Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Jejku, zakażenie napisałam przez \"rz\" ale obciach, Sendo mam nadzieję że nie uczysz polskiego, bo mi pałę wstawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, masz rację jak można, to wtedy się nie chce! Aaaa, widzę, że wielu jest takich szefów bardzo taktownych!! Oby im nie powyskakiwało.... hihi. A błędami komputerowymi się nie przejmuj. Ja oprócz tego, że jestem maja:D to jeszcze jestem dyslektyk, czasami tak natłukę na klawiaturze, że ech.... ale jak piszę długopisem to piszę dobrze:D i Ty na pewno też:D, a czasami mam taką pustkę w głowie.. nie wiem np. jak się pisze jakiś wyraz.. i nic nie pomaga ... dziura!! myślę, że to dziurawiec w mojej głowie:D Jak chcesz mieć jeszcze humor, to nie pytaj o nauczycielkę! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Ci napiszę o tym. Dzisiaj już idę do domku. papa wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 Peny dziękuje za zdjęcie ,szczerze mowiąc jak na ciebie spojrzałam to tak jakbym już cię kiedyś spotkala twoja buzia wydaje mi się bardzo znajoma,adres mozesz zachować . {kwiat] w moim albumie brakuje fotki Mai,Maju czy moja podobizna do cię dotarła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko mnie się też wydaje że my się znamy. Ja ostatnio byłam we Wrocławiu chyba z rok temu, w Hotelu Plaza i tam poznałam taką bardzo podobną dziewczynę, czy to nie byłaś Ty ? Ja też czekam na zdjęcie Mai, ale dzisiaj pisała że ma problem z komputerem. Majeczko a czy skaner w pracy macie ? Mogłabyś nam wysłać zdjęcie zeskanowane. Diaro, dobrze że już jesteś, bo widzę że nam się reszta towarzystwa gdzieś zapodziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy I znów tyle sie napisałam i wszystko mi zjadło. No coż chyba mam pecha. \" za karę\' Witaj Sendo. trzymaj się cieplutko i dbajcie teraz wszyscy o siebie. Wzmacniajcie się trochę witaminkami. Członkowie mojej rodziny pochorowali sie na półpaśca , zarazili sie od chorych dzieci na ospę. podobnież to te same zarazki. A ja nigdy nie chorowałam na ospę i nic mnie nie zmogło. Maju tak trzymaj . Daj szefowi nauczke dobrych manier. Chociaż , z doświadczenia wiem że mężczyżni niektórzy lubią jak kobiety maja kręcone , puszyste włosy. sama zawsze miałam taką puszystą czapkę kręciołków na głowie, nigdy nie wolno mi było ich sciąć. i najlepiej abym ich nigdy nie wiązała. Od momentu jak zostałam sma , ścięłam włosy krótko.ale teraz z kolei ja sama tęsknię za tą burzą loków. Niestety teraz natura sama dyktuje prawa. Teraz muszę wciąż farbować swoje białe kręciołki. ale cóż. Niestety nie mam zdjęcia z aparatu cyfrowego , ale moja cora jest trochę podobna do mamy tylko dużo , dużo młodsza. zaraz Wam prześle jej zdjęcie , a swoje jak się odważe pokazac swoją twarz. Przy Was lalkach mam kompleksy. Ale może to i dobrze bo dostałam \" kopniaka\" żeby wziąść się za siebie. Buber jaką książkę tym razem czytasz. Kiedyś też byłam molem książkowym. Mogłam nie spac byle poznać finał. teraz juz brakuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 ja też podjadam marchewkę jak mnie goni do jedzenia , a jesli chodzi o ziółka Ks.Klimuszki , to powiem ci , ze pijam je przez dłuższy czasi nie zauwazyłam żadnej istotnej zmiany ( pod żadnycm względem) - oprócz tego ,że ciągle musiałam o nich myśleć , że trzeba je zaparzyc , odcedzić i wypic . A to na dłuższą mete jest strasznie stersujące. A jabłkami nie wolno tak do woli się opychac, bo wspomagają apetyt , mają duzo cukru i rozpychają zołądek . Chociaż sama nie wyobrażam sobie beznich zycia, ja zjadam 1 dziennie ( w porywach dwa) . Teraz popijam od czasu do czasu figure . Łatwiejsze w stosowaniu. Buberku 🌻 - postaram się poszukac utworów tego zespołu , który podałeś , wczesniejsze utwory są super, dzieki bardzo. A co ciekawego czytasz ? Beatko🌻 Ja za Kombi nie przepadam , ale tę piosenkę wyjątkowo lubię. Musiku🌻 Basiu🌻 Jak zdrówko. Nie daj się chorobie. Maju🌻 ja jeszcze nie mam twojej fotki. Problemy z kompem i internetem mieliśmy pewnie wszyscy , oby to jakoś się wyjasniło i nie za bardzo pociągnęło po kieszeni :) Ale chociaż masz mozliwośc zajrzeć w pracy do internetu . U nas internet ma tylko szefowa i księgowa. :( Zmobilizuj synka do naprawy ... Jesli chodzi o twojego szefa , to nie przejmuj się - już oni tak mają . A swoją droga, ze uśmiałam się okrutnie z tego co napisałaś - faceci nie sa spostrzegawczy i jak widać nawet nie potrafią wysilić się choćby na minimalny komplement ( choćb dla poprawienia nastroju ) :P A swoją droga - powinnaś mu się za to zrewanzowac ... i odpalić mu jakis \"komplement\" ( jesli łysieje, to masz duże pole do popisu :P ) Senda🌻 witaj skarbie , wreszcie gospodyni zajrzała do nas. Dobrze, ze masz nas na \"oku\" chociaż . Ale dlaczego jeszcze się nie zaczerniłaś . No, akurat ty powinnaś mieć najbardziej czarny nik ... Wiesz co? z tą książką to naprawdę ciekawa sprawa. Ja też kiedyś o tym myslałam. Jesteśmy , jestesmy i będziemy ..... Tylko wreszcie do nas dołącz. :( Moja córcia przechodziła ospę wietrzną w wieku 5 lat i nie miałam z nia większych problemów, żadnych blizn , żadnej gorączki ... Ale współczuje . A co z Twją fotką , wyslij koniecznie ... mó adres jest w stopce - ja odpisze natychmiast jak będe miała twój adres :) Nie wiem skąd mam miec adres twojego męża ...może coś przegapiłam . Jesli chodzi o wzory do haftowania , to ja najczęściej korzystam ze wzorów z gazet albo od znajomych . Jak będę miała dojście do skanera , to oczywiście coś ci przeslę ( no i ten adres oczywiście) . Peny🌻 ja też bym sobie chętnie pospała i trochę się pobyczyła . No ale jednak jak przchodzi do wypłaty .... nie mam co się na pracę gniewac . Bardzo cię proszę o ten utwór - podoba mi się , ale nie mam skąd zaczerpnąc. Filmik z Dodą dotarł ( dzięki bardzo) - bez komentarza . Maju🌻ja też nic nie słyszałam w TV. Napisz nam co się stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gruszeczko🌻 czekam na fotki - nie przejmuj się niczym . Co natura dała to mamy , każdy pewnie chciałby coś w sobie zmienić ... Nie wiem czy moje fotki do ciebie dotarly ? ( napisz ... ja tez chwialiłam się swoją córcia) . Pochwał się i ty , a syna masz w pasownym wieku do mojej córci :P , pokaż nam i jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór sloneczka🌻🌻🌻 Dzisiaj tu juz cos zaczelo się dziac i Senda się odezwała to dla Ciebie Senduniu👄❤️ Peny ja też ksiązki czytam tylko wieczorami,moze dlatego ze wtedy bardziej się skupiam w ciszy i spokoju.............. Gruszeczko żądamy fotki to nie wybory miss polonia tylko nawiązanie bliższych więzi🌻 Diarra🌻 Basiu jak zdrówencjo? mam nadzieje ze lepiej👄 Majeczko dobrze ze chociaz z pracki klikasz:):):) Buberku🌻 Beatko a Ty gdzie jesteś????????????????:) FLOW nasza ,,dominatorka,, wróci w piątek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Musiku 🌻 coś każdy tylko zagląda dzisiaj i ucieka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Czytam \"Messalinę\" Siegfrieda Obmeiera. Dalsza częśc fascynującej historii Imperium rzymskiego - z czsasów wczesnego cesarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku , a jakiej muzyki słuchasz , może masz jakies utwory godne polecenia , albo takie swoje ulubione - przeslij . będzie mi bardzo miło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w łóżeczku nic bym nie przeczytała, tak jak nie mogę żadnego filmu obejrzec ... oczy same mi się xzamykają jak mam \"Jaśka\" przy sobie... Jesl czytac to tylko w weekendy ... ( albo w czasie urlopu . W bibliotece byłam co kilka dni , ale ksiązki brałam z\" łapanki\" więc żadnych tytułow nie pamietam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruniu własnie obejrzałam pianistę {kwiat] Co do muzyki nic nie mogę wyslac bo na komputerze chlopcy sobie pościągali i to taka muza nie nasza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zabieram sie za ,,Wiek żelaza,, Coetzee ps. spowiedź odchodzącego jest to historia umierajacej kobiety która pisze list do córki- czy dobra nie wiem napiszę po przeczytaniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 tym razem łożko wodne dotarło , super - ale się usmiałam. Musiku 🌻 ja tez nic bym nie miała , zeby nie to ,ze na córci wymusiłam ... najpierw przygotowałam się przez kilka dni , obmysliłam co chciałabym mieć , a potem jednego dnia zawracałam jej troche \"gitarkę\" i teraz mam swój folderek (a pulpicie) i tylko mo je ulubione pioseneczki . Jak do was pisze, cały czas śłucham muzyki. Parę utworów dostałam od zmajomyh. A te tytuły od Buberka wczoraj pomogła mi też córcia ściągnąc. Córa wkurza się na mnie, bo ona mi już chyba ze sto razy pokazywała jak to się robi , ale dla mnie to wyzsza szkoła jazdy i ciągle coś knocę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło, że jeszcze żyjemy :) oczywiście szydera! ja też mam 41 n o cóż rocznik 64 - pozdrawiam wszystkich z mojego rocznika, a tak naprawdę wszystkich bo fajni jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i zmykam bo dzisiaj komputer okupuje mój ślubny,A ja sama mam dzisiaj wisielczy humor wszystko i wszyscy mnie drażnią. Fajnie że Senda się odezwała. {usta]👄👄👄👄👄👄 Buziaki dla wszystkich do jutra, spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku dziękuję za fotkę. Az pozazdrościc, ten szczyt, przestrzeń za tobą cały Swiat, wiatr w plecy. Cudowne uczucie. Doświadczyłam tego będąc dwa razy w górach, może znów to powtórzę. Ta fotografia pełna nieba jest dobrą do tego zachętą. Niestety dziewczyny nie mam zdjęcia na płytce , ale nadrobię zaległości, a niech tam,.... Dobrej nocki Wam życzę. ja znów klepę cyferki,basiu zdrowiej , Ty o moim klepaniu coś wiesz/ prawda??? Ale ja i tak Ciebie podziwiam mi osobiście zabrakło odwagi by ruszyć takim samym torem, choć marzenia były.( piszę o studiach). Teraz zostało tylko klepanie i za tyle za ile chcą dac ,ale cóż tak narazie musi być i byle było jak najdłużej. Pozdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Salwador - 🌻 zapraszamy do nas. Ja tez jestem rocznik 1964r . zyję i mam się dobrze, e tam - świetnie !!! :P Gruszeczko - postaram sie przesłać ci to łozko wodne . Musiku 🌻miłej lekturki i słodkich snów.🌻👄🌻 Beatko🌻 może jutro będzie lepiej . Miłej nocki. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko - łożko wodne wysłane ( mam nadzieje, ze dotrze bez problemu ) 🌻 I ja tez chyba znikam . całuski dla wszystkich i do jutra. Podejrzewam, że wpadnę na krótko , bo ma zapowiedzianych gości. Ma do mnie przyjśc ta moja kuzynka- \"przyajciółka\", z którą mamy wykopany topór wojenny od ponad 2 miesięcy ( pamiętacie tę historię ?). Jak bylo , opowiem w sobotę , pod warunkiem ,że przyjdzie. Jesli nie, to będę jutro po południu z wami. Ona juz raz do mnie zadzwoniła jakieś 3 tygodnie temu i zapowiedziała się, ze przyjdzie, a potem nie dała znaku zycia aż do dzisiaj. Cały czas się na niej zawodze, ciekawe co będzie jutro ... .... Karaluchy pod poduchy .... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diara co do tej przyjaciólki , to daj jej szansę,moze jej trudno przyznać sie że popełniła bład . Spadam juz całuski -hejka!!1 do jutra:}i{ }{ :}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×