Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dziewczyny górą, chłopaki kanałami, (sorry Buber), jak stwierdziła z rana moja córka własna... Jakie szyfry, Szymcia, ja tylko samowolnie o kolejnym etapie wyboru kafelek, no decory chyba też muszą być, Buber, a nagrody? Zosia samotna? Ma za swoje, hehehe... Anioł, to anielica, by rozważać płeć. Ale mi chodziło o anioła \"lepieja\". Więc ponawiam pytanie, czy ktoś widział już \"lepieja\"? No, no Szymcia, producentko wpisów netowych.... Muaaa dla wszystkich Tylko proszę pamiętać o przepisie na nalewkę. Prosto do skrzynki najlepiej, aby mi nie umknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no, ja tak to widziałabym. Ale więcej o tym, po pracy, zaraz wychodzę...A wtedy ogłoszę konkurs na \"lepieja\", hahahaha....Zahir dobrze rymuje, jak pamiętam, więc liczę na nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja ...no tak hmmm...nagroda...w zwiażaku z odległością to jest mały problem z dostarczeniem nagrody;)Ale nie przewidzialem dwóch nagród dla Basi i Ciebie miła pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Szymcia🖐️ Alja🖐️ Buber🖐️ No, no, ale gwarno od rana! Alja, litości..... tak z rana .. LEPIEJ???? Jaki lepiej! Taki co cuda lepi? Albo pierogi? Albo to jakiś pdgatunek kurek? Już wiem! To taki, który się lepi do swojego człowieka, którym się opiekuje! Wygląda jak biała płaszczka i ma przyssawki, czasami wyciąga skrzydełka i na nich gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia:D Teraz ja mam pytanie: Czy może wiecie czy białym robakom wolno przekraczać granicę? Bo czerwonym wolno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Szymcia- żadnych skojarzeń Ja z rana mam ciężkie myślenie :( A tu anioły latają, \"lepieje\" jakieś, robaki białe i czerwone...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku- przepraszam, już nie będę podpowiadać ;) Przyznaję się bez bicia, że wczoraj nie doczytałam że to była zagadka tylko dla Alji. Za dużo cyferek miałam cały dzień przed oczami. Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że bardzo lubię tą piosenkę i kiedyś bardzo ciekawiły mnie teksty Pink Floyd i parę sobie przetłumaczyłam. Masz może więcej piosenek Floydów na komputerze??? Jeżeli tak, to prosiłabym o przesłanie. Mam je tylko na czarnych krążkach i adapter już mi szwankuje. A tak miło wrócić do starych czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) No co Wy... ja też nie wiem czy tym drugim wolno, dlatego zadałam to pytanie, a moja mama zawsze mi mówi, ze mam zwyczaj przeskakiwania - bez wstępów - z tematu na temat....sory.. Te robaki wczoraj przekraczały granicę i jechały do sklepu wędkarskiego...a swoją drogą to powinny mieć paszporty, a nie miały! :D Alja, no co Ty, nalewka tak rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałam oczami wyobraźni- jak one (te robaki) lezą przez granicę, przekraczają ją , najpierw białe, potem czerwone... Pełzają jeden za drugim.... Horror!!! Białymi się brzydzę, czerwone są mi obojętne...(nie wiem dlaczego). Więc według mnie białym powinno się zakazać przekraczania granicy... Takie jest moje zdanie Majusiu, jakby się kto przejmował moją opinią w tym względzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem ubiegłego roku z wędką w ręce i białym angielskim robakiem na haczyku ...... czyżby polskich brakowało ? do dziś nie mam odpowiedzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka🌻 Penusiu ja Cię nie zapomnialam sama tu niedawno zawitalam ponownie i nikogo z nowych nie znam trzymaj się cieplutko👄 Diarra🌻 Mirinda🌻 Beatka🌻 Maja🌻 Buberek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka
Witam ponownie. No i mimo, że zespół Śląsk śpiewa o Helence to niewiele sie pomyliłas.. Pochodzę zeŚląska a dokładnie z Podbeskidzia, więc skojarzenia zeslądka dziołchą nie było dalekie. teraz mieszkam w pieknym mieście Wrocławiu, które poorane zostało przez remonty dró. Miasto stało się zupełnie nieprzejezdne. Horror w korkach. Opowiedzcie dziewczyny, czym sie zajmujecie po pracy. jakie są pasję czterdziestolatek. Wiekszość z nas nie musi już non stop zajmować sie dziećmi bo one same sie soba zajmują. Ja dość intensywnie pracuję zawodowo, wolny zawód- ile pracujesz tyle zarabiasz. Ale w wolnych chwilach, które czasem się zdarzają uwielbiam babskie gadanie z lampką czerwonego wina w dłoni, czasem zabieram się za robienie sałatek i innych potraw, a robie to tak rzadko , że sprawia mi to wielka przyjemność, czytam thrillery medyczne pasjami, czatuję, mailuję, czasem idę do kina albo teatru a czasami robie sobie takie wieczory dla urody: manicure, pedicure, maseczka....Uwielbiam takie chwile. A najbardziej lubie niedzielne poranki gdy wyspana (lekko do 11.00) z kubkiem pełnym kawy oglądam program Roberta Makłowicza. I nigdzie sie nie muszę spieszyć.... Dziecko otulone naszymi kotami cos tam sobie pisze i rysuje a ja mam relaks. Jakby to czytała jakaś dwudziestka to pewnie powie:nuda, babo jak Ty zyjesz. A mnie jest dobrze, dyskoteki mnie nie interesują a jakaś imprezka w miłym gronie też czasem się zdarza... Ostatnio była dosyc duża. I to własnie z okazji wstapienia do klubu czerdziestolatek. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Czterdziestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja, robaki i anioły, dobre skojarzenia, bo te drugie wszak upadłe... chwila wolności w pracy, dostukuję zatem trochę uścisków dla wszystkich...., Buber, w nagrodę będziesz musiał ułożyć po dwa \"lepieje\", jeden dla Basi, drugi dla mnie. Jeśli naturalnie, Basia przystajesz na tę formę dowartościowania, Więcej na temat \"lepieja\" za chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepieje Lepiej mieć horyzont wąski, niż zamawiać tu zakąski. Lepiej wynieść się z osiedla, niż tu przełknąć choćby knedla. Lepszy ku przepaści marsz, Niż z tych naleśników farsz. Lepszy piorun na Nosalu, niż pulpety w tym lokalu. Lepieje z akcentem prorodzinnym Lepiej w domu zjeść konserwę, niż mieć tutaj w życiu przerwę. Lepsza w domu świekra z zezem, niż tu jajko z majonezem. Lepsza ciotka striptizerka, niż podane tu żeberka. Lepiej nie być w żony guście, niż jeść boczek w tej kapuście. Odwódki Od samogonu utrata pionu. Od koniaku finał na haku. Od palinki wstrętne uczynki. Od maraskino spadaj rodzino. Od pejsachówki pogrzeb bez mówki. Od śliwowicy torsje w piwnicy. Te \"lepieje\" są autorstwa Wisławy Szymborskiej, a ja sobie kiedyś pomyślałam, że dobrze byłoby, gdyby człowiek miał takiego anioła \"lepieja\", dokładnie tak, jak Maja napisała..., taki co to umiałby co nieco polepić, a i do kogoś przylepić się... Poetka nasza wielka popełnia \"lepieje\" gastronomiczne, a ja proponuje - życiowe. Kto pierwszego lepieja ułoży, hahahaha? Ale przyznam, że bardziej pociągają mnie \"odwódki\". Miłego tworzenia! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajia co ty z tym lepiejem,skąd go wytrzasnęłaś,myślę żeby coś zrymować ale nie wiem ,czy to jakaś forma gramatyczna ,czy może lepienie z modeliny?Naprowadź ,daj jakieś namiary.A może twoje Masło coś wymyśliło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Haneczko, odpowiem również, ale uciekam do pracy już. Szymcia, jeszcze nie wiedziałaś, a już ułożyłaś prawie lepieja. To znaczy córa... Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej być nie może,gdy słoneczko na dworze. Lepiej mieć kanarka w ręku ,niż węża w kieszeni. Czy to o takie coś chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- dobra jesteś! Ja myślę od 10 minut i nic. Mam łeb przeżarty cyferkami. Jedno tylko wypadło mi z niego (z tego mojego łba) : Lepiej być miłą księgową niż starą głupią krową ;) o jeju, tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej tu androny pleść niż po mieście łazić wszerz... Alja- jesteś wielka, poszerzasz moje horyzonty ;). Jeszcze niedawno nie wiedziałam, że coś takiego istnieje (aż wstyd się przyznać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka
Witaj Szymcia. Korzystamz chwili wolnej w pracy. Masz rację, Wrocław jest piekny ale ilość remontów jest przerażająca. i te korki kilometrowe. Ja na szczęście mam blisko do pracy ale gdy myslę o ludziach , którzy muszą przejechać całe miasto to jestem przerażona. Piszcie dziewczyny czym sie zajmujecie , jakie macie zawody. ja dodam, że z wykształcenia jestem aktorką, córka 12 lat-piękna, przebojowa i dość niesforna. Nie wykonuję jednak swojego zawodu, mam mała firmę reklamową. Jakoś sobie radzimy, na chleb i przyjemności na szczęście nie brakuje. Marze o podróżach a szczególnie o wyjeździe na Teneryfę. Kilka lat temu z przyjaciółkami byłysmy na Gran Canarii. Męzowie i dzieci zostały w domach a my wyruszyłysmy w świat. To były jak do tej pory najpiekniejsze wakacje. Nie obciążone dziećmi, wiaderkami, bez marudzenia i narzekania, bawiłysmy się cudnie w hotelu z all inclusive, zwiedzałysmy wyspę, drinkowałyśmy i śmiałysmy się przez cały dzień. W tym roku miałysmy zbierać kasę na Teneryfę. Ja uzbierałam ale koleżanki nie i nic z wyjazdu nie wyszło. A szkoda bo ze względu na pracę na wakacje jeżdżę raz na parę lat i bardzo mi zależało, żeby teraz pojechać. No cóż, może niedługo się uda. Czuję zmęczenie juz bo od dwóch lat nie miałam wakacji i chętnie bym poleżała na jakiejś fajnej plaży. trzymajcie się dziewczyny, Miłego popołudnia. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nasze forum odwiedzić, niż samemu smętnie siedzieć. Lepiej lepieja ulepić sobie niż ...kto mi podpowie? Lepiej tu dowcipem władać niż męża wałkiem okładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........niż ględzić ciągle o tobie :) a może tak wspólnego lepija ulepija :) Alija zaczęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niż puknąć w łeb tobie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej być u siebie ,niż u teścowej w niebie. Lepiej bidę mieć niż u teściowej żreć.:) Można tak bez końca.Zajrzę później,to zdam relację ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALja____ nie śmiem zmierzyć sie w piórze z nasza Noblistka, nawet w takich lekkich wierszach.Ale dopiero po tym jak napisalaś z zakamarków mojej pamięci wrocilo wspomnienie audycji bodajze z II programu radia w ktorym pani Szymborska recytowała je::) Ale nie jestem pewien... Ale moze....coś znajdę... Lepiej winem spędzać troski, Niźli stawać przed sąd boski. Lepiej pszczołom wyrwać miód, Niż napisać w liście „cód”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×