Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Grzesieklbn
ja to ja ty to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia 2121
powinienes zrobic sobie liste pytan i sam isc do maka i zapytac o wszystko co cie interesuje a nie obrazac innych.istnieje takze telefon i mozna zadzwonic albo napisac do nich e-maila .w ten sposob uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujace cie pytania i beda one z samego zrodla.nie musisz obrazac innych ,bo w sumie "myslenie nie boli"wiec w takim razie dlaczego sam nie pojdziesz do maca i nie popytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
Ja pracuje w Mc w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Owszem moze zarobki nie są rewelacyjne ale i tak wyższe niż w jakis sklepach albo prywatnych hotelikach motelikach itp Stawka na godzinę jest uzależniona od wielkości i natęzenia ruchu w danej restauracji (z tego co wiem to w małych miasteczkach ta stawka jest ok 6 zł, w większych ok 10zł/h - dla "zwykłago pracownika"tzw czerwonego; instruktorzy lub menagerowie zarabiają odpowiednio więcej). Ważne jest także to że nie jest to praca na czarno, wszelkie ubezpieczenia, składnki są niestety lub stety odbierane od zarodków na poczet przyszłej emerytury :P Zaroki są przelewane na konto zawsze do 10 dnia danego miesiąca (Mc korporacyjne bo o prywatnych to nie wiem). Wszystko zależy od ludzi którzy pracują w Mc, a Ci często sie zmieniają; we wakacje ludzi jest trochę więcej niz normalnie bo uczniowie/studenci mają czas na dorabianie. Ja osobiście tę pracę polecam, szczegolnie dla ludzi którzy mająjeszcze inne zajęcia ponieważ godziny pracy moznsobie ustalac z personalną osobiście (przynajmniej w 'moim' Mc wszystko mozna łtwić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
oczywiście zarobki nie zarodki :p sorry za literówki ale mam nadzieję ze wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze mysle ze bede zadowolona.od jak dawna pracujesz i jak dlugo sie uczylas by to wszystko zapamietac.mysle ze jak jest ciagle duzy ruch to szybko sie nabiera wprawy .obawiam sie pierwszych kilku dni pracy.a juz niebawem zaczynam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrebq
Do Mc Pracowniczka Chcialabym podjac prace w mcd tez w poznaniu na czas wakacji. Mam niecałe 19 lat. Ile wychodzi srednio godzin w miesiącu i jak to wyglada w przeliczeniu na zarobki? I oczywiscie czy sa duze szanse na dostanie tam pracy? No i co jesli jeszcze nie mam ksiazeczki sanepidowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GF
Dzwonili do mnie dzis z macka. Babka spytała na jaki okres czasu chce pracowac, powiedizłem 1 miesiac to zaraz powiedziała ze niestety na 1 m nie przyjmuja. I trzeba cały lipiec załatwiac wszystko : szklenia nip sanepid i całe wakacje w dupie. Jade chyba na zbiory czeresni na caly lipiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
1. Jeśli chcesz pracować tylko miesiąc to nic o tym nie mów bo oni chca na minimum 3 miesiące ale przecież nikt nie musi wiedzieć ze po miesiącu sie zwolnisz z jakiejś przyczyny /trzeba wymyślić dobrą ściemę :p/ 2. Jak zaczęłam pracę to wydawało mi sie że nigdy nie zapamietam składu tych wszystkich kanepek... ale w rzeczywistości to po kilku dnaich na kuchni /tam sie z reguly zaczyna/ to już większośc się pamięta a jak nie to zawsze ktoś moze Ci powiedzieć skład. Oczywiscie niby trzeba nauczyć sie składu razem z masą tych składników ale ja nigdy tego nie uczyłam sie bo mi sie to wydaje bez sensu a jakoś jeszcze nikt mnie nie wyrzucił :) Wazna jest wiedza praktyczna tzn jaki sosik i że ogórek a nie pomidor itp /ale sosy są opisane:P/ 3. Jak sie idzie na tzw rozmowę z kierownikiem /czką lub innymi władzami to oni powinni dać namiery i skierowanie do lekarza medycyny pracy i chyba do sanepidu też ale tego nie pamietam w każdym razie oni wszelkie koszty tych badań pokrywają tzn trzeba wyłozyć pieniądze a po rozpoczęciu pracy oni oddają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
Ilość godzi w miesiacu nie jest stała - w każdym miesiacu jest trochę inna i z reguły większa niz w normalnych firmach. przez 3 mies jest okres próbny i zarabia sie ok 6,50 ale to w moim Mc a w innych większych moze być więcej Po tym okresie zarabia sie ok 7 zł/h ale dokładnie nie wiem bo oststnio były jakieś podwyżki najlepiej zapytać sie osoby która tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
a ja mam dziś na 20 do 3 i chce mi się płakac bo mnie się nie chcę! ale jakos przecierpie te wakacje. zarobie sobie na studia czy coś.... nie jest tam lekko, ale tak xle jak niektórzy mówią tez nie ma. zależy od ludzi, zwłaszcza od menadżerów. jedni lepsi inni przyjebani. czasami takie jaja się robią tam, ze szok i fajnie sie pracuje :) Generalnie jednak, podziwiam ludzi, ktorzy pracują tam dłużej niż kilka miesięcy. dla mnie to tylko praca wakacyjna i tyle. lepsze to niż leżenie do góry brzuchem i narzekanie na wszystko. trzeba się spiąć w sobie i przełamać swoje lenistwo! (ok, ja się pocieszam, przed dzieisjesza dniówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
oooo kurcze!! ale dniówka, to chyba całodobowy Mc bo ja pracuję max do 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta89
Jak zarobić 15 000 zł przez miesiąc? Prosta kasa dla każdego! Proszę, przeczytaj to, co poniżej, a NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz miał czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Moje konto w ciąż rosło i dalej rośnie! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł. Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY BIZNES. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy. OK. to zaczynamy. Wszystko czego potrzebujesz to: - KONTO W BANKU KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać. Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej" CHCE, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM. Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 71 1020 4476 0000 8302 0126 4530 2. Nr konta: 60 1160 2202 0000 0000 6986 4265 3. Nr konta: 80 1020 4926 0000 1502 0011 1302 4. Nr konta: 75 1020 4160 0000 2402 0010 8779 5. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1469 4870 0007 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYMSTRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o o calej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to. Ale jak zobaczyłam moje konto to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!Justyna Tojan, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto !! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 ( 12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 >>> maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zysk! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam!! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU! Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
pracuje w Mc od trzech tygodni, na kuchni byłam może przez godzinę, a tak to jestem sobie na kasie albo na drive, poznałam tam dużo ludzi, atmosfera jest świetna, praca mi sie podoba, i cóż, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
Osobiście też wolę być na kasie albo drive ale praca na kuchni też ma swoje atuty - nie ma sie kontaktu z gosćmi, którzy czasami potrafią nieźle wkurzyć nawet najspokojniejszego i tolerancyjnego pracownika :) Ale każdy niemiły incydent zawsze moze zrekompensować spotkanie z jakimś miłym gościem, albo przekomiczną sytuacją :D Uważam, ze praca w Mc to mozliwośc poznania naprawdę wspaniałych ludzi, nie tylko pracowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzz
Czesc! ja chce sie zatrudnic na 1 miesiac podaczas wakacji w ramach akcji zarob na wakacje mam 17 lat. powiedzcie prosze jak to w rzeczywistosci wyglada bo nie wiem czy dam rade i czy sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
Kurrrwaaaa. Madzzz nie zatrudniaj się w macu proszę, bo widać, że jesteś mało błyskotliwa. Nie zauważyłas, że od 53 stron tutaj non toper wałkuje się temat pracy w mc donalds oraz pracy dla nieletnich? weź sobie poczytaj, albo jeszcze lepiej idź na oficjalną strone mca. Boże, jakżesz mie wkurzają tacy ludzie, co wszystko im na przysłowiową ławe dwa razy trzeba wykładac. ale jedno ci powiem, jeżeli nie masz badań sanepidowskich i numeru NIP to samo wyrobienie tego zajmie ci z miesiąc. więc trzeba było trochę wcześniej zaplanować swoje wakacje. Mc Pracowniczka: to jest mc donalds w Gdańsku w centrum dużego miasta i jest on czynny w tygodniu jakoś do 2, a w weekendy chyba do 4. także stąd taka dziwna dniówka :P ale zajebiście było. urządiliśmy sobie pod koniec walke na sosy, keczap i musztarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzz
sluchaj kolegOO ! jak bys chcial wiedziec to nie chcialo mi sie czytac 53 stron tego forum a przeczytawszy pierwsze 10 nikt nie sie wypowiadal z peacujacych w ramach "Zarob na wakacje" tylko marudni studenci itp. a do twojej wiadomosci to jestem po 1kl technikum-kucharz i mam badania zrobione.wiec cale szczescie nie bedziesz musial mi organizowac wakacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Pracowniczka
crashhh: Zazdroszcze nietypowej walki, u nas czasami też się odbywaja nietypowe ekscesy np rzucanie mokrych kul z McSerweteczek, wyrzucanie pracowników przez okienko drive głową do przodu. Ogólnie to ze względu na to ze większosc osób nie traktuje tej pracy na poważnie to mozna porobić sobie takie 'zabronione' zabawy to jest największy urok tej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
Dokładnie. W macu można się bawić, o ile ludzie zbyt serio nie traktują tej roboty. Obawiam się, że w żadnej innej pracy takiej na poważnie nie będzie takiej atmosfery jak w macu. Osobiście mnie trzymają tam tylko ludzie, ktorzy w większości są fajni.... no i fakt, ze macdonald płaci w sumie dużo. madzzz: jakie masz IQ? przeczytaj OSTATNIE dziesięć stron. dla ułatwienia podpowiem ci, że 53 - 10 to 43. x razy pojawiał się tu motyw "zarób na wakacje". co chcesz usłyszeć? Że nieletni robią 7 h, generalnie robią mniej niż 'normalni ' pracownicy, zarabiają tyle samo na godzinę, tak szczerze to w macu niezbyt lubi się ten okres kiedy przychodza nieletni. U mnie już się niektorzy instruktorzy wkurzają. ale cóż zrobić. 'zarób na wakacje" to pomysł centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
jesli jestes dzieciaczkiem i bawią cie zabawy typu "rzucanie kulkami z chusteczek" i chcesz zarabiać grosze to jest praca w McDonalds idealna dla Ciebie.Nikt mi nie wmówi ze w Macu mozna zarobic no chyba ze dla kogos 1000-1300zł to duzo to gratuluje ambicji.Radze nie zostać w McDonalds na dozywozciu, znam takie osoby co pracuja juz 5 lat i widzac po ich aspiracjach i zaangażowaniu w tą w prace nie widze w nich nic innego jak tylko McDonalds.ja tez tyram juz tam 2,5roku i zmykam stąd jak najszybciej by nie pozostać na dozywociu z hamburerami :-))) i z wypłatą w postaci jałmużny z której nie mozna odłozyc kompletnie nic. Swing manager 9,5zł brutto za h , miesiecznie 1200 bez zmian. zenada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
No to i tak tam jesteś dłuuuuuuugo. ja się wynosze po wakacjach, bo potrzebuję sobie na pierwszy rok studiów zarobić. I lepiej być "dzieciaczkiem" w tej pracy i bawić się kuleczkami z serwetek niż sztywniakiem, którzy przestrzega każdej jednej glupiej reguły i standardów. widzisz, ja jestem zwykłym pracownikikiem na okresie próbnym i zarabiam 1300zł. jeżeli ktoś musi z tego musi utrzymać rodzinę, czy mieszka absolutnie sam to za taką kwotę może sobie co najwyżej pierdnąć. ja w tym roku skończyłam lo, jestem na utrzymaniu rodziców i to dla mnie jest to duża suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
dokladnie. Dobre i to a nie siedziec w domu i narzekac ze sie nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
crashhh widzisz śpisz i jesz obiadki u mamy i taty czyli 0 kosztów utrzymania sie.Rodzice pomogą nakarmią jeszcze dadzą i do tego wpada 1300zł co miesiac na własne potrzeby a jakbys tak miała oddać 400zł na stancje co miesiąć ,utrzymać auto, ubrać sie za to i przeżyć to nie wiem czy by Ci starczyło,wątpie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzz
no widze ze ty za to masz powalajace iq skoro twoja pasja jest liczenie ile razy na forum pojawia sie dany motyw... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
no to przecież napisałam. samemu za taką kwote się utrzymać to problem :| zdaje sobie z tego sprawę. madzzz no comment. ja nie licze ile razy pojawiał się ten motyw. tylko myślałam, że ty myślisz ale widać nie bardzo ci to wychodzi i nie rozumiesz co to ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannahen
Mam pytanie skierowane do osób pracujących w maku w Rumii. Czy \'plotki\' o podwyżkach to prawda? Po dwóch latach planuję znów załapać się na wakacje, chciałam wiedzieć czy stawka się zmieniła, czy jest to wciąż 4. na rękę/? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
Madz ale ty jestes tepa........ nawet nie idz do mc bo jeszcze ktos znajdzie w kanapce twojego tipsa... spojrz sobie na date pierwszego postu 28.08.2005 wtedy nie bylo \"zarob na wakacje\" i dziwisz sie ze nie znalazlas inf. na ten temat? :| co do podwyżki to maja zamiar to uczynic ale tylko w mc corporation na licencyjnej to nie wiem... a kiedy? hmm zdaje mi sie ze najweczesniej we wrzesniu a najpozniej w przyszlym roku :) ciekawi mnie jedna sprawa... bez problemu moglbym pracowac na pelny etat?? 1300zl? dla mnie to, sporo akurat mnie czeka przeprowadzka (sam xD) i bede wynajmowal pokoik za 350zl wiec te 1300 bylo by dla mnie błogosławieństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
eXe a co staje ci na przeszkodzie całego etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska189
mam pytanie jak wygląda szkolenie bhp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×