Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Jaka szkoda Beatko - :( Buberku 🌻 jesteś nieoceniony z tą muzyką - jest wspaniała . Wprawdzie melomanem nie jestem , ale tak dobrze się jej słucha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, prosze prześlij mi tę muzyke od Bubera:) kapcie jeszcze całe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jedna idzie :) Ja zaraz uciekam na TV , bo już mnie oczy bolą od ekranu , ale będę wskakiwac na chwilkę i poślę ci resztę , czy w sumie 3 muzy ... W pracy właściwie też cały czas jestem przy kompie , a to wykańcza ... Miłego klikania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla poprawy humoru : rozmawia dwóch policjantów: - ty, co kupimy mańkowi na urodziny ? - może książkę... - eee, książkę to on już ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - sprawdź pocztę , bo ja własnie otwieram muze od Buberka i widze, że do ciebie też szła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber---- dzieki:) uwielbiam Beethovena. Diarra🌻 doszła. Mój psiak właśnie nauczył sie wchodzic po kanapie na parapet, zaraz zrzuci kwiatka:) Papatki🌻 wesołych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! O rety, a o mnie znowu zapomnieliście ??? Wystarczyło, że nie pisałam jeden dzień i już... Też poproszę o zdjęcia pieska i muzę od Bubera. Gruszeczko witaj u nas po długiej nieobecności i zjawiaj się, gdy tylko będziesz mogła. Maja dzięki 👄 Peny uczę klasy 1-3 czyli te najmłodsze i jestem panią \"od wszystkiego\" :) Lubię swoją pracę i lubię dzieci, choć w dzisiejszych czasach uczyć dzieci jest coraz trudniej. Buziaczki 👄, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Dopiero teraz włączyłam komputer. Męża nie ma a ja na nic nie mam czasu. Rano był mój syn ze swoja laską po walizki bo kupił właśnie dwutygodniowe wczasy w Tunezji i w piątek lecą. Gdyby się gamoń poradził to bym mu doradziła Egipt bo w Tunezji teraz zimno, ale jak chciał być taki ważny i dorosły to trudno. W każdym razie bardzo był grzeczny a to już nieźle. Potem byłam u teściowej, potem z moją Iwonką na kawie i zmusiła mnie do zakupu różnych kosmetyków, które absolutnie, bezwzględnie powinnam mieć. Kurcze miałam oszczędzać jak męża nie ma, a wykupiłam połowę Rosmana. Ledwo wróciłam do domu przyszła sąsiadka i wyszła przed chwilą, a ja rzuciłam się do lodówki bo myslałam że umrę. Teraz też chce mi się potwornie jeść, bo pewnie cukier spadł mi do zera, a to co dzisiaj jadłam trudno nazwać racjonalną dietą. Buberku uwielbiam Bethovena i bardzo ci dziękuję.Jutro mam nadzieję będę mogła sobie spokojnie posłuchać bo teraz to mi w głowie huczy jak w stodole. Majeczko kup sobie deprim, jakieś witaminki i zadbaj o siebie bo dawno cię nie widziałam w takim stanie. Ten Mastodynon chyba na ciebie źle działa, może skonsultuj to z lekarzem. A może to po prostu depresja zimowa. Mam nadzieję że za kilka dni będziesz znowu tryskać humorem. Glamur piesek jest cudowny i ma takie mądre spojrzenie. Od razu widać że to dziewczynka :D :D :D. Córkę też masz bardzo ładną, prawie tak ładną jak mama. Diarro jak ci w domku bez córki, radzisz sobie jakoś. Mój kochany piesek jak dzisiaj wyszłam z domu wlazł znowu na moje łóżko i tak sobie chyba ścielił, że roztargał mi całą poszwę. Myślałam że szlak mnie trafi jak to zobaczyłam. A ja mam już tak mało pościeli i znowu będę musiała coś dokupić. Gruszeczko dobrze że zajrzałaś ale proszę częściej skarbie. Zahir super ta stronka o tym dziubdziulu. Akurat miałam podpięte słuchawki to sobie pośpiewałam jak na karaoke. Bea szkoda że nie możesz mieć pieska, ale nie próbuj raczej męża gwałcić na siłę bo małżeństwo to sztuka kompromisu a on chyba na prawdę tego nie chce. Perla a ty co dzisiaj jadłaś, ogóreczki :D ? Mirindo co tam u ciebie, miałaś mi napisać czego uczysz 🌻. No to dobranoc wszystkim, ide cos poczytać i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindo witaj, właśnie skończyłam pisać mój długi post i zobaczyłam że właśnie mi odpowiedziałaś na moje pytanie. No zaspokoiłaś moją ciekawość. Super że lubisz swoja pracę, w dzisiejszych czasach to wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - odliczanie rozpoczęte:D odchudzanko rozpoczęte! Wczoraj poskakałam na tej skakance :D i było dobrze i poćwiczyłam na kółeczku ręce... dzisiaj jakoś nie mam zakwasów więc muszę zwiększyć wysiłek:D Ciekawe czemu nie mam w domu polskich liter na klawiaturze??? syn mówi, że powinny być, myślę, że dzisiaj się tym zajmie. Buberku muza doszła super dzięki!! Mój Miły to aż oczy otworzył, że dostałam taką ambitną muzę!! On jest baardzo umuzykalniony i bardzo lubi taką muzykę - ja przy nim i przy Tobie Buberku też się uczę SŁUCHAĆ 🖐️ Penusiu, chyba niedokładnie przeczytałaś moje posty....już jest ok. i nie ma to nic wspólnego z kropelkami:D Acha, wczoraj wieczorem nie miałam jeszcze zdjęćka pieska Glamur.. może ktoś mi przyśle? Bardzo proszę! Miłego dnia i duużo silnej woli dla trzymających dietkę:D 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur🖐️🌻 margerytka3@tlen.pl tylko jakoś nie mogę od rana otworzyć mojej skrzynki!!!wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliście kiedyś tak? No od rana nie mogę otworzyć skrzynki!!! i pisze: "chwilowy problem z dostępem do skrzynki e-mail, spróbuj ponownie za kilka minut" - próbuję już od 8 00 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma mam skrzynkę na wp i czasami też mi się tak zdarza. Zaraz Ci wysyłam zdjecia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tp poczekam jeszcze troszkę:D Cześć Beatko🖐️ masz może rozpisany pełny jadłospis na Twoją dietkę? Bo przydałby mi się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospisu jako takiego nie mam , układam sobie go z dnia na dzień i w zalezności co mam w lodówce.Ale poszperam troszke i ci prześle na pare dni przykładowe menu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PONIEDZIAŁEK 8.00 owoc 9.00 3-4 kromki chleba z maki zytniej typ 2000 z twarogiem chudym, warzywa( plaster sałaty pomidora,ogórka) szklanka maślanki lub kefiru 0% tłuszczu 11.00 Kawa z mlekiem 0% tłuszczu lub jogurt jogobella light (300 ml.) 14.30 Kotlet z piersi kurczaka + kalafior na parze ( sałatka z pomidorów) 18.00 sałatka z kap.pekinskiej ,pora,papryki ,ogórka,tuńczyk w sosie własnym. WTOREK 8.00 owoc 9.00 płatki owsiane górskie z mlekiem 0,5% + jakies warzywo (np.papryka) 11.00 Kawa z mlekiem lub szklanka maslanki 14.30 Udko pieczone bez skóry + uparowane brokuły + jakaś surówka 18.00Sałatka z serem feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używamy Maju tylko oliwy z oliwek i nabiału nie większego niż 1,5 % tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SRODA 8.00 owoc 9.00 3-4 kromki chleba z dżemem (Specjalny DIETTO -fruktoza zamiast cukru) jakies warzywko 11.00maślanka 350ml. 1.5 % tłuszczu 14.30 Gulasz warzywny (bez mięsa ) z ryżem Bosmati 18.00 Tuńczyk w sosie własnym + kap,kiszona CZWARTEK 8.00 owoc 9.00 Jajecznica z cebulą i pomidorami + jakies warzywko 11.00 twarozek homo 0 % tłuszczu z dżemem bez cukru 14.30 Schab z folii + fasolka szparagowa na parze + mizeria 18.00 makrela wedzona + sałatka z pomidorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTEK 8.00 owoc 9.00 płatki owsiano- żytnie z kefirem + jakies warzywko 11.00 kawa 14.30 Rybka na parze + brokuły + jakaś surówka 18.00 makaron sojowy z serem chudym + jakas surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ci starczy a jak nie to wejdz sobie na stronki , które kiedys wam podałam i poczytaj. Tam dziewczyny codziennie dają do sprawdzenia jadłospis ekspertom i one odpowiadaja czy może być albo co trzeba zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beatko:D 😘 a ćwiczysz też? Ja wczoraj poćwiczyłam na skakance i na kółeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jeżdze na rowerku.Bo jakbym zaczęła skakac to stropy by nie wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwam Was, ja ze swoim słomianym zapałem nie mogę wytrwać w żadnym postanowieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu często zaglądacie ,ja nie mogę ,bo starsza córka pojechała na dwa dni do Torunia a jestem z małą.Teraz położyłam ją spać a ona nawt nie myśli a jak mi nie zaśnie to do wieczora będzie marudna.Zajrzę póżniej ,na razie Kto wie jak przesłać pocztę np. moją na inną pocztę mam fajne filmiki ale nie wiem jak to zrobić.Już idę bo mała wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Już jestem po skromnym obiadku , a na 19.00 idę na fitnes. Dzisiaj mam w planach tylko rowerem i może trochę pobiegac , zobacze jeszcze jaki tam w ogóle jest sprzęt i ile dam rady. Jutro mam aerobik. Oby tylko zakwasów nie narobić ... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×