałam i jestem teraz w podłym nastroju:(wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Dzięki za muzę Buberku, dzisiaj trochę słuchałam. Majeczko ciesze się że twoje smuteczki juz się skończyły i że też będziesz walczyć z kilogramami. Diaruniu widze że ty też już chodzisz na fitnes to waga znowu poleci i odzyskasz wigor po chorobie. Piszcie co jecie może macie ciekawe pomysły. Ja dzisiaj jadłam tak: 8.00 - kawa ze słodzikiem + serek biały light 12.00 - 2 jaka na twardo + sok pomidorowy z natka pietruszki 15.00 - galaretka z kurczaka + plaster chudej szynki 18.00 - pierś z kurczaka z grila + sałata z pomidorem, ogórkiem, paryką, polana oliwą z oliwek z cytryną Zjadłam też 5 orzechów bo w diecie South Beach trzeba tyle codziennie zjadać. Dziewczyny ja rok temu na tej diecie bez głodowania, bez efektu jo jo schudłam w dwa tygodnie 6 kg i swietnie wygladałam. Natomiast jedzenie na pusty żołądek owoców jest mocno ryzykowne zwłaszcza jak ma się problemy z żołądkiem lub woreczkiem. Diaruniu wypowiedz się jako fachowiec. Z resztą Bea sama przyznała że długo nie dała rady tak ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, te owoce na czczo to troche nie teges. PENY 🌻uszku a spróbuj zamiast słodzika fruktozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️, nawet nie poczytałam co popisaliście... skrzynka mi się otwarła i COŚ się ściąga Buberku:D, Glamur:D - jeszcze nie przejrzałam. Teraz muszę ogarnąć chałupkę, pa, może dam radę później zajrzeć🌻 ooo już syneczek naprawił i są polskie literki:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko a gdzie kupujesz fruktozę ? Ja wiem że słodzik to trucizna, dlatego słodzę tylko kawę bo ta gorzka mi jakoś nie wchodzi, herbaty nie słodzę wcale. Słuchajcie znowu mnie dopadła ta cała tragedia w tych Katowicach. Najgorzej że moją mamę też. Tyle razy ją prosiłam, żeby tego nie oglądała bo mieszka sama i bardzo to przeżywa. Potem boli ją serce i w nocy nie śpi. Tym ludziom nic juz nie pomoże że będziemy się katować tymi wydarzeniami. Ja jak tego słucham to ryczę i potem łykam relanium bo spać nie mogę. Dlatego staram się nie ogladać. Maju nie obrażaj się na mnie ale wydaje mi się że z tobą jest dokładnie ta sama historia. Jak tak bardzo przeżywasz takie rzeczy to się od tego troche dystansuj, bo inaczej się wykończysz. Moja mama mi oczywiście opowiedziała dzisiaj wszystkie dramaty każdej z tych rodzin, te potworne historie i jak się wieczorem położę to mi się będą po kolei przypominać, ale ona uważa że nie oglądanie tego to nietakt. A jak wy uważacie napiszcie proszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och!! Widziałam pieseczka - cuudny Glamur! a córcia baardzo ładna:D - jak mamusia i nie łam siez tą wolą... pewnie jeszcze tak bardzo Ci nie zależy jak zacznie zależeć to zobaczysz jaka jesteś STALOWA KRÓLOWA:D He, he Beatko ja rozwaliłam rowerek stacjonarny!! tak na nim gazowałam, że pękł pasek - bo niestety kupiliśmy takie dziadostwo - na pasek a nie magnetyczny. Tak że radzę tym, co mieliby kupować kiedyś taki towerek, żeby mechanicznego nie kupowali. zahir jak mała? Już śpi? Diarra to fajnie że dziś zaczęłaś - pisz jak tam po ćwiczonkach jaki ten sprzęt jak było? (ja dzisiaj z ćwiczeń tylko odkurzanie, sprzątanie, zamiatanie i mycie korytarza, uff, alem się zmachała!) Penusiu fajnie, że też piszesz jadłospis:D - zawsze coś od Was ściągnę - a ja mogę jeść wszystkie owoce na czczo i nic mi nie jest... Peny... no coś Ty!! ja wcale się nie obrażam! Masz świętą rację - jestem strasznym nadwrażliwcem i okropnie znoszę takie tragedie - muszę się od tego dystansować - co nie oznacza oczywiście, że nie cierpię i nie mam współczucia - jest akurat odwrotnie. Ale mnie taki \"zawias\" dopada i bez oglądania - wystarczy chwila mojej nieuwagi jedno słowo w radiu.. czy od kogoś i już...brak słów aby wyrazić te uczucia które wtedy mną targają , ale sama to wiesz, co Ci będę opisywać... Całuję Cię i ściskam. pa, kończę, bo zaraz mój Miły będzie pisał pracę do szkoły na sobotę. miłego wieczorku Wszystkim kochanym czterdziestolatkom hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY !! Witam wszystkich bardzo cieplutko, za oknem pruszy drobny śnieżek znowu zrobi się biało. Ja dzisiaj siedze jak na szpilkach bo moja starsza córka pisze próbny egzamin VI klas. Nic a nic gadzina się nie chce uczyć. Dzisiaj jest próbny a co to będzie w kwietniu jak bedzie już pisać n \"poważnie\"?? Peny🌻 uszku fruktoze kupuje w sklepie tam gdzie jest zdrowa żywność, jest droga bo 300 g kosztuje około 6 zł.,Ale jej sie bardzo mało używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko, cześć wszystkim. Beatko trzymam kciuki za twoją córkę i nic się nie martw, będzie dobrze. Mój syn też się nigdy nie chciał uczyć, wiecznie były znim problemy, a teraz wszystkie egzaminy pozdawał w zerowych terminach i ma średnia ponad 4. Dziecko musi dojrzeć żeby zrozumieć pewne rzeczy. Ty ją tylko wspieraj. Jesteś na pewno wspaniałą matką, jestem pewna. Dziewczyny jak dietka, zażywacie rano chrom bo to podstawa. Moja waga niestety lekko drgnęła dzisiaj w górę, pewnie dlatego że znowu wczoraj nie miałam czasu poćwiczyć. Moja sąsiadka wyszła wczoraj do siebie grubo po 22 a potem jeszcze kusicielka, jak wracałam z pieskiem ze spaceru wręczyła mi pod drzwiami torebkę z cukierkami czekoladowymi. Ona sie nade mną pastwi ale ja jestem twarda, nie ugnę się tym razem. Moja dietka South Beach która tak bardzo wam polecam polega nie tylko na tym żeby schydnąć, ale żeby potem do końca życia zmienić styl odżywiania. Potem oczywiście je się różne węglowodany i tłuszcze, ale tylko te zdrowe. O męża jestem już spokojna. Mieszka u jakiegoś Polaka w ogromnej willi z basenem, a dzisiaj ma się zjechać okoliczna Polonia na spotkanie z nim. Ci ludzie jak to zwykle na obczyźnie bardzo tęsknią za Polską i chcą posłuchać co u nas słychać. W RPA temperatura 38 stopni. Majeczko kochana posłuchałam twojej rady i przemieniłam moja samotność w radosne oczekiwanie. Piszę do mężą czułe smsy i dbam o siebie. Jutro idę do fryzjera i może skocze z dwa razy do solarium. Obiecałam że będę laska jak wróci więc musze się postarać. Diarra co u twojej córki, zadowolona z wyjazdu ? Zahir jak wnusia, daje ci popalić i co tam u naszej ciężarnej, cos się nie odzywa ? Mirindo a ty nie masz szczęściaro problemów z wagą, co jadasz że jesteś szczupła ? Buberku słucham twojej muzyki, słucham. Bardzo piękna. Najlepiej słucha jej się w nocy. Glamur jak pieseczek, informuj nas na bierząco i koniecznie rób jej zdjęcia. Jak sprawy sercowe ? Gruszeczko wpadaj choć z pracy na chwilkę, co tam u ciebie i dzieci ? Dla wszystkich miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim🌻 cześć🖐️ Beatko! Nie denerwuj się, będzie dobrze!! Moja \"gadzina\" też nie chce się uczyć!:D a w maju matura!!!! miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku duża buźka za muze👄👄👄 Peny 🌻 uszku z Anetą bedzie dobrze, a czy jaj jestem dobrą mamą ?? trudno powiedziec bo jestem bardzo ale to bardzo wymagająca.Dotyczy to wszystkiego i porządku i nauki i zachowania.W tej kwestii jestem tyranem. Dzięki za shreka.... biedny kociak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo! Peny też jest! Cześć kochana:D Słuchaj, Ty jesteś laska! Ale zadowolona z siebie laska to laska do kwadratu więc idź do tego fryzjera i rób się na bóstwo:D! Acha, i nie daj się podstępnej sąsiadce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Witajcie:) mam jakiś kiepski nastrój dziś. Zero ochoty na cokolwiek. Buber----dzięki za kolejną porcje muzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko to się nie pomyliłam co do ciebie. Dobra matka to wymagająca matka. Ja teraz myślę że zawsze byłam zbyt pobłażliwa dla mojego syna i pewne braki w jego wychowaniu teraz wyraźnie widzę. Ale zrobic mogę juz niewiele niestety. Majeczko dzięki za te pochwały ale ty mnie dawno nie widziałaś. Bardzo ostatnio podupadłam na wyglądzie i psychice. Na dowód tego wysyłam wam moje zdjęcie z Kasią Cichopek. Będziecie mieć zdjęcie Kasi a przy okazji zobaczycie jak się postarzałam przez ten czas jak siedzę w domu, koszmar. Dobrze przynajmniej że mam tego swiadomość i powoli się otrząsam. Tak że Majeczko ja też wszystko bardzo przeżywam i to nie jest dobre. Glamur mnie się tez nic nie chce dzisiaj. Obijam się po kątach a muszę ugotować na jutro Strogonowa bo koleżanka przyjedzie i posprzątać całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po próbnym egzaminie. Koszmar w ciągu 60 min. zdąrzyła rozwiazać tylko zadania matematyczne na wypracowanie z polskiego nie starczylo czesu. Teraz siedzi i się zamartwia bo miala bure ode mnie . Wstretna jestem ale niech troche zacznie myśleć. Dziewczyny nie przejmujcie się ale we mnie też drzemie jakis leń nić mi sie nie chce, a sterta prasowania na mnie czeka.POMOCY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 ja siedzę w pracy i robię tylko dobre wrażenie:( bo zupełnie nic nie robię, no może poza łażeniem po internecie. Peny ślij to zdjecie:) to pewnie ta dzisiejsz pogoda tak dołuje:( brak totalny słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuniu!! dostałam fotki i chyba mam jakies bielmo na oczach bo ja nie widze żebyś przytyła tak bardzo jak piszesz. Strój swoje robi ale nie przesadzaj. A tak na marginesie to mężuś niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny ja też chcę zdjęcia:) Bea, moze przeslesz dalej:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny____poproszę zdjecia.I czym Ty sie zamartwiasz skoro na tych fotkach ktore mam to niezła laska jesteś....:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, doszły. Peny🌻 ależ masz mężą!!!!!Teraz rozumiem Twój smutek jak wyjeżdza:) A Ty z tą dietą nie przesadzaj. Wszystko jest OK:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani ! Przekazuję wiadomość od Diarry, że u niej wszystko ok, tylko wieczorem nie mogła już wejść na forum, bo miała problemy z łączem. Ja zresztą miałam to samo, więc mogę napisać dopiero teraz. To od Diarry: \"Słoneczka moje 🌻 Jestem ledwo zywa , ale szczęśliwa, ze rozpoczełam tę walke .... z własnym lenistwem ... Jestem po kapieli , więc oczy same mi się zamykają . Opisze wszystko dokładnie jutro , powiem wam tylko tyle, ze sala jest super , świetny sprzęt , wszedzie czyściutko i ślicznie , nie podglądają nas żadni faceci . I mogę tam chodzic nawet codziennie i do woli czasu . Jutro aerobik , a w piatek , o ile to bedzie jeszcze możliwe idę na łyżwy .... Słodkich snów wam zycze. Miłego dnia . Aerobik mam na 19.00 więc b edę miała sporo czasu po pracy . A wracam bardzo szybko , bo w domciu czeka piesio. Widze jak tęskni , że Madzi nie ma . Najchętniej cały cza przesiedziałaby na moich kolanach . Poczty nie mogę otworzyć , więc ja muzą pozachwycam się jutro. Pa\"🌻👄🌻 Jeszcze są całuski dla wszystkich forumowiczów ! Przepraszam, ale nie mogłam skopiować Wam tego wcześniej. Teraz też mam mało czasu, bo zaraz wychodzę na zebranie, a potem z córką do okulisty. Będę wieczorem, o ile z łączem będzie ok. Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka. 🌻 właśnie wpadłam do domciu . teraz jakiś obiadek i zaraz wracam poczytać co tam u nas na forum . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko 🌻 dziekuje, że posłałas moją wiadomośc na forum . Fotki Jazzy już ci posłałam ... Peny 🌻Jesli ty źle wyglądasz to albo kokietujesz ( tylko przeciez my tu prawie same baby) albo chcesz wpędzić nas w kompleksy ... super laska u boku super faceta - ech ..... Majeczko 🌻 Glamur🌻 każdy ma prawo do złego humoru ... dzisiaj padło na ciebie a jutro będziesz się śmiała ....weź pieska na kolana i będzie dobrze ... Beatko 🌻 moja córcia też niestety leniwa i ciagle słysze, ze przecież są gorsi , a przedmiotów tak dużo ... na nic moje pochwały , czy ganienie , juz tego nie zmienie ... licze tylko , ze prawdopodobnie to mija i ambicja wróci ... Buberku 🌻 dzięki za muzę ... :) 👄👄👄 dla wszystkich dzisiaj mam aerobik na 19.00 - trochę późno , ale tak już jest . Po wczorajszym fitnesie czuję się wysmienicie , nic mnie nie bili , ale też - starałam się racjolanie podejśc do wszystkiego i dawkowałam sobie trening raczej rozrywkowo niz sportowo ... Dzisiaj trochę bardziej się przyłożę. ... Na fitnesie sala jest dosyć spora ale bardzo przytulna , oczywiście z lustrami , wagą, i sprztetem - jest wszystko co powinno być i wszystko nowiutkie z pełną elektronika. Na połodze ładna granatowa wykłądzina , kącik wypoczynkowy z siedziskami z żółtej dermy , ściany pastelowe , z głosników przyjemna muzyczka i nikt nie pogania ... No i same kobitki. I ćwiczeń do woli bez ograniczeń czasowych i to nawet codziennnie jesli tylko miałabym chęć i siłę . Sala jest naprawde super , wszystko nowoczesne , piekne kafelki , czyściutko . Hala funkcjonuje od 2 lat . I całe szczęście dach ma w kształcie półwalca. :) Mozna wypozyczyć łyżwy i jest super boisko na dworze . Mama ogromną chęc przypomnieć sobie jak to się robi , ale boję sie złapać grzybicy . A może na skarpety załozyć worki foliwe :P Poradźcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Diarra te worki foliowe... dobry pomysł! Ale Ci zazdroszczę tego sprzętu, hali fitnessu i innych takich urozmaiceń:D suuper, ja wybiorę się chyba jutro na basen (mam go pod nosem), bo tam podobno są jakieś przyrząddy do ćwiczeń na jakiejś sali...pooglądam. Glamur... dzisiaj sobie daj luzik kochana:D Mirindka😘 Już wróciłam z ostatniego kusu... i odmarzam, czekałam na autobus 40 minut, a później jeszcze na piechotkę kawałek... brrr, teraz idę otwierać pocztę i oglądać naszą Penusię z mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENY no cóż - figura dwudziestolatki... no ale jak ktoś chce wyglądać na naście... to czemu nie ,- stoperek i brzuszki, ale nie wiem po co, słońce moje!!😘😘 🌻 - pięknie wyglądasz! Kochani teraz lecę do wanienki i udostępniam kompik mojemu Miłemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIARRUNIU jak tam po aerobiku.Jesteś cała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka 🌻 ratunnnnnnnnkuuuuuuuuuuuuu !!!!! ale jestem wykończona , wskocze teraz pod prysznic i zaraz wracam opowiedzieć wam jak było na aerobiku ,a było super ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×