Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

To nic , mnie to nie przeszkadza, słucham muzyki i napisze do was co mnie ostatnio spotkało . Znowu mam spotkania z ...... duchami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia przewija się w moim życiu , hmmm powiedziałabym prawie na co dzień ... stale coś sie dzieje .... Juz nawet przestałam się bać . Dwa dni temu zostwiłam otwartą szafę całkowicie , a jak weszłam do pokoju po ok. 5 minutach jedna część drzwi byłą zamknieta ... Nie wiem czy jakieś duchy nie chcą mnie sprowokowac do czegoś . Jeszcze o tym nie rozmawialismy, ale ja tak mam ... , że mam trochę otwartą furtkę dla tych co odeszli ................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , że to jest zakres rzeczywistosci, dla niektóych osób powodujących kpiny i usmiech na twarzy .... I mogłabym o tym podyskutowac ... Ksiądz Twardowski powiedział \"śpieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodza \"i to jest taka prawda , że aż boli .... I jesli zdarzy się, że ktoś odejdzie nie powiedziawszy wszystkiego do końca , może tak byc, ze szuka furtki dla uspokojenia duszy...... . Ja w to wierzę.... Ja to wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może - jak kiedyś odejdę na emeryturę i będę miała więcej czasu - wezmę pióro doręki i to wszystko opiszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta furtka to drzwi od szafy
bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takimi jak ty widac nie ma o czym rozmawiac , ..... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 U mnie za oknem - 8 stopni mrozu i jest biało jak w bajce , nocą padał snieg. zycze wam miłego weekendu. Dzisiaj odczuwam zakwasy w łydkach , ale nie tak strasznie jak się spodziewałam. Później wyskocze na fitnes to je troche rozruszam. Wizyta Bożenki była bardzo przyjemna, jest z każdą wizyta co raz lepiej... Wieczorkiem poszłam z pieskiem na spacerek i miałam ochotę jeszcze z wami pozormawiać , a u nas niestety było pusto ... :( No , ale to był poźny wieczór ... Dzisiaj idę na urodziny do brata , więc mnie nie będzie ... W nocy miałam przykra niespodzianke zgotowaną przez pieska , najadla sie kości i w nocy je zwymiotowała w ..... łożku ! Nic już wam więcej nie powiem .... 🌻🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie twardy sen :P Śpiochy wstawac , taki piekny dzionek . Ja już biegnę na fitnes .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra 🖐️👄 Nie mam teraz czasu na komputer, ale nie wytrzymałam i przyszłam. Moja córeczka urządza dziś zaległą imprezę urodzinową, a wiecie jak to jest... :D ona urządza, a ja muszę szykować ! Będę później, pozdrawiam wszystkich ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobote. U nas 0 C ale pada śniezyk. Ide z dziewczynkami na łyżwy ,bo już obiecałam im jakiś czas temu .Wpadne później ,Całuje Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które zwierzątko najbardziej wam się podoba - mnie ten wróbelek-piesek na dłoni człowieka. :P Chciałabym takiego miec w domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruniu nie smuć się !!! 🌼 👄 🌼 Wszystkie zwierzątka są fajne, ale chyba wolę te swoje.. :D Zaraz prześlę Ci MMS-em mojego kanapowca, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mirindko 🌻 oczywiście, ze chcę ... a kotka też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mirindko 🌻 ale nie chce mi sie otworzyć ta strona do odbioru wiadomości. Spróbuję później . Ja też zaraz ubywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam, dziewczyny się wyszalały a ja.....zmarzłam. Ala miałam drugi raz łyżwy na nogach i zołza nawet nieźle sobie radzi. Zmykam upiec jakieś ciacho ,bo jutro \"domowa\" niedziela i cały czas bedą mi siedzieć w lodówce.Pozdrawiam i zajrze później papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem malduję się po długiej nieobecności.Tydzień znowu minął tak szybko .Byłam ostatnio bardzo zajęta i nie miałam czasu tu zasiąść.Wtorek i środę byłam z Julką bo Alina pojechała na egzaminy.Mała tak mnie wykończyła,że najchętniej uciekłabym na bezludną wyspę.Wczoraj cały dzien w pracy a dzisiaj jak zajrzało słońce do mojego domu i zobaczyłam ten kurz i brudne okna itp.to wziełam się za porządki ,ale jeszcze nie skończyłam bo mam za dużą chatę aby w jeden dzień to zrobić ,ani też sił już takich nie mam. Pan mrozik też do nas zawitał w nocy ma być -16 stopni. Paulinka wróciła już z Gdyni i odsypia zawalone noce. Glamur idzie wiosna i hormony też się budzą do życia , to dobrze że coś między Tobą a Holendrem zaiskrzyło ,może będzie z tego ogień wielkiej miłości.Może odnalazłaś swą właściwą połowę. Diarro--ja Cię rozumię ,bo w szpitalu też się dzieją dziwne rzeczy a nikt nie potrafi ich wytłumaczyć,a ludzi tam dużo zmarło i niektórzy dają znaki ,szczególnie w nocy. .Ja długo po śmierci mojej mamy czułam jej zapach i czuję nie raz jej obecność ,ale tego się nie boję ,chciałabym ją kiedyś zobaczyć.To chyba od ciebie dostałam pocztę z muzyczką bardzo sentymentalną .Wysyłam coś w zamian.Mój emeil--pigula1963@interia.pl---to dla chętnych jakby chcieli mi coś przesłać.narka pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, witaj Zahir faktycznie dawno nie zaglądałaś. Diarro i Buber dzięki za muzykę, siedzę z słuchawkami na uszach i słucham pisząc do was. Ja dzisiaj mam wyjątkowo podły humor. Boli mnie strasznie głowa i jakoś mi smutno. Do tego sie nie wyspałam bo mój pies podobnie Diaruniu jak twój wczoraj coś zjadł na dworze, bo to u niego normalne i w nocy leżał obok mojego łóżka i lizał łapy. Wiedziałam że mu niedobrze ale nawet nie wstałam. Grubo po północy zaczął wymiotować w przdpokoju ale też nie wstałam, dopiero rano miałam sprzątanko. Obłęd. Muszę go wyprowadzać w kagańcu bo ten żarłok przebrzydły nawet ptakom chleb na dworze wyjada, nie mówiąc o kościach. Tylko się rozgląda czy gdzieś coś nie leży. Idę sobie zrobić herbaty i wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za muzyczke. Zmykam i milej nocki wszystkim zycze do jutra.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dobry i dobranoc🌻 migreny cd. po południu przyszła kolezanka, wypiłyśmy po drinku i troche przeszło:) Może coś poczytam i idę spać, bo dziś trochę bezsenną noc miałam. Brazylijskiego serialu cd. :) zadzwoniła wieczorem, ze pakuje mu manatki i mogę go przyjąć, ja że dziękuję, ale nie skorzystam. Następny tel. tym razem domowy, że już sie pogodzili i że to ja jestem głupia. Tak poważnie żal mi jej. Zdrada jest zdradą, on to zrobił, a ona go przyjęła i teraz na pewno nie jest jej łatwo.A dzwoniła, bo pewnie przejrzał mu komórkę, a on rano dzwonił do mnie. Odrzuciłam rozmowe. W przyszły weekend ide z Holendrem na kolację:) Buziaczki👄. Diarra, Buber, dzieki za muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim w tę mroźną niedziele. Glamur🌻uszku jak tam twoja migrena ,już cie opuściła? Miłej niedzielki wam życze .Buziaki Beata.👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat] Witam Wszystkich bardzo ciepło. dziś na szczęście głowa mnie nie boli. Idziemy z córką na zakupy i na obiadek, czyli gary mnie ominą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani w mroźny niedzielny poranek 🌻 słoneczko swieci , -10 stopni mrozu i nie jest najgorzej ... zaraz poczytam co napisaliście i poslę wam fotke kotka Mirindy .... Mirindko🌻 jak ma kicia na imię ... jak on pozuje z klasą..no, no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 zazdroszczę ci tyż łyżew , u mnie pogoda sprzyja , checi mam ogromne - a nie mam z kim iść , nikt nie chce :( zeby była moja córcia , to pewnie już miałabym partnera , ale jej nie będzie aż do 10 czy 11-go . A już od środy ma być ciepło. Zahir🌻 - chyba rozumiesz , co chciałam napisac . Takich niewyjasnionych zdarzeń znam bardzo wiele, a z moją mamą po jej śmierci miałam każdej nocy spotkania tak przez ok. poł roku. I o mało nie wpadłam w obłęd , bo zycie w realu stawało się prawie niemozliwe. Ale jakoś to się skończyło , dla wielu osób to jest powodem do kpin , więc więcej szczegółów nie będe pisac. ... I od smierci mamy w ogóle nie boje się cmentarza , mogłabym tam iśc nawet o północy. Ale jesli coś jest niewyjasnionego w domu , to skóra mi cierpnie, chociaz zawsze sobie tłumacze, że to moze mama.... Ta muzyczka była ode mnie , zapisz sobie ten adresik- bo tu lepiej chodzi mi poczta niż ta tlenowa , ale ten adres jest tylko dla przjaciół. :) Peny 🌻 Moja sunia już doszła do siebie , ale teraz po tych kostkach na rozstrój żołądka i dzisiaj w nocy miała tak ok.4 pobudki. Mam nadzieję, ze już dzisiaj będzie ok. Muszę byc bardziej stanowcza i nie łamac się jak mnie sunia o kosteczki prosi ... Glamur🌻 strasznie współczuję ci , ze musiałaś na takie persony trafic . Oni oboje sa niezrównowazeni .... trzymaj się i smiej sięz tego . Udanej randki z Holendrem .. :) 🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×