Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość deetee
pytanie mam... jeśli ktoś zaczyna pracę, to już w pierwszym dniu dostaje firmowe wdzianko...? czy w swoich ciuszkach biega...? nie wiem jak się przygotować na początek...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Dostaniesz spodnie , koszulke i pasek pewnie , wiec sie o nic nie martw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_efka
i jeszcze czapeczke :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaznie pytam ...
macie spodnie dla osoby majacej 110 cm w pasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deetee
dzięki wielkie za info...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo-ziomek
ja pracuje w macu w pruszkowie :) i nie jest tak zle :) na pelen etat niektore osoby wyciagaja nawet 1300zl netto :) nie mowie juz o managerach bo oni zarabiaja wiecej niz zwykli pracownicy :) u mnie w macu stawka jest 8.50/h brutto + za nie spoznienia do pracy lub punktualne schodzenie z przerwy lub schodzenie ze zmiany to dodatkowo 2 zł do kazdej godziny :) wiec nie jest tak zle :) Jak ktos lubi kontakt z ludzmi to ta praca jest dla niego :) szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_efka
takim to pozazdrościć, ja mam mieć6 brutto :| zaczynam w tym tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scs
Deetee napisz jak tam po pierwszym dniu pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacy
hej!mam pytanko!jak to jest na poczatku w macu?slyszalem zesa 3 miesiace probne,czy za te miesiace zarabia sie mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Do początkującego. W każdym MC jest inaczej, ale w każdym zarabia się mniej na początku. W jednym z warszawskich MC okres próbny jest miesiąc i zarabia się 8,00 PLN za godzinę, po miesięcznym okresie próbnym zarabia się 8,50 PLN za godzinę. żeby było ciekawiej to jest co najmniej jeden mac w Warszawie który płaci 11,50 brutto za godzinę. Stawka zależy od kierownika Mc. Jak zaliczysz KOS na 100% to 1,00 PLN podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Lablador ja teżbym chciał takie podwyżki mam Mistrza JOC hehehe ... No ale to Z McDonaldami jest tak , ze w mniejszych miastach z zarobkami nei jest tak dobrze , natomiast w duzych jest lepiej , zdecydowanie lepiej;) U nas w miescie okolo 65 tys mieszkancow , nei ma co liczyc na dodatki do kazdej godziny z racji nei spozniania sie czy nie chorowania , praktycznei jedyna zzansa to mistery shopery i te inne badziewne konkursy motywacyjne , z ktorych w wiekszosci nasza restauracja i tak nei ma szans :P Zreszta jakis czas temu , nasz konsultant , w kwesti nei zarobkowej , troche innej powiedzial " nei podoba sie - nikt na sile was tu nie trzyma " i taka jest prawda... Jednak co doi premii motywacyjnych itp , to mam nadzieje ze wrescie cos sie zmieni w tym kierunku , bo w naszej restauracji rotacja pracownikow jest coraz wieksza , przez co w ciagu roku ze tak powiem obsluga itp itd spadła znaczaco ;) A na wakacje pozatrudnialy sie w wiekszosci takie osby , co mysla co by tu robic , aby nic nei zrodbic :( niesety ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deetee
hmmmm..... pierwszy dzień w pracy...? poniedziałek - papierkowe klimaty - luuuuuudzie ile tego jest do wypełniania....? ile to drzew na to pójdzie.....?!!! a wczoraj jużna kuchni pracowałam....tostrer, garnirowanie... tempo zawrotne chwilami...młyn można by rzec.... ale ogólnie sympatycznie... spoko ludzie - cierpliwi, wytłumaczą wszystko, uśmiechnięci... atmosfera sympatyczna....:) zobaczymy jak będzie dalej....:) pozdr...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_efka
aaaaaa, ja sie jutro pochwale, jutro moj pierwszy dzien :D szkoda tylko, ze za 6 brutto :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Heheh, pojawili sie u nas w restauracji wreszcie mlodociani :) Polewka na maksa, instruktorzy i stara ekipa sciemnia na kuchni i zapleczu a nowi zasuwaja na serwisie :) Wreszcie zasluzony odpoczynek :P Przez wakacje przynajmniej nie bedzie juz sytuacji, gdzie sa dwie osoby na kuchni, dwie na serwisie, a kierownik zmiany tyra na sali :] A jak u was? A same mlodociane - miodzo :D Naprawde sliczne babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam
Witam! Czy ktoś pracuję w McDonalds w Katowicach na ul. Stawowej ... Jakie jest wynagrodzenie brutto za godzinę dla zwykłego pracownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak i ja
ludzie !!! jesli chcecie nauczyc się ciękiej pracy w uniformach nie przepuszczających powietrza w nędznej klimie gdzie jest się własciwie zerem, choc ma się lepsze wykształcenie niz kadra zarządzająca to polecam Mc! nic was tak nie przygotuje do harowania jak ta własnie firma! wiem z autupsji!jesli nie musicie nawt tam nie wchodzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódż
skoro uwarzasz ze ludzie ktorzy pracuja w macu sa zerem to widze ze masz wysokie aspiracje a moze po prosty zrzeera Cie zazdrosc ze ludzie po srednim wyksztalceniu lub zaodowym sa na stanowisku kierowniczym a Ty po studiach lub w czasie studiow nie mozesz awansowac w takiej firmie jak mc donalds gdzie z twojej wypowiedzi wynika ze jest to jakis totalny syf uwarzam ze ta praca jest bardzo dobra dla ludzi mlodych zaczynajcych swoje podboje zawodowe uczacych sie naprawde przygotowuje do zycia ale TY JESTES PIZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzi
mam pytanie czy ktos pracował w mc donaldsie w Hiszpani????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinne
w macdonaldzie pracują łosie, bo normalni ludzie to szukają normalnej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_efka
och, jakże to przykre, że niektóre te łosie pracują tam tylko na wakacje, bo potem sie wybierają na studia do krakowa na AE lub UJ ;] taaa, masz racje łosiu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
uuuu jestem łosiem , jak mi przykro:D:D , no ale może kiedyś wyłosiowieję i pracę zmienię zobaczymy , na razie mi się nie chce , bo te piękne dziewczyny i inne przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajalodz
a jak się Wam podoba praca z nieletnimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze, co ludzie mają w glowach,że pracują fizycznie i to jeszcze w taki sposób ? Glupote ? 16 dzieci do wykarmienia ? Ps. Myślenie was boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_efka
co mają? przypuszczalnie IQ conajmniej 100% wyższe od ciebie :D nooo, zakładając oczywiście, że twojenie jest zerowe bądź ujmne :D chociaż czytając takie komentarze, to moje IQ chce popełnić samobójstwo ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Tak, myślenie mnie boli. Ale nie myślenie samo w sobie, co myślenie o takich kretynach jak ty, ROSALINDA PACZEKO. Boli mnie to, że takie matoły jak ty myślą że wiedzą cokolwiek o tej pracy podczas gdy naprawdę wiedzą gówno. Obrażasz ludzi nierzadko przerastających ciebie o głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
"mam 30 lat i id 18 roku zycia prowadzę coś swojego" I dlaczego myslisz, ze kogokolwiek w tym watku to obchodzi? Szczerze - mamy to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji ... czasem bywam w McDonalds i zastanawia mnie czemu pracownicy tak często oszukują ? Czy to jest jakiś nakaz czy sami od siebie tak ? Zawsze trzeba sprawdzać czy wszystko jest a potem wołać kierownika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×