Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość glamue
Alja , Szymcia, podziwiam Was za nocne markowanie:) ja jak się nie wyśpię czuję się jak na gigantycznym kacu.& godzin przespanych musi być :) Mnie cos rozum dziś odebrało :))) przejechałam cztery przystanki- do jest dopiero zamyślić sie :) a potem drałowoałam na piechotę, bo z lenistwa nie chciało mi sie przejść na druga stronę:) :) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię, że coś dziś ze mną nie halo :) ta wyżej to ja byłam, ale zle nick wpisałam :) Co jeszcze zrobię dziś głupiego, aż się boje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia.. no i fajnie kobieta musi o siebie dbać! Zahir, biedactwo... na katar jest dobry napar z czarnuszki. Acha, coś mi w domu nie \"chodzi\" net - nie wysyła @... wczoraj syn znowu próbował wysyłać maile i okazuje się , że wyskakuje jakiś błąd.. Peny!!! Jak choroba? odpuściła? To pa, idę robić sobie rozpuszczalkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur ... oj, coś podpadłaś... jak tam amerykanski (chyba) wielbiciel? ??????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, niestety czter:) Maja , moja intuicja mówi mi ,że coś z tego bądzie :) , tylko jeszcze nie wiem co:) póki co przyjezdża w czerwcu, żeby się ze mna zobaczyć:) :) mówi, że chciałby wrócić do Polski. Podsyła mi nawet ewentualne domy do kupienia:) :) ja podchodzę do tego bardzo sceptycznie i z humorem:) :) lepiej się miło rozczarować niż odwrotnie:) Wypadałoby coś popracowac, ale lenia dzis mam. W przyszłym tygodniu znowu mi sie szykuje tygodniowy wyjazd, ale tym razem będzie to troche dziwne miejsce :) opowiem jak wrócę, bo boję sie zapeszyc, choć juz hotel zarezerwowałam:) no to co ...druga kawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur :) Tak trzymaj, tylko troszkę uważaj... na te przystanki :) Buber, dzięki jesteś super [kwiat[ No to druga kawka 🌻 z cukrem - dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, oj nie pożałowałaś tych kwiatów :) :) ale niebiesko sie zrobiło :) ja drugą też bez cekru. Z cukrem tylko hebatka :) Buber...... Ty znasz Pińczów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Szymciu... coś jakby znajoma ta melodia :) Glamur, teraz maślanka z płatkami owsianymi i sojowymi (pewnie powiesz \"fuj\") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja🌻 ja tam zdecydowanie wolę schabowego z kapustą. Moja córka stwierdziła, ze się bardzo niezdrowo odżywiam. Tylko mięcho i mięcho :) ale po nabiale ja jestem strasznie głodna :) Teraz papierosek :-) już nie próbuję rzucać :), bo i tak mi to nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam! Ja też lubię schabowego mniam. Nie masz motywacji do rzucenia palenia....ale nie pal dużo, bo to szkodzi na cerę :), co oczywięcie wiesz..... haha Mój syn zrobił sobie swojego czasu dwa dredy tak po bokach, jakby pejsy i to spinał gumką do dyłu razem z resztą długich włosów... a wczoraj jakoś tak dziwnie wyglądał jak wszedł do mnie powiedzieć mi dobranoc... już wiem czemu... dredy leżą na biurku haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była młodsza też bym sobie takie dredy zrobiła :) spokój przynajmniej byłby z fryzurą :) A z ta cera i paleniem masz rację :( staram się ograniczać. Więcej niz 10 nie wypalam. Ty też chyba paliłaś, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czasami wypaliłam z kumpelą przy piwku jednego z tą co wyjechała do Anglii :( A dredy są baaardzo trudne w utrzymaniu czystości i włosy całkiem zniszczone - jakbyś chciała później inną fryzurę to tyko na jeżyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia odradzam córze, powiedz jej, że mój syn też już się nie da nabrać na taką fryzurę - kiedyś miał całą głowę w dredach i musiał później obciąć - włosy oczywiście:). A jak Ty robisz te nutki! Słychać aż u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ja tez coś zaspiewam:) ♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ale numer.... udało się, czuję, że dziś topik będzie bardzo rozśpiewany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ależ tu wesoło, ja też chcę śpiewać z Wami ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ Hurrrrra!!! udało mi się ♣ ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zabawę :) ►◄♀♀☼☼♪♪♪♪ szymcia, brawo dla Ciebie , co tam bedziemy czekać do świąt:) śpiewamy dziś. Basia myślę, że jakiś zespół storzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
↨↨↨↨ mnie , alt 2 3 i takie kwadraty wychodza, ale poćwiczę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak małe dzieci ;) Odciągnęłyście mnie od PITów i CITów i teraz nie chce mi się wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalalalalalalalalala - to moja piosenka i ❤️ dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też fajna Majeczko, ładnie się to zgrało razem ♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×