Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Już jestem . Zaraz uciekam pod kołderkę , bo nie czuję mojego kochanego ciała ... mam nadzieję, ze w miarę szybko wpadnę w rytm i nie będę tak wykończona jak teraz ... Zajęcia prowadzi super laska , zgrabna, ładna i bardzo sympatyczna. Ćwiczyłysmy na ogromnej sali ( kazdego intruza z widowni , instruktorka natychmiast wypraszała , wię c nikt nas nie podgladał ... :P ) kobitem w różnym wieku i róznych gabarytów - tak na oko ok. 50 szt. . na poczatek muzyczka afroamerykańska - bardzo melodyjna i właściwie uklady taneczne , to mi najbardziej się podobało , potem już na matach ćwiczenia bardzo wykańczające , a na zakończenie bardzo spokojne rozciagające i relaksujące ... w sumie 2 godziny lania potu i to dosłownie. Dobrze , ze wziąłam ciuch na zmianę , bo byłam kompletnie mokra. Ale bardzo mi się podobało , tylko nie wiem jak ja jutro będe chodzic . Na wtorek zapowiedziała nam , ze bierze się za nas i będzie spalanie tłuszczyku ... Jutro robię sobie przerwę , a w sobotę fitnes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tych woreczkach foliowych mówiłam powaznie , bardzo chciałabym chociaz raz wybrać się na łyżwy. Zapowiadają mrozy więc lodowisko jeszcze będzie. Muszę namówic kuzynke albo jakąs zapaloną (obecnie ) kolez ankę z pracy i ruszę , może w niedielę. Albo w sobotę po fitnesie. A grzybicy boję się okrutnie , przecież tak łatwo się zarazić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruniu 🌻uszku nie za szybkie tempo sobie obrałas ?? co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów i spokojnej nocki. Peny jak tam wizyta u fryzjera??? Do jutra .👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny dzięki za zdjęcia, jesteś naprawdę super laska, przestań mieć kompleksy, że przytyłaś ! Buberek to potwierdził, :) a przede mną kilka innych babeczek. Ja nie stosuję żadnej diety, faktycznie na razie nie muszę, ale to chyba nie jest moja zasługa tylko raczej genów. Poza tym sporo rzeczy mnie stresuje, a jak jestem w stresie to chudnę. Jem wszystko, bez ograniczeń, ale w małych ilościach i dosyć często ( o ile to możliwe). Mam za mało silnej woli, aby zastosować jakąś dietę, niekoniecznie dla zrzucenia paru kilogramów, ale tylko dla zdrowia. Lubię czytać Wasze dietki i przymierzam się do nich, może w końcu się zdobędę. 🌼 Buberku dzięki za Scorpions, to ulubiony zespół mojego męża :) Diarruniu Tobie też wielkie dzięki za zdjęcia, zobaczyłam wreszcie Jazzę, jest śliczna, można się w niej zakochać od pierwszego wejrzenia. Dziewczyny nie smućcie się, jutro może zaświeci słoneczko i będzie lepiej. Zamiast słonka dla Was :🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wytrzymam, mam w planach docelowo aerobik 2 razy w tygodniu a fitnes jak będę miała czas i chęć. A łyżwy tylko raz dla przypomnienia ... wiosna idzie więc musze .... I dzisiaj dietka , gotowane mięsko , buraczki i kasza gryczana . A na kolację teraz zjem grejfruta ... Uciekam do wyrka , miłych snów dla was wszystkich . I udanego dzionka ... jutro piątek - jak się cieszę ... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za te pochlebstwa, ale ja mówiłam że to zdjęcie z mężem jest z sierpnia zaraz po tym jak straciłam pracę. miałyście patrzeć na to drugie. pięć kilo więcej, worki pod oczami i ogólnie deprecha. Beatko do fryzjera idę jutro rano, napisze jak wrócę. jak twoja córka, doszła juz do siebie po tych stresach ? Diaruniu jak ja ci zazdroszcze tego fitnesu. To super że masz taką salę w mieście. Muszę się rozejrzeć u mnie bo chyba coś takiego jest i to całkiem blisko mnie. Worki na nogi spokojnie możesz założyc tylko takie miękkie żeby nie szeleściły i baw sie na lodzie. Jak ja dawno na łyżwach nie jeździłam, chętnie bym też spróbowała. Jednym słowem tak trzymaj. A mnie taj jak Glamur dopadł dzisiaj smutek. Pewnie dlatego że przesiedziałam cały dzień w domu i nawet sasiadka nie wpadła więc nie miałam z kim pogadać. Dobrze że wy jesteście bo inaczej bym oszalała. Myślę że to niedożywienie daje mi juz popalić. Do tego nic nie ćwiczę od kilku dni tylko jem te białkowe posiłki :p A wy co jecie dziewczyny, meldujcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra ten pomysł z woreczkami foliowymi nie jest głupi, nie znam innego sposobu, a grzybicy też strasznie się boję...brrr.... Peny patrzyłam na oba zdjęcia !!! Ćwiczenia, lekka dietka i więcej ruchu na pewno Ci nie zaszkodzą, ale proszę nie przesadzaj ! :) 👄 Idę spać, jutro praca, dobrze że to piątek. Dobranoc, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki i supermeniku:D Dzisiaj piątek, więc mam suuper humor i nic mi go nie zepsuje! 🌻 Dzisiaj mam w planie siedzienie przed kompem, ale niestety kończenie pisania prac na sobotę dla Miłego - bo nie zdążył, a on dzisiaj w pracy do 19! Glamur i Peny? Jak dzisiaj humorki dziewczęta? Beatko nie złość się na córcię - te próby właśnie po to są, aby dzieci uzmysłowiły sobie, że trzeba się spieszyć z tym pisaniem, niestety, będzie dobrze na egzaminie - zobaczysz🌻 Zmogłaś to prasowanie? Bo moje już trzecią turę prania leży...i jakoś się nie chce samo uprasować:D Diarro, no możesz te woreczki spróbować jak będą się sprawiały... tylko po takiej porcji ćwiczeń jeszcze Ci się chce iść na lodowisko?! Jak opisałaś te ćwiczenia to sama się zmachałam uff... Mirindka🌻 Buber🌻 Dla całej reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,hej już jestem!!! Chyba znowu wraca do nas zima ,bo jak odprowadzałam niuńke do szkoły to straszetnie zmarzłam.Brrrrrrrrrrr. NIestety sterta prasowania nadal czeka ,ubyło kilka rzeczy ale zaraz dojdą nowe i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Witam cieplutko, niestety u nas też śnieg bada. Juz mam dosyć tej zimy!!!! Dziewczyny, mogę Wam przesłać troche muzyki, ale wczoraj przez przypadek skasowałam wszystkie maile brrrrrrrrrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniała:) Holender pomału kruszy mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatko:D No właśnie zima nie odpuszcza! Ja to wczoraj zauważyłam jak wracałam z tego kursu.... zmarzłam strasznie! A prasowanie nie zając ...niestety! nie ucieknie nam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Glamur słonko! Skasowałaś maile, ale humorek dzisiaj lepszy... brawa dla Holendra!! mój mail: margerytka3@tlen.pl 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻uszku wielke brawa dla Holendra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur dzięki za muze. Mi tez sie podoba .Całuje Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Humor mam faktycznie niezły, choć powinnam być wściekła. Przed chwila zadzwonił moj były facio z ukrytego numeru. Po Cześć, rozłączyłam rozmowe, potem dostałam smsa, zebym mu dała spokój. Nie wiem, kto tu zwariował, bo ja się wcale z nim nie kontaktuje. Kilka dni temu dostałam dziwne maila i jestem przekonana, że to on. Sumienie go dręczy? Nie wiem i nic mnie to nie obchodzi. Odpisałam mu dziś, że jest dupkiem jakiego nie znałam, i żeby to on mi dał spokój. Jego żona przysłała mi wczoraj maila pt. spowiedz, w którym opiswała całe ich małżeństwo, ze przyjęła go tylko dlatego, że nie chce być sama, że teraz są szczęśliwi i takie tam pierdoły. Nawet na piwo chce się ze mną umówic:) Czy to się nie skończy? Jedno wiem, wyleczyłam się z tego na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻 Dzisiaj odpoczywam .... Czuję się całkiem niexle, zakwasów nie mam :) tylko jestem okropnie zmęczona ... Dosłownie padam z nóg. U mnie też wraca zima , nawet troszkę padał snieg i chyba zaczyna się mrozek . Przy tej odwilży zaczeło kapać z dachu i robią się straszne sople. Dzisiaj mój szef wyszedł na papieroska na podwórko ( bo w budynku są bardzo czułe alarmy na dym i nie wolno palić :P i spadł mu sopel 5 cm przed nosem .... wystarszym się okrutnie i wszczęli larum - dlaczego te sople wiszą i wyobraxcie sobie właściciel budynku , który wynajmujemy - powiedział, ze to nie jego sprawa ,ż e mamy sami to zgłosić np. do Straży Pozarnej ( a ta ma tyle roboty , że nie chce przyjeżdżać ) Ockną się wszyscy jak komuś coś się stanie ... Glamur 🌻 mój adres jest w stopce ... A co do Holendra - słuchaj tylko własnego serca i bądź szczęśliwa ... :) Na twojego byłego to już dosłownie brakuje słow .... napisz do nich maila, ze jak nie przestaną cię nekac to złozysz doniesienie do prokuratury o nękanie ... Dobrze, ze już z dystansem na to wszystko patrzysz . A jak przypomina serial brazylijski , to najwyższa pora śmiać się z tego , albo całkowicie ignorować . 🌻👄🌻👄🌻 dla wszystkich forumowiczów na miły weekend . Ja mam dzisiaj w planach wizytkę Bożenki - tej kuzynki wyrodnej . Nasze układy są duzo lepsze i oby tak dalej ... A jutro imprezka urodzinowo imieninowa mojego brata , kończy dzisiaj 43 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej a co tu taka cisza??? Buberku[ kwiat] oczywiście śle podziękowania za muze. Peny 🌻 uszku byłas wrescie u tego fryzjera?? Glamur🌻 uszku ignoruj te telefony ,smsy i emaile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę🌻 mam taką migrenę, że zaraz zwariuję:( Ide leżć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur usciski dla ciebie i oby ta \"zaraza \" juz sobie poszla.Wypoczywaj 🌻uszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam, tak wpadłam ale pewnie juz nikogo nie ma tylko śpicie po pracowitym tygodniu. Beatko u fryzjera byłam, nawet jestem zadowolona, będę tam chodzić. Zaprowadziła mnie tam moja koleżanka Iwona, potem po fryzjerze przyjechałyśmy do mnie i pogadałysmy tak od serca. Wieczorem wpadła sąsiadka na ploty. Tak mówiłam na te moją sąsiadkę ale teraz jestem zadowolona że wpada, gdyby nie ona to pewnie bym oszalała. Glamur musisz tego Holendra porządnie przetestować, byc może ma jeszcze ukryte walory o których nie wiesz :D :D :D Idę sobie poczytać przed snem. Życzę wam miłego weekendu i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już nikogo nie am o tej porze w piątek...? Wysłałem wam cos muzycznego:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) Buber, dzięki i dobranoc Wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczny topik
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×