Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochana Szymciu!Nick skróć jak chcesz-Alja tak zrobiła.Wybrałam,bo zapamiętam(rasa mojego psa)a na tyle mało popularny,że komputer przyjął-a była to już....próba zalogowania.Jesli chodzi o komputer,to jestem przysłowiową bardzo jasną blondynką i komenda skopiuj wiele mi nie mówi ale spróbuję.Uprzedzam z góry-może być dziwnie ale nic to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 43 lata,Warszawa, i nżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 16 lat, 5 letnia suczka rasy posokowiec bawarski , zółw wodny , po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w udanym związku , GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 marta565@interia.pl, ma uroczego bulteriera SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat, ma sunię rasy beagle - Jazza, rozwiedziona, pracuje dla TV, Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102, mieszka we Wiedniu - w kraju - Łódź Szymcia- l.42, mężatka, 3 dzieci - syn 18l. corki 19,5 i 2 l.- Mieszka w Niemczech (od 2004), akt .pomoc dent. W Polsce wychowawca przedszkolny (pedagogika licencjat). Ma nadzieje ze wroci do zawodu. Ksiazki, filmy, muzyka, wino koniecznie wytrawne, maluje na szkle, I jest Waga z wszystkimi jej wadami i zaletami. Zahir - 43 lata,Lew, mężątka, syn , 2 córki , wnusia , mieszka w Malborku, pielegniarka, ma 3 koty Alja - 40 lat, mężatka (11 lat), Baran, córka - 4,5 l., syn - 9,5 l. , żółw; zawód: nauczyciel akademicki, bibliotekarz, korektor wydawniczy; w wolnych chwilach szyje, przerabia, maluje, wycina, klei, lepi, a wiosną jeździ na rolkach Zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego , AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena Beauceron-39 lat,Poznań,Koziorożec,mężatka,bez dzieci,księgarz, pies rasy beauceron ,gg859525,justynabacz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMCIU!!!!!!!!!!!!!!!!Jesteś kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!Udało się!!!!!!!!!!!! Dzięki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,He....raczej dobrze wyszkolona i słucham i stosuję się do komend ;-) A właściwie dlaczego Ty nie śpisz już?Ja-bo na myśl o jutrzejszym dniu nie chce mi się wstawać i iść do domu(to taka tycia przewrotność)ale Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ja mam tylko komputer w księgarni na razie a jako,że się wyprowadzam,to w domu już częściowo stoją spakowane pudła,jest zimno-bo stare budownictwo a zima coś długa,więc ograniczam grzanie .Zresztą w księgarni zawsze lubiłam tą atmosferę po godzinach,wiesz,półmrok...cisza....cichutka muzyczka...i książki zaczynają opowiadać.....:-)A to Ci się trafił nawiedzony rozmówca późną nocką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obiecywałam sobie,że dziś to już na pewno wróce do domu przed północą.Coś ten topik to złodziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna księgarnia
hehe.Może raczej mroczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jeden z lepszych,moim zdaniem sposobów na przetrwanie mrozów i doczekanie słoneczka.Wybacz,że dałam się sprowokować.Dzięki raz jeszcze i dobranoc.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciemna księgarnia dobrze
ci się kojarzy?Lepsze horrory niż ciemnota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze rzecy są takimi ,na jakie wyglądają....wszystko swoją cenę ma...ja Tobie rodzinki...Teraz już dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń dobry!!!!I to wszystkim!Ha !To się udało \"poranne\"powitanie hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś poranne klimaty, no wszak noc...Pomarańcze, znikajcie, klub ciemnych izb, albo i izbów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabyś ...................
ale pomaranczowe nicki lepsze od waszych, ciemnych, mrocznych, horrorowych czarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaść! Alja czy Ty w ogole spisz??:) No i co ztą Omegą nikt nir zgadł? :( jestem zawiedziony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Buber :) Już dzwonię z pochwałką do syna... bo to on odgadł :D Alja, Szymcia ... skrzynki stały się z wirtuanych - nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że tylko skrzynki, jeszcze i my się unierealnimy, maja. To na początek, znikam ja...Miłego dnia wszystkim wirtualnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubię tekie eteryczne, drobniutkie kobietki :), troszkę nierealne.... moze dlatego, ze sama jestem - jak to czasami piszą na temat mojego typu budowy - urodzoną kulturystką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutkie DZIEŃ DOBRY :) 🌻 Nocne dziewczyny wciąż Was podziwiam:) :) ja przewaracam się na drugi bok, a Wy przy klawiaturze :) :) :) beauceron, nie wiem co to za rasa ? zaraz poszukam :) 👄 👄 wesołego dnia moi mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, śpijcie, przez sen rośnie dużo dobroci...W celu nadrobienia tej rzadkiej cechy, jeszcze sobie odbiję niedobór senny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się, wierz mi...A zresztą, chyba wzrok ci się popsuł, bo najwyraźniej nie-do-widzisz..., kobieto pozbawiona ludzkich odruchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×