Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość poted
szukam studentów pracujących w Macu do nowootwieranej kawiarni w centrum Warszawy, osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana11
ja natomiast mam dylemat...szukalam pracy na wakacje i udalo mi sie tylko do maka dostac.w srode zaczynam prace i w zwiazku z tym poszlam dzis(na polecenie maka)do lekarza med.pracy i koszt wizyty wyniosl mnie 60zl z tym ze mak ma mi za to zwrocic.przed chwila zdzwoniloi z reserved z propozycjaq pracy.w piatek ide na rozmowe i nie wiem gdzie mi sie lepiej oplaci pracowac...?i czy gdybym zrezygnowala z pracy w maku to czy zwroca mi za to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WJ
witam, ja zaczynam prace w maku niedługo i mam pytanie do pracowników Jakie stawki na początek, i czy mozna palic na przerwie? :) dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banba
o niezecydowaniej no jasneeee ze ci zwróca i do tego jeszcze ci dołoza zestaw happy milaaaa ! co za idiotka z ciebie robisz ich w chuja i jeszcze maja ci za freee badania zrobić? chyba logiczne ze po podpisaniu umowy ci dopiero zwróca Robisz z siebie dziada Mc i Reserved to to samo i tu i tu niemiła admosfera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana11
po to jest to forum zeby sie czegos dowiedziec.skoro tego nie wiesz to nawet tu nie zagladaj ty bezczelna i ordynarna dziewczyno!mamusia nie nauczyla kultury czy jestes taka z wyboru?!(to oczywiscie pyt retoryczne jakbys nie wiedziala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mcwroc napisz mi ,prosze czy ten Twój mac to jest komercyjny,czy licencyjny,bo jak dotąd to nie słyszłąm żeby gdzieś płacili te dodatkowe 2,00 ani by była tak wysoka stawka za godzine.U nas owszem maja 9,00 ale instruktorzy a menadżerowie ponad 11,00 oczywiście brutto.Tez bym chciała dostawać więcej a w szczególności takie premie za dobra prace,tym bardziej ,że nigdy sie nie spóżniam i nie biore l4 ale niestety u nas nic takiego nie ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoj
Ja pracuje w komercyjnym i mam stawke 11,5zł a za weekendy jak jest duży ruch zawsze jest coś extra od kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 2121
kurcze ale masz sie fajnie,ja tez robie w komercyjnym i u nas caly tydzien jest duzy ruch a poza tym wciaz brak pracownikow a niestety nigdzy nic nam nie daja za dobra prace no i stawki to 8,50 brutto :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
Hej! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi lodowymi esperesso i coffe-shake'ami? Ile tam w końcu się tej kawy leje? Normalnie całą porcję esspresso z automatu prosto do kubka, czy połówkę? Jakieś sprzeczne standardy ponoć są przy nalewaniu kawy z ekspresu i z termosu. I jak to jest z deklami do coffie-shake? Dajemy tylko na wynos, czy zawsze? Z góry dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
do nowych deserów dajesz całe expresso ( pół kubeczka 0,1). dekielki wydajesz zawsze tak jak i z mc flurry.Według mnie musi byc spory ruch na owe desery by używać termosu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onizuka
Mam pytanie bo robilem badania na kal i ksiazeczke odebrac mam we czw i zostaly mi jescze badania w siedzibie MCdonald gdzie musze przyjsc z ta ksiazeczka a wiec rodzi sie pyt czy te badania trwaja 1 dzien czy np lekarz wysle mnie pobierabnie krwi etc??Prosze o szyb odp bo za niecaly tydzien podpisuje umowe a nie mam wszystkich badan (lolxD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordmiz
witam! pracuje w mc' od 3 miesiecy i musze wam powiedziec ze jestem super szczesliwy ze tu trafilem. naprawde extra robota i dla studenta spoko kasa pracuje na 3/4 etatu i mam 1300-1400zl. (ost dostalem 1390). na ręke oczywiscie. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordmiz
dodam ze zarabiam 11 zl brutto (8,5zl netto ). i pracuje tak naprawde 160 godzin miesiecznie;p 120 to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sprawa wygląda w Gdańsku? jaka stawka na godzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
Czy robi ktoś na dostawach? Jak na nich jest? Ja w piątek mam mieć szkolenie z dostaw i przez wakacje 2x w tygodniu mam je robić. Czy są jakieś dodatki za pracę w zimnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarno blond
Hej ludzie... pracuje w Mc ponad 2 lata i codziennie przeklinam ta pracę.. gdyby nie studia dzienne to dawno poszłabym gdzie indziej... jednak trzyma mnie tam TYLKO I WYŁĄCZNIE elastyczny grafik... Jeżeli ktoś MUSI pracowac - nie polecam, naprawde można tam sobie psychike zniszczyć, nie ukrywam że bywaja i fajne momenty Ale premie?? od 2 lat raz dostałam za jakieśtam pierdoły podwyżki?? no była jedna ponad rok temu i tyle... Generalnie korzystając ze swoich praw do urlopu, L-4, czy UNŻ robisz im wielka krzywdę co się później na Tobie odbije! Co jeszcze dodać.... zwalniam się za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarno blond
ahhh dostawy, masz pół godziny czasem żeby wszystko zrobic, zawsze zdarzy sie że o czyms zapomnisz i ile krzyku.... pozatym nie polecam dostaw kobietom, bo jednak mięcho ciężkie jest, a traktuja nas jak konie pociągowe... 2 tygodnie dostaw - grypa murowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onizuka
Mam pytanie bo robilem badania na kal i ksiazeczke odebrac mam we czw i zostaly mi jescze badania w siedzibie MCdonald gdzie musze przyjsc z ta ksiazeczka a wiec rodzi sie pyt czy te badania trwaja 1 dzien czy np lekarz wysle mnie pobierabnie krwi etc??Prosze o szyb odp bo za niecaly tydzien podpisuje umowe a nie mam wszystkich badan (lolxD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoB
Na dostawie to narobisz się na 100% bo nie ma innej możliwości , gdyż jak przyjedzie Ci z 10 palet na full wypchanych to najpierw trzeba z tym jakoś wjechać co jest nieraz niemałym problemem , bo wiadomo mało miejsca. Następnie trzeba przy układaniu patrzeć na daty (stop fifo). No i ostatnia najgorsza rzecz zazwyczaj sam masz to wszystko zrobić mając 5h , lecz przy dużej dostawie to jest raczej nierealne. No i zapomniałbym o bułkach których nieraz przychodzą takie ilości że po całej dostawie , zrobienie zaopatrzenia na kuchnię wymaga wielu umiejętności gimnastycznych. Oczywiście jak się pomylisz przy czymś to będą mieli do Ciebie wielkie pretensje że w ogóle źle i niedobrze to sobie zorganizowałeś itp. od cały Mc. Jak masz jeszcze jakieś pytanie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
CoB: dzięki za odpowiedź. Dziś się na własnej skórze przekonam jak to jest. U nas chyba z dostawami nie jest tak źle. Mam zmianę zapisaną 17.00-1.00 z czego od 21.00 knajpa jest już zamknięta (buda w centrum handlowym). Dostaw zwykle też przychodzi z tego co do tej pory widziałem koło 3-4 palet. Dzięki i pozdrawiam mak-pracowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimek13k
Cześć, Mam do Was prośbę - w przyszłym tygodniu mam kosa ze wszystkiego, ale restauracja nie chce mi dać materiałów do nauki. Czy ktoś mógłby mi podesłać skany/fotki standardów z Mc? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoB
Muszą Ci wydać te standardy i nie ma opcji żebyś ich nie dostał , proś o nie kierownika zmiany lub kierownika restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka .
mam pytanko jutro ide ze znajomymi do maka. i tka frytki zakrecone biore to są przygotowywane w nromalnyc hwarunkach, tak smao wiesmak i saltka, zgory dizekuje za odp. keidys poszlam do maka i cos kupilam wymiotowalam tydzien.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaas
A jaka jest dolna granica wiekowa ? Tzn ile trzeba miec minimum lat żeby przyjęli.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onizuka
18^^ ale jest oferta zarob na wakacje od 16 lat! ja mam 17 i jutro podpisuje umowe:D a i jest mi bardzo zle ze nikt mi nie odpowiedzial na moje wyzej zadane pytanie:P:D I wogole babka mi powiedziala ze podatek od 8 zl brutto wynosi 27%!!!!!!!!!!! co to k**** ma znaczyc wyszlo mi ze bd zarabial 5,84zl/h -oczekiwalem wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contender
Witaj w prawdziwym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam fajne dodatkowe zajęcie
Jeśli masz internet i szukasz jak za jego pomocą zarobić, to zapraszam tu - www.zarabiajwinternecie.u2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidomy129
czesc, moglby mi ktos odpowiedziec na pytanie czy mc donalds zwroci mi koszty transportu pkp z racji tego ze mieszkam 25km od restauracji i musialbym dojezdzac a drugie pytanie to jak z posilkami dla pracownikow? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
do "wielbicielka przecinka" wszystko zalezy czy restauracja jest na licencji czy z korporacji. I troche od wielkosci od restauracji bo im wieksza tym wiecej pracy;) Restauracja na licencji czyli prywatna.... mniej zarobisz mniej sie narobisz... Restauracja nalezaca do korporacji dla menagera stawka poczatkowa 11zl brutto potem wiecej ale ile to juz nie wiem. Wiesz praca jako menager jest dosyc odpowiedzialna bo jesli pracownicy na zmianie cos robia źle to ty dostajesz opiep*z. Ale jesli jest spoko ekipa to wszystko da sie przezyc;)) do niewidomy129 Mc nie zwraca kosztow dojazdu... to normalny dojazd do pracy i ich no nie obchodzi jak to robisz. Ja jezdze autobusem mam miesieczny ale to nikogo nie obchodzi:) A co do posilkow.... podczas pracy masz 30minutowa przerwe... mozesz jesc swoje sniadanie, lub sobie cos kupic (dla pracownikow sa znizki normalnie kanapki takie jak bigmac sa po ponad 7zl a na znizce po 4,5) ale nie ma darmowych posilkow dla pracownikow... no do czasu az zostaniesz menagerem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×