Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Alja____ jeszcze jedna zagadka sprobuje ją troche utrudnić:) Czy pamiętasz serca wymalowane kredą na murze przy placu zabaw Czy pamiętasz ucieczki z zatopionych w świetle księżyca szkolnych korytarzy Czy pamiętasz kwiaty wiśni na placu rynkowym Pamiętasz - myślałem, że to konfetti w naszych włosach Ach właśnie - czy nie złamałem ci serca Proszę, wybacz mi - nigdy nie chciałem złamać ci serca Tak mi przykro, bo nigdy nie chciałem złamać ci serca Lecz ty złamałaś moje K......., czy za późno już, aby powiedzieć przepraszam K......, czy nie moglibyśmy znowu się połączyć, Po prostu nie mogę ciągle udawać, że to się skończyło tak naturalnie K....., nigdy nie myślałem, że za tobą zatęsknię K......, sądziłem, że nasza miłość będzie wieczna Mówiliśmy, że nic nas nie rozdzieli Jak więc doszło do tak gorzkiego końca K......, po prostu chcę powiedzieć przepraszam Ale boję się do ciebie zadzwonić, aby nie przekonać się, że masz już kogoś innego Kayleigh, ciągle próbuję napisać tą miłosną piosenkę, Kayleigh, teraz, gdy odeszłaś, jest ona dla mnie szczególnie ważna Może udowodni, że zrobiliśmy dobrze Albo udowodni, że postąpiłem źle Słowo wykropkowane nie jest naszym brzydkim slowem, lecz imieniem dziewczyny, gdybymm je podal byłoby to dziecinnie latwe bo ten song jest b. znany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \"trójce\" Buber, na pewno... Tzn. Szymborska. I jeszcze piękne limeryki recytowała, nie, nie, nie będę w ogóle zgadywała... Pisz szybko, kto to śpiewa i koniec. Nagroda przyjęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Diarruniu czy dostałas moją przesyłke na poczte.Tak nie długo bede wyglądac. Haneczko ,czy ty pochodzisz z Wrocławia?? Witaj ponownie Musiku. Duża buźka dla was wszystkich dziewczyny. O tobie Buberku też myśle.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia na 100% zgadłaś :) ciekawe co na to Buber :) nagrode pewnie przewidział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dziewczyny!!!Jasne ,że przewidziałem nagrode , tylko czy ona ma byc rzeczywista czy wirtualna drogie panie?;) A czy wiecie,że 27 maja we Wroclawiu a 28 maja w warszawie bedą koncerty zespołu Omega??.I zagraja z pewnością...? no wlasnie co zagrają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka
Dobry Wieczór dziewczyny. zachwycajacy opis wszystkich forumowiczek za który serdecznie dziekuję.. Teraz czuję się wręcz zaprzyjaxniona. Okazuje się, że Wrocław górą. dziewczyny ze stolicy Dolnego Śląska lubią siedzieć na forum. Nie wiem co dodać o sobie: 40 lat, córka 12 lat, 2 koty. Wodniczka. Pochłaniam duże ilości czerwonego, wytrawnego wina. Lubie swoja pracę-reklama-film-radio-telewizja! Wrocławianka. Zadowolona z zycia, choć czasem wyciągam jakieś smutki. Nie uprawiam żadnych sportów, nie nawidzę zimna i zimy. Mogłabym mieszkać w ciepłych krajach. Całuję Was mocno. Miłego wieczoru. hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem po ciężkim dniu spędzonym w kuchni.Teraz tylko zapachy sie ulatują.Dzisiejszy dzień w kręgu literatury,w ten sposób przypomnieliśmy sobie o naszej noblistce.To dobrze ,bo o czasu do czasu trzeba o mądrych rzeczach pogadać ,a,, lepiej \"dał nam wiele aspiracji do myślenia .„Najważniejszym obowiązkiem sztuki jest rozwijanie emocjonalnej strony psychiki człowieka. Ona tylko bowiem, posiada zdolność nastrajania umysłu, przygotowania go do percepcji najbardziej skomplikowanych treści. Któż nie zna czarodziejskiej łatwości pojmowania, rodzącej się z wrażeń estetycznych, jakich dostarcza muzyka, barwy, kształty? Haneczko,aktorką to ja jestem w domu-czasami gram różne role to zależy od mojego nastroju.Ale uważam ,że bardzo ciekawy to zawód,dlaczego z niego zrezygnowałaś.Byłaś lub chciałabyś być aktorką filmową,teatralną lub tragiczną ,dramatyczną czy też komediową?A jaki towar reklamujecie? bo ja ztych ciekawych.:D Peny odezwij się,chyba nie masz powikłań po anginie. Bea,masz uważnie przejrzyj tę stronkę ale do końca .http://www.laseczki.1k.pl/ i nie zamartwiaj się na zapas;) Glamur🌼 Diarra🌼 Aljia🌼 Szymcia🌼 Mus truskawkowy Buber 🌼 Maja🌼 Basia🌼 Mirinda🌼 co z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,to Aljia hluśniem bo uśniem!Ale żeście mi ochoty na winko narobiły ,ale przez ten katar nie mam zapachu i węchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka
Witajcie. Ukończyłam szkołe teatralną we Wrocławiu, ale tylko rok pracowałam w teatrze. Nie wciagnęło mnie to niestety no i pieniadze były tak małe, że postanowiłam zmienić coś w soim zyciu. Ukończyłam podyplomowe dziennikarsto i Public relations na UW i teraz robię wiele dziwnych ale fantastycznych rzeczyi. trochę piszę do gazet, robię reklamy radiowe, piszę artykuły na różne portale medyczne (bo jestem hobbystką w dziedzinie medycyny), kiedys produkowałam programy telewizyjne, krótko byłam nawet sekretarką, piszę scenariusze doreklam i robie wiele innych fajnych rzeczy. Nie żyję źle i z przerażeniem patrzę na polską biedę. Oby mnie nie dopadła. A w kwestii wina: dzisiaj wyjatkowo nalałam sobie szklaneczkę cin cin rosso z lodem i cytrynką. Polecam. Dobrze usypia. A wiecie . dzieisj byłam na forum 50 cio latek. zachwycajace kobitki. Buziaki. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko ale do tych 50 tek to nam jeszcze troche brakuje.... Ciesze sie , że jestes z Wrocławia a jesli to nie tajemnica to z jakiej dzielnicy? A i córki mamy w prawie tym samym wieku ,moja Aneta dzisiaj kończy 13 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 coć mi dzisiaj szwankuje internet :( Jesteście lekiem na całe zło - poprawił mi się humor po waszych \"lepiejach\" Jesteście cudowni ...:) A to mój dzisiejszy lepiej : Lepiej leżeć na tapczanie , niż zasuwać na zebranie, bo zebranie zdrowiu szkodzi, jesli o moją wspólnotę chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka
Bea. Mieszkam przy Grabiszyńskiej czyli Fabryczna. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 net mi szwankuje i nie wiem czy w ogóle otworzę pocztę :) Ale i bez tego wierze, ze uda się i tobie i mnie osiagnąc wymarzony cel . Trzymam za to kciuki. Ja teraz zaczynam kolejną batalię , chociaz w pracy mówią,że dobrze wyglądam i nie powinnam więcej chudnąc. Ja im nie wierzę, bo co jak co , alezłosliwości im nie brakuje, pewnie lepiej się moje kolezanki czuły jak byłam taka papuśna. Ja im jeszcze pokażę. Alja 🌻 przepis na wódeczkę jest bardzo prosty - wrzucasz rodzynki ( takie duże ) i kandyzowane owoce i skórkę z pomarańczy i musi trochę postać. Naprawde polecam. A ja winko też lubię - teraz degustuję własnej roboty z winogron. Ale się rozśpiewaliście ..... rozcytowaliście ..... kurcze - kiedy macie na to czas !? Ratunkuuuu - ja tez tak chcę. Ja nie jestem taką \"aktywistką\" z wyboru , tylko z musu , konieczności. A też przez to, że wszystko kręci się wokól spraw prawnych - kto żyw , jak trwoga to do mnie .... A ja jestem taka dobra dusza i nie odmawiam pomocu i dlatego dla siebie mam mało czasu. Musze to zmienić, albo ustawić cennik :P Haneczko 🌻 miło cię poznać. Jak widze, mamy naprawdę różnorodnośc zawodów, zajęć , hobby, ale zupełnie nieźle się rozumiemy ... oby tak dalej. Mamy dzieciaczki, zwierzaczki i ciągle czegoś ciekawego mozna się dowiedziec, nauczyć itd. Może dzieki Buberkowi np. polubię metalową muzykę :) Fajnie masz, że lubisz swoja pracę i jeszcze masz z tego kasę . A jesli o ciepłe kraje , to ja też uwielbiam ciepełko, ale na wyprawy takie mnie nie stac. :( ja tez czasami wpadam na forum 50-late , naprawdę są super babeczki. Mam nadziej, że my za te 10 lat też będziemy miały takiego \"pałera\" do zycia . Beatko 🌻 całuski urodzinowe dla Twojej córeczki. Dlaczego ja tak daleko mieszkam od Wrocławia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna gdzie jest Peny???? Wiem że była chora.Ale nie ma jej nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka🌻 zaczernij się, żebyś tak nie odstawała :) Ja niestety nie lubie wina, zawsze jak wypiję boli mnie żołądek . Za to lubie koniak.:) No to po małym conieco na dobranoc :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur🌻 zdążyłam otworzyć tylko jedna wiadomość i prawie popłakałam się ze śmiechu - ten \"izirajder\" był swietny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra 🌻uszku z czego sie tak uśmiałas ?? moze ja tez na dobranoc sie pośmieje bo juz ledwo widze na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko , nie mogę posłać ci tego filmiku od Glamur, bo nie mogę znowu otworzyc poczt , a filmik był o tagim gościu , który usiłował jechac na rowerze ... bez koła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea 🌻 chyba Ci wysłałam, ale na wszelki wypadek daj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki , słodkich snów i klikajcie wesoło : Beatko🌻 Glamur🌻 Mirindko🌻 Musiku🌻 Majeczko🌻 Igam🌻 Peny🌻 Buberku🌻 Basiu🌻 Senda🌻 Gruszeczko🌻 Szymciu🌻 Alja🌻 Sonik🌻 Zahir🌻 Perełka🌻🌻 Beauceron🌻 Cindy🌻 Haneczko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście NIESAMOWITE!!!!!!!Poczytałam,popodziwiałam i uciekam,bo padam na nos.Od jutra wędruję na zastępstwo do innego miejsca,więc do poniedziałku.Pozdrówka Alja-:-) kwiatek(dekorom mówimy nie) Agrypina :-) kwiatek Bea67 :-) kwiatek Basia-:-) kwiatek Diarra-:-) kwiatek Flow-:-) kwiatek Glamur-:-) kwiatek Gruszka 1234-:-) kwiatek Haneczka-:-) kwiatek Igam-:-) kwiatek Maja 5-:-) kwiatek Mirinda-:-) kwiatek Mus truskawkowy-:-) kwiatek Peny-:-) kwiatek Send41-:-) kwiatek Sonik39-:-) kwiatek Szymcia-:-) kwiatek Zahir-:-) kwiatek Buber-:-) oraz dla wszystkich pozostałych ale i wymienionych łapka,łapka,łapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pytanko-oświćcie,proszę niedouczoną-jak wpisać swoje dane do ramki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×