Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Jakieś śmieszne ankiety gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankieta globalna, za którą uzupełnienie będą gratisy. W sumie nie wiem co gorsze, ta ankieta czy tajemniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik licencji Śląsk
Mam pytanie ostatnio na tajemniczym napisał że frytki były chrupiące lecz w środku miękkie i lekko słone .I nie zaliczył na jakości .Mam zapytanie nie wiem czy nie jest to wina frytek ,wada jakościowa od producenta /wadliwa partia/ .Zawsze jak jest podejrzane zamówienie dajemy frytki prosto z frytury ,a jak są w stacji frytek to sprawdzamy czy są ok.Były u was na restauracjach jakieś problemy z jakościa frytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restauracja przy autostradzie
Ja mam pytanie do pracowników restauracji. Ile realnie może zarobić na rękę manager - kierownik zmiany? Chodzi mi o początek. Restauracja jest na MOP przy autostradzie. Wiem, że lokalizacja ma znaczenie jeśli chodzi o zarobki. Czy jest możliwość pracy w stałych godzinach czy raczej na to nie ma co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, jakieś ankiety mają być, ale nie wiem na jakiej zasadzie.. Czy jak w biedrze czy jakimś tam sklepie, że są monitorki do oceny czy coś... Teraz to dopiero cebula będzie mogła z przytupem pocisnąć na obsługę. Mam nadzieję, że nie będzie możliwości dopisywania komentarzy. Jak zwykle grzebią w czymś co od lat się sprawdzało. pracownik licencji Śląsk wczoraj - pech po prostu. Taka moim zdaniem subiektywna opinia tego ms. Nie są nieomylni, np. czasem źle mierzą czas, kiedyś u nas stwierdził, że muffin był gumowy... Można też napisać reklamację, bo kurde jakie miały być w środku? Z kamienia? W środku muszą być jak ugotowany ziemniak, a z zewnątrz chrupiące, nie przesolone, więc właściwie opisał w tym raporcie frytki spełniające standardy :D. Pytanie czy stacja była czysta, więc jak wam zależy to możecie nagranie wysłać. restauracja przy autostradzie wczoraj - zależy od lokalizacji, korpo/licencji. U nas wlkpl 15,40 brutto chyba w korpo jest... Więc na cały etat, albo 3/4 możesz dociągnąć do tych 1900. Złotych gór za te nerwy i kibel nie ma przy tej stawce. Co do dyspozycyjności to zależy od zgody kierownictwa. Z takim podejściem (wnioskuję, że masz możliwość dostania swinga z tzw. "łapanki") to niestety funkcja menago cię rozczaruje, bo menadżer musi być dyspozycyjny trzeba nie raz przyjść, zostać, zrobić i nie zawsze jest to czas płatny (oczywiście można mieć wszystko gdzieś i trzasnąć drzwiami). Możliwe, że przy całym etacie mogą nie chcieć ci dać "stałych godzin" pracy, zresztą pomyśl też dlaczego ty masz mieć stałe godziny, a ktoś inny ma mieć np. same nocki czy dwójki... To nie jest fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to te ankiety są już testowane w restauracjach i można dopisywać komentarze... A są bardzo różne,. U nas mng zaczyna z niższą stawką niż 15zl brutto. A co do obecnych tajemniczych oj różni są i różne rzeczy im nie pasują. Zawsze warto próbować z reklamacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki czas podpisywana jest umowa? Pierwsza na 3 miesiące ale jak to dalej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a mnie dziwi, że przez tyle lat ile w Polsce jest Mac nie pomyślano o tym aby praca była zmianowa czyli w miarę stałe godziny pracy np. 6-14, 14-22,22-06...przecież wiadomo w jakiej lokalizacji jest dana restauracja, ilu wymaga pracowników na danej zmianie...własnie z tego powodu czyli gównianych godzin zrezygnowałem, nie interesowała mnie robota np. od 10 do 20 stej, nie było nawet czasu aby pójść zapłacić za głupi czynsz za mieszkanie albo do apteki...ba nawet wysłać listu nie mogłem na poczcie :) nie mówiąc o życiu prywatnym jak np. spędzenie czasu z dzieckiem i sprawdzenie czy dobrze odrobiło pracę domową.Polaczki w dalszym ciągu zaiwaniają w godzinach np. środkowych i starają sobie wmawiać, że tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julissskaaaaa
pracuje w mcd i mam umowe na okres próbny ale nie chce juz więcej porzychodzić, czy moge rzucić pracę z dnia na dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
Jeśli chcesz godziny zmianowe to idź do biura albo fabryki. Uważasz, że na godzinę 6 restauracja potrzebuje 6 osób? Ściany byś podpierała?. I nie mów, że zawsze były środkowe godziny! U mnie różnie ludzie przychodza np na 8, 9 , 10 , 12 itd. Pomijam fakt kto w tych czasach chodzi płacić rachunki wiesz co to bankowość elektroniczna? a apteki są całodobowe lub te, które są otwarte od 7 rano. Ewidentnie jesteś jedną z tych, której wszystko nie pasuje dobrze, że odeszłaś przynajmniej nie trzeba się z Tobą użerać w restauracji. @Julisssskaaa Wiesz co to umowa? Zajdź do kierownika i powiedź, że to nie jest praca dla Ciebie i chcesz za porozumieniem stron rozwiązać umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik_
Czy AKSem może być tylko manager? Ambasador gościnności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To aksy JesZcze sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o tych całych PINACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się piny nie podobają, bo pokazują, że lepiej jest pościemniać, pogadać sobie z gościem, a ci co na kuchni muszą pracować są nie doceniani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, to chyba ciężko takiego 'zdobyć'.. U nas w maku jeszcze nikt nie ma.. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie teraz nagle wolą żeby to menadżer był AKS. PIN_y też uważam że to głupota a jeszcze większa że za Gościnność pracownik niech zajmie się pracowaniem a nie gadaniem z Gościem. Może jestem jakiś zacofany ale większość ludzi przychodzi do mc zjeść / przedstawiciele handlowi trochę popracować przy kawie / gimby posiedzieć przy cc w 12 osób. Mnie irytuje jak idę do sklepu i ktoś już chce mi na siłę pomóc bywa że drugi raz moja noga tam nie staje. Co do dostępności PIN-ów każdy opracyjny ma pulę na swoje restauracje / kierownik też może wręczyć. Więc dziwne że nikt u Ciebie nie dostał nawet jednego PIN-a raczej nikt się nie chce przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie rozwinąć co to te PINy, bo albo nie mogę rozszyfrować skrótu, albo mam braki w wiedzy (albo to tylko wymysł korpo)? Co do gadania z gośćmi, aks... Ja już nie wiem, zazwyczaj jest problem z ilością pracowników i ich wydajnością to jak mamy marnować siłę roboczą na pogaduszki na lobby... Może coś w tym jest większego. Czasem czytam sobie inne fora i podobno przynajmniej za granicą do roku 2020 mcd chce wprowadzić tylko HHOT i Table delivery, tylko nie wiem czy to dotyczy tylko CYTa czy "bopa" też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do obeznanego bo on wszystko wie:) urlop mam wykorzystany(tegoroczny) czy mam prawo sobie wziąśc urlop na ządanie? bo zasłyszałem ze jak nie ma urlopu to nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na strefę mcdonalds może zarejestrować się każdy pracownik? Czy tylko manager?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pracownik, ale zaakceptować twoją rejestrację musi kierownik (tzn. potwierdzić, że jesteś pracownikiem restauracji X) i wtedy otrzymasz dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa to super, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie... Czy menager może mieć 3/4 etatu? I pracować tylko w tygodniu np. Od 10 albo 9??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie...jak wyglądają zarobki - dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko Kierownik zmiany (miasto aglomeracyjne)...z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z tymi menagerami z zewnatrz ? jakos ciezko mi sobie wyobrazic mgr od razu , jak dla mnie to niewypal i co nie umie taki kuchni kasy a ma rzadzic ? wytlumaczcie mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas PINY to jawna ściema. Dostają je u nas osoby nowe, przykładowo chłopak szkolący się na kuchni, w pracy od 3 dni. Zero kontaktu w gośćmi. Osoby głuchonieme pracujące na frytce. Tak samo. Wszystko po to, aby nowych zatrzymać, bo jak zaczyna się swoją przygodę z makiem od kuchni i wstawiania mięsa na sobotniej popołudniówce to łatwo o rezygnację. Pytanie z innej beczki: planowane są jakieś noworoczne podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to są PINY ? Wytlumaczcie mi ? bo chybajestem do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow pytanie. Nocnik 3/4 etatu Pogrzeb dziadka. Nalezy mi sie urlop okolicznosciowy? Wiadomo same nocne zmiany a pogrzeby o 23 sie nie zaczynaja.wiec moge za ten dzien odebrac sobie wolne.czy w dzien pogrzebu moge nie isc wieczorem do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×