Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Ładniutka
Do Olsztyn II- Słyszałam,że Ty tak zachęcasz wszystkich do pracy,a najbardziej laski,bo zawsze chcesz znaleźć jakąś głupią do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsztyn II
Jasne :-) A Ciebie bym nie tknął bo jesteś brzydka i masz mordę faszystowską ..... buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkkkk
Ale mam straszny grafik w tym tygodniu :| 6 dni po 10 godzin. Nie wiem jak ja to wytrzymam fizycznie i psychicznie zresztą też ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
metallica prowadzi samochody po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
twoja stara liczy sezam na bułkach do big maca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
twoja stara łapie kurczaki na makczikeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
twoja stara nosi majtki z logo makdonalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsmsa
ja pracuje w mcd dopiero 1 tydz i mam 8 zł na godz dziwne nie ??? ze wy macie takie mizerne te stawki a jeszcze do kazdej przepracowanej godziny dowalaja 0,50 gr czyli w sumie mam 8,50 zl na godzine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsmsa
ja pracuje w mcd dopiero 1 tydz i mam 8 zł na godz dziwne nie ??? ze wy macie takie mizerne te stawki a jeszcze do kazdej przepracowanej godziny dowalaja 0,50 gr czyli w sumie mam 8,50 zl na godzine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładniutka
Do Olsztyn II: Ja kolego to się do tej żenującej pracy nie wybieram.Szkoda niszczyć sobie cerę w tym syfie.Widać Ty lubisz takie laski co im tłuszcz z włosów ocieka po 8 czy 10h pracy.Gratuluję gustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr8tz
heheh ide sobie spac ale rozkminiam wczesniej ze OLSZTYN 2 sqnix i Pracownik to jedna i ta sama osoba .. o.O w szczegÓlnosci LOL te wzmianki o faszystowskich mordach :D Pozdro dla ludzi z fucka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson Olsztyn II
Twardy a Ty się miałeś zwijać z Maca już.Ile latek jeszcze zamierzasz tu koczować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyn II
a Ty robsonie ile jeszcze lat 10 czy 20 bedziesz nocki napierdalał/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila N.
Do Olsztyn II: Wielkie dzięki.Tak się składa,że ja w Mc Donaldzie nigdy nie pracowałam,więc mnie na tym forum nie obrażaj,bo to się nadaje do wytoczenia procesu o zniesławienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREBOR
Wszystkim sie wydaje że menagerowie to tam mają raj na ziemi,było ich w mojej firmie wielu jak i innych pracowników i każdy ma dość,sam jestem menagerem i wiem co to stanowisko oznacza,was postawią na kasie czy frytkach i tyle macie na głowie,a menager ma wszystko łącznie z całą załoga,idziecie pić a szwędacie sie po zapleczu nie wykonujecie poleceń,nie wszyscy ale ci wszyscy co tak psioczą na mgrs sami popatrzą na siebie nigdy sie nie czepiłem pracownika za nic,ale do czego zmierzam to fakt ta firma to syf ja uciekam z tego bałaganu,nie warto tom pracować mają człowieka za nic,,nigdy juz bym sie nie zgodził na stanowisko menagera ani na prac w twj firmie i niech mi ktoś nie mówi że w ich restauracji jest super,wszędzie jest tak samo.Żegnaj McDonalds witaj inny świecie,tam depresji można sie nabawić tyle jest z tej pracy za parę groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREBOR
W macdonalds na święta dostaje sie kopa w dupe,nawet nie marzcie o jakich kolwiek paczkach ludzie pojebało was,na święta ta dziadoska firma wypina dupe na swoich pracowników,przykład na istnienie 15-tu lat McDonalds na rynku polskim firma nagrodziła swoich pracowników kubkami metalowymi z uszkiem,prezent zajefajny,wstyd dla tak bogatej firmy poniżyła nas wszystkich wręczając nam takie prezenty i pokazała tak naprwde jak nas szanuja,jeszcze troche i ta firma będzie sie musiała solidnie starać o pracowników bo nikt tam nie chce naprawde pracować i się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREBOR
paczki dostają dzieci zatrudnionych tam ludzie na mikołaja,kiedys kierownictw sami te paczki robili ,kupowali słodycze nawet te paczki nie byłe takie złe,ale ostanio firma sama te paczuszki dostarcza do każdej restauracji w posce kierownicy się tum już nie zajmują,ale jakie te paczki Boże zlituj mizernota,wstyd dać coś takiego dzieciom no ale cóż,jedne paczki musza być skromniejsze żeby drugie były lepsze no i premie dla konsultantów i przemęczonych pań w biurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosi
ja pracuje w mcd i jestem zadowolona, rpzygotowana bylam na to ze nie bedzie fajnie, a jest odwrotnie. ludzie sa wspaniali, atmosfera bardzo przyjemna, praca wcale nie jest taka ciezka - mi tam sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga................ .
ja pracowałam w irl w macu i było bosko-polecam, tylko przybył kulka kg przez to żarcie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja24
Wlasnie pozdro dla wszystkich co mysla ze menagr ma super stanowisko.Ja sie z przekonałam jak to jest i sie z maka zwijam.Mam dosyc wiecznego zostawania po godzinach za ktore Cie placa i telefonow po pracy gdy chcesz sie wyspac z hasłem "mozesz przyjsc wczesniej bo x przyniosla L4".Elastyczne godziny pracy,grafik dostosowany do twoich potrzeb-jedna wielka sciema!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poszukuję kogoś kto pracował w Macu - szukam info. do pracy licencjackiej, jeżeli ktoś będzie gotów odpowiedzieć na kilka moich pytań, to proszę pisać na mejla lub gg:)Obiecuję, że bardzo upierdliwa nie będę:)Pozdrawiam. gg:5016028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TREBORA tak strasznie narzekasz na te paczki dla dzieci na mikolaja wiec tak z czystej ciekawosci pytam co w takim razie w nich jest :) ?szkoda,ze zwykli pracownicy nic nie dostaja.mogli by dostac chocby po bonie . :) faktem jest ze tez sie zastanawiam kto od wrzesnia bedzie pracowal,bo przez wakacje to bylo troche sezonowych no i normalni studenci pracowali w wiekszym wymiarze godzin a teraz to odchodza sezonowi a uczacy sie najczesciej wracaja na 1/4 etatu....szok!naprawde to powinni wiecej placic skoro najczesciej na bopie pracuje jedna osoba no i na czerwonej rzadko kiedy sa dwie (w przecietnej restauracji ) :) i wykonuja one prace przeznaczona dla czterech osob. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREBOR
Witaj ewcia2121 zorientowałem sie że chyba od niedawna pracujesz w tej firmie,ponieważ żadnych bonów nie ma,paczki misio i kilka batoników kiedyś to były spore reklamówki ze słodyczami lub fajne zabawki tego nie ma chyba że firma w tym roku sie postara w co wątpie ale jeżeli przetrwasz do 6 grudnia będziesz miała okazje sie przekonac osobiście,więc sama widzisz jakie jest zapotrzebowanie na ludzi,piszesz że jedna osoba pracuje na stanowisku gdzie powinny być 4 osoby szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tdż tam bo się zajedziesz a zwłaszcza w weekendy. A zdarzało mi się że menadżer podbierał pieniądze z kasy i musiałam oddać z wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godżillla
praca chujowa, ale ludzi fajnych poznałem no i taki lachen czasami, ze aż się miło pracuje. jednakże nie jest to praca na całe życie :) a u mnie na macu jest jedna kobietka co pracuje of 9 lat i jeszcze nawet instruktorem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pewnie dlatego nie jest instruktorem,bo nie ma ukladow albo ktos z wyzszych jej nie lubi.zauwazylam ze sa tu uklady i ukladziki ,niestety :(.mi np.instruktor,ktory pracuje ponad 4 lata mowil takie bzduty ze szok,mylil temperatuty itp.a potem jak mnie pytali to dostawalam ochrzan,ze tak prostych rzeczy nie umien zapamietac i podaje zle temp.i co mialam im tlumaczyc ,ze mowie takie jak mi podal ten a ten instruktor? :) tutaj sa uklady i ukladziki.jak sie kogos nie lubi to sie go rzuca w godzinach szczytu na czerwona i zostawia samego albo z jakims matolem i ochrzania wciaz ze ma kanal. dziwie sie ze nie daje sie podwyzki albo nie motywuje jakimis nagrodami skoro tylu ludzi odchodzi z tej pracy.zrezsta skoro inni musa robic za 3osoby to nalezala by im sie choc jakas premia. WIECIE MOZE KIEDY BEDA TE KARTY RABATOWE? POZDRAWIAM :) WKURZA MNIE TA PRACA :) ALE CZESC LUDZI JEST FAJNA :)I DLATEGO NADAL TAM TKWIE CHOC RACZEJ PO OKRESIE PROBNYM JUZ NIE PODPISZE KOLEJNEJ UMOWY.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiFo
Czy może ktoś napisać coś o restauracji Sezam w-wa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko45
ja też pracowałam w money roomie... na nocce... nie ma żadnego porównania do dnia... bez kierowniczki, asystentów... sama zgrana ekipa... Dzień i noc to jak dwie różne firmy. Czasami zdarzało mi się pracować w dzień jako zwykły pracownik i już po godzinie miałam dosyć. Najbardziej wkurzające są zrzędzenia menagerów, np. w stylu: "Dlaczego ta ścierka leży w tym miejścu?" - a powinna 2 cm dalej! Albo przy dużym ruchu i jednej osobie na kuchni zamiast 5 pytanie dlaczego nie odkładam szfli od bułek na miejsce?!?! przecież równie dobrze zamiast zrzędzić można się samemu wziąć do roboty, byłby wtedy porządek, kanapki na czas, mniejsze kolejki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaklodz
mam pytanko, wie ktoś może o zmianach jakie będą w niedługim czasie w mc w łodzi?? chodzi mi dokładnie o zmianach kierowników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakldz
mam pytanko, wie ktoś może o zmianach jakie będą w niedługim czasie w mc w łodzi?? chodzi mi dokładnie o zmianach kierowników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×