Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witajcie kochane laseczki, witaj Buberku. Ale dużo napisaliście. Zaraz wrócę na poprzednie strony i dokładnie was poczytam, bo mam straszne zaległości. Na razie dziękuję wam za muzyczkę, maile i nr gg. Nr gg wysłałam juz do serwera więc nawet jak mi padnie komputer będę mogła ściągnąć. Moje choróbsko juz minęło, wczoraj nawet wyruszyłam na podbój świata czyt. byłam z moją koleżanką na zakupach a potem na kawie. Wreszcie odżyłam trochę. Nie wiem co wy z tymi skrzynkami macie nie tak, bo ja też mam konto w interii ale chodzi bez zarzutu i skrzynia się otwiera za każdym razem :D:D:D. To na razie pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mąż do domu i zaraz na wejsciu dostaje od żony w łeb. - Za co kochanie? - pyta mąż. - Pranie robilam i z twoich spodni wyciagnelam karteczke, a na niej jakas Klara i jakies cyferki, - Alez kochanie, bylem na wyscigach konnych i Klara to nazwa konia a cyferki to numery gonitw - tlumaczy mąż. Za tydzień przychodzi mąż do domu i na wejsciu dostaje dwa razy w łeb od żony. - Ależ za co kochanie? - Twój koń do ciebie dzwonił !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber, Peny nareszcie się odezwała... chyba Twoja zasługa :) Cześć Penusiu, fajnie że już jesteś! Zazdroszczę Ci tej koleżanki z którą możesz sobie jechać na kawę... moje jakieś niemobilne. Teraz idę na spacer z psem, a później robię placuszki ziemniaczane. Zajrzę w międzyczasie...... tlen się zawiesza i dalej nie mogę otwierać skrzynki i niczego wysyłać...., moze to znowu mój komp... A znacie taki kawał (z brodą, wieć pewnie każdy zna): Jedzie pijaczek w zatłoczonym autobusie (straszny ścisk) i woła: - uwaga, byda żygoł! wszyscy w popłochu się od niego odunęli, .... on odetchnął i zadowolony jedzie bez ścisku....ludzie się zorientowali, ze kłamał i znowu się cisną. Pijaczek znowu woła: - uwaga, byda żygoł! znowu sie rozstąpili, poczekali a on znowu nic.... znowu ścisk.... pijaczek woła: - uwaga, byda żygoł! Nikt nie raguje. - uwaga, byda żygoł! I zwymiotował na wszystkich dookoła! i mówi: - a godołech, że byda żygoł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochulcia
Puk,puk to ja Gochulcia mogę się do Was przyłączyć ? Mam tuż,tuż 40 lat, jestem szczęśliwą mężatką ,mam syna 17,8 ; córkę 16,7 i juniora 14,11. Szukałam jakiś wesołych osóbek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochulcia
Czytam całą waszą historię ... ja też się odchudzam jedna kluska jedna gęś i efekty mam jakieś marne, aale co tam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja też jestem mobilna, chętnie do was się przyłączę i gzieś razem wyskoczymy... Kto łączy się z nami rozrywkowo... Grochulcia, witaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochulcia
W tą Polskę ta ja się piszę czemu nie,człwiek przyjemności zawsze odkłada na później i odpoczynek kończy się na ciężkiej pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochulcia
Buber- na łaki lasy, pagórki piękne widoki a nie na budowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do was... a tak poważnie własnie sie pakuję i jade na tydzień do ......wiezienia........:) :) :) Spokojnie, to tylko dokumentacja tematu :) Odezwę się po powrocie :) pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochulcia
na dziś papa bo kołomnie krąży najstarszy maruda......do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochane Panie i Panowie w tie Polskę ruszamy!!! Glamur nie moze bo będzie w więzieniu siedziała za niewinność!! :D, o sorry opisywała niewinnych ludzi z więzienia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka kochane:) dla wszystkich na dobry wieczór🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️ No i Peny się znalazła❤️ Czy Wy też sloneczka załamane jesteście pogodą za oknem bo ja bardzo:(????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie, czy słowo akcesoria (w sensie akcesoria mody), można zastąpić słowem dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Musiku! Nie !!! Smutkom i wstrętnym pogodom zdecydowanie NIE!! To jest próba sił, czy my czy ta wstrętna zima! Ja siedzę sobie w domku, czytam książeczkę, rozmawiam z Wami i smażę placki.... nic mi wiecej nie potrzeba.....nawet błękitnego nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja wydaje mi się, że jet nawet bardziej stosowne - akcesoria - kojarzą mi się z samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, pisałyśmy w tym samym czasie musie, musiku, no....za piwem nie przepadam, ale Patryka mogę świętować po irlandzku. Póki co, biedzę się ze słowami teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, nie byłam... ale mój Miły wraca za chwilę i może....zielone piwko zaliczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodowe to dobrze pasuje, ale akcesoria mody, można powiedzieć? Dzięki, Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×