Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

🌻 Peny skarbie trudno mi powiedzieć czy lekarz ogólny czy ginekolog da skierowanie na usg,ja jak poszlam do ginekologa ze swoim guzem to powiedzial że on nie potrafi mnie zbadać zebym poczekala na polożną, a ona od razu kazala mi iść do onkologa.Myśle że powinnaś popytać w przychodniach.Znikam bo zaraz wróci z pracy glodny mąż i trzeba mu przyszykować jakąś strawe,życze dobrej nocki,słodkich snów......całuje Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Buber ... ale dziś napisaliscie ! Jeśli chodzi o skierowanie na mammografię czy USG to powinien je Wam dać ginekolog. Ja mam u siebie niezłą sytuację - rok temu otworzyła się przychodnia gdzie przyjmuje lekarz gin z Poznania. Jakiś specjalista. I to na kasę chorych. Przyjaciółka mnie namówiła (juz kiedys o tym pisałam, chyba we wrześniu) a zreszta czas był najwyższy bo ciągle cos tam i czasu nie było. Poprosiłam o mammografię i dostałam skierowanie. Robią to w tej samej przychodni więc nawet nigdzie biegac nie musiałam. Badanie oczywiście bezpłatne. Więc dlaczego tego nie wykorzystać i przy okazji mieć pewność, że jest ok. Zobaczcie czy w waszych poradniach K można dostac takie skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, Diarra - mam nadzieję, że dostałyście dziś mojego maila pt. ZASTANÓW SIE PRZED DRUGĄ TURĄ WYBORÓW ? Niestety - nie mam adresów reszty towarzystwa - a szkoda bo jest się z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słońca dzisiaj wybieram sie do miasta wojewódzkiego połazić po sklepach juz sie cieszę od rana:) niestety poprzednią stronkę poczytałam po łebkach bo było o lekarzach i chorobach a ja jestem pod tym wzgledem straszna bo ostatni raz u ginekologa byłam 8 lat temu i to tylko dla tego że potrzebowałam antykoncepcji, do lekarza pierwszego kontaktu wogóle nie chodzę i tyle ,mam charakter mojego ojca ma 70 lat i tylko raz był w szpitalu i to nie z własnej woli. milgo dnia i błagam nie piszcie już o chorobach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! 🌻 Dzisiaj jeszcze zimniej niż wczoraj brrrr - a od farelki pomarszczyły mi się już policzki hihi. Acha, a farelką to można grzać jak szef nie widzi! Tylko trochę. Bo burczy, że prąd ciągniemy. Już jesteśmy wszystkie \"pociągające\". A w pracy ciągle z miesiąca na miesiąc myślimy, ze to już ostatni nasz miesiac w pracy... i tak już od dwóch lat. Można się przyzwyczaić nawet do tego. musiku truskawkowy życzę Ci fajenego latania po sklepikach. A nie ma co zamykać oczu jak rozmawiamy o badaniach i chorobach, bo choroby nie wybierają, a badania profilaktyczne są potrzebne każdemu. Płacimy składki zdrowotne, więc trzeba wykorzystać chociaż te bezpłatne badania. Musiku, szkoda, ze nie możesz mieć żadnego zwierzątka, jak pisałam wcześniej my też wynajmujemy mieszkanie, ale właściciele to bardzo fajni ludzie. Chodzi im, aby mieszkanie było opłacone i zadbane. Zwierzaczki im nie przeszkadzają. Chociaż teraz troszkę sie martwię, co by było gdyby nam wypowiedzieli......, ale złożę wniosek o mieszkanie w urzędzie miasta, niech leży. Wybierałam się tam już parę razy ale wiecznie coś mi wypadało, teraz mam doping. Peny, pomyśl, ze jak byś miała później dziecko, a nie w takim młodym wieku, to byłoby to już inne dziecko, a nie ten Twój ukochany syn. Wiesz, po zakończeniu podstawówki dowiedziałam się na wakacjach, że moja koleżanka jest w ciąży - to był dla mnie szok - sama nawet się jeszcze nie całowałam tak na serio z chłopakiem, dziewczyna wyszła za mąż urodziła zdrowego chłopca i są szczęśliwi do tej pory. A inna koleżanka w tym samym roku z powodu ciąży popełniła samobójstwo. Patrząc na to z perspektywy lat, to chciana ciąża jest błogosławieństwem dla kobiety, a niechciana powinna być objawieniem woli wyższej, przecież dzisiaj już nikt by nie pamiętał w jakim wieku urodziła to dziecko, a tak nie ma jej ani dzidziusia.Inna moja koleżanka usunęła ciążę w liceum i do dzisiaj stara się o dzidziusia..... już nie ma nadziei. Dobrze jest tak jak jest. Diarro kochanie, jesteś taką dzielną osobą! Przynajmniej wiedziałaś, że musisz uwolnić się od męża (tutaj mam na myśli siebie, ja zamiast się rozwieść, to czekałam aż się zmieni haha - i teraz dziecko ma pretensje, że byłam taka słaba). Nie smuć się, może to dobrze, że tak się stało, chociaż szkoda, że mąż nie dorósł do rodziny - bo piszesz, że wcześniej był ok. Smutne jest również to, że tak wielu wartościowych ludzi żyje samych. Czasami z wyboru, a czasami dlatego, że boją się dalszych ciosów. Ale dziewczyny dobrze radzą, trzeba wyjść na przeciw szczęściu i troszkę mu dopomóc. Ściskam Cię bardzo mocno. A ten z gg to żonaty? Dziewczyny!! Ja też chcę tymi krzyżykami! Ale napiszcie od czego mam zacząć? bea i Diarra dobrze dziewczyny, że myślicie o tych badaniach. Tylko denerwuje mnie to, że jak trzeba zrobić badanie nieodpłatnie to trzeba tyle czekać! Wiecie, ostatnio jak byłam robić USG piersi, to ten lekarz mówił, że mammografia powinna być robiona na dobrym sprzęcie i należy na to zwrócić uwagę. Mi mammografia nie wyszła, bo mam jeszce za bardzo zwarte piersi (jakoś tak) i tzeba mi robić USG. Nie mówił mi tego żeby u nich akurat robić, tylko żeby zwrócić na to uwagę. Nawt kazał mi przyjść na następne badanie ze skierowaniem, zebym nie płaciła - powiedział, że skierowanie może wypisać ginekolog. Na grypę się nie szczepię, bo boję się igły - i słyszę sprzeczne wiadomości na temat tego szczepienia. Fajnie Flow, że masz na miejscu takiego fachowca lekarza, ja mam coraz mniej zaufania co do wiedzy naszych lekarzy niestety. Peny, trzymaj się przy tym remoncie! Z pieskiem już byliśmy u weterynarza - na oko jest wszystko w porządku. Dostał już na odrobaczenie, za kilka dni go zaszczepimy. Wczoraj go kąpaliśmy - był strasznie brudny. Jest bardzo kochany. Kupię to CLA, zobaczymy - nie wiesz czy w internecie jest taniej, czy mała różnica miedzy sklepami w realu? Wiesz, a co do młodzieży, masz rację, też znam parę takich młodych osób i w głowie im tylko kaska, wypady, dyskoteki i ciuchy. Dziewczyny wcale nie myślą o dzieciach, a jedną znam taką co myśli ale z obrzydzeniem! No cóż, to ich sprawa i i ch prawo do takiego myślenia, aLe rzeczywiście później może być za późno. Pewnie jest też wiele takiej młodzieży, która myśli inaczej (niestety takich nie znam). Dzięki wszystkim za tytuły ciekawych książek, niektóre czytałam, a niektóre zamierzam przezytać w najbliższym czasie. Aktualnie czytam fajną komedię kryminalą \"Zupa ze złotej rybki\" - polecam. basiu - jak chcesz aby czegoś Ci poszukać z materiałów na studia to pisz, ja bardzo chętnie Ci pomogę. flow - może znajdziesz jakiegoś normalnego i wolnego faceta, zyczę Ci tego. Buber bardzo mi zaimponowałeś Twoimi zaintreresowaniami czytelniczymi, ja historyczne książki czytam właśnie z poleceń kogoś kto już je \"przetrawił\", dzięki za - myślę - że ciekawe pozycje. Pozdrowienia dla żony. Na czły dzionek dla Was kochani🌻🌻🌻🌻 Teraz lecę do domku i z pieskiem na spacerek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, u mnie remoncik trwa, ale skończy się ponoć dopiero jutro, też nieźle. Już nawet się przyzwyczaiłam. Jak człowiek szybko przywyka do różnych sytuacji. Maju słoneczko u mnie też tak było w pracy że od dwóch lat co miesiąc drżałysmy czy to już. Teraz to nawet czuję ulgę. Najgorsze że to siedzenie w domu już mi się troszkę podoba, chyba się starzeję, bo zawsze to była największa tragedia. Flow podaję ostatni raz na tym forum mój adres emailowy i też proszę o to coś do \"pośmiacia\" : marta565@interia.pl. Dziewczyny zapiszcie tez do mnie maila i odezwijcie się bo też dostaję często śmieszne rzeczy to chętnie się podzielę. Maju jak mi przyślesz na maila adres to Ci wyślę kawałek płutna, trochę nici i jakis wzór, spróbujesz sobie tym krzyżykiem. Ja wyhaftowałam kilka małych obrazków z motywami kuchennymi, oprawiłam i teraz zdobią moją kuchnię. Są naprawdę śliczne. Wracając do mojego wczesnego macierzyństwa, to tak bardzo nie żałuję choć nieraz myślę jak cudownie wnosić swoje dziecko po urodzeniu do własnego mieszkania, z urządzonym dla niego pokoikiem, a nie do pokoju u rodziców, gdzie 5 osób kręci się po mieszkaniu. Ale było minęło nie ma do czego wracać. Teraz czekam na wnuka bo syn mi obiecał że pozwoli mi wynagrodzić wszystkie niedociągnięcia jego dziecku. Bardzo będę się starać. Cieszę się też że nie poszedł w ślady rodziców bo na razie nie myśli o dzieciach tylko o studiach. Z resztą teraz młodzież stosuje antykoncepcję nie tak jak za naszych czasów, modlitwy do Boga żeby się nic nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Flow jeszcze raz, naprawdę dobre. Ja w każdym razie głosuję na Tuska, choć tak naprawdę to bym wolała Borowskiego, ale nie ma szans no itrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny - dzięki za maile. Ja w miarę mozliwości postaram się odsyłać co lepsze kąski z naszego biurowego archiwum. A mamy tego mnóstwo choć nie wszystko nadaje się do oglądania - wiadomo co mogą przysyłać koledzy szefa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ja też proszę o coś śmiesznego: margerytka3@tlen.pl Peny piszę Ci adres, ale czy ja sobie poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczepiają się do mnie takie ptaki w kółku!! I nie mogę pisać! Z reklamy u góry kafeterii \"Straż nocna\". Nie ma ich na razie. Całuski :D Jak się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Flow za fotkę - jest super , ale się usmiałam . 🌻 próbowałam i tobie coś wysłac , ale coś mi się dzisiaj wiesza i nic mi nie wychodzi . Spróbuję później. Musiku 🌻 nie lekceważ swojego zdrowia. Plisssssssssssss Maju 🌻 zażądaj od szefa wypłaty \"szkodliwego\" . :) Maju nie miałam innego wyjścia, mó były wykończyłby i mnie i dziecko . I prawie mu to się udało. Ale chociaż tyle los dla mnie zrobił , ze obie nas oszczędził . Ten z gg niestety jest zonaty , więc tylko na marzeniach się skończy . Jeżeli chodzi o haft krzyzykowy , to możesz zacząć od wyszywania jakiegoś obrazka z gotowych wzorów ( są w sklepach takie z gotowymi nadrukami , kupisz tylko nici i do roboty . Ale dobrze byłoby zeby ktoś pierwszy raz pokazał ci jak to się robi . Fajna sprawa. Ja osobiście bardzo to lubię. Zrobię któregoś dnia zdjęcia i wrzucę je do komputera , a potem wam wyslę , zeby się pochwalić . Podrap ode mnie za uszkiem swojego pieska. :) Flow 🌻 wysyłaj , wysyłaj te fotki i inne rzeczy , chyba aż tak nas nie zgorszysz . Ja też mam parę fajnych fotek. Coś wam postaram sie przesłac . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie jesteście? Mecz w tv, mężowie pewnie oczy maja w ekranie telewizyjnym więc trzeba to wykorzystać na maksa. Czy ktoś tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ptaszki sobie fruwają aż miło !!! Do cholery - co jest? Ktoś wrzucił reklamę ale coś spartolił skoro się przyczepia ! Remis w meczu z Anglikami. Typuję 2:1 dla wyspiarzy - brutalne ale chyba prawdziwe. Przesyłam pozdrowienia od Mirindy - po problemach z komputerem - teraz nie może nic napisac na topicu (przez te ptaszyska - jesli ktoś z redakcji mnie czyta niech coś z tym zrobi!) więc gorąco Was wszystkich pozdrawia i ma nadzieję, że nie zapomnieliście o Niej !!! A nie mówiłam? Już jest 2:1 dla Anglii. Chyba już po meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Peny wczoraj wyslalem CIe tez cos zabawnego:) Flow tak dobrze znasz sie na pilce?? No, no...Albo jesteś ..wróżką lub czarownicą?;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Miłego dnia🌻 Wstałam z okropnym bólem głowy - zatoki - i teraz siedzę sztywno przed komputerem - żeby nie bolało - i nie ruszam głową. Diarra - super piesek i super Pani pieska! Ja poproszę mojego syneczka i też wyślę zdjęcia moich zwierzątek! Podrapałam mojego pieska, a teraz Ty podrap swojego! 🌻 Co do haftu, to mama trochę mnie uczyła, ale takiego zwykłego, bardzo to lubiłam, ale nie wiedziałam jak wykorzystać taki haft, lubię też robić na drutach (szaliki, bo tylko to mi wychodzi), bardzo fajnie uspakaja nerwy. Niestety nasi wczoraj znowu przerżnęli, szkoda! Flow! Mogłaś postawić w punkcie bukmacherskim! Dla Mirindki🌻 Peny🌻 Musiku? Jak tam po wypadzie do miasta? Buber🖐️ Dla wyszytkich Kochanych, którzy piszą na tym topiku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Buber - nie znam się aż tak na piłce - po prostu tak typowałam i wynik się sprawdził. Kochani - za oknem już zimno. Rano było tylko 6 stopni jak szłam do pracy. Za to w pracy ciepluteńko - siedzę w krótkim rękawku. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ptaszyska dalej latają - może nie tak intensywnie jak wczoraj ale są. Kochani - idę dzisiaj na ploteczki do przyjaciółeczki. Będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka 🌻👄 Ciężki dzień w pracy , ale jutro już będzie lepiej. Czasami tak bywa. :( Dzisiaj poerwszy raz od wielu, wielu dni pokropił u nas deszczyk . Ale jest jeszcze w miarę ciepło . Moja córcia poszła z koleżanką na spacerek , więc mam chwilkę dla siebie. Zaraz pewnie wrócą więc będę musiała ewakuowac się z jej pokoju. Flow - 🌻mnie też te ptaszyska denerwują . Czemu to ma słuzyć . Chyba zebyludzi wykańczać . Buber 🌻 ja też poprosze o coś smiesznego , mój adres jest w spisie. Maju 🌻piesek podrapany bardzo czule. Czekam na twoje fotki , tylko podaj adres z twoim pupilem. Juz dziewczyny wróciły musze znikac . Pozdrawiam i całuję, może potem jeszcze na chwilkę do was zajrze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!! Jeszcze fruwają! ale chociaż można pisać. Diarra, Fow - dzięki! Uśmiałam się do łez!! Peny całuski, kochana🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień - trzynastego - był w mojej firmie pechowy - jak tu nie wierzyc w przesądy? Kolega skasował (chyba nieświadomie) swojego RACHMISTRZA. Cały dzien dwóch informatyków szukało jakis kopii czy cos takiego żeby to odzyskać. Miało to tylko ten plus, że nic nie robiłam oprócz kawek i herbatek dla nich. Komp był zajęty i wszystko na ten temat. Nie wiem jak sie sprawa skończyła bo poszłam do domku. Jutro się okaże ... A moja przyjaciółka dostała wezwanie na komisje do ZUS-u (na rentę). Teraz podobno to ciężka sprawa. Zobaczymy. 26.10 okaże się czy dostanie. Ptaszki są ... jutro będą ? Bo juz się do nich przyzwyczaiłam ... Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×