Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Kuri
U nas niebawem będzie pogrom młodocianych :D Bo biorą sobie shake do dużych kubków na napoje i dziś się ktoś skapnął ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cwane bestie :-) mnie wkurza to ze trzeba sie pytac o picie o siusiu i wciaz sie krzywo patrza ze w tym upale zasuwajac na grillu chce sie czlowiekowi czesciej pic niz w chlodniejsze dni.sami to sie objadaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albaricoque
A rzeczywiście, z tymi shake'ami to nie tylko u Was tak jest :P Albo sok pomarańczowy biorą do 0,5l. W sumie u nas się nie czepiają o picie i toaletę, przecież jesteśmy ludźmi, co? Z resztą, jak się tu nie pytać, kiedy tłumy przy kasach i dwie osoby na serwisie no :P Ale z młodocianymi różnie bywa. Np. żują gumę, kitrają się z papierosami w krzakach (to jest naprawdę zabawne) i próbują wstawiać frytki. Wygląda to następująco - młodociany, pomimo 15 uwag menagera, nie przerywa czynności, tylko naciska guzik na fryturze i wyciąga frytki. Ja wiem, że to wkurza, że im nic nie wolno, ale zasady po coś są. Z resztą, pomimo, że sama młodocianą byłam, jestem tymi ludźmi mocno zirytowana. Większość zupełnie nie rozumie pojęć: praca i wysiłek, tak więc nadaje się tylko na mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri
No u nas Ewciu na szczęście pytać się raczej nie trzeba, byleby nie robić tego siusiu przez pół godziny :D Zazdrościsz im że się objadają? To oni będą mieli wrzody za parę lat, nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to od razu widac kto z menadzerow czesto sie opycha w macu, :-) bo niestety robi sie coraz grubszy.... :-) ja skosztowalam tylko tortille :-) (sama za nia zaplacilam oczywiscie ze znizka pracownicza:-) )i nie powiem smakowala mi:0 .nie chce jednak tyc wiec wole wziac z domu kanapke... :-))na przerwie chetnie napilabym sie kawki ale niestety nie pozwalaja....szkoda :-( pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagii21
pracuję już w mcdonalds ponad dwa lata i jakoś nie nażekam. jestem zwykłym pracownikiem, i znam pracę na każdej zmianie, a zwłaszcza na nocce, ponieważ pracuje w money - roomie (oczywiście jakktoś wie co to jest) i nie tylko menadzerowie robią sobie kanapeczki bez standardów. \najcześciej zdarza się to zwykłym pracownikom na nocce. i nie mówcie że tak nie jest. przynajmniej u mnie tak jest w krakowie, a w którym mc to już nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda szkolenie McD BHP? Ile godz takie szkolenie trwa? Jak wogóle wygląda co się na nim robi? I co trzeba ze sobą zabrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri
Jak wygląda szkolenie BHP? Zazwyczaj odbywa się po prostu w McDonaldzie, na lobby. Przychodzi koleś od BHP i nawija do was o pierdołach przez jakieś trzy godziny(nie pamiętam ile dokładnie to trwało ale trwało za długo), o typach gaśnic przy tym wspominając różne anegdoty ze swojego życia, na końcu trzaskasz podpis że szkolenie przeszłaś i już. Co się na nim robi? Umiera, powooooli. Co trzeba zabrać? Ciekawą książkę albo game boya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
Dziękuję bardzo Kuri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
A czy orientujecie się może jak jest/wygląda praca w McD w Poznaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHE3
mam pytanie mam 8zł brutto to ile na ręke dostane w mc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHE3
jeszcze mam pytanie ta zniżka pracownicza ile wynosi procent ? i czy mcdonalds daje coś na święta ? słyszałem o jakiś imprezach integracyjnych są takie ? ;p dzięki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albaricoque
Zniżka pracownicza to nie niestety procent, a zniżka na wybrane produkty. Zawsze jest na duże kanapki (4zł zamiast 6,90) i średnie frytki (3zł zamiast 4,20) i na coś jeszcze (teraz shake duży w cenie małego). Nie za wiele jest, ale idzie skorzystać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśKRK
mnie chyba nie przedłużą umowy. kończy mi się z końcem sierpnia. kilku menadżerów mnie wyraźnie nie lubi, kierownik też ma do mnie jakieś ale chyba. w zasadzie to.... w ogóle się tym nie przejmuje, ale muszę się za czymś innym rozglądnąć bo studia się zbliżają, a kasa potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie właśnie nieżle rozczarowałam patrząc na wysokość przelewu za prace w lipcu.:(wychodzi na to ,że nie zapłacili mi za 25 godzin pracy.:((co tu dalej robić?:((dostalam kase tylko za etat a nie dostalam za te 25 godz.ktore kazali przepracowac dodatkowo:( ( w koncu w umowie pisze ze mozna przepracowac dodatkowo normalnie platnie).jestem wsciekla ,rozzzalona i zla,to kupa kasy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri
Witam ponownie Ewciu. Widzę że nie ja jeden mam ten problem. Właśnie zajrzałem na swoje konto i po tym co dostałem nie mam już najmniejszych wątpliwości :> Trochę ponad 900 złotych za pełny etat - zapieprzanie kilka razy w godzinach nocnych(i to nie tylko do drugiej w nocy, raz mi się zdarzyło do 8:30 rano), parę razy nadgodziny(w jednym tygodniu miałem 68 godzin pracy). Ja już złożyłem wymówienie, czternastego kończę tę robotę :> Tobie też radzę - uciekaj Ewciu czym prędzej bo tę samą, a nawet lepszą kasę można zarobić w dużo lżejszej pracy, ja już sobie upatrzyłem coś na wrzesień. Wszystkim innym też odradzam, to praca dla samobójców, może tylko nieletnim się opłaca bo mają luzy. Kuri - bez odbioru :) McDonald's - I'm NOT lovin' it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a juz mialam nadzieje ze to tylko jakas pomylka :) coz ,szkoda ze to szara rzeczywistosc :) fajnie KURI,ze masz juz fajniejsza prace od wrzesnia,ja odpon.zaczynam cos szukac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
Ja też się trochę zawiodłam jak spojrzałam na stan swojego konta. Chętnie bym rzuciła tą pracę, ale idę na studia zaoczne i muszę je z czegoś opłacić. Jestem w trakcie poszukiwań czegoś 'normalnego', ale nie mam na to nawet zbytnio czasu przez tego mc donalda. Z jednej strony nie jest źle. W zasadzie grafik ustalam sobie sama, ludzie w pracy w większości są bardzo fajni, ale za taki zapierdol mam tylko 1100zł z hakiem :// to trochę mało. Kurde, kiedy w tej polsce młody człowiek będzie mógł normalnie zarobić? ;/// kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
Kuri jak wygląda wymówienie? trzeba samemu pisać takie wymówienie (podanie o zwolnienie???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri
Miałem już więcej tu nie pisać, ale cóż.. :) Lol, żebym ja dostał 1100 zł z hakiem... A uwierz, zapieprzam solidnie :< No i ustalanie samemu grafiku u mnie to fikcja - tydzień temu prosiłem o wolny piątek i g... nie dostałem. Co do zwolnienia - ściągnąłem sobie gotowca z netu, wpisz w google: praca wypowiedzenie przez pracownika za porozumieniem stron i pierwsze co się znajdzie to właśnie to co ja dałem. Tylko musisz zapytać się najlepiej w pracy ile u was trwa okres wypowiedzenia bo często do dat się dopieprzają . Odnośnie innej pracy - może spróbuj w jakimś sklepie z ciuchami? Nie znam z autopsji, ale podobno np. we wranglerze płacą podobnie a praca jest 100 razy luźniejsza(zresztą możesz sobie wyobrazić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swing manager warmin_mazurskie
wypłata za lipiec 1710zł netto 8 nocek,reszta same dzienne w sumie 182h pracy.Zapierdol straszny chyba jak w kazdym maku ale myslę ze sie zmieniło na troszke lepiej rok duzo mniej na ręke.Powinni płacić pomagierom w niebieskich koszulach jakies 2500na ręke.Moze kiedys tak bedzie :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doombuum
pozdro dla dorotki i karolinki usmiechniętych nocną porą kasjerek z floriańskiej :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gorącą prośbę. Zamierzam pisać pracę dyplomową na temat metod motywacji w Mc Donald\\\'s. Pracowałam tam dawno temu i trochę pozapominałam, np nazw managerów i struktury organizacyjnej. Czy mogłabym prosić o jakąś pomoc ew. materiały. Pozdrawiam i proszę o kontakt na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
"U nas niebawem będzie pogrom młodocianych Bo biorą sobie shake do dużych kubków na napoje i dziś się ktoś skapnął ;>" ale zenada :D ch*j komuś do tego czy jeden z drugim sobie szejka wypije tobie od dupy odbierze? praca zenuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
jak idzie wam ten pogrom? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczoo
Witam wszystkich> Czy ktos sie orientuje jak jest z praca w macu albo kfc w Olsztynie. Jestem studentem studiow stacjonarnych i chcem sobie dorobic od poczatku pazdziernika. Nie wiecie czy istnieje mozliwosc pracy trzy razy w tygodniu tz. caly weekend i jakis jeden dzien w tygodniu? I jak jest teraz z kasa? Z gory dzieki za pomoc ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczoo
Witam wszystkich> Czy ktos sie orientuje jak jest z praca w macu albo kfc w Olsztynie. Jestem studentem studiow stacjonarnych i chcem sobie dorobic od poczatku pazdziernika. Nie wiecie czy istnieje mozliwosc pracy trzy razy w tygodniu tz. caly weekend i jakis jeden dzien w tygodniu? I jak jest teraz z kasa? Z gory dzieki za pomoc ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczoo
Sorry za dubel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
I ty jesteś studentem dziennym? Gdzie cię przyjęli? ;) człowieczku istnieje taka możliwość. trudno jest poszukać info na stronie oficjalnej maca? grafik jest w teorii elastyczny, czyli, że można go dopasować do swoich potrzeb, ale w praktyce różnie bywa. ale wielu ludzi jakoś łączy pstudia dzienne z pracą tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczoo
Po co zaraz taka agresja ;p to juz sie zapytac o nic nie mozna? ;0 Dzieki za info ale chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej o pracy w macu na Placu Roosevelta w Olsztynie ( konkretnie w tym macu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×