Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość raziatkoo
a ciezko sie w ogóle dostać czy raczej przyjmują każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 23
Jakie są stawki w ZACHODNIOPOMORSKIM? Wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
raziatkoo, w sobotę (sic!) idę na rozmowę do Mc, spróbuję dowiedzieć się jakiś konkretów i oczywiście nie omieszkam Was poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
sqnix, ale czekaj.. kotlet to kotlet, czy więc ten 10:1 nie jest gorszy jakością od 4:1 ? czy one różnią się diametralnie wagą, czy mają coś więcej oprócz krowiego mięska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poracha
Wczoraj podpisałam umowę o pracę, zaczynam od 10 września. Jestem megaprzerażona. Praca na kuchni, grill, smażenie :O Już sobie wyobrażam, że będę Frankensteinem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
O! Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
ale poracha, a teraz konkrety: - jakie miasto? - licencyjny czy koropracyjny? - jaka stawka godzinowa? - ile masz lat? uważam, że wielu osobom te informacje bardzo by pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poracha
Konkrety: -Warszawa -Że co? -3/4 etatu, powiedzieli mi 11 zł netto + te 50gr od godziny czy jakoś tak -20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poracha
no nie netto tylko brutto!!! sorry zakręciłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
ale poracha, 11 netto? jesteś pewna, bo to dosyć sporo, a bardziej centrum W-wy, czy gdzieś dalej? Licencyjny to taki, jakby prywatny McDonald - właścicielem jest prywatna osoba, i nikt wyżej od niej nie stoi, ale ciężko czasami odróżnić, bo niczym innym w zasadzie się nie różnią... a i zdarza się, że stawki godzinowe są inne (niższe/wyższe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poracha
już się poprawiłam wyżej, chociaż fajnie byłoby gdyby to było netto :D w centrum samiusieńkim, przejścia szczerze to nie wiem jaki to jest, ale skoro już powiedziałam, że przejścia, to pewnie wiesz czy to licencyjny czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tOMASZEK 7766
W licencyjnym są niższe stawki, w korporacyjnym - wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
ale poracha, jestem z Gdańska, więc tak nie bardzo się orientuje.. ino wiem, ze ta Restauracja na Marszałkowskiej to na 100% korporacyjna ;) a 11 brutto, to i tak kosmiczna kwota, ludzie piszą tu na forum, że na "dzien dobry" w koroporacji dostaje się 8,00 brutto ( a po okr. próbnym 8,50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
ja ma m12.50zł brutto na stanowisku managera z 4 letnim stazem pracy....żenada... 10:1 i 4:1 są to wołowe kotlety....100% wołowiny tak piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak flałer z lajonelem
U nas w Opolu na start dają 8.00zł/h brutto, 8,50zł po okresie próbnym. Instruktorzy mają stawkę 9,20zł lub 9,70zł (zależy od stażu), a stawki managerskie to coś od 10,50zł w górę. Wszędzie oczywiście dodatek za pranie i buty 50gr na rękę za godzinę. Niektórzy pracownicy z paruletnim stażem mają wyższe stawki. Mamy np jednego nocnika co pracuje w maku od bodaj 12 lat i ma stawkę wyższą od początkujących managerów :P Te 11zł/h dla zwykłego pracownika to naprawdę spora stawka i jeżeli tak jest faktycznie to tylko pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
Pytanie do MGR-ów, jaka jest szansa na kolejny awans w Waszym położeniu? Ogólnie opinia jest taka, że Mc szybko można awansować... Crew -> Instruktor -> Manager .. i chyba na tym się kończy ta cała "szybkość" awansu. Znacie kogoś, kto zaczynał od garnierowania, i przebił sie na asystenta albo kierownika, albo jeszcze wyżej - do biura w centrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
ja ze swing managera raczej nie mam szansy awansu...chyba ze moze kiedys na asystenta kierownika...choc naprawde ciezko a zeby do biura na postepu do koryta sie dopchac jest naprawde ciezko trzeba miec znajomosci...zreszta tam w biurze wieksza połowa to same geje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratek 7878787878787
sqnix nadstawiasz dupke i masz awans!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratek 7878787878787
Skoro wiesz, że tam większość to geje to widać nadstawiałeś się już nie raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
po prostu wiem pracuje w tej firmie juz 5 lat i sporo wiem :-) o konsultantach i ludzi z biura,, wiec morda chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
to ja będę w koryta jako pierwszy heteryk ;) choć nie wykluczam sytuacji przyspieszenia mojej , bądź co bądź, przyszłej kariery wchodząc do łóżka wyżej postawionej w hierarchii kobiety ;) weszliśmy na temat płci, w kontekście erotycznym, więc napiszę dla bezpieczeństwa: jestem facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratek 7878787878787
Morde to masz ty i twoja stary i twój stary. Pewnie sam jesteś pedałem skoro tyle wiesz, tylko pewnie jakimś cienkim skoro awansować cię tam nie chcą hahahahahahahahahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluziaad3
czy jak miałam juz rozmowę o prace z managerem to jaka jest szansa że dostane prace ?? dodam ze mam prawie 100% dyzpozycyjnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluziaad3
i ile osob zazwyczaj jest chętnych na jedno miejsce ??. praca ma byc w centrum dużego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
iluziaad3, Mc - to nie uczelnia wyższa, żeby się przejmować ilością osób na jedno miejsce. W czasie wakacji faktycznie było dość trudno, ale już teraz znowu zaczynają brakować im rączek do pracy, więc nie powinno być problemu - zwłaszcza w większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
tak tylko dodam, że z tym awansowaniem na kierownika to jest to możliwe...tak..od zwykłego garnirowania. Szczególnie, że nie znam przypadków "awansów z ulicy". Osoby te wykazują się nadzwyczajnym zaangażowaniem w pracę..i po +/- 10latach pracy mogą spokojnie zostać kierownikami... nie ważne czy zaczynali od hostessy, czy pracownika czy money-roomu...wszystko zależy od tego jakim się, jak bardzo się w to wszystko angażuje i jakie są efekty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
abcdefghijklłmnoprstuw trzymam Cię za słowo, i.. ...fajnie gdybyś miał(-a) rację. jednak 10-lat to dużo czasu - lub nie dużo. Czytałem o niejakiej pani Karen King będącej obecnie President, Mc Donalds USA, East Division - to chyba jej szczytowe stanowisko, ale faktycznie zaczynała od "szeregowca" i zajęło jej to 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras 87
Ciekawe ile taki kierownik zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
Witam wszystkich podzielających zdanie o mc. Powiem jedno ja pracuję tam od dwóch lat,i praca jezt zajebista:-) Co do zarobków to jak zaczynałam miałam 1100zł na rękę,nigdy wypłata nie była poniżej.Gdy dostałam instruktora to mam teraz 1400zł.Wiec bzdura totalna że mc płaci 650zł za pełen etat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
Witam wszystkich podzielających zdanie o mc. Powiem jedno ja pracuję tam od dwóch lat,i praca jezt zajebista:-) Co do zarobków to jak zaczynałam miałam 1100zł na rękę,nigdy wypłata nie była poniżej.Gdy dostałam instruktora to mam teraz 1400zł.Wiec bzdura totalna że mc płaci 650zł za pełen etat!!!!A propo kierowników to zarabiają 1750zł. To jest ich odgórna pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×