Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę się doprosić nowych spodni, niedługo chyba będę latać z dziurą na tyłku... Oni nie rozumieją, że ciuchy się znoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe kup w podobnym kolorze(najdroższe)i połóż im paragon tudzież fakture. ale pewnie to tez nie przejedzie bo zapewne nie mają kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś miałam problem z doproszeniem się o nowe ciuchy (jeszcze te stare czerwone, pruły się np. na linii tej białej Mki), a to za sprawą fantastycznej kierowniczki i jej krzywego myślenia. Pracownik wieloletni na cały etat, więc te ciuchy się niszczą i jeszcze traktowanie jak śmiecia :). Zapewnienie ciuchów to ich za przeproszeniem je*any obowiązek. Nie pamiętam już niestety co ile w teorii muszą ci wymienić ciuchy (a czego się aktualnie nie robi). Personalna powinna mieć swoją szafkę. Pogadaj normalnie z personalną i kierownikiem. Jak to nic nie da przyjdź na bezczelu z dziurą na d***e, albo swoich jeansach najlepiej niebieskich i albo cie wpuszczą, albo nie :). To świadczy o firmie i każdy gość sobie swoje pomyśli. U nas aktualnie nie ma problemu, chyba że jakiś rozmiar trzeba zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Na strefie jest ankieta anonimowa wypelnijcie jak cudownie pracuje się w maku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania871
Tutaj https://poradnikpracownika.pl macie poradnik dla pracowników. Jest tam wiele ciekawych artykułów. Warto zawsze weryfikować czy pracodawca działa zgodnie z prawem czy nie. Poza tym taka wiedza jest niezwykle przydatna do obrony swoich prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie z innej beczki. Dlaczego osoby, które skarżą się na atmosferę zawsze posądzane są o to, że siedzą na dupie i nic nie robią? I to przez ludzi z tego samego środowiska? Stanie we własne gniazdo jest co najmniej dziwne. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Wiemy jak to czasem wygląda, ile trzeba się najebać żeby było cacy a i tak przeważnie nie jest. Traktowanie pracowników jak podludzi to norma, bo przecież "Nikt nie jest niezastąpiony" serio? W naszym maku zostało 20 osób. Wnioskuje, że my też jesteśmy nierobami, bo mamy dosyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BHP licencja w Wlkp: trwało 2 godziny, dzień przed podpisaniem umowy, bezpłatne. Niby niemożliwe... A jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie powiedział, że koszule nic nie robią. Wręcz przeciwnie. Muszą ciągnąć ten burdel byle były zamierzone efekty. Najlepiej jakby się rozdwoił i pilnował wszystkiego zawsze i wszędzie, bo niektórzy są małokumaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Skoro bezpłatne to było i 2h zgłoś to do biura mcd. To że jest budka w licencji nie oznacza że może sobie robić co chce! ostatnio jeden licencjobiorca stracił jedną restauracje i skączyło się! Wiec polecam skontaktowanie się z biurem bo pamiętaj że licencjobiorca reprezentuje McDonad's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk2017
obeznany kto stracił budkę???ja ze śląska mogę dużo powiedzieć a na pewno żaden licencyjny nigdy nie stracil budki ale znam przypadek ostatni ze koordynatorka od pana j.k. stracila posade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mało wiesz :) miasto wojewódzkie i budka wrócila do korpo. U Pana Jacka :) . Licencjobiorca może stracić budkę przecież wszystko jest w umowach jeśli widać że sobie nie radzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS nie ze śląska wogole inna część kraju :) Ja to współczuje tym którzy podlegają pod rynek warszawski jeden wielki kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik licencji Śląsk
U nas na licencji mamy buty bhp -dostajemy od licencobiorcy ,ale mamy miejszą stawkę płaconą za pranie ,bo dostajemy buty .Z ubraniami nie ma problemu jak się zniszczą dostajemy nowe. Od stycznia wzrosła stawka na 12 zł brutto.Mieliśmy do końca grudnia dodatek wekendowy 1,5 do kazdej godziny .Teraz od stycznia zostało zlikwidowane i dostajemy 0,50 groszy do kazdej godziny .Ale warunkiem jest 100 procentowa frekfencja przez 3 miesiące i dopiero jest dodatek wypłacany ,co jest mało opłacalne dla pracowników . Tak jest na licencji na For5 ślask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxc
a na strefie się chwala nagrodami typu:pracodawca roku :-) wo w czemu wiec bedac pracodawca roku nikt nie chce pracować w tej firmie?(to dla ludzi ostateczne miejsce w którym chcą w Polsce pracować) o innych nagrodach dla pracownikach biura nie wspomnę a pracownik żeby dostaxc 100 zl netto musi 3 miesiące spelnic rozne kryteria A zaraz jest ankieta zadowolenia pracownika i oczywiście miód malina wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co innego ma wyjść w tej ankiecie zadowolenia pracownika? Gdybyś chciał szczerze odpowiadać nasrałbyś do własnego gniazda (mówię z perspektywy mgr). Ciekawe czy udostępnią wyniki ankiety tej anonimowej. Tam poświęciłem trochę czasu i napisałem wszystko. Nie wiem czy słyszeliście jak zachęcali ukrainców do pracy?. Pracuje w X restauracji obywatel ukrainy kierownik daje mu taka broszurkę jeśli ściągnie kogoś tu do pracy (mcd załatwia papiery nawet) ten pracownik polecający dostawał przez jakiś czas 100 zł hahaha więc atrakcyjność tej pracy jest jaka jest nawet Ukraińcom muszą dopłacać. A podwyżek dla mgr jak nie było tak nie ma ale na kamery w menadżerskim, przebudowy, nowe obowiązki dodane to tych obecnych rosną wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikok
u nas kamery odkad pamiętam zawsze były no bo sejf.poza tym kamera w managerskim nie ma gnebic tylko jakby się cos stało a Ty myślisz ze kierownicy nie maja co robic tylko ogladac tak sobie nagrania??ogladaja jak cos zlego się stanie a jak ktoś jest zlodziejejm to prędzej czy później wyjdzie Co do udostępnienia wynikow anonimowej ankiety zapomnij :-) ale roznice zobaczą na pewno kolosalna pomiędzy tymi dwoma ankietami. Co do powdyzek managerow u nas były kilka miesięcy temu ale do najwyższej kwoty 16,50 (Ci z wieloletnim stażem ci nowi to maja cos kolo 14 zl oczywiście brutto). Co do Ukraincow u nas nie ma ale może dla nich 12 brutto to dużo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek123456
dla tych co mysla ze ankieta jest anonimowa:dlaczego skoro ta ankieta miała być anonimowa to skad mcd wie ile kierownikow,manadzerow,pracownikow ja wypelnilo? i z ilu rest licencyjbych a ile korpo? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec1
ktosikok : Może u Ciebie wałki kręcili i zamontowali chyba że pracujesz w maku ok rok czasu. Nie miałem na myśli kierowniika a rzeczy związane z ABR-em! Ja pracuje 8 lat i wcześniej nikomu nic nie brakowało nikt niekradł zresztą co tam ukradniesz? będziesz wpisywał braki u każdego kasjera i się wzbogacisz? czy może złotówką nadwyżki u kasjera?. W tamtym roku to i ja miałem podwyżke mówię o roku bieżącym Piotrek123456 : tą ankietę możesz wypełniać kilka razy. Sam uzupełniłem ją chyba z 4x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi to mi się słabo robi..kazdy chciałby nic nie robic i kasę brać.niestety firma ma swoje standardy i trzeba sie dostosować.Nie jest prawda ze kierownicy nic nie robią a ty jesteś od razu wyzyskiwany i zaczynasz od sprzątania.dają cie tam gdzie jest rotacja.Pracuje co prawda od kilku dni ale widzę to i owo.kierownik zapieprza równo z pracownikami,ludzie w większości w porządku,kazdy podpowie co i jak,z pojsciem na przerwę tez nie ma problemów sami pytają czy chcesz iść na przerwę lub sie napic.Jak jest duży ruch to niestety trzeba z********ac taka polityka firmy.Trzeba się przyzwyczaić.jak ktos ma dwie lewe ręce to nic mu nie bd pasować taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec1
Ja nie piszę jako pracownik restauracji a menadżer który pracuje w mcd 8 lat. Przecież to kpina, żeby menadżer asystent po kierownika zarabiał takie pieniądze często robiąc rzeczy z pracy po jej godzinach. Na to chwilę najlepiej być instruktorem nic nikogo nie obchodzi zarabiasz trochę mniej niż mgr a obowiązków żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolodia123
gość dziś dokładnie jak ja pojde do nowej pracy to tez musze się dostosować i zapierniczac a teraz przyjdą i ohhhooo jak to tak to? takie pokolenia ludzi ni z********ac ni się uczyc ewentualnie u mamy zawsze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2204
obeznanymakowiec1 dziś no ba teraz instr ma lepiej niż mgr szkoli kogos jako parasol ochronny i ma premie co miesiąc ..niby co do niego należy robi a tu taka premia..5 dni szkolenia i 3 miesiące premii wydaje mi się ze jak mgr nie zrobia nic w kwestii zarobkow dalej będą mieli zl więcej niż parobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec1
Tylko co mgr mogą zrobić? Niby są te strefy płacowe i drabinki, ale gdyby kierownik dał każdemu mgr górne granice zaraz musiałby tłumaczyć się czemu dał podwyżki. To jest najśmieszniejsze że niby kierownik może, ale nie do końca zależy to od jego chęci. Lepiej się zdegradować i masz gdzieś BSV-a ABR-y Check listy, nabity i mniej nerwów z racji tego, że coraz głupsi ludzie przychodzą do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wszedzie ........... biedny Mc....k...urwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niestety mądrzy za takie pieniądze w takim g*****e paprać się nie chcą i kółeczko się zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was też jest aż tak duży brak pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwica mnie bierze
nie ma komu pracować bo też kto będzie robił za 12 zł brutto?(daliby jeszcze mniej ale nie mogą bo przed chwilą było 11,05) Nie ma i nie będzie ..będą przyjezdzali z biura na suporty aby wesprzeć na floor :-) za to do weryfikacji jest wystrczająca ilość osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tam wyżej powinni bardziej się obecnie zastanowić jak zatrzymać pracowników[szczególnie doświadczonych], a nie przyciągnąć nowych gości... Parasol ochronny jak dla mnie niewypał. W tym miesiącu zatrudniło się u nas 6 został 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Oni niby chcą żeby mieć tych doświadczonych ale z drugiej strony nie rozumieją że za doświadczeniem idzie też wyższa pensja. Widać to np. w mojej restauracji menadżer z ponad 5letniim doświadczeniem i drugi z np. 2letnim KOSMOS. Ten parasol funkcjonował w jednej restauracji i pewna osoba dowiedziała się o nim i tak zajarana tym pomysłem wprowadzila go. Pomysl niby fajny ale nie kiedy zatrudniamy np. 6osób i taki nowy chodzi jak pies za panem przerwa razem godziny pracy takie same (co jest idiotyzmem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
Obeznanynymakowiec dziś masz racje ale nie do końca u nas parasol się sprawdza poki co ale odchodzą starsi stażem (nawet 7 letnim )bo widza ze zarabiają jakies 100 zl więcej od nowych których staz średnio jest kilka miesięcy i bye .Co do mandzerow teraz się robi po kilku miesiącach i jak taki wchodzi przykaz ze ma awans szybko mu się robi podstawowe szkolenia .Pracownicy i instruktorzy to widza i potem taki człowiek ma zero autorytetu .No ale co zrobić jak manadzerow tez za mało i ci sami pracownicy mowia ze jest za mało manadzerow ale ja nie chce awansu nigdy w zyciu.Wydaje mi się ze pracownicy maja manadzerow za parobkow swoich i dlatego tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×