Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość def
gggiio : ta i ciekawe jak robisz na serwisie na migi ? . Praca w MC jest do .... mimo tego ze maja utargi po min 300tys na wszystkim oszczędzają już nie wspomnę ze dostać tam cały etat to trzeba podlizywać się dla kierownika no i oczywiscie jak mały ruch to zaraz Cie wygonią do domu oczywiście będzie to odnotowane i zapłacą za te godziny ktore się pracowało a potem na koniec miesiąca się zbiera i co? 100 zł mniej wypłaty jak nic . Już w biedronce lepiej traktują ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amstergramka
od miesiąca pracuje w maku w katowicach przy a4,niby jeden z najmniej ruchliwych maków w tym mieście...to współczuję tym którzy pracują w centrum na stawowej.... pani dzwoniła do mniej już dzień po tym jak wysłałam na ich stronie formularz rejestracyjny i w ten sam dzień już miałam "rozmowe kwalifikacyjną" właściwie była tylko formalnością,bo na jej wstępie pani już mówiła że we wtorek podpisujemy umowę...cały wtorek spędziłam na podpisywaniu umów,innych papierków i czytaniu regulaminów,wypełnianiu jakiś testów,w środę pierwszy dzień do pracy i to od razu na serwis,za kasę pół godzinne szkolenie,dwie godziny jako pomagier,a później na głęboką wodę sama na kasę,w pewnej chwili miałam ochotę poprostu rzucuć tym wszystkim i uciec,gdyby nie to,że potrzebuję pieniędzy na studia to pewnie bym tak zrobiła. Załoga za to bardzo sympatyczna,wszyscy pomagają na tyle na ile są w stanie przy kilometrowej kolejce,za to moja kierowniczka zmiany...użal się panie,nie potrafi uczyć tylko gnoić,ale wiadomo zależy jak się trafi. Po kilku dniach zazwyczaj nabiera się wprawy,są szkolenia i weryfikacje,jeśli nie zdasz pierwszej na drugi dzień masz drugą itp po kasie przeszłam na driva,dopiero później na kuchnię,ale np kolega od 3 miesięcy siedzi tylko na kuchni,na drivie i przy kasie nigdy jeszcze nie był. Zarobki poniżej przeciętnej,za 3/4 etatu mam ok 800 zł. Roznoszę cv po stacjach benzynowych i modlę się żeby ktoś oddzwonił,bo to 100 tys razy lepsze no i lepiej płatne,pracę w maku polecam tylko tym,którzy nie mają innego wyjścia,jak ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darthtattoo
Hej Z tego co przeczytałem wynika że następny dzień po szkoleniu spędza się w pracy, nie wiecie czy można się jakoś dogadac żeby pojśc do pracy np 2 dni po szkoleniu? Z powodu np ważnego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amstergramka
wszystko zależy od kierownictwa,ale wydaje mi się że w większości maków nie byłoby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopppper
Olejcie shopperów. Czerwoni/szarzy się staraja, dla głupich stu złotych, a nie zdaja sobie z tego sprawy, ze kazda z restaurajci bierze udzial w 'konkursie' na najwieksza liczbe zaliczonych shopperow, czego nagroda dla kazdej najlepsze restauracji z danej grupy są wysokie nagrody pieniezne dla kazdego z managerow( po kilka tysiecy złotych) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agśś
Witam! Zastanawiałam się nad pracą w McDonaldzie, ale czytając wszystkie opinie tutaj, to sama nie wiem... Czy ktoś pracował w McDonaldzie w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Złożyłem swoje CV do MC przez internet na ich stronie, dzisiaj Pani zadzwoniła i zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. Czy muszę zabrać ze sobą CV lub jakieś dokumenty ? Wpisałem pełną dyspozycyjność, 20 lat, chłopak, również jako pracownik w godzinach nocnych, nigdy nie pracowałem, myślicie, że mam szanse na pełen etat ? Zależy mi na tej pracy tylko na 4-5 miesięcy, czy mówić o tym w rozmowie kwalifikacyjnej czy lepiej w innym momencie to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannosor
Nie mów, że na 5 miechów. Sysko ok, później napiszesz wypowiedzenie, np. chcesz pracować do marca, czy kwietnia, to składasz sobie wypowiedzenie np. 2 tyg przed końcem miecha, albo wywalasz sobie wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz. Czy muszę pisać CV i brać jakieś inne dokumenty ? Wysłałem im CV przez ich stronę w necie, a laska jak do mnie dzwoniła to nic nie mówiła żebym coś zabierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannosor
Ty idziesz dopiero na 1 rozmowę, więc lajt, później da ci spis dokumentów full ich będzie :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golf
Witam Mam Pytanie chcę dorobić w macu ale interesują mnie tylko nocki. Wiem że jest to możliwe. Ile teoretycznie mogę zarobić robiąc ok 6-7 nocek w miesiącu? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golf
Ewentualnie ile musiałbym robić takich nocek żeby zarobić ok 500-600 zł? Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannosor
Stawka godzinowa *120%. W niektórych miastach jest 8.40 za godzinę w ciągu dnia, więc policz sobie *120% i wyjdzie 10.08 zł za 1h. Nocka np. 8h - 80,64 *7 nocek = BRUTTO: 564,48 NETTO: 465,74 Więc wiesz, praca bez stresu, bo nocka, ale zawsze jakaś kasa wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolll98
orientuje się ktoś jakie są teraz stawki za godz. we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomroczny
W takich miastach jak Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz , na początek nie dostaniesz więcej niż 8,5. Nie polecam tej pracy (tfu) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaWasPojebalo
Czytając co niektóre posty mam wraznenie ze albo jesteście pojebani albo jedyne co potraficie robić to narzekać. Ja pracuje w mc na pol etatu i moja wyplata kreci sie w okolicach 1000zł. Robota jest czasami ciezka, ale z czasem da sie przyzywczaic, oczywiscie wszystko zalezy od tego jaki jest ruch. Ale skoro dajecie się dymac na hajs, i piszecie ze niby pelny etat za 500zł, to nic tylko pozazdroscic pracodawcy ze znalazl murzynow. A co do żarcia, to jakbyscie mogli to jeść to dupy by wam tak urosly ze z pracy byscie sie nie wytoczyli, i zreszta co to za obyczaje? Nawpierdalac sie za darmo kazdy by chcial. A czy np. w sklepie pracownice wyjadaja towar z półek? No właśnie... zastanówcie się 2 razy zanim zaczniecie pierdolić od rzeczy bo aż rzygać się chce jak na to patrze. pozdrawiam ludzi ktorzy potrafia docenic prace jaka maja, a nie narzekaja wkolko jakie to nieszczescie ich spotykają. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloss
Widać że praca w macu to szczyt możliwości osoby wyżej owszem może jak się jest wazeliniażem to się dostanie 1000 zł. A co do jedzenia to jakoś jebani managerowie żrą sobie i maja darmowe posiłki a co oni kurwa lepsi są od zwykłych pracowników nie lepiej wyjebać do kosza albo poczekać trochę i znów dać gościowi lub zerwać etykietkę z sałateczki i nową nakleić i tak może do wieczora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amstergramka
ciebie chyba pojebało człowieku albo poza makiem nigdzie jeszcze nie pracowałeś,jeszcze nie słyszałam o przypadku,żeby ktoś pracujący na pół etatu zarabiał tysiąc złotych,a mam wielu znajomych w różnych makach,to by znaczyło że pracujący na cały etat ma szansę na 2000 zł miesięcznie,nie chcę cie zmartwić,ale w tej firmie się tyle nie zarabia :D no ale cóż jak ci się tam tak super podoba to jebaj tam do końca życia,ktoś w końcu jebać musi... ja pracowałam w wielu miejscach gdzie nie siedziało się za biórkiem... przy linii produkcyjnej,w supermarkecie za kasą,przy inwentaryzacjach,w magazynie i powiem ci każda praca była lepsza i lżejsza od tej w maku. a wczoraj szczęśliwie już na dobre rozstałam się z tą zasraną pracą i dziś byłam pierwszy raz w nowej,czułam się jak na urlopie,bez porównania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amstergramka
* biurkiem oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosocośtam
Witam. dzisiaj dostalem skierowanie do lekarza i mam juz niby zaklepana prace na cały etat. Ale widze ze tu wiekszosc pisze ze maja na 3/4 etatu. Czy jak dostalem prace na caly etat to oni mi to nastepnie skracaja do 3/4 bo nie rozumiem już tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amstergramka
cały etat to cały etat niczego ci skracać raczej nie będą,ja dostałam ofertę zatrudnienia na 3/4 etatu i na 3/4 etatu miałam umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosocośtam
a no i o to mi chodziło, dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CojestDocholery??
Witam, pracuje w jednym z mc donaldów w Gdańsku i dziś dostaliśmy drugi raport tajemniczego klienta w tym miesiącu, co jest do cholery czy u Was jest też tak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrfefr3rf32efwef3ef23ef
do : CojestDocholery?? - tajemniczy gość jest 2x w tygodniu raz sprawdza mcdrive a drugim razem jest w restauracji sprawdza czy czysto jest na serwisie , na lobby , łazienkach itp itd . A co do tego kolesia który pisze że pół etatu ma i 1000 zł to hahah tyle menadzerowie na dniu mają ok 1500zł przy całym etacie oczywiście chodzi mi o większośc makow w WWA więcej się zarabia to proste . Ja robie rok w tym maku i coraz bardziej mi się nie podoba zreszta nie tylko mi coraz więcej osób odchodzi wogole nie szanują pracowników którzy wybijają się ponad przeciętność a jak już zauważą i źle żyjesz z menadzerami to potrafią Cie tak udupić że głowa mała jak tak dalej będzie to niech sobie wsadzą ten awans mój na menadzera w du.e i przeniosę się do jakiejś nowej restauracji i odrazu na menadzera idę a nie na robola którego i tak nie doceniaja przynajmniej szkolenie mi zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujzmurzynami
czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie,że niektórzy nie dopuszczają do świadomości faktu,że są inne zakłady pracy niż mcdonalds :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak34
praca w maku jest ciężka ja pracuje po 10 lub 12 godzinn dziennie i miesięcznie mam 1000ł i to nie zawsze, awans dostaniesz wtedy jak dobrze ucałujesz pupę managerom.tak wyglada praca w mc donald jasienica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerfsdf
Pewnie że są zakłady pracy inne ale temat jest po to żeby mówić pisać jak się pracuje w McDonald's a pięknie nie jest jak się wydaje ! . Wiem sam po sobie jak jest jestem pracownikiem czerwonym i kierownik zaproponował mi awans na menadżera ( po nie całym roku ) myślę extra doceniają tych co robią dobrze . Przeszkoliłem się ogarniałem wszystko pomagałem pracownikom i? menadżer widząc że wykonuje pracę lepiej od niego postanowił mnie udupić nagadał Bóg wie co i kierownik patrzy na mnie dziwnie za to owy menadżer zaproponował inną osobę ( fleje , od pracy stroni , w głowie naje.... , olewanie wszystkiego ) i co najgorsze chyba dostanie on awans . Więc jak jesteś pracowity pracowita to nie idź do mcdonalds szkoda życia i tak Cie nie docenią a ta ocena co 6mc śmiech na sali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCB
siema nie wiem dlaczego wy narzekacie! ja pracuje od 13 wrzesnia przerobiłem 120 godzin i mam 8,50brutto + 50gr netto do każdej godziny.. i nie narzekam chyba jakaś laska wyżej napisała że lepiej dorobić jako prostytutka więc brawo dla ciebie i żyrze dużo lodów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto Wrocław
Nie wypowiadaj się dzikusie o pracy prostytutek, bo sam będziesz z ich usług korzystał (jeśli już tego nie robisz), bo cwaniaków 'laski' nie lubią. Odnośnie pracy, wszystko zależy od managera. Przeciętna wypłata jak dla studenta. Wolałam pracę w MC niż na CC, a zarabiałam tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×