Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witajcie ponownie. Humor nadal kiepski,nawet piękna słoneczna pogoda nic mi nie pomaga ale 2 dni wolnego i może samopoczucie sie zmieni. Moja młodsza córcia ma opryszczkowe zapalenie gardła i jamy ustnej ,bidulka jest cała wysypana tą paskudną opryszczką. 🌻 Flow szkoda że i ze mną sie nie spotkałaś przejazdem we Wrocławiu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra skarbie ja też chce wodne łóżko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wszyscy zasiedli przed telewizorem no to ja ide .......spać 💤 Gruszeczko miłych snów, humorek jest na \"4\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko 🌻 No to ładnie Cię synuś urządził - mamy nie ma w domu ! A swoja droga to pewnie czuł, że jak zaczniemy gadać to końca nie będzie widać ! Wolał nie ryzykować i udać, że Cię nie ma ! Beatko Ja na to spotkanie we Wrocławiu byłam umówiona już dawno. Dlatego nawet Ci nie proponowałam . Miałam tylko godzinę czasu do następnego pociągu i była juz zarezerwowana. Przykro mi. Ale obiecuję, że następnym razem jak będę - na pewno się spotkamy. 🌻 A gdzie Diarra? 🌻 Mirinda 🌻 czy Ty żyjesz? Sendo - wracaj 🌻 Maju - imienniczko 🌻 Buber - na tle gór wyglądasz imponująco ! Basiu - ucz się ucz ale nie zapominaj o nas 🌻 Musiku - 🌻 Peny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea kotku tak trzymaj -jutro od rana same +++++++++++++ sorki ale mowiłam ze dopiero raczkuje. a dzwonil \" ten\" moj \"\"\" kuzyn\"\"\" i wcięło mnie.na dwie godziny. przy telefonie-oczywiście. Bea jutro dzien z usmiechem UHHHHA -zobaczysz ze i corze będzie z tym lepiej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ! Tradycyjnie, staropolskim wielkopolskim zwyczajem ... żegnam Was. I tych którzy tu byli i tych których dzisiaj zabrakło. DOBRANOC !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śpiochy 🌻 humorek się poprawił i już jestem dawną Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻 Basiu🌻 ciesze się, ze juz dobrze się czujesz . Peny 🌻 zaraz biore się za pocztę i poprzesyłam wam adresy . Nie ma sprawy. Jeżeli chodzi o moje ziółka , to skład tych ziół podał mi mój lekarz rodzinny i zakupiłam je w sklepie zielarskim , wymieszałam i piłam . Musze spróbowac jeszcze raz , bo właściwie wówczas nawet dieta nic nie działała , a teraz lepiej reaguje na wszystko. Może i te ziółka teraz będą lepiej działały. Ja teraz piję figurę albo La karnita ( sa w sklepie spozywczym i bardzo je lubie, bo herbatka ma wspaniały smak i piję ją z przyjemnością . Częściej biegam siusiu , ale to nie przeszkadza. Ziemniaków nie jadam od ponad 2 miesięcu w ogóle.Jem ryż i kasze gryczaną - tak mniej więcej po 1 raz w tygodniu. Maja 🌻Straszne co napisałam o tej nauczycielce , ciarki po plecach przechodza. Koszmar nie do wyobrazenia dla dzieci. ... Po przejściach ze swoją koleżanką , wiesz jak ja się czuję ze swoją przyjaciółką , bo ja swoja tak mogę nazwać , a oprócz tego jestesmy kuzynkami ( nasi ojcowie są bracmi ciotecznymi , a nasze babcie byly siostrami rodzonymi) . No i wczoraj przyszła !!! Dlatego mnie nie było. Bo jak przyszłam do domu po pracy , ona już po 15 minutach spo mnie się zjawiła. Wypiłysmy po drinku , najpierw rozmowy o d... Maryni , a potem spytałam wprost czy może mi powiedziec dlaczego tak się zachowywała wobec mnie przez tak dlugi okres czasu . Powiedziałam jej co ja o tym myśle , wywaliłam jak sie czułam i czuje. Ona przyznała mi racje, wie , ze tak nie powinno być itp. wyraziła skruchę na całej lini , ale ona nie potrafi przepraszać . Oczywiście złozyła wszystko na karb pracy , wielu zajęć , no i że źle postapiła, ale tak do końca nie wie dlaczego tak się stało , no i niestety cofnąć czasu się nie da. Mówiła, ze jej mąż nosi się z zamiarem przeproszenia mnie za swoje zachowanie , brak kultury i naszą ostatnią kłotnię , ale tylko za to , za to , ze wczesniej mnie pomówił niestety nie , bo najzwyczajniej w świecie nie wie, ze ja o tym wiem ... Obiecała porozmawiac z nim o tym , wyjasnić mu wszystko, i żądac , żeby ten problem wyjaśnic od początku do końca. Pozyjemy - zobaczymy . ja nie potrafię na nią się gniewać . Widziałam jak była szczęsliwa, ze znowu mozemy pogadac . Rozumiemy się doskonale. .. zycie jest krótkie, za krótkie zeby marnowac czas przez takie nieporosumienia. Może jeszcze będzie dobrze . Zobaczymy co teraz zrobi jej mąż . Flow🌻 mnie juz dawno nie ma na gg - bo nie mam czasu ... wolę tutaj zaglądac. Gruszeczko 🌻 może syn zostanie księdzem jak mu się tak podoba. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Melduję sie z rana. Mam masę rzeczy do zrobienia - w tym muszę kupić prezent na imieniny moich przjaciół - Elżbiety i Sławomira którzy dzisiaj świętują. Tak więc idę na imprezkę ! Wpadnę na pewno jeszcze po obiedzie. Gruszko - czy Ty dzisiaj przypadkiem nie masz imienin? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny i Gruszeczko 🌻 adresy poprzesyłane. Piosenka dla Gruszeczki jest w drodze ... Zaraz poślę łóżko wodne dla Beatki 🌻 Dzieki Buberku🌻 za muzyczkę i fotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Flow - 🌻 ja dzisiaj tez chyba idę - na wczorajszego Karola. Imienin Elzbiety jest wiele. Musimy chyba zadac prace domową i poustalac swoje imieniny : może ja zacznę - moje imieniny to pierwszy dzień lata ! czyli 21 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny - masz wspaniałego pieska - naprawdę nie jest groźny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko🌻 nie wiem dlaczego ,ale poczta do ciebie nie dotarła, wróciła nie doręczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie pogadałam sobie ... :( Teraz biegne po zakupy , później skromny obiadek a na 17.00 do Karola na imieninki ... Bedzie mała rozpusta. Pozdrawiam was serdecznie , miłego weekendu wam zycze , może przed wyjściem do was zajrze. Pa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was cieplutko, cieplutko i tak mocno od serca!!!!!!!! Całuski i wyrazy sympatii!! Peny- mam problem z dostaniem się do komputera w pracy, gdyż jest jedna sala komputerowa cały czas zajęta, a jeśli jest już wolna to ja muszę szybko pędzić na przystanek autobusowy. A oprócz tego te szkolne komputery ciągle się zawieszają, dostęp do internetu też jest nie zawsze. Więc jakoś trudno mi się z tym wszystkim spasować. Dziękuje Wam o troskę; ospę przechodziłam w dzieciństwie. A wracają do ospy to mojemu myszkowi już dużo lepiej i mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej. Boję się trochę o starszą dziewczynkę, bo ona jeszcze nie przechodziła, a nie jest tak wytrzymała i rezolutna jak ta młodsza, ale może nie będzie tak żle. Byłoby lepiej żeby już była chora teraz, bo podobno im człowiek starszy to przechodzi się trudniej, najlepiej podobno w dzieciństwie. Tak jak pisałaś i Gruszka. Ospa to jest bakteria półpaśca. No cóż Maju mężczyźni nie zawsze taktem grzeszą, może nie miał złych intencji, no ale nie zachował się najlepiej. A ty na pewno w rozpuszczonych włosach wyglądasz wspaniale i kobieco. Diarra przypadkowo nie byłam czarna, była spacja po senda, a nie powinna. Przepraszam za zamieszanie z tym adresem, właśnie chciałam tak zrobić, jak pisałaś, więc napiszę coś do Ciebie. Tylko bądź cierpliwa, proszę. Mnie zioła klimuszki też nie pomagały, widocznie to już tak jest, że jednym coś pomaga innym nie. Ja w tej chwili jestem na etapie studiowania książki Tombaka i zaczynam oczyszczanie organizmu. Teraz jelito grube, jeśli chcecie wiedzieć coś więcej napiszę, zobaczymy czy będą efekty? Muszę już kończyć bo mąż idzie już do pracy. To zapisze to na naszym topiku. A jeszcze muszę się Wam pochwalić,że mam dziś imieniny. Do zobaczenia! Myślę o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻🌻 Senda wszystkiego naj...,naj....,naj...,Przede wszystkim dużo zdrowia bo to jest najważniejsze. 🌻🌻🌻 Pytałyście o date imienin : 6 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Senda, wszystkiego najlepszego z tej okazji.Przede wszystkim dobrych i spokojnych uczniów.Diarra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra____na nowej płycie Rammstein jest zabawna piosenka :) \"Te Quiero Puta___Tytuł niech CIe nie zmyli, i nic nie sugeruje. Po prostu jest to zabawa konwencją słowną i muzyczną (bo tytul jest hmm...troszkę niegrzeczny ale wam nie przetłumaczę) Diarra zaraz Ci wyślę, myśle,ze Ci sie spodoba....Mojej żonie sie spodobała...ech kobiety....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow dziekuje:) ale w górach czyję sie świetnie, zresztą są moją pasją od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę bardzo - okazało się, że mamy jednak dziś solenizantkę tylko nie tą o której myślałam. Ale może jeszcze później się okaże, że mamy dwie ? :) Senda - dla Ciebie ... 🌻 🌻 🌻 🌻 ]kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IMIENINOWA: Wpisujcie swoje daty imienin. Diarra - 21 czerwca Senda - 5 listopad Bea - 6 wrzesień Buber - 25 kwiecień Flow - 13 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Sendo wszystkiego naj naj naj. Spełnienia wszystkich marzeń i samych sukcesów. 🌻 🌻 🌻. Buber ja też chcę piosenkę. Ja obchodze imieniny 29 lipca. Diarro super że pogodziłaś się z koleżanką, ja wiem jak bolą takie konflikty. Gruszeczko fajnie że syn udziela się w kościele, przynajmniej nie wpadnie tam w złe towarzystwo, a może faktycznie kiedyś zostanie księdzem lub przynajmniej jakieś szkoły katolickie zaliczy. Flow jak ty się znalazłaś w Gnieźnie, nie żałujesz czasami że tak daleko od domu rodzinnego odjechałaś ? Beatko dobrze że humorek powrócił i jesteś z nami. Jeżeli chodzi o mojego psa to taka całkiem owieczka z niego nie jest. Dzisiaj rano ja jechałam do mamy i juz wsiadałam do samochodu a mąż akurat wyprowadzał psa. Ten wskoczył mi na tylnie siedzenie i za nic nie chciał z tamtąd wyjść. Nie pomagały ani prośby, ani krzyki, siedział i poburkiwał. Dobrze że łakomczuch z niego i jak mu pokazałam sałatkę jarzynową którą miałam dla mamy to dał się wywabić. Do mamy nie mogę go zabierać bo ma alergię, a wyciąganie go z samochodu na siłę mogło się skończyć różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wychodze na imprezke , ale jeszcze zajrzałam zobaczyc czy jesteście. 🌻 Dzieki Buberku za piosenki - własnie się zapisuja , moze jeszcze zdążę odsłuchac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiłego klikania wam zycze [kwiat🌻🌻 Senda🌻 dostałam adres od twojego męża - ale fotki i inne sprawy załatwię jutro , terazz zmykam ... Pa 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Diarro i Flow - miłej zabawy dziewczyny. Gruszeczko przed chwilą wysłałam do wszystkich cos do poczytania ale poczta od Ciebie wróciła. Napisz do kogoś na gg jeszcze raz Twój adres może ktoś mi prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. a znow tylko na chwile. Cos mi szwankuje ta poczta. Peny twoje humorki dotarły. Nie mam dziś imienin. tylko 19 listopada.A ztymi moimi imieninami to cała historia kiedys Wam opiszę. Teraz wszystkiego najlepszego dla Sendy. Miłego wieczoru imieninowego dla niej a dla reszty dobrej zabawy. Wpadnę późnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×