Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć Flow🌻 czy to sa jakieś specjalne rogale? Oj takiego chrupiącego to i ja bym zjadła. Chciaz oprócz wasy żadnego pieczywa nie miałam w ustach już od sierpnia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra To są duże drożdżowe rogale z masą makową w środku. No i oczywiście lukier z migdałami na górze. Palce lizać ! :D A ile to kalorii !? Chyba nie będę liczyła ... lepiej nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz je lubię .... uwielbiam rogaliki drożdżowe i wszelkiego rodzaju makowce , musi być pyszny ... Ratunku - dlaczego u nas takich nie ma. Nawet dietke bym przerwała... na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko 🌻 Ja prawie w ogóle nie jadam słodyczy , ale ciasto domowe - pycha - nie odmawiam. Chociaz pewnie i takiego kupnego rogala zjadłabym z przyjemnością ... i jeszcze z makiem ... cudeńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwało mi połączenie z serwerem ! Ale juz jestem ! Dziewczyny - dla wszystkich przesyłam rogale marcińskie ! Kurierem ! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! Ale z Was ranne ptaszki, zwłaszcza Bea! Nie znaczy to, że ja dopiero wstałam, ale żeby tak z rana siąść przy komputerze, to raczej mam marne szanse. Flow fajnie masz z tymi rogalami, ale bym sobie zjadła... U nas wcale takich nie ma, jaka szkoda. Diarra jak Ty wytrzymujesz bez pieczywa??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ztymi ciastami własnej roboty to tak jakoś dziwnie. Ja co niedziele coś upieke ale nawet nie spróbuje ,bo albo nie mam ochoty albo dla mnie zabraknie . I za słodyczami też nie przepadam (ale patrząc na mnie można mieć inne zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te rogale to możecie sobie zobaczyć w tv w wiadomościach. Co roku o tym mówią i pokazują ile to wielkopolanie zjedzą ! :D Bea - więc jak się nazywa ten mostek łączący dwie wieże kościoła na rynku u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekę tylko na okazje - bo gdybym piekłą nawet od niedzieli , to wiadomo, ze upiekłabym to co najbardziej lubie czyli plesniaka, sernik, jabłecznik , albo ciasto makowe. A wtedy , hulaj dusza , miliony kalorii .... ale jak gdzieś pójdę np. imieninki , to nie odmawiam mimo, iż jestem na diecie. No coś przyjemnego i dla mnie musi być . A poza tym nie uzywam cukru ( nigdy nie śłodziła kawy ani herbaty) i dla mnie batony,cukierki, czekolady czy inne tego typu rzeczy mogłyby nie istnieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te Wasze rozmowy o ciastach chyba zaraz pójdę coś zjeść! Pewnie rogala od Flow! Mniam, mniam... Peny co robisz na ten proszony obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o chleb, czy bułeczki , to powiem szczerze, że wcale mi tego nie brakuje. Zresztą ja nawet jak jadłam pieczywo , to tylko ciemne wieloziarnizte bułki. Tak jakoś wbiłam sobie do głowy , że to wypycha żołądek i nie ciągnie mnie juz. Wsuwam listki wasy i jest ok. Moze gdybym była na jkimś grilu , to skusiłabym się na pieczoną bułkę , bo bardzo lubie. . A tak, jakoś leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie wiem o jakim mostku mówisz , chociaż wydaje mi się że to jest mostek łaczący dwie wieże katedry polskiej na ul. Szewskiej w centrum miasta , czy to to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem uzależniona od czekolady! Uwielbiam ją! Wszystko inne może nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Świeo Narodowe i dzień odpoczynku:) Diarra ja Ci przesłałem, \"Dream\" Brazen Abbot...Cieszę sie , że Ci sie podoba.To fajny zespól grają rockowo ale melodycznie... Agrypina_________kuruj sie koniecvznie, z kaszlem nie mozan tak chodzić 🌼 Pozdrawiam wszystkie panie.Jutro mam imprezę w domu bo są imieniny mojej żony...:) Najwspanialszej kobiety jaką dane mi było spotkać w zyciu, (mimo swoich małych wad;) ale któż ich nie ma...)Idę sprzątać ale zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musiałabym sie wziąć za obiadek ... ale tak mi się nie chce ! Choć właściwie to mam juz wczoraj przygotowany tylko ziemniaczki obrać i wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , Peny 🌻 co robisz na obiadek , ciasto tez pewnie upieczesz dla synowej - oj jestes ty chyba zazdrosna . Mam nadzieje, ze na obiad grzybków nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszcze was na jakiś czas,ide robić murzynka moim głodomorom. Aha! zapomniałabym Diarra dzięki za muze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ,ze Wrocław to piękne miasto, zwłaszcza po powodzi .Musze wam powiedzieć,ze juz w PRLu słynęło z odważje architektury , urbanisci mieli wiecej swobody przy projektowaniu miasta niz w innych miastach Flow :):):) mmmmm rogale marcińskie znam....pycha..i dzis do mnie przyjada z Poznania na specjalne zamowienie jak co roku zrersztą....małe obżarstwo bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uciekam do kuchni ! :D Wszystkim życzę smacznego obiadku i miłego leniuchowania po obiadku ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber to na jutro dla twojej żony SPEŁNIENIA MARZEŃ, W ŻYCIU TYLKO POZYTYWNYCH ZDARZEŃ. ZDROWIE NIECH CI DOPISUJE, A LOS DARAMI OBSYPUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja znikam robić jakiś obiadek . Chce mi się jakiejś zupki . A może zrobię szarlotkę - w końcu jest święto ... pa 🌻👄🌻 ale jestem i będę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mirindo i Buber. Ja tu od rana walczę a wy sobie śpicie. Na obiad nic specjalnego nie robię. Zupka pomidorowa, a na drugie danie pieczeń z sosikiem, kluseczki śląskie z dziurką (sama zrobiłam) i buraczki. Ciasto też jest pyszne ale kupione w cukierni. A zazdrosna o synka nie jestem, słowo. Tylko mi smutno trochę że go tak szybko z domu wywiało. A dziewczyna jest nawet fajna i przede wszystkim rozsądna i ma w głowie poukładane jak trzeba. Widzę że bardzo mądrze gospodaruje pieniędzmi czwego ja do tej pory nie umiem. Flow ale narobiłaś mi ochoty na te rogale. Ja na szczęscie słodyczy nie lubię, tzn czekoladek i cukierków, ale ciasta owszem, bardzo. Buber ale ty to jestes dobry mąż, tak ładnie mówisz o swojej żonie. Przekaż żonie najlepsze życzenia, niech jej się wiedzie. Choć jeden los na loterii w postaci ciebie chyba już wygrała. No spadam do garów, wpadnę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że dopiero teraż , ale miałam dzień leniucha i wstyd się przyznać wstałam po 13.00 Jest mama więc nic nie muszę robić. Do mojego synka przyjechał kolega ( ten z internetu u którego byliśmy razem) i poszli oglądać Wrocław. Drugi siedzi przed komp. O Wrocław mnie nie pytajcie, bo ja tu mieszkam 3 lata i niewiele wiem.Ale kocham to miasto od dziecka i zawsze marzyłam by tu zamieszkać. Udało się - tylko poszło trochę inaczej niż marzyłam, bo mąż założył nową rodzinę, ale przynajmniej nie siedzę na jakiś zadupiu w centralnej Polsce A co do pracy to chyba jednak zmienię. Ona tak mnie stresuje, że mam nerwicę lękową.Rano nie mogę się zwlec z łóżka, drętwieją mi ręce itd. Czy warto rzeczywiście tracić zdrowie dla kasy i samochodu służbowego? A co do zakochania to wiecie jak pisze Flow faceci jak telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam A właśnie Ciebie chciałam zapytac o ten most łączący dwie wieże kościelne ... trudno. Kojarzy mi się, że to było blisko rynku, być może ul. Szewska jak pisze Bea ... Mam jeszcze kogo zapytać - jak tylko sie dowiem to napiszę. I polecam tym którzy będą odwiedzać Wrocław wejście na górę - piękny widok !!! Peny 🌻 Ja też potrafię robić kluski śląskie ! Ale teraz to robię je naprawdę od święta. Buber Jak się ma żonę wielkopolankę to się zna smak rogali marcińskich ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber wyściskaj i wycałuj jutro mocno żonę w moim imieniu! :D Peny ja też robię kluski śląskie i właśnie zawsze z dziurką w środku! Smacznego obiadku, ja już jestem po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×