Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość to jest mój psełdonim.
moim zdaniem wy jesteście tylko sałata lodową przywiezioną prosto z kanikułów. po za tym mięso 10:1 jest robione z jednego funta krowy ! :D:D:D:D i to jest tak bardzo gumowa śliskość, że aż kropką przecinkujemy te timberlany. W krainie timbera, niemieckiego możnowładcy, zajęte przez 3,5 gram cebuli moczonej land. Zawsze się martwiłem, iż w Bopowym mak czikenie, nie posiada się klocki lego. Bo takie zestawienie było by całkiem zafałszowane. Jeśli wiecie o czym mówię, to pamietajcie, że w makdonaldzie, mogą pompki do baloników, uczynic Wam dzieci :D:D. Dlatego, nigdy, prze nigdy moja brew, nie postanie, na Twojej nodze bez stołu. Marze o niej, ale nigdy nie myślałem, że ją zrealizuje. Tak też karty merchenstendira są tak bardzo niebieskie. Wszelkiej pomyślności kobieto. W dniu Twej śmierci narodzoneł, przez śliune na policzku. Zabawny nuggets;.,. hyhyhy. kocham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
stawka taka sama jak dla doroslego pracownika,jest sie trudniej dostac z racji tego , ze do mojego maca w ktorym pracowalam zgloscilo sie az 200 osob a wybrano 2 >wybieraja tych z ksiażeczka sanepidowska i wszystkimi badaniami.Praca jak Praca, starsi,byli zawsze na nas troche wkurzeni bo tu duzy ruch a my ich prosimy włóż frytki, albo ciastko.Bo młodociany nie moze tego zrobic,czasem na głupie ciastko sie sporo czekalo, a po miesiacu to juz sobie sama wkladałam , bo nie chialo mi sie czekac a nikt i tak nie zwracał na to uwagi.Rozmowa kwalifikacyjna niczym sie nie rózni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
No, to dzięki koleżanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inqognito
Elo Rumia ... ;-) Powiem tak ... nie wiem jak jest w innych restauracjach ale u nas było zaje fajnie. Ja jeszcze bez matury :] w wieku 18 lat wyciągnąłem w wakacje 1500 zł na reke ... Jezeli ktos nie pracowal co najmniej w kilku miejscach niech sie nie wypowiada na temat pracy w mcd. W macu jest tak że jak konczysz prace albo idziesz na przerwe, to możesz mieć wszystko w dupie ... nie obchodzi cie ze wlasnie przyjechala wycieczka 50 osob ty masz ŚWIĘTĄ przerwę! Ponadto zakres obowiązków jest jasno określony dokładnie wiesz co masz robic i nie dostaniesz opierdolu że coś o czym nikt ci nie powiedział nie jest zrobione. Najlepsze jednak w tej pracy jest to że możesz sobie ustalić grafik tak jak ci pasuje (choć ktos pisal ze to zalezy od osoby ktora ustala grafik - u nas bylo OK). Do tego jeszcze jak jesteś zwykłym pracownikiem masz totalne zero odpowiedzialności ... no wykluczając odpowiedzialność za dobrze usmażone kotlety ;] ... ale: popracujcie gdzie indziej. Co do praw pracownika u nas wszystko było przestrzegane a wypłata 10 chyba że wypadał weekend - to wcześniej!! jednym zdaniem: zero doświadczenia, zero wykształcenia, zero predyspozycji, zero dyspozycyjności - grafik dostosuje sie do Ciebie :], zero odpowiedzialności ... to sie nie dziwcie że mało płacą ... a moim zdaniem jak na taką pracę płacą przyzwoicie! Pozdrawiam PS. Jeśli chodzi o czystość to w McD mógłbym jeść z podłogi (choć tu wszystko co miało kontakt z podłogą jest automatycznie wyrzucane do śmieci - uwaga po pracy zostają odruchy), w innej restauracji(nie mcd) w której pracowałem brzydziłem sie dań wydawanych "klientom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie ile wyszło wam za godzinę a nie miesięcznie, bo w miesiąc można zrobić nawet 350 godzin. moje zdanie jest takie, że w McD zarobisz co najwyżej "na frytki do tego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inqognito
wszystkie Twoje wypowiedzi zachwalajace prace w mc DONALDSsa sprzeczne do rzeczywistosci-nie wiem ile pracowales ale ja 8 lat z malymi przerwami i nastepujace sa fakty; -jak masz przerwe wcale nie jestes swiety-i jak wlasnie przryjechala wycieczka i brakuje pomocy do rak to jestesa wolany o pomoc pozniej ta przerwe oddaja -opierdol jest na kazdym kroku-prawie ze i nie gadaj glupot ze nie ma -1500 to ja wyciaglem ale z premia za mystery shopery-teraz jej nie ma zlikwidowali- -grafik-jak masz caly etat nikt nie pyta sie ciebie kiedy chcesz pracowac-masz byc dyspozycyjny i tyle-moze sa uwzgledniane prosby -nie zawsze-a niejednokrotnie tyrasz np z 3 weekendy pod rzad na popoludniu -co do wyplaty sie zgadzam-jest zawsze 10 -ale laski nie robia zataka harowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
inqognito, ja nie wiem gdzie Ty pracowales i kiedy ale teraz byly podwyzki ja wyciagam 1125 zl netto, za 5 dni pracy po 8 godzin, jeszcze nigdy mi sie nie zdarzlyo byc wywolana na przerwie, opierdzielu nie dostalam, bo sobie na to nie pozwalam i tyle.A co do pracy nie jest zbyt trudna, kasa dobra, a jak komus nie chce sie pracowac to potem wypisuje tutaj takie bzdury.Grafik ustalalam sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
moj post do kogos z nikiem "do inqognito"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijana_sikawkowa przestań p* głupoty o tym ze sama sobie grafik ustalasz i o takich zarobkach chyba ze sie do\"koryta dopchalac\" zerując na najnizych stazem tej cudnej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
okil nie gadam zadnych bzdur, sa poprostu normalne maki z normalna stawka, grafik ustalalam sobie calkowicie sama a ze im tez pasowala wszyscy jestesmy zadowoleni czy to zle,co do stawek u nas w MC dostajemy 7 zl na reke!! i jestem zwykla pracownica pracuje 3 miesiace.Wiec co uwazasz za glupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
zresztateraz we wszystkich maka sie podbnie zarabia, bo byly PODWYZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piklawki
w zyciu takiej stawki u nas nie ma menadzer 1200 na reke ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
no to ja nie wiem gdzie Ty pracujesz nie moja wina ze u was w macu sa takie male stawki ja pracuje w Katowicach, to jest dosc duze miasto i to jeszcze w centrum wiec mamy stawki 7 zl zwykly pracownik, 8.5zl instruktor, manage 12zl,i (wszysctkie kwoty netto).wiec nie pisze bzdur!!nie moja wina ze pracujecie w jakis pipdówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
pijana_sikawkowa, Ty się dziwisz że oni piszą to co piszą?? Popatrz na ich język i kulturę. Niema posta żeby cenzury nie trzeba było użyć, a pamiętajmy że to ludzie tworzą klimat pracy w maku, jak i w każdym innym miejscu. Szczerze mówiąc z takimi nie chciałbym pracować :P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
pijana_sikawkowa, Ty się dziwisz że oni piszą to co piszą?? Popatrz na ich język i kulturę. Niema posta żeby cenzury nie trzeba było użyć, a pamiętajmy że to ludzie tworzą klimat pracy w maku, jak i w każdym innym miejscu. Szczerze mówiąc z takimi nie chciałbym pracować :P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
pijana_sikawkowa, Ty się dziwisz że oni piszą to co piszą?? Popatrz na ich język i kulturę. Niema posta żeby cenzury nie trzeba było użyć, a pamiętajmy że to ludzie tworzą klimat pracy w maku, jak i w każdym innym miejscu. Szczerze mówiąc z takimi nie chciałbym pracować :P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
Sorka, mały problem z wysłaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
Jeszcze jedno :P Gdzie i jakie badania trzeba zrobić żeby pracowac w MCD?? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
no musisz zrobic ksiazeczke sanepidowska w sanepidzie,badania kalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel szopa
poszukuje pracy za granica jako webmasterjestem na rencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel szopa
Mam pierwszą grupe inwalidzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalamidok
I myslisz ze w temacie o McDonaldzie ktos ci taka prace zaproponuje? Juz wiadomo skad ta renta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceli
Witam!Mc Donald's Olsztyn II to syf i hańba.Bywałem tam nie raz.Kiedyś byla miła obsluga,a teraz to lecą na łatwiznę,byle jak najwięcej gości obslu żyć,zero profesjonalizmu.Trafiło mi się tam swego czasu obsługiwanie przez jakąś Julitę.Masakra!Ta dziewczyna to powinna chyba w chlewie pracować,a nie z ludźmi.Tam by się świetnie porozumiała,bo kultury to nie ma za grosz.Żenada i wstyd dla restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix Olsztyn
Marceli cwelu masz po mordzie za pisanie bzdur frajerze.jak Ci cos przeszkadza to zgłaszaj to do managera a nie piszesz głupoty cwelozo.Niech ja Cie tylko dorwe lachonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Zakopane Krupowki , ... Jedna wielka zenada pracownica przy binie na oczach wszystkich zmieniajaca timery w kanapkach , bylem pol godziny i perfidnie robila to nonstop :D:D Poza tym ubijanie koszow rękom przy managerze ... szkoda gadac... Wrocław Rynek, ten onok bankomatu EuroNet... Brak timerow w binie normalka , bylem 4 razy z czego 3 timerow w ogole nie bylo, kanapki robione hurtowo i hurtowo zalegajace np po 20 minut Poza tym takie atrakcje , jak ubijanie smieci na lobby szczatka do zamiatania Wrocław Pasaz Magnolia Park ... taka akcja babka okolo 45 lat chyba 1 raz w McDonalds ...prosi o jakis zestaw , Instruktor - jakis koles pyta jaki zestaw , babka jakis dobry ... kolo wymienia po kolei , w koncu babka mowi ze chcial by z jakas kanapka dobra , koles wciska jej McNugets :D:D nawet o sosy sie nie zapytal najgorsza obsluga jaka widzialem Pochwalic Moge McDonald's Piotrków Tryb II - ten na miescie... jadam tam od czasu do czasu - zawsze milo , zawsze smacznie... Ogólnie biorac po uwagę cała Polske , to mcDonald's wypada naprawde słabo , polega na wiekszosci standardow , ktore sam wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. pracowalam kiedys w maku i nie zaluje. faktycznie wtedy stawki byly koszmarne -chyba 4 zl/h ale bylo wesolo, ciekawa i zgrana ekipa tylko ci klienci czasami traktowali ludzi jak smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada88
a pracował ktoś w Olkuszu?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja ide na wakacje l;d a swoja droga chcecie zarobic niezla kase?? Jeżeli jeszcze nie jesteś to może zainteresuje cię zajęciem konsultantki Avonu? Bądź własnym szefem. Bądź niezależną konsultanką Avonu - firmy dla kobiet. Pracuj nie wychodząc z domu. Założenie własnego biznesu nic nie kosztuje. Dołącz do nas i wykorzystuj szansę na odnoszenie niezwykłych sukcesów w wymiarze finansowym i osobistym. Skontaktuj się ze mną już dziś. Pomożemy odnieść sukces także tobie. Z Avonem masz wiele korzyści. Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie jesteś sama. Nowe wyższe upusty aż do 40%. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to chętnie ci napisze. Sprawdź jak się to opłaca! Nie trać już na kosmetyki i zarabiaj dodatkowe pieniądze. czekam.Magda ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON W AVONIE NIC NIE MUSISZ, ZA TO MOŻESZ BARDZO DUŻO!!! Avon jest to prosta i przyjemna forma na zarobienie dodatkowych pieniędzy ("pracować" możesz nawet siedząc na kawie u przyjaciółek) * nic nie inwestujesz (wpisowe 0 zł) * sama wyznaczasz sobie czas i miejsce pracy- możesz sobie zrobic "wolne" kiedy chcesz, łatwo pogodzisz Avon z pracą, szkołą, domem * Avon to dobra marka, każdy znajdzie coś dla siebie- i Ty też! * łatwa forma składania zamówień- internet, telefon, faks, Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście * wybór dogodnego miejsca dostawy towaru- wprost do domu * nie płacisz nic przy odbiorze!- masz 21 dni na uregulowanie płatności (zdążysz roznieść kosmetyki Klientkom i otrzymać od nich pieniądze) * sama sobie jesteś SZEFEM!!!- kto by tak nie chciał??? Spróbuj nic nie tracisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! magdula70@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×