Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość sqnix
taaa? a Ty co masz???Pokaz co sobą reprezentujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
a ty co soba reprezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
widze ze nie masz nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
niw bawie juz sie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka23
Hej! Dostałam skierowanie do maca w Łodzi w galerii. Czy ktoś z was pracuje lub pracował tam? I jeszcze jedno pytanko, czy za badania, na które skierował mnie macdonald, tzn. do Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny pracy na Piłsudskiego, będę musiała zapłacić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka22
za te badania nie placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludki wiecie moze skąd wziąć te ksiązaeczki rabatowe na zestawy zimowe mozna jej jakos podobno wydrukowac skąds słyszałam albo dostac ale GDZIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggda
popros w mcdonaldzie menadzera to pewnie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosghfk
ja widzialam jak menadzer dawal osobie ktora go o to poprosila, no i widzialam tez jak daja znajomym, wiec pytaj a moze i tobie da, a jak nie dostaiesz to mozesz sobie ten kupon ktory teraz obowiazuje wydrukowac ze str internetowej mcdonalda w promocje wejdz i potem po lewej str jest taki portfel wejdz na niego i tam jest ten kupon do wydrukowania i z tym mozesz isc kupic, powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
no jasne ze ci dadza. w tym macu gdzie robilam to pelno takich menagerow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor86
Witam, mam zamiar spróbowac sił w maku w Lublinie (krakowskie przedmieście), ale jeśli ktoś wie jak tam płacą (jak na początku i po próbnym, i juz ze wszystkimi dodatkami), i jaka jest atmosfera, przełożenie. Ze sie ciezko zasuwa to wiem i niestraszna to wiadomosc hehe. Jak ktoś cos wie o makach w Lublinie to niech napisze moje gg 11295204. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mc.Donalds jest porombany pracuje juz tam pare lat i mam dosyc wykorzystywania i pratensji! w niedziele pisze wypowiedzenie i nie chcem z ta firma miec nic do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberts wrock
Proszę jak to czytam to troszkę słabo sie robi Ja pracuje juz prawie 16 miesiacy i zostałem instruktorem teraz kolejny awans na Menagera TO co czytam tutaj to aż sie płakac np ze ktos miał poparzone rece od oleju na frytkach ?? TO moje pytanie co ty robiłas ze tak sie stało !!! robiłas tak jak uczyli czy po swojemu !!!! i potem tacy jak wy macie waty ze MC jest do dupy i mało kasy daje nie prawda ja po 3 miesiacach dostałęm juz 7 zł potem szybko 7.50 teraz 8.10 a teraz jako menager 10.50 wiece nie jest tak zle pracuje na 3/4 etatu 4 dni w tygodniu po 10 godzin i przychodze tez czasami w dodatkowe dni :) i pracuje czasami na nockach i mam smiało powiedziec 1300zł w kieszeni Co do nocek jest zajebiscie robisz to co masz zrobic posprzatac itp bez dostawy ja z 2 ludzmi koncze to 4:30 mam kuchnie i serwis i sale zrobiony i do 8:00 to sobie doczyszczam blaty itp wiec Ze czytam ze na nockach ktos zapier.... to i wyłacznie wasza sprawa jak sie sciemnia zamiast zrobic to jak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo023
wiekszosc ludzi którzy tu pisza to obiboki co chcieli by mieć duzo kasy za siedzenie w domu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo023
wesołych świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może frytki do tego
kto chciałby stać i sprzedawać przez cały dzień frytki, pojebana praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowalam w Mc ponad pol roku. Praca fajana, chociaz wiadomo ze nie na stale i na zawsze:) dobre uklady z menagerami, duza dawka dobrego humoru i jest zajebiscie:) czasami chcialabym tam wrocic:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smack
Przepraszam ale do obibokow se nie zaliczam zrezygnowlem z tej pracy bo to wyzysk jest i praca ktora nie daje zadnych perspektyw no chyyba ze bycie "managerem" o polsku "zmianowy" to szczyt moich ambicji Spotykam sie czasem z ludzmi ktorzy odeszli z maka i NIKT nie załuje swojej decyzji Zarabiam teraz 3 razy wiecej i nikt mi sie na rece nie patrzy i nie mowi czy moge isc siusiu czy tez nie itp sprawy o ktorych juz wiekszosc napisala dzis jest tyle pracy ze nie potrzeba isc do maka aby zarobic wystarczy troche zaradnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaproponowali niedawno 5zł/h i to w dużym miescie bo w Katowicach. Wychodzi 800zł miesięcznie. Z tego co tu czytam, to wychodzi że im mniejsze miasto tym więcej placą :) Lub też ta bardziej optymistyczna połowa wpisów w tym watku (ci co niby tam zarabiają ponad 1000zł) to po prostu ściema :) Wesolych Świat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
W warszawie płacą 10 PLN (brutto) na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apacz
smack masz rację w 100%, ja też nie znam nikogo, kto by żałował, że odszedł. Roberts.. Tobie wyprali mózg..współczuję... dalej sobie pracuj jako wspaniały manager a będziesz zapier.... za troje a do pensji dostaniesz 2 zł więcej:):) szczyt ambicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
witam pracowal ktos moze w mcdonalds w plocku ?? ile placa jaka atmosfera ?? prosze o odp z gory dzieki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolcia
No kochani! Pracuje w tej firmie na stanowisku instruktor, brutto zarabiam 9,00zł na godzinę. Pracująć jedynie w weekendy zarabiam ok 600zł miesięcznie (dwa dni pracy w tygodniu, 8 razy w miesiącu). Ludzie z którymi pracuję są bardzo sympatyczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Wyzysk W McDonald to rzecz normalna , fakt zarobki może poszły trochę w gorę , ale zarobki w góre poszły w każdym segmencie gospodarki... Nie znam nikogo , kto odzszedł z McDonald's i tego żałuje , nikogo !!! Sam ma nadzieję rozstać się z tą firmą w przyszłym roku , a pracuje ponad 2 lata, i nie żałuje ( a dalczego to tajemnica hehe )... Za bardzo się wkurwiam na tą prace, chyba każdfy niezależnie od pracy ma takie coś , ale mi się ostatnio to za często zdarza... Choć przyznam , że ludzie , Crew party , przede wszystkim ludzie to jedyny plus tej pracy , przynajmniej w naszej restauracji, jakby nie oni , pewnie juz dawno by mnie tam nei bylo... Zebyscie nei mysleli , ze McDonald od tak zarobki podwyzsza ! Raz Ceny ida w gore , srednio 2 razy w roku ! Dwa , Rok temu zmieniono prog do premi z bardzo dobrej na wzorowa - chodzi o ocene ... W tym roku zrezygnowano z nagrod na 1 , 3 lata W przyszlym roku pewnie usuna bonifikare ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja pracowałam na łódce w wakacje... kierowniczka nawet jest spoko. za dużo czasami krzyczy. gorsza jest inna osoba. niebieska koszula, daria ta kobieta ma na imię.wydziera się non stop nic jej nigdy nie pasuje.. masakra, uważa że jak ma niebieską koszule to jest wszechmogąca a pracownicy na serwisie to jej niewolnicy. . okropna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1111
a jak jest na łódce bo zamierzam sie tam zgłosic mam blisko?napiszcie please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasek888
to ja sie pochwale: bede pracowal w maku w berlinie za 7.10 ojro/h na reke ^^ ciekaw jestem jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marcin1111
jak jest? będzie za chwilę bardzo ładnie - widziałam, że jest w remoncie. Pracowałam tam nie tak dawno, do zakończenia studiów, teraz pracuję w wyuczonym zawodzie. Ludzie bardzo fajni - do tej pory utrzymujemy kontakt. Ruch spory, ale wszyscy sobie pomagają. Na pewno opinie są różne - każdy przywiązuje się do miejsca, w którym pracuje, ludzi, z którymi się na codzień spotyka. Myślę, że warto spróbowac, zobaczyc jak jest i wyrobic sobie własną opinię na temat danej restauracji. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam...
...te wypowiedzi i zastanawia mnie jedna rzecz - czy az tak popularnym zjawiskiem jest "NARZEKANIE". Nikt nie twierdzi, ze zarobki na poczatku sa wysokie, bo nie sa. Nikt nie obiecuje, ze jest latwo - bo nie jest...ale zawsze na poczatku jest ciezko - dla wiekszosci to pierwsza praca w zyciu, tak wiec oprocz zrobienia kanapki, trzeba jeszcze nauczyc owego mlodego czlowieka samej czynnosci jaka jest praca - przestrzegania zasad, norm, wykonywania polecen, a pozniej samodzielnosci, podejmowania decyzji, ktore musza byc dobre nie tylko dla tej osoby, ale dla pozostalych takze. Niejednokrotnie trzeba nauczyc pokory, wspolpracy, a przede wszystkim pracy w grupie. Mnie tez ktos tego nauczyl. Pierwsza wyplata byla tak niska, ze rodzice woleli mi dac te pieniadze, niz patrzec jak w wolne od zajec na uczelni weekendy, wstaje skoro swit i ide do pracy, a po powrocie do domu nie mam sily na nic innego. Ale przyzwyczailam sie. Zarobki byly coraz wyzsze. Studia skonczylam z powodzeniem i nie musialam sie ogladac na rodzicow, aby moc zaspokoic swoje studenckie zachcianki. Teraz pracuje w swoim zawodzie, w pewnej miedzynarodowej firmie. Jezdze po swiecie. Udalo mi sie dostac ta prace wlasnie dzieki temu, ze pracowalam podczas studiow w McDonald's - dowiedzialam sie o tym juz po podpisaniu umowy, kiedy to moj obecny pracodawca powiedzial, ze ceni sobie ludzi, ktorzy wiedza co to ciezka praca, potrafili ja polaczyc z nauka i potrafia wspolpracowac z wieksza grupa ludzi...Moge powiedziec, ze to, ze kiedys robilam hamburgery otworzylo mi droge obecnej kariery zawodowej (oczywiscie dyplom z uczelni nie byl bez znaczenia:)) Mysle, ze nie warto narzekac, trzeba nabrac troszke pokory, dystansu do siebie i robic swoje - a wtedy nikt sie nie czepia i mozna spokojnie pracowac:) proponuje troszke wiecej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
dam prace napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×