Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Ładnie to tak, zostawić mnie teraz samą 😭 Nie chce mi się już pracować, a jeszcze idę dzisiaj obrobić moją drugą firmę- wrócę pewnie po 20. Miłego popołudnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę już do domu. Nic tu dziś po mnie :) będę sie kulinarnie realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- skarbówka czeka :( Ja taka pazerna jestem, mam jedną pracę, drugą pracę i coś w międzyczasie. I potem narzekam, że nie mam czasu dla siebie, a przestać nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
☺☺☺♥♥♥♥♠♠♠5♣♣♣♦♦♦○○○◘◘7•••/▼▼♪♪3☺1♥♪♪♪3♪1♥ a to moja symfonia dla was na te słoneczne popołudnie.Kiedyś uczyłam się nut ,nawet jeden rok mialam zaliczony gry na akordeonie,a to chyba ósemka o ile się nie mylę.♪♪Majeczko spróbuj to nie jest takie trudne ja już kumam bazę,Szymciu a ładnie to po innych topikach latać? A tak przy okazji ja też polatałam i proszę co znalazłam ,ale to za chwilę bo nie chcę żeby mi się to co napisałam zmazało.Proszę czkać.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to narazie bo moje zgłodniałe dziecko przyszło ze szkoły,dzisiaj gulasz z kaszą lub z makaronem1♥1♥♪1♥♪♪♪☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny mnie żadna nutka nie wychodzi, tylko same trójeczki albo przesuwa się tekst :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego, nie umiem...nie mogę z Wami pośpiewać... Zahir u mnie dziś mieeelooone ;) z ziemniaczkami i marchewką, jestem w trakcie smażenia, zmykam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka
Wspaniałe Forum. zakochałam się. Pozdrawiam wszystkie czterdziestki. Te stronke odkryłam kilka dni temu ale zdecydowanie się z Wami zaprzyjaźnię. Ktos mnie zapytał jaki jest seks czterdziestolatek. Wspaniały, dopiero teraz od 3-4 lat odkrywam swoją kobiecość, czuję się piekna, pożadana, kobieca. Wcześniej seks był stresujacy, obawy o niechciana ciążę, teraz w końcu zmądrzałam. Biore tabletki, moge sie kochać bez stresów i obaw. Zmieniły się moje odczucia, potrzeby. celebruję seks, nie jest już dla mnie tylko rozładowaniem emocji ale prawdziwą , dzika przyjemnością. czterdziestolatki, kochajcie sie ile sie da!1 To naprawdę najpiekniejszy dla nas okres. Uzywajcie zycia ile się da i nie zapominajcie o sobie. Kocham Was wszystkie. haneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, my chyba mamy jakieś inne ustawienia :) w klawaturze oczywiście! Hej Haneczko - seks jest guuut! Ale musi być też miłość :) i tego nam wszystkim życzę MIŁOSCI, miłości, mIŁości MiŁoŚcI :) Już nmnie pyszczek boli od śmiania :) :) :) Narobiłyście mi smaka tymi zapachami obiadowymi, Glamur... a Ty co będziesz pichcić, bo jakoś tak tajemniczo zabrzmiało? Idę coś zjeść. I robię herbatę... jeszcze nie wiem jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko o seks pytała pomarańczka ( Ty też jesteś pomarańczka :) ), ale zgadzam się z Tobą całkowicie ! Seks 40-latek jest super, nie ma porównaniaz 20-latkami ! Prawda dziewczyny ? ;) :D Maju, pomyślałam że może mój komputer jest za stary i za słaby i to dlatego nie wchodzą mi te nutki..? Zresztą nic mi nie wychodzi, inne znaczki też. :( Mogę tylko te:👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki 🌻 Ale u nas wesoło , tak trzymać !!!!! Witam też Buberka 🌻 ♪♪♪ hura !!!! mnie też trochę się udało .... Zaraz będę miała gości więc jestem tutaj tylko chwilkę niestety :( Wczoraj wykrakałam, ze coś w pracy \"wyskoczy\" i znowu zgasnie swiatełko w tunelu ( znowu mielismy niegrzecznego chłopczyka do wsadzenia do ciupy :P ) i pare godzin mam w plecy ... Na to jutrzejsze spotkanie Wspólnoty już teraz boli mnie wątroba . Zaraz musze się trochę na to spotkanie przygotowac zanim goście się zjawią. A moja nalewka z owocami to taki specyfik : przygotowuję wódeczkę ze spirytusu ( 1 do 1 ) wlewam do dużego słoja i dorzucam owoce : duże rodzynki - kupowane na wagę w zieleniaku , morele, brzoskwinie, kandyzowane gruszki, mrozoną aronię, skórkę z pomarańczy, kawałki melona - może byc też zamiast aronii kawa w ziarkach . Latem mozna zmieniac kombinacje owoców , i mogą to być np. truskawki ( słodkie) wiśnie. Wódeczka jak naciągnie jest aromatyczna i wspaniała w smaku , kolor piekny, a owoce - poezja. Spróbujcie, kiedyś wspólnie będziemy się alkoholizować jedząc .... Strasznie mi smutno, ale musze już uciekać , caluski dla was wszystkich i słodkich dzieciaczków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur Pińczów poznałem turystycznie. Urocze miasteczko. Ja w czasie wakacji zaglądam w takieozne fajne miejsca w Polsce....♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety !!! Już wszyscy mogą robić nutki... $ Tylko takie coś mi wyszło... :( Szymcia zaśpiewamy: la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la...... Diarra czy masz dziś jakieś święto czy goście tak bez okazji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia dla mnie pierwsza piosenka jest super, ale przy drugiej się załamałam. Trzeba iść na kurs szybkiego czytania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber, to ja powinnam Cie zabierać ze sobą :) już prawie ( zawodowo) całą Polske zjechałam, głównie takie własnie małe miasteczka:))) Od wiosny ruszam znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber:) widzę, że i Ciebie mania śpewania ogarnęła:) Mirinda, nie przejmuj sie 🌻 mój domowy komputer tez nie śpiewa:( żaden alt, żadne cyferki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwilkę - wyrzuciłam dziecię na moment :) ♥1♥♪1♥♪♪♪☺ wymyśliłam..... i wkleiłam, a co! Zahir, Ty grasz na akordeonie? Bo ja też... :) i na mandolinie! Ale dawno już nie grałam, nie mam już mandoliny. Akordeon u rodziców tatuś gra namiętnie... No to dobranoc, do jutra kochani papa 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja zagadka dla Ciebie: Halo? Czy jest tam kto? Tylko skiń głową jeśli mnie słyszysz. Czy coś w ogóle dociera do ciebie? No dalej, teraz, Słyszę, że nienajlepiej się czujesz. Dobrze, mogę sprawić, by twój ból ustąpił Mogę postawić cię z powrotem na nogi. Rozluźnij się. Najpierw potrzebuję trochę informacji. Tylko podstawowe fakty. Pokaż mi, gdzie boli? Nie odczuwasz żadnego bólu, odpływasz Jak odległy statek, dym na horyzoncie Docierasz do mnie tylko w przypływach. Twoje usta poruszają się, ale nie słyszę, co mówisz. Gdy byłem dzieckiem miałem gorączkę Moje ręce były jak dwa balony. Teraz znów mam to samo uczucie Nie mogę wyjaśnić, nie zrozumiałbyś Ja taki nie jestem. Stałem się wygodnie odrętwiały. W porządku. Tylko niewielki zastrzyk. Nie będziesz już krzyczał Ale możesz czuć się trochę chory. Możesz wstać? Naprawdę wierzę, że to zadziała, dobrze. To pomoże ci przejść przez przedstawienie Chodź, już czas na nas. Nie odczuwasz żadnego bólu, odpływasz Jak odległy statek, dym na horyzoncie Docierasz do mnie tylko w przypływach. Twoje usta poruszają się, ale nie słyszę, co mówisz. Gdy byłem dzieckiem Ujrzałem coś w przelocie Kątem mojego oka. Odwróciłem się, ale to odeszło Dotąd nie wiem, co to było Dziecko dorosło Marzenie przeminęło. Stałem się wygodnie odrętwiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Floyd? Jak się wygłupiłam, to sorry. Bo myslę, że to tłumaczenie, a ja nie znam angielskiego.... Jestem na momencik. Duża Buźka dla wszystkich, bardzo jestem zapraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być Sciana Floydów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dręcz i odpowiedz, Buber, natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być wygodnie odrętwiała!!!!!!!!!!!!!!Niestety.Dobranoc wszystkim Paniom i Panu.:-):-):-)mimo wszystko.Ale tekst boleśnie prawdziwy-cokolwiek to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to za tekst :) Pink Floyd: Comfortably Numb Przyjemne (wygodne) odrętwienie The Wall oczywiście Dobrej nocy życzę ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, wsparcie moje, no ściana jak nic, to miałyśmy rację. I co na to Buber? Jakieś nagrody przewidziane?????? Prosimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie- gdzie jest Buber???? Słodko chrapie, a my czekamy na słowa uznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I która to godzina? Znowu, shit, za późno, ale na topiku dzisiaj się działo... Po skrótach... Kochani...., chętnie tak bardzo chciałam dziś pogadać z wami, ale w dzień to ja zapracowana... Zajrzałam, ale czasu nawet brakło, by składnie zareagować... Stąd moje spóźnione reakcje: Czyli: dredy? Przecież za naszych czasów trudnej młodości, na cukier stawiało się. Żadna chemia, sama natura. Włosy nie wypadały.Maja, Zahir wbijacie mnie w ziemię. Te mandoliny, dar muzycznego talentu, no sorry, Szymcia, karaoke? Ja tylko fałszuje tony z siebie wydając, o ile w ogóle je wydaje....Buber, ale intuicję to z Basią miałyśmy co? Po pierwszych wątpliwościach, już tylko oczekuję nagrody. No, podwójnej, skoro Basia potwierdza, przepadłeś, z kretesem Czyżby Peny nadal chora? A mąż wrócił z Cypru? Babeczko, daj znać? Bo jak widzisz wszyscy się martwią. Odświeżając wątek żółwia, znowu Jeremi, bo tak mu na imię, w depresji, tylko smaży się pod kaloryferm. Nie muszę nawet, Buber, dywanów kupować, i tak nie przemieszcza się... Maja, o duchach, zjawach i upiorach mam coś do dodania, ale to dopiero w piątek Basia - tak samo Glamur, dziękuję za przesyłkę, no miło, że pamiętałaś i o mnie... Diarra, jesteś z ducha społecznicą, aktywistką, najwyraźniej... A tak w ogóle, Szymcia, oddaję wszystkie pieniadze, aby zobaczyć jeden kadr: Ty i karaoke... Dużo musiałabym tej nalewki wypić, by zaśpiewać. POproszę jeszcze raz o uszczegółowienie przepisu, bo znowu mi nie wyjdzie, jak te placki....onegdaj... Be-on, wypatrz super dekory. A w kwestii wyobraźni, nie wierzę, że jej nie masz... Bea :) Zapracowana? Pytanie na jutro do odrobienia. Lubicie kabarety? Jeśli tak, to jakie? I od razu dodam, tylko nie Benny Hill, może pomyliłam literki, no... ok, jak ktoś lubi, zniosę to dzielnie... Chyba czas iść spać.... Mirinda, czyżbyś nie miała talentu do nutek, to tak, jak ja.... zgroza, Haneczko z Beskidu, hahahaha,;no, wiesz, co mówisz, kontynuuj wątek, ale nie na pomarańczowo...Lepiej na czarno... A Krystyna Grocholin-Masło stworzyła sobie krainę, która nazywa się Juliandia. Tylko orły w niej fruwają. A ludzie pojawiają się od czasu do czasu....I upiera się Julek mój, że tak jest naprawdę... I kto tu po sieci buszuje, Buber, siedzę sobie w kątku przytulnego topiku, i nie mam zamiaru, odpływać w inne topikowe rejony...Tu jest dobrze... Melduję, że zaraz idę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie zakończyłaś dzięn na topiku Alja...ładnie to zabrmialo,, i nie mam zamiaru, odpływać w inne topikowe rejony...Tu jest dobrze... Zgadzam się z Tobą, tu jest dobrze... BAsiu proszę bez podpowiedzi :D zagadka była dla ALji.Ale trafiłaś to tekst \"Comfortably Numb\" z \"The Wall. Alja ładnie napisałas to na końcu...chyba robię sie sentymentalny...;) Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×