Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość lolekk
podobno kierownikiem w dąbrowie ma być ten sam koles co jest w dąbrowie na drive tylkoże drive idzie w prywatne łapy. A Raj jest cool i nie ma co przed nim dupa trześ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
Lolekk: a spoko jest ten kierownik ?. aha tam konsultantem bedzei kuzera a nie ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudiaPatyk
Mieszkam od niedawna w Krakowi i mam zamiar rozejrzeć się za praca. Stawka jaką podajecie mi jak najbardziej odpowiada;) Tylko mam pytanie, czy pryzmują tam na pól etatu?? Bo niestety nie dam rady 8h pracować bo mam sporo zajęc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deada
Witam wszystkich! ja chciałabym się spytać czy jest możliwość pracy w macu tylko na nocki? no i czy wtedy też trzeba zdawać te kosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adra
jaka jest stawka brutto w mcdonalds w poznaniu na głowogowskiej i ile sciaga sie z tego podatku zeby było stawka netto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usam
Ema pracuje w mc od ponad roku i tylko na nocki wiec sie da jak zagadasz do personalnej ja mam stawke 10.50 za h na nockach jak dobrze sie wprawisz to idzie sie niezle poopier...dalac zalezy to tez od menagera u mnie sa lajtowi wiec wiadomo o godzinie 2 koncze wszystko i mam looz blus ;p ide wtedy spac do crew roomu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mam 17 lat i zatrudniłam się w Restauracji chinskiej. Jednak mój pracodawca nie jest zbyt kompetentny i nie każe podpisać mi żadnej umowy czy coś w tym stylu ponieważ jest Wietnamczykiem i od nie dawna mieszka w Polsce. Co mam zrobić ? Jeśli chce pracowac legalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsip
OnLy HoPe z tego co wiem to teraz robisz tak zwanie na czrno dla niego to lepiej bo nie ma podatkow za ciebie i dla ciebie tez dobrze bo jak np. mowi ze masz 10 zl na h to masz to 10 zl na h a ze na legalu odprowadzaja od tego podatek woec wedlug mnie to lepiej dla ciebie a co do roboty na legal to po co ci to ... jzeli sie uczysz to lata pracy ci sie wlicza za szkole a nie za to ze teraz pracujesz pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martolk
Czesc pracowalam w McDonalds prawie 2 lata niemowie ze to jest praca spelniajaca marzenia mlodego czlowieka ale niemoglam narzekac na zarobki duzo sie czlowiek uczy i wie ze zadna praca go niezlamie po tej.Do tej pracy niemozna sie zrazac na poczatku bo dobre nastawienie to podstawa jak sie zrazisz to niema co sie meczyc.Wjadomo dostaje sie niezle podupie jak ci wpadaja 3 wycieczki naraz. umnie w MC atmosfera byla i jest super i to pomedzy zwyklymi pracownikami jak i menadzerami poprostu mamy zgrana i zrzyta ekipe czy to mlody czy osoba w starszym wieku .Oczywiscie jak sie sprawdzisz w pracy mozesz awansowac i wtedy zarabjasz wiecej ja wciagu 2 lat mjalam 2 awanse skonczylam jako instruktor.Ta praca duzo bardzo duzo uczy teraz zarabja sie wiecej wczesniej bylo gorzej i przedewszystkim w kazdym maku jest inaczej jezeli ktos bedzie mjal zle doswiadczenie to potem otym bedzie mowil i tak sie rodzi niechec do tej pracy i tworza plotki o "obozach pracy"bo to GLUPOTA a niezawsze jest tak jak ludzie mowia i co najwazniejsze ja niepracowalam po 10 lub 12 godzin najwiecej 8 i to na caly etat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr...
hey, jestem menagerem w maku od pol roku i jesli chcecie znac konkrety pracy w tej restauracji to prosze... NOWY PRACOWNIK NA STARCIE DOSTAJE 1150ZL NA REKE. JESLI KTOS JEST LENIWY LUB NIE KUMATY TO NIE JEST PRACA DLA NIEGO, TAM TRYEBA SIE UWIJAC LICZY SIE CZAS I JAKOSC. NAJLEPSI PRACOWNICY PO TZW. KONTROLI TAJEMNICZEGO GOSCIA DOSTAJA 100ZL PREMII DO WZPLATY. JESLI CHODZI O PODEJSCIE DO LUDZI TO KWESTIA MENAGERA PROWADZACEGO ZYMIANE. TAK JAK WSZEDZIE JEDNI SA SPOKO INNI NIE. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxon
Ja tam uważam, że najważniejsza jest zgrana ekipa. U mnie jakoś nie widać, żeby managerowie się wywyższali w jakikolwiek sposób. Każdy jest traktowany i traktuje innych na równi, niezależnie od stanowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek Chytrusek
A jak jest w Macu w ZGorzelcu?Jaka atmosfera i zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaczek
hej a powie mi tos czy jak ma sie skaczone 16 lat to mozan na wakacjhe robic w mc bo wiecie mi bardzo na robocie zalezy bo kasy brakuje a fundusze od rodziow małe wiec powie mi tos czy mozna tam procowac os 16 lat prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
patusiaczek mozna pracowac jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaczek
aha to jak ja koncze 16 w czerwcu 2009 roku to w lipcu 2009 moge pracowac w mc to fajnie a ja mma najbizsy mc w legnicy i niewiem czy tam mnie przyjma poradzicie cos please aha i co musze zrobic zebypracowac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaczek
aha to jak jaskacze 16 w 2009 roku w czerwcu to w lipcu moge juz tam pracoac aha to teraz mi pwiedzcie czy mnie tam przyjma w legnicy oczywiscie a i cousze zobic i co musze miec zeby mnie tam pryjeli posze o odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozmowie
Jakie 1000 zl na reke? To chyba stawki z usa przeliczasz a nie polskie. Bo w Toruniu daja po 5 zl na godz i to jest na reke wiec z etatu mozna wyciagnac 800 zl. Takie pieniadze mozna wyciagnac z pracy dorywczej pracujac 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy kasjer
A ja właśnie pracuje w Toruniu i za wrzesień na rekę dostałem[jak się później dowiedziałem jest to średnia płaca kierownika zmiany.] 1234,75 zł [jak ktoś nie wierzy mogę mu rachunek zeskanować i wysłać]. I pracowałem po 8 czasem 9 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. A co ciekawe jeden z menagerów dostał na rękę 900 zł, więc ile godzin zapracujesz tyle i dostaniesz. Skoro "po rozmowie" dostałeś 800 zł na etat to z powodzeniem możesz iść zbierać puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy kasjer
A ja właśnie pracuje w Toruniu i za wrzesień na rekę dostałem[jak się później dowiedziałem jest to średnia płaca kierownika zmiany.] 1234,75 zł [jak ktoś nie wierzy mogę mu rachunek zeskanować i wysłać]. I pracowałem po 8 czasem 9 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. A co ciekawe jeden z menagerów dostał na rękę 900 zł, więc ile godzin zapracujesz tyle i dostaniesz. Skoro "po rozmowie" dostałeś 800 zł na etat to z powodzeniem możesz iść zbierać puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy kasjer
A ja właśnie pracuje w Toruniu i za wrzesień na rekę dostałem[jak się później dowiedziałem jest to średnia płaca kierownika zmiany.] 1234,75 zł [jak ktoś nie wierzy mogę mu rachunek zeskanować i wysłać]. I pracowałem po 8 czasem 9 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. A co ciekawe jeden z menagerów dostał na rękę 900 zł, więc ile godzin zapracujesz tyle i dostaniesz. Skoro "po rozmowie" dostałeś 800 zł na etat to z powodzeniem możesz iść zbierać puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek344
LOL na bank po tyle dostajecie.... to ja w czerwonej koszuli dostalem 1100zł .... na 3/4 etatu po 3dni wolne w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek344
LOL na bank po tyle dostajecie.... to ja w czerwonej koszuli dostalem 1100zł .... na 3/4 etatu po 3dni wolne w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubu
Ludzie... Dlaczego dajecie się wykorzystywać za tak małe pieniądze? Idźcie do wojska, tam starszy szeregowy na starcie dostaje 1800 na rękę, plus 13 pensja, mundurówka, gratyfikacja urlopowa, płatne służby. Jak ja zaczynałem jako kapral w 2006 roku dostawałem 1700 teraz po podwyżkach mam 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x999x
justynamyyy sie odzywaj jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozmowie
8 lub 9 godz 5 dni w tygodniu co drugi weekend wolny. No i czym sie chwalisz geniuszu z kasy skoro 5 dni w tygodniu musisz pracowac na takie pieniadze. Jezeli ja moge zarobic 800 zl pracujac dorywczo po 3 dni w tygodniu i wszytskie weekendy mam wolne. Chcialem popracowac normalnie ale jak widac sie nie oplaca. O wojsku tez myslalem ale stwierdzilem ze wstrzymam sie z tym jeszcze rok lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozmowie
No pewnie na tych puszkach bym wiecej zarobil niz w Mc. Skoro ty musisz pracowac po 5 dni w tyg i pewnie masz co 2 weekend wolny (wyrabiasz pewnie ze 180 godz w m-ce) i do tego pewnie jakies chore zmiany to te twoje 1200 mnie jakos nie zachwyca. Ja wole wrocic do dorywczej pracy gdzie przy takiej ilosci godz mam 1500 na reke i wszystkie weekendy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozmowie
No pewnie na tych puszkach bym wiecej zarobil niz w Mc. Skoro ty musisz pracowac po 5 dni w tyg i pewnie masz co 2 weekend wolny (wyrabiasz pewnie ze 180 godz w m-ce) i do tego pewnie jakies chore zmiany to te twoje 1200 mnie jakos nie zachwyca. Ja wole wrocic do dorywczej pracy gdzie przy takiej ilosci godz mam 1500 na reke i wszystkie weekendy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×